Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Rozpoczynamy SD. Dziś jest ono w Baltimore, Maryland. Dzisiejszy spikerzy to Michael Cole, Josh Mathews i Booker T. Jako pierwszy wchodzi Teddy Long, który tańczy w swoim stylu i mówi: Panie i Panowie Generalny Manager John Lauriniaits został zwolniony! Dzisiejsze Show poprowadzi Mick Foley! Teddy kontynuuje ale nagle pojawia się Big Show który idzie na ring przy sporym boo. Show rozgląda się i mówi: Mogłem zainteresować się nim gdy został zwolniony. Jednak nie dbałem o Lauriniaits’a. Nie dbam o każdego z was. Jedyna osoba o którą dbam to ja. Nie mówię o biznesmenie, korporacyjnej marionetce albo “Zrobię cokolwiek chcesz szefie”. Mówię o prawdziwym Big Show’ie. Gratuluje tobie Cena. Prawdą jest to, że wygrałeś poprzez wyjście z klatki z pomocą pięciu kumpli. W walce jeden na jednego … w uczciwej walce, to ja mogę zmiażdżyć Cene. Fani krzyczą boo ale wiedzą, że mówię prawdę.  Jest przeszłość w której nikt nie dba o John’a Cene. Mam zamiar rzucić swój kapelusz … Fani a raczej dzieci skandują Cena Cena Cena i Big Show mówi: Rzucam swój kapelusz w stronę Money In The Bank. Nie ma ludzi, którzy mogli mnie powstrzymać. Kiedy zrealizuje walizkę, to nie będzie człowieka … nawet myśli … czy który da radę mnie pokonać. Gdy stanę się nowym mistrzem, to będzie jeden mistrz dopóki nie odejdę z federacji. Wygrywając WWE Championship nie robię tego dla chłopaków w szatni lub fanów. Robię to dla jednej osoby. To wszystko jest dla mnie. Nagle rozbrzmiewa theme Brodus’a Clay’a, który udaje się na ring z Funkettetkami. Brodus wysyła Funkkettki za ring a on sam wchodzi do niego. Clay wpatruje się w Big Show’a za ringiem i gdy wchodzi do kwadratowego pierścienia Show atakuje go. Nagle przejmuje on ofensywę ale przychodzi David Otunga, który pomaga Show’owi. Big Show zdejmuje czapkę i patrzy na Brodusa, który nie może już wrócić na nogi. Show kopie Brodusa w jego kontuzjowaną nogę i w inne miejsca. Fani krzyczą You Can?t Wrestle podczas gdy Show ponownie chcę zaatakować Clay’a. Na stage’u Big Show krzyczy na fanów. Otunga mówi: Niech ktoś lepiej zadzwoni do jego mamy. Brodus zadzwoni do niej, gdy wróci do szatni. Powie jej, że spadł i nie może wstać. Wstawaj, no dalej wstawaj pokaż nam jak to robić.  Funkettetki wchodźcie na ring, abym mógł pokazać im jak to robić. Otunga prosi o muzykę i zaczyna tańczyć. Widać, że tego nie umie.

Dwaj lokali zawodnicy są już na ringu i jeden bierze mikrofon i zaczyna przeklinać. Wtedy ten drugi mówi: Dostaliśmy awans. Ten pierwszy o imieniu Frank: To lato będzie pamiętne. I jak zwykle Ryback przerywa im a oni są wystraszeni jak by przeszła Kharma.
Walka #1: Ryback vs. Frank Venezia & Jared Wachtler
O nieeeeeeeeeeee. Szybki Squash gdzie Ryback wygrywa przez Double Muscle Buster.
Zwycięzca: Ryback  (Czas walki: ok. 2 min)

Jesteśmy z powrotem i Mick rozmawia z Yoshim Tatsu. Yoshi mówi: Jestem fanem Mr. Socko. Vickie przerywa i prosi Yoshiego o jakieś sushi do jedzenia. Yoshi mówi: Jesteś brzydką starą wiedźmą. Mick: Miano brzydkiej starej wiedźmy jest pozytywną rzeczą w kulturze japońskiej. Vickie: Będę GM’em w przyszłym tygodniu. Ty zachowujesz się jak mój asystent. Mick: Mam dobrą wiadomość, ponieważ, będę na SmackDown dwa tygodnie z rzędu. Vickie: Nie powinieneś być zadowolony z tego. Mick: To jest mój asystent. I nagle przychodzi The Great Khali, który tańczy.
WWE Raw 1000th Episode Memorable Moment – Daniel opowiada o swoim ulubionym momencie z RAW. On wybrał walkę z 17 Maja 1993r. pomiędzy Marty’m Jannetty’em a Shawn’em Michaels’em. A wszystko rozpoczęło się od Superkicku na Backstage’u.
Walka #2: Alberto Del Rio (w/Ricardo Rodriguez) vs. Christian
Zwarcie i Del Rio zaczyna od ataku z kolana i Side Head Lock. Christian wykonuje Shoulder Tackle i Back Heel Kick. Kapitan Charyzma wchodzi na narożnik i Sunset Flip. Del Rio atakuje z Kick’owi rywala. Kilka ciosów od Meksykańskiego Arystokraty i Cross Body od Christian’a. Del Rio wykonuje Arm Bar’a i Chin Lock’a. Po chwili ponownie Arm Bar i Christian wychodzi z niego. Po chwili Sunset Flip od Christiana ale kontra. Leaping Elbow Drop od Del Rio, który dalej pracuje nad ramieniem rywala. Po chwili Rana od Chrisitiana. Christian wykonuje Running Forearm i Slingshot oraz Uppercut. Missed cross body od Kapitana Charyzmy. Następnie próba Enzuigiri ale kontra i Tornado DDT ale kontra i Arm Breaker. Następnie Missile Drop Kick od Christiana i próba Killswitch’a ale kontra i Belly-To-Belly Suplex. Następnie Hyperextend’a w ramię. Następnie próba Back Senton’a ale Christian odsuwa się. Próba Spear’u od Christiana ale SuperKick od Del Rio. Cross Arm Breaker ale Christian wychodzi i próba Killswitcha ale kontra. Christian wykonuje Pendulum Kick. Następnie Ricardo rozprasza Kapitana Charyzmę i Del Rio to wykorzystuje i wykonuje Step Up Enzuigiri oraz Cross Arm Breaker a Christian się poddaje.
Zwycięzca: Alberto Del Rio (Czas walki: ok. 8 min)

Po walce Cody zaatakował Christiana. Czyli mamy kontynuacje feudu.
Video z AJ
Walka #3: Kane vs. Daniel Bryan
(Walka nie od początku)
Bryan wykonuje Round Kick’a i próba Diving Head Butt ale kontra i Kane łapie rywala na Choke Slam’a ale jednak kontra i próba Yes!Lock’u. Kane popycha Bryana i próba Chokeslam’a ale Guillotine Choke od Bryana. Kane prowadzi Bryana do narożnika i następnie dusi go tam. Daniel wykonuje Sunset Flip i Yes!Lock. Kane próbuje dostać się do lin i dzwoni dzwonek ringowy. Bryan myślał, że wygrał ale sędzia mówi, że Kane się nie poddał. Sędzia wyjaśnia Bryanowi sprawę i Daniel nie trafia z Running Drop Kick’iem i Chokeslam i 1…2…3
Zwycięzca: Kane  (Czas walki: 7:30 min)

Po walce AJ patrzy na Kane?a. AJ wychodzi z areny podskakując z nogi na nogę a Kane próbuje się dowiedzieć co się dzieje.
Jesteśmy z powrotem i Mick Foley idzie na ring. Mick dziękuje wszystkim i dziękuje Laurinaitis’owi. Cieszę się że jesteście tutaj i dobrze się bawicie. Nagle rozbrzmiewa theme Heath’a Slater’a który mówi: W poniedziałek Cyndi Lauper i Roddy Piper zawstydzili mnie. Masz coś z tym zrobić. Mick zatrzymuje go i mówi: Cyndi jest groźnym przeciwnikiem i to nic nie znaczy dla ciebie, że się zawstydziłeś. Będziesz miał się co wstydzić dziś.
Walka #4:  Zack Ryder vs. Heath Slater
Zwarcie i Side Head Lock i Shoulder Tackle od Rydera. Następnie Running Forearm i FlapJack. Slather wstaje i atakuje Zacka oraz wykonuje Neckbreaker. Slather kłóci się z sędzią co pozwala Ryder’owi nabrać sił i Rough Ryder. 1…2…3
Zwycięzca: Zack Ryder  (Czas walki: 1:03 min)

Zack i Mick idą i rozmawiają o tym co się stało. Zatrzymuje ich Damien Sandow i mówi: Są to godne ubolewania, pogarda i odrażanie. Foley przeprasza go i wini go za to, że stoi przed światłem. Sandow mówi: Miałem na myśli tego biednego ignoranta. Ryder wstaje i mówi: Foley jest legendą. Damien: Jesteś światowym niegodziwcem. Przez lata doprowadziłeś WWE Universe do ignorancji. Damien zwraca się do Micka i Zack’a i mówi: Nie ma za co.
Walka #5: The Usos vs. Darren Young & Titus O?Neil (w/Abraham Washington)
(Nudna walka i nie od początku)
Jimmy atakuje Titusa i Darren’a ale kontra. Titus wykonuje Reverse Chin Lock oraz ataki z przedramiona w klatkę piersiową. Jimmy próbuje coś zrobić i atakuje Titus’a. Następnie Back Body Drop i Running Butt Splash. Jey wykonuje Savate Kick na Darren’ie. Jimmy wykonuje Samoan Drop i wchodzi na narożnik próba Superfly Splash ale Washington wchodzi na ring i odwraca sędziego na tak długo aby Young zaatakował Jimmy’ego a Titus wykonuje Clash of The Titus i 1…2…3
Zwycięzca: Darren Young & Titus O?Neil  (Czas walki: ok. 3 min)

Darren i Titus idą świętować swoje zwycięstwo. Nagle zatrzymują ich Epico, Primo i Rosa Mendes. Primo atakuje Washington’a i rozpoczyna się brawl.
Santino idzie na ring. Mówi: Cześć dla mieszkańców Baltimore. To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt świętować kreatywność osób, które poświęciły czas. Santino szuka osoby, która ma jego plakat. Marella znajduje osobę i przychodzi ona na ring. Kobieta ma na sobie koszulkę Santino i Cobre na ręce. Włoch chcę pocałować kobry i wtedy kobieta całuje Santino a on upada.

Zaraz rozpoczynamy walkę wieczoru
WWE Raw 1000 Memorable Moment – Steve Austin i Vince w szpitalu.
Walka #6: Sheamus vs. Dolph Ziggler (w/Vickie Guerrero)
(Walka nie od początku)
Ziggler wykonuje Another Neckbreaker oraz Reverse Chin Lock i Body Scissors. Następnie Front Face Lock i kilka Punch’y. Sheamus wykonuje Running Double Sledges i Running Knee Lift. Ziggler ucieka od Powerslam’u i Air Raid Crash oraz Sunset Flip. Dokłada jeszcze Leaping DDT. Po chwili Sheamus atakuje Ziggler’a. Wchodzi na narożnik i Shoulder Tackle ale Ziggler odzyskuje i wskakuje na narożnik ale Celtycki Wojownik atakuje go. Sheamus wykonuje Flying Shoulder Tackle. Sheamus uświadamia sobie, że nadszedł czas na Forearms Across The Chest. Ziggler wykonuje atak z głowy ale kontra i Uranage BackBreaker ale Dolph kontruje. Ziggler biegnie na Sheamus’a i Brogue Kick. 1…2…3
Zwycięzca: Sheamus  (Czas walki: ok. 10 min)

I tak kończy się kolejne SD. Z góry chciałbym przeprosić was za to, że trzy walki są nie od początku ale sadzę że i tak nic ważnego w nich nie było.

* Chcesz skopiować raport proszę bardzo, jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco