Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Mam do was prośbę KOMENTUJCIE RAPORT bo tych komentarzy jest tak mało np. 1 na RAW że mi się nie chcę pisać. Jeżeli chcecie moje Raporty to go komentujcie. Piszcie np. Dobry raport i coś o gali. Moje marzenie to zobaczyć 20 waszych komentarzy! Czy się do tego przyczynicie zobaczymy.

A teraz rozpoczynamy niebieską gale! Jeszcze 9 dni do Extreme Rules a dzisiejszą walką wieczoru jest 6 Man Tag Team Match Sheamus, Randy Orton oraz The Great Khali vs. Daniel Bryan, Cody Rhodes oraz Mark Henry.


Na ring wchodzi Daniel Bryan nie zabrakło chantów “YES” zarówno jak od Daniela jak od publiczności. Bryan bierze mikrofon i opowiada o utracie tytułu w 18 sekund na WrestleManii. Bryan zauważa, że jeżeli Sheamus dotknie sędziego to będzie on musiał zapłacić 500.000 dolarów. Daniel nazywa Sheamus’a tchórzem. Na Extreme Rules będzie walczył jak prawdziwy mężczyzna. Czy wyjdzie z ER jako mistrz? YES YES YES. AJ przychodzi i prosi go o jedną szanse, ale Bryan nie chcę o tym słyszeć. AJ chcę porozmawiać o problemach Bryana ale on odpowiada, że miał jeden problem i pozbył się go. Ona mimo to życzy mu powodzenia w jego walce, ale Daniel mówi że żałuje tego, że spotkał AJ w swoim życiu. Daniel opuszcza ring uśmiechnięty, a AJ Lee płaczę.
Walka #1: AJ Lee vs. Natalya

Natalya chciała pocieszyć AJ ale zamian dostała slapa, następnie AJ Lee wyładowuje się w narożniku na przeciwniczkę, pomimo odciągnięć przez sędziego AJ kontynuowała atak na Natalya?e a sędzia zarządził DQ.

Zwyciężczyni: Natalya (DQ) (0:48)

Po walce AJ się uspokoiła i opuściła ring wybiegając z areny.

Jeszcze dziś The Big Show zmierzy się z Alberto Del Rio

Damien Sandow cytuje “Benjamin’a Franklin’a” i mówi, że jesteśmy prostakami oraz kretynami. W ringu pokaże swoje umiejętności.

Funkasaurus wchodzi co oznacza walkę ale przed nią Brodus nakazał wstrzymanie piosenki i spytał się swoich tancerek gdzie jest jego młodszy brat. Poprosił ich aby go przyprowadzili. Tym bratem okazał się być …. Hornswoggle!. Każdy z nich zatańczył swój układ taneczny.

Walka #2: The Funkasaurus” Brodus Clay (w/ Lynn Cameron, Naomi Night & Hornswoggle) vs. Hunico (w/Camacho)

Brodus zaczyna “dygotać” następnie robi to Hornswoggle! ale następnie został on pchnięty przez Hunico. The Funkasaurus od razu wykonał headbutt. Potem kilka ataków w narożniku. Irish Whip i Brodus przerzucił Hunico przez siebie. Następnie zaatakował on Camacho. The Funkasaurus wykonuje T-Plex i What the Funk? 1..2..3

Zwycięzca: The Funkasaurus” Brodus Clay (1:12)

Po walce Hornswoggle wykonał Tadpole Splash. Następnie były tańce podczas których “Mały Brat Brodusa” próbował zrobić szpagat.
Backstage: Teddy Long szuka Aksany, ale spotkał Darren’a Young’a oraz Titus’a O’Neil’a, którzy opowiadają, że Teddy jest lokajem Johnny’ego. Laurinaitis powiedział, że jak Teddy mógł być taki głupi i nie podpisać z nimi kontraktu. Darren oraz Titus twierdzą, że fani chcą nowych talentów. Następnie John włożył Long’owi na głowę czapkę angielskich strażnik i nakazał stać tu oraz otrzymał zakaz nieodzywania się.

