Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Witam, jesteśmy na ostatnim przystanku przed Over The Limit gdzie zobaczymy walkę Johnny Ace vs John Cena. Na dziś jest zaplanowany Non-title Match pomiędzy Sheamus’em i Randy’m Orton’em. Przed SmackDown została wyświetlona powtórka z RAW, czyli segment z 2 x John.
Ale zaczynamy już Smackdown. John Laurinaitis udaje się na ring i wciąż jest w szoku po ogłoszeniu przez zarząd informacji na temat walki John vs. John. ?Zgadzam się z decyzją Rady Dyrektorów. Czuje, że umieścili się w ciężkich warunkach. Poprosiłem o walkę z John’em Ceną, ale zarząd skrócił moje możliwości. To nie jest fair. Zbliżają się moje czterdzieste urodziny i nie jestem tak elastyczny, jak kiedyś i tak jak on. Jednak nie kwalifikuje się do stawienia twarzą twarz z Ceną. Zwróciłem się do Rady Dyrektorów aby ponownie rozpatrzyli sprawę niestety odpowiedzieli nie. Postanawiam zebrać swoją kampanię do fanów i chce ich poprosić o modlitwę w intencji John’a Laurinaitis’a.? Nagle rozbrzmiewa muzyka CM Punk’a, który czyni drogę na ring. ?Wszyscy modlą się. Ich modlitwy zostały wysłuchane, ponieważ jednym sposobem,  przez co John wygra w niedziele jest przez pinfall lub submission.  Każdy, kto przeszkodzi,  zostanie zwolniony lecz to jest walka jeden na jednego. Kiedy John Cena pokona go, Laurinaitis zostanie skończony. Chce być pierwszym i życzyć Laurinaitis’owi najlepszego w przyszłych przedsięwzięć. Bedzie party w przyszłym tygodniu na RAW i SmackDown. To będzie większe niż Mardi Gras. Chce wiedzieć czy jesteś nieszczęśliwy, Laurinaitis doskonalił ludzi, nadużywając swej władzy. W poniedziałek wieczorem, Johnny lubił patrzeć jak Największy Atleta Świata jest na kolanach i błaga o swoją prace, ponieważ lubi dawać rozrywkę fanom. Laurinaitis zwolnił go z uśmiechem na twarzy. Obrażałeś inteligencje WWE Universe. Dawałeś także obelgi wobec Teddy’ego Long’a, który stworzył to dobre Show. Ciekawe jak to być na drugim końcu kija.? John w końcu się odzywa. ?Nie jestem jeszcze tam, ale jako GM ustalam walkę, dziś zmierzysz się z … Kane?m!?  ?Ok, akceptuje to ale obawiam się że on jest w stanie zmierzyć się z ze mną i nie pójdzie do Rady Dyrektorów, aby wydostać się z tej walki. Szanuje Kane?a ale w przeciwieństwie do Johnny’ego. Będę WWE Champion’em w przyszłym tygodniu, podczas gdy John będzie na linii bezrobocia.? CM Punk opuszcza ring. ?Podoba wam się to, gdy ktoś naśmiewa się z szefa? Byłem twardy i sprawiedliwy. Byłem hojny i życzliwy ale ludzie nie dostają tego na co on ciężko pracuje. Więcej tego nie zrobię. WWE Universe będzie winić John’a Cene lub CM Punk’a. Jeśli jest to moja ostatnia noc na SmackDown to wszyscy mogą iść do piekła.?

Walka #1: Kofi Kingston & R-Truth vs. Titus O’Neil & Darren Young

Young i Truth rozpoczynają. Young atakuje z kolana przy narożniku. Sędzia ostrzega Darren’a i Truth’owi udaje się skontrować atak. R-Truth atakuje Darren’a i zmiana z Kofi’m. Kingston wykonuje Crossbody z lin. Young kontruje Irish whip, ale Kofi’emu udaje się wykonać Pendulum Kick w narożniku. Kofi atakuje Titus’a a Young kilka Punch’y i Belly-To-Back Suplex na końcówkę ringu. Darren wykonuje Elbow Drop. Zmiana z O’Neil, kilka Punch’y i BodySlam. Titus pracuje nad plecami Kofiego. Kofi kontruje drugi Splash w narożniku i obydwoje się zmieniają. Truth wykonuje Comeback i DDT. Titus przerywa pin ale Kofi z Truth’em wykonują na nim Double DropKick. Kingston dorzuca Crossbody na a R-Truth ?Little Jimmy? na Darren’ie. 1…2…3
Zwycięzcy: Kofi Kingston & R-Truth (3:00)
Ocena: 2,5/10

Powtórka z BA Star z Nowego Jorku.
Zack Ryder nakręca kolejny odcinek swojego Show ale nagle przyszedł Damien Sandow. Sandow nie wydaje się zainteresowanym i idzie na ring.
Promo Ryback’a
Jesteśmy z powrotem i Damien Sandow udaje się na ring, jego przeciwnikiem jest Yoshi Tatsu.
Damien przedstawia się i mówi: ?Jestem tutaj, aby pomóc wszystkim jako intelektualny zbawiciel, to jest mój obowiązek. Jego pasją jest uwolnienie każdego z łańcuchów ignorancji. Dwa tygodnie temu stanął nad przepaścią zapoczątkowując nową erę, erę oświecenia. Jednak ku swojemu przerażeniu po przybyciu na ring wiedziałem, że przedstawię się i odrzucę walkę. Niestety, odnajduje się w tym irytującym scenariuszu. Ten przeciwnik jest niegodny dla mnie. Nie mogę się poniżać i stawiać czoła takim ignorantom. Robie to dla dobra i dobrobytu wszystkich. Witajcie.? Yoshi Tatsu nazywa Sandow’a kurczakiem, a następnie naśladuje dźwięki kurczaka. Sandow zrzuca szlafrok i biegnie na ring. Yoshi tego nie widzi i Damien po chwili wykonuje Japanese neckbreaker. Sandow próbuje znaleźć swój wewnętrzny spokój po tym co zrobił Yoshi.

Jesteśmy po reklamach i nadszedł czas, aby spojrzeć wstecz na to, co się stało dwa tygodnie temu, a dokładnie jak Sheamus wykonał niechcąco Brogue Kick’a na Randy’m a następnie Orton wykonał RKO na Sheamus’ie. Otrzymujemy powtórkę z SmackDown, które odbyło się tydzień temu.
Na nim Sheamus i Orton używali Del Rio jak worka treningowego i wykonali na nim swoje finishery. Po tym otrzymujemy powtórkę z RAW. Sheamus i Randy Orton jest w szatni z Matt’em Striker’em. Matt pyta o ich dzisiejszą walkę. Sheamus: Cieszy mnie to, że mogę w niedziele pokazać jakim jestem mistrzem. Mam reputacje “Hot Head?, mogę wykorzystać to w ringu, w przeciwieństwie do kogoś innego. Orton: ?Byłem kiedyś pewny siebie, aż przyszedł taki idiota. Może zdobędę tytuł nie przypinając aktualnego mistrza. Nie mogłem myśleć kiedykolwiek w innej walce ale w tej wiem, że chce się bić.? Sheamus: Jestem szczęśliwy, że jeden z jego przeciwników miał odwagę powiedzieć to mu w twarz i mogę wykonać Brogue Kick’a na jego twarz, ale jestem miłym facetem i nie chce tego zrobić?. Orton powiedział iż nie jestem miłym facetem, a Sheamus przypomina mu gdzie “Nice Guys Finish”.
Walka #2: Zack Ryder vs. Daniel Bryan
Jako pierwszy atakuje Daniel. Bryan wykonuje atak z  przedramienia i European uppercut. Następnie Knee Drop. Ryder powraca do walki i wykonuje kilka ataków. Ryder wykonuje Irish Whip, ale Bryan kontruje Running Knee a potem Running DropKick. Daniel zapina Hammer Lock. Po chwili Ryder wykonuje Irish Whip oraz Back Elbow. Ryder wykonuje missile dropkick oraz próba Broski Boot. Bryan potem kopie Zack’a w głowę i stosuje Yes!Lock.
Zwycięzca: Daniel Bryan (2:28)
Ocena: 2,5/10

Daniel Bryan dołącza do komentatorów na następną walkę.
Walka #3: CM Punk vs. Kane
Punk ostrożnie zaczyna z Kane’m. Mistrz WWE wykonuje kilka Clothesline’ów i mamy przerwę. Powrót z przerwy i CM Punk wykonuje DDT. Best In The World stosuje Figure Four. Kane szybko wychodzi z submission’u i wyrzuca Punk’a po za ring. Punk próbuje wykonać Springboarding, ale oberwał od prawej ręki Kane oraz następnie Boot’a. The Big Red Monster wykonuje Backbreaker. Próba Chokeslam?u ale kontra i Neckbreaker od Punk’a. Muay Thai knee od Kane. Następnie Bulldog z skaczącego z lin Punk’a. CM Punk wykonuje Clothesline z trzeciej liny. Punk próbuje wykonać GTS ale jest za słaby i Kane kontruje na Big Boot’a. CM Punk powala Kane’a próbującego wykonać Superplex i następnie wykonuje Macho Man Elbow Drop. Punk przechodzi do Anaconda Vice, ale Kane wykonuje Sidewalk Slam. Clothesline z narożnika od Kane’a. Best In The World wykonuje atak w głowę Kane’a a następnie wylatuje przez liny. D-Bryan trzyma krzesło i chcę zaatakować CM Punk’a lecz atakuje Kane’a. The Big Red Monster wstaje i zauważył CM Punk’a trzymającego krzesło dlatego to jego zaatakował krzesełeczkiem

