Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Dzisiejsze Friday Night SmackDown! jest w Columbia, Południowa Karolina. Przy stole komentatorskim Michael Cole, Josh Mathews oraz Booker T.  Alberto Del Rio udaje się na ring i nie jest on wprowadzany przez Ricardo.
Alberto
– “Każdy kto coś potrafi, chcę zobaczyć co zrobiłem z Sheamus’em na RAW.”
Wyświetlony jest materiał Video jak Del Rio atakuje Sheamus’a po walce na RAW.
– “To była porządna lekcja dla niego. Sheamus wtedy powiedział abym nigdy nie ufał chuliganom, jednak lepiej ze mną nie zadzieraj, bo na No Way Out mam zamiar złamać ci rękę”
i nagle … rozbrzmiewa Theme Sheamus’a lecz on nie przychodzi i wchodzi podróbka Great White?a Ricardo Rodriguez. Alberto pyta “Sheamus’a” czego chcę.
– “Chcę być uczciwy wobec wszystkich i to nie jest Sheamus. Każdy może być Sheamus’em. Wszystko co musisz zrobić to mieć skórę jak jaskiniowiec. Każdy może nosić takie włosy. Każdy może być chuliganem ale Alberto jest tylko jeden. Co teraz zrobisz. Czy wykonasz Brogue Kick’a. Pokaż wszystkim, co czyni ciebie takim niebezpiecznym.?
Ricardo próbował wykonać Brogue Kick ale wyjebał się.Ponownie rozbrzmiewa theme Sheamus’a i tym razem wszedł prawdziwy, który zaatakował Alberto Del Rio. Sheamus poradził sobie z nimi ale Alberto uciekł na Stage i tutaj zaczęły się problemy Irlandczyka, gdyż otrzymaliśmy powtórkę z RAW czyli Alberto ponownie zaatakował Celtyckiego Wojownika w rękę. Nagle wszedł Teddy Long, warto wspomnieć, że nie jest on w swojej sukience lesz w garniturku.  Teddy:
– ?Dziś John Laurinaitis jest nie obecny i to ja będę sprawować władzę na SmackDown. Dziś sprawie emocje i będę działać w duchu sprawiedliwości dla People Power. Dziś Kane zmierzy się z Sheamus’em a teraz w 1 vs. 1 Alberto Del Rio zawalczy z The Great Khalim?
Walka #1: The Great Khali vs. Alberto Del Rio (w/ Ricardo Rodriguez)
Rozpoczynamy i Albercik wykonuje ataki w nogi oraz kilka Punch’y ale kontra i Khali wykonuje kilka Chop’ów i wysyła Del Rio do narożnika. Ponownie Chop’y i Irish Whip oraz próba Big Boot’a ale kontra i kilka ataków w nogę a następnie pracuje nad kolanem Drewna. Dropkick od Meksykańskiego Arystokraty oraz Kick. Del Rio próbuje wykonuje Hyper Extend w nogę i znów Kick w ramię. Khali wstaje i wykonuje Chop oraz Clothesline w narożniku i kilka Chop’ów. Khali próbuje wykonać Chokeslam ale Ricardo wchodzi za liny i rozprasza Khali?ego. Del Rio to wykorzystuje i wykonuje Arm Breaker i Cross Arm Breaker i Khali odklepuje.
Zwycięzca: Alberto Del Rio (3:23) (Ocena – 1/10)
Video Big Show’a, który w wywiadzie opowiada o swojej karierze.
Backstage: Teddy Long jest na Backstage’u i wchodzi Brodus Clay ze swoimi tancerkami. Teddy mówi, że ma dobre i złe wieści.
– ?Na RAW nic nie uchroni cię od Big Show’a. Od tej chwili jesteś w rosterze SmackDown.
Brodus:
– ?Gdy widzę swoich przeciwników, gdy widzę Big Show’a to idę ich zjeść?
Walka #2: Brodus Clay (w/Funkettes) vs. Derrick Bateman
Zwarcie i Brodus wykonuje kilka ciosów.  Clay wyrzuca Bateman’a za ring i Running Headbutt. The Funkasaurus wrzucił Derrick’a w miejsce gdzie siedzi Lilian Garcia.  Powrót na ring i Splash w narożniku, Sheeeeplex i Ah Funk It!.
Zwycięzca: Brodus Clay (1:06) (Ocena – 0,5/10)
WWE 1000 Memorable Moment – Ulubiony Main Event Booker T z RAW z 2001
Walka #3: Sin Cara vs. Drew McIntyre
Drew atakuje pierwszy ale po chwili Cara unika Slam’a i wykonuje Kick’a. Następnie Double Jump Arm Drag i odbija się od lin i Arm Drag oraz Running Knee. Kilka ataków i Drew atakuje. McIntyre wykonuje Seated Abdominal Stretch. Cara powraca do walki i wykonuje kilka Kick’ów i Rane. Następnie Gead Scissor i Handspring Back Elbow. Drew wstaje i wykonuje Big Boot’a, gdy sędzia mówi coś do Sin Cary. Po chwili Cara próbuje wykonać La Mistica ale kontra i Cara ponownie kontruje i Tornad DDT 1…2…3
Zwycięzca: Sin Cara (3:18) (Ocena – 3/10)
Walka #4: Ryback vs. Tony Andriotis & Kevin Mahoney
Kurde już nudzi mnie ten Ryback. Nie będę opisywał tej walki gdyż mamy to tydzień w tydzień. Na koniec Ryback wykonał Double Muscle Buster.
