Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Jesteśmy w Evansville, Indiana. Komentują Micheal Cole, Booker T oraz Josh Mathews. Jeszcze dziś Triple Threat o World Heavyweight Championship. Otrzymujemy jeszcze powtórkę z RAW z Triple Threat Match’u Kane vs. CM Punk vs. Daniel Bryan, gdzie wkroczyła AJ przez którą Kane przegrał a następnie Daniel wykonał Kick i odliczył Punk’a.
Rozpoczynamy i jako pierwsza wychodzi AJ która zmierzy się z Laylą.
Walka #1: AJ Lee vs. Layla w Non Title Match
Przed walką podają sobie ręce i zwarcie. Layla wykonuje Side Head Lock i Take  Down . AJ wykonuje Head Scissors ale Layla wychodzi z niego i ponownie zwarcie. AJ wykonuje Side Head Lock Take Down a Layla z Front Face Lock i Kick to the Midsection oraz Side Head Lock. AJ wykonuje kilka ataków ale Shoulder Tackle od Layla’y. Rollup od Layly i Wrist Lock ale AJ atakuje z przedramion. AJ wykonuje Drop Toe Hold i Dropkick. Następnie Running forearm. Layla wykonuje Back Heel Kick. Następnie Double Jump Crossbody i atak z kolana ale AJ kontruje i Spinning Back Round Kick. Nagle rozbrzmiewa theme Daniel’a Bryan’a, który sam zjawia się na arenie i krzyczy YES YES YES podczas drogi wokół ringu. Layla wykorzystuje rozproszenie rywalki i Rollup 1…2…3
Zwycięzca: Layla

Po walce AJ zaatakowała mistrzynie Div. Daniel mówi: Uspokój się AJ. To nie jest zabawne, kiedy ktoś rozprasza Cię w środku walki. W przeciwieństwie do ciebie nie jestem tu aby zwrócić na siebie uwagę. Jestem tu bo mam coś ważnego do omówienia. Musisz porozmawiać z Vickie Guerrero i chcę to usłyszeć. Nie opuszczę ringu, aż nie dostaje tego czego chcę. Będę Cię tak długo trzymał jak zakładnika. Następnie wymiana YES YES YES YES YES YES między Daniel’em i AJ.

Raw 1000 Memorable Moment – Triple H opowiada o tym jak Mike Tyson okazał się członkiem DX.
Tymczasem w ringu nadal trwa wymiana YES YES YES. Excuse Me! Vickie wchodzi i prosi o uwagę. Daniel nie wiem co chciałeś usłyszeć, ale ludzie są chorzy jak słyszą te same irytujące hasła. Proszę o uwagę! Bryan: Potrzebuje jeszcze jednego punktu, bo pokonałem zarówno Kane i CM Punk’a w tej samej walce na RAW. Jestem nowym pretendentem do pasa WWE Championship. Muszę pokazać wszystkim, że zarówno na RAW jak i na SmackDown show będzie obracać się wokół mnie. Chcę klaskać Ci za to co zrobiłaś dając mi walkę o tytuł. Twój styl zarządzania jest dobry i chcę widzieć jak pracujesz na obu show’ach na stałe. Jeśli tak się stanie będziesz GM’em i będę mistrzem. Będziemy razem pracować, rękę w rękę. Zakładając, że mój pomysł się sprawdzi będziesz musiała podjąć decyzje dla zarządu o WWE Championship Match na Money In The Bank. Chcę aby AJ została wyrzucona z ringu. Vickie zaczyna mówi i przerywa jej Bryan i mówi: Ona jest odpowiedzialna za to, że jestem niestabilny, jest zagrożeniem i nie chcę przegrać takiej okazji przez AJ. Vickie mówi: Nie jest tak źle. Nie zapomnę tego co zrobiła AJ na RAW. Komentarze na temat mnie i AJ zostały umieszczone na Twitter’ze. Jestem chora na mianie babci. Bryan: To nie o tobie a o mnie. Na WWE.com była ankieta, jaką rolę powinna odgrywać AJ na Money In The Bank Match’u. Opcje były jako Sędzia mierzący czas, sędzia specjalny, gość jako ring announcer i specjalny komentator. Zarząd wysłuchał wyników i wybrał, że AJ będzie sędzią specjalnym!.  AJ rozpoczyna świętowanie z YES i wychodzi z ringu. Daniel mówi: To nie jest Fair . Vickie: Rada zrobi co chcę. Bryan zaczyna śpiewać No i opuszcza ring. Vickie: Chcę podziękować zarządowi za ich pracę, w ciągu najbliższych tygodni odbędą się walki kwalifikacyjne do World Title Money in the Bank Match’u. Walka będzie otwarta dla każdego.