Zwycięzca: Kane (DQ) (8:35)
Ocena: 5,5/10

Po walce Kane wykonał jeszcze kilka ataków na Mistrzu WWE oraz Chokeslam razy 2. D-Bryan szczęśliwy opuścił Stage.
Walka #4: Santino Marella vs. Cody Rhodes
Cody zdominował początek walki. Po dłuższej chwili Santino kontruje Moonsault. Santino wyciąga swoją Cobre, ale Rhodes wykonuje Dropkick, Kilka ciosów, ale Santino wykonuje Clothesline i Cobra. 1…2…3
Zwycięzca: Santino Marella (2:00)
Ocena: 1,5/10

Otrzymujemy powtórkę z RAW gdzie Big Show został zwolniony.
Walka #5: Randy Orton vs. Sheamus
Zwarcie i krążą wokół całego ringu. Sędzia rozdziela ich i ponownie zwarcie. Sheamus wykonuje Side Head Lock a Orton atakuje z przedramienia, ale Sheamus wykonuje Shoulder Tackle. Randy wykonuje Dropkick oraz Arm Bar w kontuzjowane ramie, Sheamus popycha Orton’a. The Apex Predator wykonuje Garvin Stomp oraz próba Knee Drop ale unik Great White?a. Sheamus wykonuje kilka Punchy ale Orton powraca do walki. Sheamus ponownie atakuje Punch’ami i Randy robi tak samo. Irish Whip do narożnika i Clothesline. The Viper wyrzuca Sheamus’a za ring i po chwili Sheamus wyciąga Randy’ego także po za ring. Apex Predator blokuje atak i on atakuje. Sheamus odwraca się i Irish Whip w schody. Sheamus próbuje wykonać Brogue Kick ale kontra i Randy atakuje ramieniem o metalową część narożnika. Następnie kilka razy ataków o schody na kontuzjowane ramie. Powrót z przerwy i Orton owija rękę Sheamus’a o liny a potem wykonuje Elbow Drop. Sheamus atakuje Punch’ami ale Orton wykonuje kick i DDT. Randy zapina Chin Lock.  Sheamus atakuje, ale Orton ponownie atakuje rękę rywala. The Apex Predator wykonuje Knee Drop na kontuzjowane ramię. Sheamus jest w narożniku i ponownie atak z Punch’y. Irish Whip i Sheamus obrywa kontuzjowanym ramieniem w narożnik.  Po chwili Sheamus wyrzuca Orton’a za ring. Randy próbuje wrócić na ring ale Sheamus wykonuje Running Knee oraz 10 ataków z przedramienia. Jesteśmy z powrotem i Sheamus wykonuje Knee Drop na głowę rywala. Great White prowadzi walkę, aż do chwili gdy próbuje wykonać Celtic Cross.Randy kontuje i Backbreaker. Clothesline, Clothesline, Powerslam próba ataku ale kontra od Sheamus’a. Po chwili belly-to-belly suplex i Great White za linami i próba DDT ale kontra.  Teraz Sheamus wykonuje Comeback. Randy powraca do walki ale po chwili Irish Cross Backbreaker od Sheamus’a. Celtycki Wojownik na narożniku ale Randy dochodzi i Superplex. Wymiana Punch’y i po chwili Sheamus wbija w narożnik rywala. Próba Brogue Kick ale Randy się odsuwa. Po chwili DDT i próba RKO ale kontra, próba Brogue Kick ale także kontra i ponowna próba RKO ale kontra i Roll up od Sheamus’a 1…2…3!!!
Zwycięzca: Sheamus (16:01)
Ocena: 6,5/10

Po walce Sheamus i Randy podali sobie ręce ale to była podpucha i Orton wykonał RKO!Ocena gali: 8/10

* Kopiowanie dozwolone tylko z podaniem źródła

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco