Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Na dzisiejszym RAW wita was jak co tydzień 20Y2J12. Justin Roberts zapowiada walkę No Disqualification, No Count-Out o pas WWE Champion.


Walka #1: CM Punk vs. Mark Henry


Kilka uników ze strony Marka. Henry wbija CM Punka w narożnik. Następnie dwa ataki przy narożniku i CM Punk podejmuje ponownie walkę. Po chwili próba DDT ale kontra od The World’s Strongest Man?a. The Voice of The Voiceless wykiwał Marka, gdy ten wyszedł z ringu to Punk wszedł, odbił się od lin i wyleciał na niego. The Best in the World wykonał kilka ataków po za ringiem ale po chwili wylądował na narożniku. Henry poddusza mistrza WWE. Próba ataku ze strony rywala CM Punka ale kontra i Big Boot. The Straight-Edge Superstar wbiega na barierki i po chwili wykonuje Flying Elbow Drop na Henry?ego. CM Punk próbuje podnieść rywala ale trwa to tak długo, że Mark odzyskał siły. Punk atakuje Henrego w plecy i próba Flying Elbow Drop ale kontra, The Second City Saint został rzucony w barierki. Powrót z przerwy i The World’s Strongest Man atakuje dwoma rękami CM Punka, następnie Mark staje na przeciwniku. Henry podnosi Best In The World’a ale ten łapie go za głowę i atakuje on o liny. CM sięga po … krzesło! i atakuje nim o Henrego, próba pinu ale tylko do dwóch. Próba po raz trzeci ale Mark Henry kopie mistrza WWE. The Hall of Pain Inductor ustawia krzesło w narożniku i bierze CM Punka. Próba ataku o to krzesło ale kontra i kilka ataków dla Marka. Odbicie od lin i kontra Henrego. The World’s Strongest Man wykonuje Bearhug. Po krótkiej przerwie The Voice of The Voiceless wychodzi z dźwigni i DDT. Następnie Punky wchodzi na narożnik i skaczę na rywala ale kontra i próba World’s Strongest Slam ale ponownie kontra i Step-up enzuigiri, potem Shining Wizard i próba Bulldog’u ale Mark odrzuca rywala, próba ataku w krzesło, które jest w narożniku. Jednak kontra, CM Punk bierze krzesło i Diving Chair Drop! 1..2..3


Zwycięzca: CM PunkPo walce, Chris Jericho pojawił się na telebimie, siedząc w barze mówi, że CM Punk cuchnie piwem, Y2J dodał że nie może się doczekać jak na Extreme Rules zostanie zwycięzcą walki Chicago Street Fight! Punk prosi o mikrofon i mówi że on nie widzi jak Jericho ma zamiar przetrwać Chicago Street Fight. Chce zapewnić, że Chrisowi nie uda się wygrać, ponieważ on pochodzi z Chicago, i nieźle skopie go w dupę. Jericho mówi CM Punkowi aby poczekał i obejrzał ten materiał filmowy . Na nim Punky wszedł do baru. Jericho chce wiedzieć, co Punk robi w tym pubie przed show. Pił? Czy on jest także teraz pijany? Punk oferuje test oddechowy do Jericho. Zaprasza go na ring aby poczuł jego oddech. Twierdzi, że on był tam aby spotkać się z przyjaciółmi. Y2J mówi, że Punk po prostu tworzy historie tak jak jego ojciec. Jericho pyta czy Punk lubi smak piwa lub whisky dodaje że CM Punk ma prosty styl życia. Jego honor, godność i osobiste przekonania odeszły, a na Extreme Rules, straci także pas WWE. Punky chcę coś powiedzieć ale Y2J znika z telebimu. Jeszcze dziś United States Championship Santino Marella vs. David Otunga


Backstage: R-Truth jest przebrany za Sherlocka Holmesa. Lil Jummy Watson jest tu także! W pobliżu znajduje się Teddy Long, Truth mówi że dziś znajdzie pracę dla Teddyego.

Walka #2: United States Championship
Santino Marella vs. David Otunga


Przed walką Santino zdjął bluzkę Arsenalu, Liverpool’u, Chelsea, Manchesteru City, Manchesteru United oraz Anglii.
Walkę zaczynamy od Irish Whip’u oraz Bodyslam’u od Otungi. Kilka Punch’y i Elbow Drop’ów. Irish Whip do narożnika próba Clothesline ale kontra. Santino wykonuje swój Comeback ale przy akcji gdzie przerzuca rywala David zatrzymał się i wykonał niski Big Boot oraz Verdict. 1..2..3 ale Marella położył nogę na linę. Otunga kłuci się ze sędzią a Santino odzyskuje siły i dokańcza swój Comeback. Walkę zakańcza nie co innego jak Cobra.


Zwycięzca: Santino MarellaWalka taka jak można by się spodziewać. Nudna, nic nie zaskakującego.


Backstage: Mathews ma pytanie dla Lorda Tensai’ego . Jego koleś próbuje odpowiedzieć za niego, ale Tensai zatrzymuje go i mówi coś po japońsku dodaje tylko że boimy się nieznanego, a on wie czego powinniśmy się obawiać. 


Wywiad z Brockiem Lesnarem zaczyna się od faktu, że on nie jest Superstar. Jest maszyną do kopania tyłków. Mówi, że w liceum był dominujący. W College?u również i tak samo jest w WWE. WWE chciało go i on tego potrzebował. Jest najmłodszym mistrzem WWE kiedykolwiek. Kiedy odszedł z WWE, ludzie zwą
tpili w niego, ale on stał się mistrzem UFC Heavyweight i okazało się wszyscy źle myśleli. Dlaczego wrócił? On nie dba o nikogo. Jest to zawód ściśle biznesowych. Brock jest facetem. Każdy jest zmęczony bzdurą John’a Cena’y. Cena to nie prawdziwy facet. Cena będzie torbą Brocka. Krew w ustach Ceny była jego prawdziwą. 29 kwietnia nie będzie zwykłej walki to będą Extremalne Zasady. On tylko dał Cenie trochę przekąski i on ma nadzieję że Cenie to smakowało. On nie jest gwiazdą, on jest maszyną do kopania w tyłek, on nazywa się Brock Lesnar. Walka #3: Zack Ryder vs. Kane


To była walka czy brawl? Kilka ciosów i Chokeslam.


Zwycięzca: No Contest


Kane bierze mikrofon i wspomina co stało się na SmackDown. Mówi że oczekuje na ojca Ortona. Kane mówi że to prawda co mówią, “jak ojciec, taki syn”. Backstage: Kofi zagaduje do AJ Lee. Bryan przychodzi i mówi, że jak on jej nie chce to nie oznacza, że sezon jest otwarty. Zastanawia się jak Kofi będzie się zachowywał w zablokowanym LaBell …. Czekaj, dlaczego ten submission jest nazywany LaBell Lock?  Zamiast tego, on będzie się nazwać …. YES!Lock. Zaczyna krzyczeć YES YES YES czyni to dobre 20 razy, kontynuując jak Kofi odchodzi.


ZA TYDZIEŃ CZEKA NAS TRZY GODZINNE RAW SUPERSHOW!


John Cena wchodzi na ring. Mówi, że Johnny Ace stał się najpotężniejszym człowiekiem w WWE. Problemem jest kiedy ktoś tak potężny jak Johnny Ace używa władz by zastąpić Johna Cene. Co on robi? Daje Brocka Lesnara. Brock Lesnar, człowiek który myśli że cały świat marzył o tym wydarzeniu w WWE. Dlaczego? 29 kwietnia, Cena podejmie walkę w ringu z facetem, którego jedynym celem jest na tej planecie jest zniszczyć i zastąpić Cene. John mówi że wie, do czego Brock jest zdolny, ale ma zamiar wygrać na Extreme Rules. Strach można przezwyciężyć a czas może uleczyć rany. W Chicago on będzie starał się walczyć. Johnny Ace wchodzi na ring. Przedstawia się w przypadku, gdy ktoś nie wie, kim on jest. Ace mówi, że jedna epoka się skończyła ale to czas zacząć drugą “Power People”. On chce dać każdemu próbkę tego, co wydarzy się na Extreme Rules dlatego John zawalczy dziś w walce Extreme Rules. Chce także przypomnieć, że w przyszłym poniedziałek odbędzie się podpisanie z Ceną umowy. Ace nie daje nam znać, kto będzie przeciwnikiem Ceny żeby było więcej podekscytowaniaBackstage: R-Truth wchodzi do tajnego pomieszczenia, które wygląda jak księgarnia. Rozgląda się i idzie dalej.


Walka #4:  Kofi Kingston vs Daniel “YES YES YES” Bryan 


Daniel otrzymał wielki pop oraz słyszalne były chanty “YES YES YES”, przenosimy się do końcówki walki, Bryan zapina dźwignię, AJ ogląda walkę za kulisami. Po chwili Kofi wychodzi z dzwigi i wykonuje Comeback. Kingston wykonuje Boom Drop oraz próba Trouble In Paradise ale kontra i próba Yes!Lock ale ponownie kontra i S.O.S.. Walka trwa dalej i Daniel próbuje wykonać Superplex ale kontra i próba Diving crossbody ale kontra i YES!Lock.


Zwycięzca: Daniel “YES YES YES” BryanPo walce ponownie został wykonany YES!Lock i przybył Sheamus który próbował wykonać Brogue Kick’a jednak nie udanie i Bryan uciekł na rampęWalka #5: Brodus Clay vs. Dolph Ziggler


Dolph wykonuje Dropkick, ale Clay się nie przewraca i wykonuje T-Bone. Swagger próbuje wyciągnąć Dolpha poza ring ale Brodus na to nie pozwala i Swagger otrzymuje headbutt. Dzyń dzyń dzyń DQ.


Zwycięzca: Brodus ClayBackstage: Ace mówi do Otungi, że gdyby skupił się bardziej na swojej karierze w pierścieniu to on by mógł mu pomóc. Eve wchodzi i pyta Ace, kiedy mają zamiar się spotkać. On proponuje jej to od jakiegoś czasu. 


Zanim przejdziemy do kolejnej walki otrzymujemy video ku czci Cheif’a Jay’a Strongbow’a. 


Backstage: Sherlock Truth jest obok Teddy?ego. Twierdzi, że znalazł pracę dla Longa. Jest to General Manager SmackDown. Teddy wspomina, że został zwolniony i odchodzi.


Walka # 6: The Great Kha
li i Big Show vs. Epico i Primo (w/Rosa Mendes)Epico wykorzystuje szybkość ale Khali wykorzystał swoją moc. Po chwili wchodzi Abraham Washington z IPadem. Primo zmienia się z Epico i kolejna dawka siły od Khaliego. Epico wyciąga Primo i chcą uciec z tytułami Tag Team ale Show wrzuca oby dwóch rywali na ring i Chokeslam oraz Punjabi Plunge od Show’a i Khaliego. 


Zwycięzcy: The Great Khali i Big ShowPo walce Show wykonał pokaz tańca co polecam obejrzeć.


Materiał video z Rosji


Przed walką przyszedł John Ace i przedstawił przeciwnika którym jest .. Lord Tensai


#7: Extreme Rules Match John Cena vs. Lord Tensai 


I znów przenosimy się podkoniec walki, John Cena wykonuje Comeback oraz próba Five Knuckle Shuffle ale kontra i Lord atakuje szyję The Champ’a.  Lord odbija się od lin i upada tyłkiem na brzuch Ceny i pin 1..2.. NIE! Tensai atakuje rękę Johna a on przejmuje to na STF,  wbiegł Otunga, na którym John wykonał AA. Lord Tensai wykorzystuje to że sędzia jest rozproszony i pluje Zieloną Substancje na twarz Ceny, po czym wykonuje Bomb Baldo.


Zwycięzca: Lord Tensai CM Punk vs. Mark Henry 6/10
Santino Marella vs. David Otunga 2/10
Zack Ryder vs. Kane -/10
Kofi Kingston vs. Daniel Bryan 6/10
Brodus Clay vs. Dolph Ziggler -/10
The Great Khali & The Big Show vs. Epico & Primo (w/ Rosa Mendes) -/10
John Cena vs. Lord Tensai 4/10


Dziś raport trochę późno i trochę skrócony ponieważ późno przyszedłem a i nauka na jutro musi być


* Kopiowanie dozwolone z podaniem źródła
* Za jakiekolwiek błędy przepraszam
* Chcesz być na bieżąco, kliknij Lubię To tutaj KLIK, a tam zawsze będzie napisane czy jest coś nowego na blogu