Walka #2: Zack Ryder vs. Damien Sandow w Money in the Bank Qualifying Match
(Pozwólcie, że na czas wakacji nie będę opisywał całych nudnych walk)
Ryder wymierza Punch’a i Broski Boot. Ryder ustawia się do Rough Ryder ale Sandow kontruje i Cross arm NeckBreaker 1…2…3
Zwycięzca: Damien Sandow

Cahlie Sheen będzie Ambasadorem Mediów Spoecznych na 1000-ęcznym RAW.
Daniel Bryan idzie i puka do pokoju Divas, bo chcę porozmawiać z AJ. Kaitlyn wychodzi i mówi: AJ nie ma w środku. Bryan chcę wiedzieć, gdzie ona jest i Kaitlyn mówi: Powinieneś spróbować dostać się na dobrą stronę AJ, ponieważ AJ jest trochę psychicznie niestabilna, ale nie słyszałeś tego ode mnie.
Walka #3: Tyson Kidd vs. Jack Swagger w Money in the Bank Qualifying Match
(Znów końcówka – ZK)
Kidd atakuje z Punch’y ale Swagger wykonuje Irish Whip.  Swagger biegnie i wykonuje Ankle Lock ale Tyson dociąga się do lin. Kidd wykonuje Enzuigiri i Blockbuster 1…2…3
Zwycięzca: Tyson Kidd

Vickie i Dolph są w biurze. Dolph zastanawia się, dlaczego Vickie nie robi nic więcej aby mu pomóc. Vickie: Jestem śledzona przez zarząd. Dolph chcę aby Vickie zakazała wykonania Brogue Kick’u i Cross Arm Breaker’u swoim rywalom dzisiejszego wieczora. Vickie: Co to oznacza dla mnie. Dolph wrzeszczy na Vickie i mówi: Jest to coś co zrobisz dla mnie po sześciu latach okradania show i ja Cię o to nie proszę ja Ci każe to zrobić. Vickie uderza Dolph’a. Dolph po chwili ciszy mówi iż chcę aby Vickie zapowiedziała go na dzisiejszej walce oraz podniosła jego rękę kiedy to on wygra tytuł.
Walka #4: Santino Marella & Christian vs Cody Rhodes & David Otunga
(ZK)
Cody wykonuje kopnięcie, ale Christian atakuje z ramienia. Back Across z narożnika od Christiana. Rhodes unika Killswitch’a ale nie unika Inverted DDT. Otunga chwyta nogę rywala i Running Double Sledge. Zmiana z Otungą i ten atakuje Codyego przez przypadek. Santino wysyła Codyego na ring i sam zajmuje sę Otungą. Ale jednak wychodzi odwrotnie i Spear od Christian’a 1…2…3
Zwycięzca: Santino Marella & Christian

Sheamus udziela wywiadu. Matt Striker pyta go czy martwi się o utratę pasa nawet jeżeli to nie on zostanie przypięty. Sheamus: Nie stałem się mistrzem świata aby się o to martwić. Mogę stracić pas już wieczorem. Mogę również zachować tytuł na Money In The Bank, ale mogę także stracić przez zasadzkę innej osoby, która wygra walizkę Money In Th Bank. Mogę również wychodzić na zewnątrz i zostać uderzony przez samochód prowadzonego przez Lindsay’a Lohan’a. Nie spędzam swojego czasu martwiąc się. Alberto myśli że jest lepszy niż wszyscy bo jest bogaty. Dolph myśli, że jest lepszy niż ktokolwiek bo jest Dolph?em Ziggler?em. Udowodnię, że jestem najlepszy. Po prostu skopie im tyłek.
Jesteśmy z powrotem, AJ idzie i mówi o jej roli w walce o tytuł na MitB. Daniel Bryan podchodzi do niej i przeprasza za rozproszenie jej w walce oraz pyta się czy może pomóc jakoś AJ ponieważ jest niezaspokojony jej zachowaniem: ?Mam znajomego lekarza, który może ci pomóc. Przyjaciele starają się pomagać sobie nawzajem. Możesz dać mi swój numer telefonu. AJ patrzy na Daniela i mówi YES. Następnie się powtarza i idzie dalej.
Walka #5: Dan Barone & Brendan Burke vs. Ryback
Rybak walczył jak zwykle, wygrywając przez Double Muscle Buster. Nie wiem jak wam ale mi on już się dawno znudził.
Zwycięzca: Ryback

Aksana i Antonio Cesaro całują się a przerywa im zazdrośnik Teddy. Teddy: Nie żywię żadnych twardych uczuć wobec was w waszym związku. Będę GM’em w następnym tygodniu. Aksana zaczyna podlizywać się Teddy?emu ale ten na to że widzi wyraźnie. Teddy dodał iż będą musieli pokazać na Smackdown live we wtorek iż są dobrą parą ponieważ zmierzą się z Laylą i The Great Khalim.
Także już we wtorek specjalne Smackdown na Żywo “The Great American Bash” (w nocy z wtorku na środę o 2:00 w nocy czasu polskiego)

Walka #6: Justin Gabriel vs. Tensai (w/Sakamoto) w Money in the Bank Qualifying Match
(ZK)
Gabriel wykonuje Springboard Moonsault ale Tensai kontuje i po chwili wykonuje Chokeslam oraz Back Senton 1…2…3
Zwycięzca: Tensai

Jesteśmy z powrotem i Alberto Del Rio mówi: Choć to ma być Triple Threat Match w tym okropnym mieście to na koniec wieczoru będę nowym mistrzem świata. Ludzie nic nie wiedzą na temat wielkości. Wygram bo … Vickie przerywa i mówi że on dziś nie wygra ponieważ nowym mistrzem będzie Dolph Ziggler.
Walka #7: Alberto Del Rio (w/Ricardo Rodriguez) vs. Dolph Ziggler vs. Sheamus o World Heavyweight Title
(ZK)
Sheamus wykonuje Double Sledges i atak z ramienia na Del Rio. Następnie Knee Lift na Ziggler’ze oraz Powerslam na Del Rio. Sheamus przejmuje ofensywę i Uranage Backbreaker od Sheamus’a. Dolph próbuje wykonać Fameasser ale kontra i White Noise. Irlandczyk szykuje się do Brogue Kick’u ale Del Rio przeszkadza mu i atakuje rękę Sheamus’a. Del Rio rozpoczyna pracę nad rękoma rywali lecz Dolph wykonuje Dropkick na Sheamus’ie a Del Rio Step Up Enzuigiri na Ziggler’ze. Cross Arm Breakrer ale Ziggler kontuje i Fameasser ale kontra. Ricardo wchodzi na ring. Ziggler wysyła Del Rio na Ricardo. Great White wykonuje Brogue Kick i wyr
zuca Del Rio przez liny i sam pinuje Ziggler’a 1…2…3
Zwycięzca: Sheamus

Z góry chciałbym was przeprosić za to, że ten raport jest najgorszym ale są WAKACJE i nie chcę zmarnować ich do opisywania nudnych walk. Oczywiście RAW jak zwykle będzie całe.
* Chcesz skopiować raport proszę bardzo, jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco