Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Rozpoczynamy ostatnie Smackdown przed WrestleManią! Dzisiejszy odcinek będzie specjalny, ponieważ większość show będzie składać się z materiału z WrestleMania Axxess oraz najważniejszych wydarzeń z RAW oraz SmackDown.

Zaczynamy dzisiejsze SmackDown walką nr.1 za stołem komentatorskim jest Josh Mathews i Matt Striker.
Walka #1: Zack Ryder vs. Drew McIntyre

Zwarcie, które wygrywa Drew przerzucając Rydera przez siebie. Ponowne zwacie i atak z łokcia. Próba Short-arm clothesline od Drew’a ale kontra. Kilka ciosów i Zack leży. Headboot od The Chosen One oraz próba Bodyslam ale kontra i dropkick. Long Island Iced-Z unika Short-arm clothesline, kilka odbić od lin i Flapjack. Drew w narożniku i kilka Punch’y od jego przeciwnika. Zack biegnie na rywala, ale kontra, wyniesienie i atak z kolana. Drew atakuje w głowę Rydera i wykonuje suplex. Dźwignia zapięta ale po chwili wychodzi z niej Ryder. Irish Whip ale kontra i Tilt-a-Whirl Gutbuster. The Chosen One atakuje Rydera w narożniku. Dźwignia ale ponownie Zack wstaje ale tym razem McIntyre wykonuje atak z kolana i Irish Whip do narożnika. Long Island Iced-Z unika ataku. Drew unika Bigboot’a. McIntyre na trzeciej linie i skok ale kontra. Zack wykonuje Comeback oraz Broski Boot. Drew chciał opuścić ring ale Ryder mu nie pozwolił za co oberwał Bigboot’em. Próba ataku ze strony The Chosen One ale kontra i atak z kolan w narożniku. Walkę zakańcza Rough Ryder.

Zwycięzca: Zack Ryder (Walka trwała 5:58)

Jeszcze dziś Chris Jericho vs. Kofi Kingston

Michael Cole i Jerry “The King” Lawler witają nas ze studia gdzie jest WrestleMania Axxess. Pokazany jest pokój z 19 nagrobkami przeciwników Undertaker a następnie jakiś losowy koleś wchodzi przy muzyce Triple H w arenie takiej jak jest na House Show’ach. Cole zaprasza nas do obejrzenia Promo-Video z Walk The Undertakera i Triple H. Chociaż myślę, że wszyscy wiemy kto wygra ale ja i tak nadal nie mogę się doczekać tej walki. Spikerzy jeszcze raz podkreślają, że walka Kofi Kingston vs. Chris Jericho nastąpi jeszcze dziś. Na WrestleMania Axxess są wszystkie pasy WWE także Women’s Title.

Przypomnienie jak doszło do walki Kelly Kelly i Maria Menounos vs. Eve Torres i Beth Phoenix.

Pokazane jest kilka rzeczy The Rock m. in. The Rock Title oraz jego Gitara. Na WrestleMania Axxess podpisywali autografy: Sheamus, Triple H, CM Punk oraz Edge (w nowej fryzurce).

Cole i Lawler wprowadzają nas do Video-Promo walki CM Punk’a i Chris’a Jericho. Jest to kolejne dobre promo.

Michael i Jerry witają nas z powrotem, i promują walkę Team Teddy vs Team Johnny’ego. Cole i Jerry machają flagami. Cole Team’u Johnny’ego natomiast Lawler Team?u Teddy’ego.

Przypomnienie co się stało na RAW (David Otunga vs Santino Marella, Christian vs. CM Punk oraz The Great Khali vs. Mark Henry)

Big Show wychodzi na ring. Podczas wejścia widzimy video przed 2 tygodni. Na ringu mówi, że jest bardzo szczęśliwy, że miał taką karierę i mógł walczyć z największych gwiazdami w historii. Ale mówi, że jedyna rzecz, której nigdy nie zrobił, to być szczęśliwym po WrestleManii. Show mówi, że pokona Rhodes’a na WrestleManii bo czuje to w swoim sercu. Zamierza wykonać Chokeslam i stać się nowym Intercontinental Champion’em.

Chris Jericho w drodze na ring.

Kolejna część tego co jest na WrestleMania Axxess. Tym razem jesteśmy w “Strefie Cenation” i jakiś gościu śpiewa piosenkę Ceny.

Jerry i Michael zaczynają mówić o walce Sheamus vs. Daniel Bryan czyli kolejne video-promo.

Kolejne video gdzie o walce The Undertaker vs. Triple H wypowiadają się członkowie Hall of Fame oraz Christian.

Cole pyta Lawlera, dlaczego tą walkę nazywamy “End of an Era”. Lawler mówi, że nie wie ale najważniejszą walką będzie The Rock vs John Cena.

I w końcu na ring wchodzi Chris Jericho czyli walka nr.2

Walka #2: Chris Jericho vs. Kofi Kingston

Zwarcie i przerzut od Chrisa. Kilka ataków na rękę od obydwu zawodników. Nieczyste zagranie Jericho. Irish Whip i atak z bara. Y2J odbija się od lin jednak Jumping back elbow od Kofiego. Jericho po za ringiem, Kingston obija się od lin i wykonuje atak z nóg w twarz rywala. Kofi wrzuca przeciwnika na ring i próba flying elbow ale Jericho upada na liny i przeciwnik spada na ring. Powrót z przerwy i Y2J atakuje Kingstona. Chris odbija się od lin i wyrzuca rywala z ringu. Jericho wyszedł z ringu i atakuje Kofiego o stół komentatorski oraz o barierki. Powrót na ring i kilka ataków od Y2J?a. Dźwignia zapięta ale Kofi się podnosi i kilka ciosów w klatkę piersiową. Odbicie od lin ale Chris podcina rywala ale roll up z zaskoczenia od Kofiego. Jericho wstaje i wykonuje enzuigiri. Po chwili dusi przeciwnika wykorzystując liny. Odbija się od lin, biegnie na Kofiego ale Kingston unika ciosu. Następnie Comeback zakończony S.O.S.’em ale pojedynek trwa dalej. I kolejny Comeback tym razem zakończony Boom Drop’em. Próba Walls of Jericho od Chris?a ale kontra i w pięknym stylu Kofi wchodzi na narożniku, a jak jest na narożniku to oczywiście Diving crossbody. Kingston odbija się od lin ale spotyka go łokieć rywala. Próba Lionsault ale kontra. Po chwili próba Trouble In Paradise ale Chris wykonuje  Liontamer który zakańcza walkę.

Zwycięzca: Chris Jericho  (Walka trwała 11:05)
Cole i Lawler mówią o walce Twitter’owej Cenation vs Team Bring It. Otrzymujemy ostatnią powtórkę z RAW.

No i zakańczamy ostatnią galę przed WM-ką ale ja mam jedno pytanie: Czy oni nie zapomnieli wspomnieć o walce Randy Orton vs. Kane!?

Do zobaczenia na WM oczywiście na WWEPOLSCE.BLOGSPOT.COM!

Za jakiekolwiek błędy w pisowni Przepraszam.