Backstage: Randy Orton jest z Matt’em Striker’em i otrzymujemy powtórkę z SmackDown! Live jak łatwo się domyślić jest to moment gdy Kane zaatakował Bob’a Ortona oraz Randy’ego Ortona. Randy powiedział, że jego ojciec po krótkiej przerwie wróci do dobrego stanu zdrowia, ale nie spotka tego Kane’a z którym zmierzy się na Extreme Rules w Falls Count Anywhere Match’u i “Monster” przekona się jaki on może być nienormalnym i chorym zawodnikiem.

Walka #3: Jimmy i Jey Usos vs. Titus O’Neil’a & Darren Young

Zwarcie i Irish Whip od Jimmy’ego. Darren wykonuje atak z bara i ponownie odbicie od lin ale tym razem Uso wykonuje Jumping Double Back Elbow. Zmiana z Jey’em i Clothesline. Irish Whip do narożnika ale kontra. Dwa ataki od Jey’a i zmiana z Jimmy’m. The Usos wykonują Tag Team’owy atak Double Elbow Drop. Próba pinu ale tylko do dwóch. Darren w narożniku, biegnie na niego jeden z braci Uso ale Big Boot i zmiana z Titus O’Neil’em. Titus wykonał kilka kopnięć i kilka podbródkowych. Zmiana z Young’iem i Swinging Neckbreaker. Dźwignia zapięta i po chwili Punch od Uso. Zmiana i Jey wykonuje swój Comeback oraz Samoan Drop, następnie Samoan Wrecking Ball. Próba pinu zostaje przerwana przez Titus’a. O’Neil unika ataku ze strony Jimmy’ego, Titus zmienia się z Darren’em i Hart Attack Combo Move.

Zwycięzcy: Titus O’Neil & Darren Young (3:35)

Otrzymujemy RAW Rebound z feudu CM Punk i Chris’a Jericho. Na Extreme Rules Chris Jericho podejmie CM Punk’a w Chicago Street Fight Match’u o pas WWE Champion.

Big Show w drodzę na ring czyli rozpoczynamy walkę The Big Show vs. Alberto Del Rio. Szlachte zapowiada Ricardo Rodriguez.

Walka #4: Big Show vs. Alberto Del Rio (w/Ricardo Rodriguez)

Big Show wykorzystuje swoją siłę i atakuje oraz odpycha The Essence of Excellence. Potężny slap w narożniku i Body Slam oraz Running Elbow Drop. Potężny Punch, następnie The World’s Largest Athlete odbija się od lin i próba Clothesline ale nie udana i Alberto podcina rywala. Potem Del Rio atakuje w głowę oraz w rękę The Big Show’a. Po dłuższej chwili The World’s Largest Athlete próbuje wykonać Chokeslam ale kontra. Meksykański Arystokrata wykonuje Double Knee Armbreaker i próba Cross Armbreaker ale kontra. Gigant wykonuje Comeback zakończony Spear’em. Próba Chokeslam ale Ricardo Rodriguez zaczepia sędziego a Cody Rhodes wykonuje Disaster Kick 1..2..3

Zwycięzca: Alberto Del Rio (5:17)


Cody po walce zaatakował The Big Show’a ale po chwili gigant się przebudził i Cody uciekł z areny.

Walka #5: Ryback vs. Danny Lerman

Heath Slether i Drew McIntyre oglądają tą walkę za kulisami.
Ryback odpycha rywala, kilka razy go atakuje i T-Bone oraz Backbreaker i jeszcze Samoan Drop.

Zwycięzca: Ryback (1:13)

Powtórka wywiadu z Brock’iem Lesnar’em

Backstage: Teddy Long jest ubrany jak angielski strażnik i stoi bezruchu przed gabinetem Johnny’ego. Jak to strażnik się nie odzywa. William Regal próbuje go przełamać ale nie udanie. Następnie przychodzi Aksana z Antonio Cesaro (Claudio Castagnoli). Long ponownie się nie odzywa. Po chwili wychodzi Johnny i oboje (Antonio & Aksana) wchodzą do jego gabinetu.

Walka #6: Sheamus, The Great Khali i Randy Orton vs. Daniel Bryan, Mark Henry i Cody Rhodes

Podczas wejścia The Great Khali’ego, Cody zaatakował go w kolano i uciekł do swojego Team’u. Daniel Bryan, Mark Henry i Cody Rhodes świętują na ringu. 


Khali’ego zastąpi … The Big Show! co nie cieszy Cody’ego.


Walka #6: Sheamus, Big Show i Randy Orton vs. Daniel Bryan, Mark Henry i Cody Rhodes

Rozpoczynamy i Randy radzi sobie z Codym oraz Bryanem. Sheamus zmienił się z Randym i w natychmiastowy sposób Bryan z Cody’m. Sheamus niczym Finlay wykonuje Celtic Cross następnie wykręca rękę przeciwnika. Irish Whip od Rhodes’a i atak w głowę. Sheamus odpowiada natychmiastowym atakiem. Irish Whip i Cody próbuje wykonać Neckbreaker ale ląduje za linami i 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10. Następnie próba suplex’u ale nie udana i Sheamus próbował zaatakować Bryana. Rhodes to wykorzystuje i Dropkick. Cody zagaduje sędziego a Daniel atakuje niskim Dropkickiem. Zmiana i wchodzi Bryan, który wciąga na ring The Great White?a. Kilka ataków ze strony Bryana i zmiana z Markiem. Marek jak to Marek wykorzystuje swoją siłę. Kolejno zmienia się Cody. Rhodes agresywnie atakuje Celtyckiego Wojownika. Sheamus wychodzi z dźwigni ale Rhodes ponownie ją zapina. Próba Disaster Kick ale Sheamus daje radę wykonać Big Forarm. Czas na zmianę i wchodzi Randy. Orton wykonuje swój Comeback i oczywiście DDT. Adrenalina skoczyła i z zaskoczenia wykonuje Powerslam na Bryanie. Tego samego nie zrobił z Markiem, który wykonuje Clothesline. Próba pinu ale tylko do dwóch. Mark zmienia się a Randy próbuje atakować Henrego ale nic z tego i Headbutt. Zmiana z Danielem. Bryan wykonał Dropkick w narożniku oraz Body Slam. Próba Diving Splash’u ale Orton unika ataku. Big Show robi zmianę i wykonuje swój Comeback ale udział bierze Cody, atakując go w plecy. Mark wykonuje Clothesline i zmienia się z Rhodes’em a ten atakuje Big Show’a w rękę. Następnie kilka zmian i oczywiście ataków na Big Show’ie. Cody zapina Leglock przy tym próba pinu. Mark wchodzi i wykonuje World’s Strongest Splash. Daniel zmienia się i wykonuje DDT. Big Show odrzuca rywala i zmienia się z Sheamus’em. The Great White wykonuje swój Comeback i Tilt-a-Whirl Powerslam. Próba pinu ale przerywa to Rhodes. Cody cieszy się po za ringiem … OMG W.M.D. Próba Yes!Lock ale kontra i próba Brogue Kick ale także nie udany. Daniel szybko zmienia się z Markiem i Brogue Kick! zmiana z Randy’m Ortonem. The Big Show dorzuca W.M.D a Randy RKO! 1..2..3

Zwycięzcy: Sheamus, Big Show i Randy Orton (13:13)

Po walce Sheamus, Big Show i Randy Orton świętują.


Ocena walk:
Natalya vs. AJ Lee 1/10
Brodus Clay vs. Hunico 0,5/10
Titus O’Neill & Darren Young vs. Jimmy Uso & Jey Uso 4/10
Alberto Del Rio vs. Big Show 4/10
Ryback vs. Danny Lerman 0,5/10
Randy Orton, Sheamus & Big Show vs. Daniel Bryan, Cody Rhodes & Mark Henry 6,5/10

Ocena SmackDown: 7.5/10
Udało im się nadrobić katastrofę z “Old School”. Londyn pokazał dobrą zabawę, bo tłum zawszę na gorąco przyjmuje WWE. Natomiast WWE stara się dać fanom kilka dobrych walk. Dobre promo Bryan/AJ.

* Kopiowanie dozwolone tylko z podaniem źródła

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco