Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”Witam w raporcie ze SmackDown. Jesteśmy 5 dni po Extreme Rules. Przy stole komentatorskim jest Michael Cole, Booker T i Josh Matthews. Niektóre walki nie są od początku.

Na ring wychodzi World Heavyweight Champion – Sheamus, który mówi że bardzo kocha walczyć i to właśnie zrobił z Danielem Bryan na Exteme Rules. The Great White zaczyna krzyczeć YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES YES

Po chwili na ring wchodzi Daniel Bryan i zaczynamy walkę.
Walka #1: Daniel Bryan vs. Sheamus

Początek walki należał do Sheamus?a lecz po chwili Daniel Bryan zaczął atakować go w narożniku i skupił się na ręcę swojego rywala. Po krótkiej chwili wykonał Enzuigiri. Sheamus zaczął wyładowywać swoją agresje na Danielu. Z nikąd na narożniku pojawił się Ricardo Rodriguez, który wykonał Crossbody.

Zwycięzca: Sheamus (DQ) (2:49)

Po walce Del Rio zapiął Cross Armbreaker a Daniel YES!Lock

Backstage: Sheamus jest u lekarza ale nadal zwija się z bólu

Walka #2: Non-title match Kofi Kingston & R-Truth vs Hunico & Camacho

Camacho atakuje Kofiego w narożniku i zmiana z Hunico. Po chwili Kofi zaatakował obydwóch zawodników i Monkey Flip. Zmiana Kofiego z R-Truth’em oraz Hunico z Camacho. R-Truth wykonuje swój Comeback. Hurricanrana od Kofiego dla Hunico. R-Truth unika ataku ze strony Camacho i Little Jimmy.

Zwycięzca: Kofi Kingston & R-Truth (4:07)


Na stage’u walkę obserwowali Epico, Primo, Rosa Mendes oraz ich agent A.W.


Jeszcze dziś Brodus Clay zmierzy się z Jackiem Swagger’em.

Pamiętaj nie rób tego w domu
Walka #3: “The Funkasaurus” Brodus Clay vs. Jack Swagger

Brodus Clay wykonuje Belly-To-Belly Suplex. Jack po chwili atakuje rywala w kroczę. Dla Brodus’a to nic i wykonuje Clothesline. Dolph rozprasza rywala a Swagger wykorzystuje to i atakuje. The Funkasaurus jest po za ringiem i Headbutt dla Ziggler’a. Brodus powraca na ring i Punch’e Swaggera nie robią dla niego różnicy i T-bone suplex oraz próba What The Funk ale Swagger opuszcza ring a sędzia odlicza Count Out.

Zwycięzca: Brodus Clay (1:43)

Po walce na ring ponownie wbiły małe dzieci.

Video Johna Ceny i video z Extreme Rules oraz z ostatniego RAW.

Backstage: Bryan mówi że pokonał by Sheamus’a gdyby Del Rio mu nie przeszkodził, ale Alberta to nie obchodzi bo to on jest #1 Contenderemdo World Heavyweight Championship. Po chwili Eve mówi mu że to ona będzie decydować kto zawalczy z Sheamus’em.

Walka #4: Damien Sandow vs. Derrick Bateman

Na ringu Damien mówi że nie będzie walczył z niegodziwym chłopcem w debiucie. Bateman wspomina, że dziś na SD i tak z kimś musi zawalczyć. Za Damiena będzie walczył … Ryback

Walka #4: Ryback vs. Derrick Bateman

Tłum krzyczy Goldberg. Kilka ataków i Fisherman Muscle Buster 1..2..3

Zwycięzca: Ryback (1:12)

Promo WrestleManii 29.

Walka #5: Randy Orton & Big Show vs. Kane & Cody Rhodes

Kilka Punch’y od Randy’ego. Próba Cross-Rhodes ale kontra i zmiana z Big Show’em, który wykonuje Comeback. Próba Chokeslam’u ale Kane wchodzi na narożnik i wykonuje Clothesline. Jednak Kane nie ma się z czego cieszyć i dostaje RKO. Cody próba Disaster Kick ale kontra i slap. Po chwili W.M.D.

Zwycięzcy: Randy Orton & Big Show (10:44)

Backstage: Matt Striker stara się zamienić słowo z Sheamus’em, pyta czy będzie walczył z Bryan’em w walce wieczoru. The Great White na to odpowiedział że tak.

Walka #6: Layla vs. Natalya

Natalya przeważała walkę ale przy końcu Layla wykonała Neckbreaker

Zwycięzca: Layla (1:58)

Backstage: Antonio Cesaro i Aksana robili kilka fotek ale Eve uważa że Antonio jest za suchy i nakazuje Teddy’emu nasmarować go olejkiem.

Backstage: AJ jest za kulisami i ma wyrzuty sumienia za uderzenie Kaitlyn. Kaitlyn mówi jej że ona jest jej przyjaciółką a na Daniela Bryana szkoda czasu. AJ uderza ją ponownie

Powtórka z Ataku Brock’a Lesnara na Triple H?a z RAW

Alberto Del Rio dołącza do komentatorów

Walka #7: Sheamus vs. Daniel Bryan

Daniel Bryan wykonuje Dropkick z narożnika. Chwila odpoczynku i kilka ataków z nogi. Sędzia odciąga Daniela i próba High Cross ale Del Rio wchodzi za liny. Sheamus pchnie w Alberta, Bryana. Ostatecznie Del Rio wypada z ringu a Daniel Bryan wchodzi na narożnik próba Dropkicku z narożnika ale … Brogue Kick! 1..2..3

Zwycięzca: Sheamus (9:27)

Ocena walk i Show:
Daniel Bryan vs. Sheamus – 3/10
Kofi Kingston & R-Truth vs Hunico & Camacho – 4,5/10
“The Funkasaurus” Brodus Clay vs. Jack Swagger – 1,5/10
Ryback vs. Derrick Bateman – 0,5/10
Randy Orton & Big Show vs. Kane & Cody Rhodes – 5,5/10
Layla vs. Natalya – 1,5/10
Sheamus vs. Daniel Bryan – 6,5/10

Podsumowując: To było znakomite SmackDown, dobra walka Sheamus’a i Bryan’a, Tag Team Match z udziałem Randy’ego i Big Show’a. Jednak według mnie brakuje jednego wielkiego Segmentu.
Ocena Show: 8/10


Całe Smackdown do obejrzenia

* Kopiowanie dozwolone tylko z podaniem źródła