Zwycięzca: Ryback (1:46) (Ocena – 0,5/10)
Jesteśmy z powrotem i nadszedł czas na Peep Show z udziałem Cody’ego Rhodes’a. Cody udaje się na ringu i niszczy wszystko co jest związane z Peep Show’em.  Cody bierze mikrofon i mówi:
– ?Mieliśmy mieć  Peep Show gdzie Christian będzie pytał o same pochlebne pytania. Nie będę odpowiadał na to. Christian powinien  odpowiedzieć mi na jedno pytanie. Christian, który ukradł mi tytuł któremu nadałem sławę. Christian to jeden wielki kryzys wieku średniego.?
Nagle rozbrzmiewa Theme Christian?a który jest w drodze na ring i mówi
– ?Jestem tym co pokonał Cody’ego Rhodes’a i zyskał Intercontinental Championship. Jeśli chcesz być gospodarzem, musisz zapytać.?
Cody mówi: “Jestem zainteresowany pytaniem, kogo chcesz oszukać. Przed Over The Limit nie dbałeś o fanów. Dbałeś tylko o siebie.
 Christian odpowiada:
– ?Miałem chwilę jasności. W nocy przed WrestleManią, gdy wprowadzałem Edge’a do Hall of Fame, uderzyło coś we mnie. Nie mogę odejść w mgnieniu oka. Gdyby się tak stało to bym był znany jako denerwująca postać który błagał o jeszcze jedną walkę. Nie chcę być kimś kto wygrał mistrzostwo. Chcę być jak mój najlepszy przyjaciel.
Cody:
– ?To ładunek śmieci. Mój ojciec jest w Hall of Fame a ja będę przyszłością Hall of Fame. Christian to człowiek, który wykorzystał sytuacje i szczęście na Over The Limit lecz na No Way Out tytuł wróci do domu.
Christian:
– ?Wolałbym abyś się zamknął. Zakańczam Peep Show.
Dolph Ziggler wchodzi na ring a Cody życzy mu powodzenia i niech zrobi to co robi najlepiej czyli pokona Christian’a.
Walka #5: Christian vs. Dolph Ziggler
Zwarcie i Ziggler wykonuje Waist Lock Take Down oraz Kick i Side Head Lock. Christian wstaje i wykonuje Flapjack, a potem wysyła Ziggler’a za ring ale Dolph utrzymał się i zaatakował Kapitana Charyzme i jeszcze wypchnął go na ring. Christian wykonuje Hesitation Basseball Slide a potem próba ataku ale ląduje na nogach i Ziggler podcina rywala.  Następnie atak z kolana i reklamy. Powrót i Ziggler zapina Quarter Nelson i Chin Lock. Christian wykonuje kilka Punch’y ale Ziggler wykonuje Dropkick, Knee Drop oraz Arm Bar. Christian wykonuje kilka Punch’y ale Dolph ponownie kontruje. Następnie Elbow w szyje. Christian wykonuje Dropkick ale kontra od Ziggler’a i katapulta do narożnika oraz Running Shoulder. Dolph wchodzi na narożnik i Christian wykonuje Pendulum kick. Po chwili Ziggler wykonuje Fameasser ale kontra i Powerbomb. Kilka Punch’y od Chrsitian’a ale Ziggler kontruje. Kapitan Charyzma wykonuje Drop toe hold i Sunset Flip. Dolph powraca do walki i Fameasser. Christian powraca do walki i DDT. Próba Spear’u ale Ziggler wykonuje Dropkick. Po chwili Snap Mare od Christian’a. Dolph wysyła Christian’a do narożnika i próba Zig Zag ale unik. Christian wchodzi na narożnik i po chwili dołącza do niego Ziggler ale Kapitan Charyzma popycha go i wykonuje Frog Splash.
Zwycięzca: Christian (6:04) (Ocena – 4,5/10)
Po walce Cody wstał i pogratulował wygranej Christian’owi.
Raw Rebound John Cena vs. Michael Cole
Cole wstaje i prosi o uwagę.
– ?Słyszałem śmiechy, ale w poniedziałek byłem  w jednej najbardziej traumatycznych nocy mojego, życia. Wszyscy będą wystarczająco dojrzali, aby przejść dalej.?
Nagle rozbrzmiewa Theme Jim’a Ross’a ! lecz to nie on a JRSwoogle, który idzie na ring z sosem barbecue w ręku. Otrzymujemy najśmieszniejsze momenty z RAW Rebound i nagle rozbrzmiało theme Damien’a Sandow’a. Damien prosi wszystkich o pobłażliwość.
– ?Jestem tutaj, aby pomóc nam wszystkim. O wiele za długo, słuchałem jak Hornswoggle gada. Nie mogę pozwolić na tą śmieszną treść w naszym społeczeństwie. Ten ignorant będzie miał nauczkę. Hornswoggle bardzo prosimy” i Sandow przybliża się do Hornswoggl’a. Nagle Tyson Kidd stara się pomóc ale Damien wypchnął go za ring. Tyson jednak się utrzymał i wykonał Dropkick. Sandow wstaje i po chwili wykonuje Cross Arm Neckbreaker. Tradycyjnie została wykonana gwiazda zwycięstwa.
Jesteśmy z powrotem i Matt Striker pyta Kane’a o jego walkę z Sheamus’a oraz jakie ma szansę pokonać mistrza WWE i mistrza World Heavyweight w jednym tygodniu. Kane mówi:
-?Nie mam żadnych uczuć. Zapytaj CM Punk’a jak to jest dusić się w piekle.?
Matt pyta czy może coś powiedzieć na temat Sheamus’a po dzisiejszej walce. Kane odpowiada:
– ?Dbam tylko o wygranie Triple Threat Match na No Way Out.?
Matt pyta w jakim momencie jest z AJ. Kane patrzy na Matt’a i Matt odchodzi. Kane idzie korytarzem i AJ wychyla się. AJ coś czuje do Kane’a.
Walka #6: Antonio Cesaro (w/Aksana) vs. Jimmy Uso
Cesaro atakuje z przedramienia i Headbutt. Irish Whip ale Jimmy wykonuje Punch i Diving Headbutt. Splash w narożniku i Slam ale kontra iEuropean Uppercut i Gotch Style Neutralizer.
Zwycięzca: Antonio Cesaro (1:00) (Ocena – 1/10)
Po walce Antonio i Aksana chcę aby Teddy dołączył do nich. Antonio chcę aby Teddy podniósł rękę tak też się dzieje i Aksana & Antonio całują się a Teddy jest wkurzony.
Walka #7: Sheamus vs. Kane
Sheamus ma przewagę i próba Side Head Lock ale Kane wykonuje Shoulder Tackle. Sheamus pracuje nad ramieniem The Big Red Monster’a. Kane łapie Sheamus’a za gardło i wysyła go do narożnika. Kilka ciosów od Sheamus’a ale Kane Irish Whip i Clothesline. Kane atakuje kontuzjowane ramie o liny. Irish Whip i atak z łokcia. Great White wykonuje kilka kick’ów ale Kane wyrzuca go za górną line. Sheamus wstaje i wykonuje atak z barku. Powrót z reklam i Kane pracuje nad głową i szyją rywala. Irlandczyk wraca na nogi ale Kane wykonuje Side Slam. Kilka Punch’y i Sheamus atakuje barkiem ale Kane kontruje i wykonuje Irish Whip. The Great White ciągnie się do narożnika mimo kontuzjowanej ręki. Wchodzi na narożnik i Shoulder Tackle. Następnie kilka Punch’y i sędzia ostrzega go. Sheamus Running Shoulder i Running Knee oraz Running Double Sledge. Po chwili Powerslam i Kane wychodzi z ringu. Dropkick od Monster?a i Headbutt ale Great White Uranage Backbreaker. Kilka ataków z kolana i Forearm Across oraz Suplex ale kontra i Kane upuszcza Sheamus’a na liny. Kane wchodzi na narożnik i Flying Clothesline ale trwa to zbyt długo i Celtycki Wojownik zatrzymuje go i kilka Punch’y. Próba Superplex’u ale kontra i Ulubiony Demon Diabła powala Sheamus’a. Kane nie trafił z Clothesline i Shmeaus White Noise. Great White rozgląda się i chcę wykonać Brogue Kick’a ale Kane blokuje i próba Chokeslam ale Celtycki Wojownik wychodzi z tego i obaj wykonuje Clothesline. Nagle pojawiają się Alberto Del Rio i Ricardo Rodriguez, którzy atakują Sheamus’a a sędzia kończy walkę.
Zwycięzca: Sheamus (DQ) (9:13) (Ocena – 5/10)
Po walce Kane wykonuje Chokeslam. AJ Lee pojawia się przy ringu i Kane rozprasza się nią a Sheamus wykonuje Brogue Kick. Sheamus patrzy na Ricardo i znów Brogue Kick.
Ocena całego Show: 5.0/10
Jeżeli zależy wam na raportach to proszę was jeżeli już macie napisać komenta to napiszcie wasze zdanie na temat gali a nie tylko fajny raport bo nie zależy mi tyle na zdaniu jaki jest ten raport, co jak wypada gala w waszych oczach
* Chcesz skopiować raport proszę bardzo, jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco