Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”

Dzisiejsze WWE RAW SuperShow jest w Verizon Center Washington, DC. Jako pierwszy na ring wchodzi nie, kto inny jak GM RAW oraz SmackDown John Laurinaitis. Przychodzi z nim oczywiście David Otunga. Dziś gospodarzami czerwonej gali są The Three Stooges.
Big Johnny jest tutaj, aby wprowadzić nową twarz WWE. Ace nazywa tego człowieka jako “Czysty Sportowiec”. Otrzymujemy powtórkę z RAW gdzie Brock Lesnar powrócił do WWE i wykonał F5 na Jaśku. Wracamy i Laurinaitis mówi, że to nowa twarz WWE oraz, że ta osoba zmierzy się z Ceną na Extreme Rules, oraz że ta osoba powróciła do WWE. Johnny wprowadza nie kogo innego jak Brock’a Lesnar’a. Brock  dziękuje Laurinaitis’owi za to, że może być z powrotem w WWE. Rozbrzmiewa theme John’a Cena’y. Cena uśmiechnięty przychodzi na ring i po chwili wymierzył slapa Lesnar?owi, następnie rozpoczyna się brawl. Zawodnicy, sędziowie, oficjele próbować przerwać brawla. John krwawi ale i tak próbuje zaatakowaćLesnara. Brock przebija się przez tłum i uderza Jaśka. Ponownie Brock zaczyna brawl. Wreszcie Lesnar jest wyciągnięty z ringu. Cena nadal się uśmiecha pomimo krwawych ust.

Backstage: Laurinaitis wrzeszczy na Teddy’ego Long’a obwiniając go za wszystko. Laurinaitis mówi do Teddy’ego, aby poszedł uzyskać wyjaśnienie w sprawie zajścia. Eve Torres podchodzi i chce porozmawiać z Ace’m. Ale ten mówi jej, aby się umówili to będą mieli szanse spotkać się jeden na jednego. Torres mówi mu aby do niej zadzwonił.

Na ring przychodzi Brodus Clay z swoimi tancerkami oraz z Santino. Przed walką otrzymujemy powtórkę z zeszłego RAW gdzie Brodus pomógł Santino.

Walka #1: Brodus Clay & Santino Marella vs. Jack Swagger & Dolph Ziggler (w/ Vickie Guerrero)
Rozpoczynają Santino oraz Dolph. Ziggler próbuje od razu zpinować przeciwnika. The Show Off wykonuje kopniaka, odbija się od lin ale kontra. Włoch wykręca rękę przeciwnika. Punch i zmiana z Swagger’em. Brodus od razu nie dawał szans przeciwnikowi. Próba Head & Arm Suplex ale kontra. The All-American American odbija się od lin i podcina przeciwnika. Następnie wykonuje Running Shoulder Blocker, który powala Brodusa. Powrót z przerwy i Dolph wykonuje elbow drop na Santino. Swagger zmienia się z partnerem i zapina dźwignie na ręce. Po chwili kontra i Marella jest bliski zmiany ale Jack wykonuje slam’a. Pin ale tylko do dwóch. Kolejna zmiana z Dolph’em. The Show Off wykonuje Clothesline. Ponownie próba pinu ale tylko do dwóch. Po chwili The Funkasaurus zmienia się i wykonuje 2x Clothesline, Headbutt oraz Head & Arm Suplex. Walkę zakańcza Running Big Splash
Zwycięzcy: Brodus Clay & Santino Marella (7:52)

Po walce Brodus Clay & Santino Marella oraz tancerki świętują wygraną.

Backstage: Laurinaitis ponownie krzyczy na Teddy’ego. Johnny chce wiedzieć, gdzie jest John Cena. Cena wchodzi i nadal ma krwawe usta. John powiedział, że dopiero się rozgrzewa i prawdziwą walkę zobaczymy na Extreme Rules gdzie zmierzy się z Lesnar’em.  The Champ powiedział, że chce dziś walczyć. Laurinaitis mówi Teddy’emu żeby poinformował Davida Otunge, że zmierzy się dziś z John’em Ceną.

Backstage: Santino Marella pyta Tylera Reks’a oraz Curt’a Hawkins’a czy widzieli The Three Stooges. Niestety oni tego nie wiedzą. Santino odchodzi i szuka The Three Stooges.

Widzimy, materiał filmowy z walki CM Punk vs. Mark Henry. Henry dostanie dziś kolejną walkę o tytuł WWE.

Backstage: Santino Marella nadal szuka The Three Stooges. Idzie ale zamiast nich spotkał … Kane’a. Po chwili Włoch ucieka.

Walka #2: R-Truth vs. Cody Rhodes
R-Truth przejmuje kontrolę nad walką. Cody wykonuje Punch oraz Alabama Slam. Na ring wchodzi nowy Intercontinental Champion Big Show i pokazuje video gdy Cody przegrał z Kofim, po rozproszeniu przez Big Show’a. Rhodes odwraca się i otrzymuje Little Jimmy.
Zwycięzca: R-Truth (1:38)


Backstage: Santino ponownie szuka The Three Stooges. Idzie i znalazł wielkie pudełko z napisem “Fragile”. Myśli, że to paczka wysyłana od jego mamy. Otwiera pudełko i są tam The Three Stooges. Santino pokazuje im, jak to zrobić Cobre, życzy im powodzenia i odchodzi.

Walka #3: Lord Tensai (w/Sakamoto) vs. Yoshi Tatsu

Na twitterze Yoshi wyzwał Tensai’ego na walkę. Tensai wykonuje serię ataków w głowę. Następnie upada na rękę przeciwnika. Lord wykorzystuje swoją siłę. Publiczność krzyczy “Albert” kiedy Tatsu otrzymuje Headbutt’y przy narożniku. Lord wykonuje Big double underhook slam oraz Splash. Tensai wykonuje ponownie Splash oraz kilka ataków z łokcia. Tensai wykonuje Sitdown Powerbomb. Sędzia zakańcza walkę z powodu, że Tatsu nie jest w stanie walczyć.


Zwycięzca: Lord Tensai (2:00)
Po walce Yoshi otrzymał Iron Claw.

Video gdzie Chris Jericho atakuje CM Punk’a w zeszłym tygodniu.

CM Punk wchodzi na ring i od razu chwyta za mikrofon. Kuca na środku ringu. Potem wstaje i mówi, że przełamuje milczenie z minionego tygodnia. Mówi że Straight Edge jest jego osobistym wyborem.  To jego sposób na życie, a on jest z tego dumny. Wspomina powody bycia w Straight Edge. Nie ma nawet znaczenia, że jest on najlepszym zapaśnikiem na świecie. On jest zdenerwowany na Chris Jericho, który odkrył przeszłość ojca CM Punka. A co do opowiadania o jego siostrze i matce to kłamstwo. Jericho przerywa CM Punk’owi za pomocą telebimu. Y2J pyta, czy Punk jest skacowany. Mówi, że Punk jest ciągle pijany. Straight Edge Superstar zaprzecza ale mimo to Jericho nazywa go CM Drunk. Punk mówi Jericho, że go nie złamał, a on przyjdzie po Chrisa Jericho w ciemnym miejscu, już nie chodzi o to kto jest najlepszy na świecie, tu chodzi o … kopniaka w dupę! Na ring wchodzi Mark Henry. 

Walka #4: CM Punk vs. Mark Henry

CM Punk wyładowuje swoją siłę. Po chwili atak został przerwany przez Clothesline. Best in The World jest po za ringiem i zaatakował Marka z monitorem spikerów.

Zwycięzca: Mark Henry (DQ) (00:48)


Po walce CM Punk chciał zaatakować Henrego, ale przeszkodziła mu muzyka Chris’a Jericho, który przybył na ring z piwem, a Henry miał czas i zaatakował mistrza WWE. Mark wykonał na ringu kilka World Strongest Slam.
 Y2J rozpakował piwko a CM Punk zaczął atakować Jericho, ale ten wykonał CodeBreaker. Chris otwiera kilka puszek piwa, i zaczyna wylewać go na CM Punka. Ale nie sądzę, że to jest prawdziwy alkohol (podobnie jak w ubiegłym tygodniu). Chris mówi to wszystko dla ciebie! Pij! Pij!. Chris’a Jericho odciągają sędziowie. CM Punk wstaje na nogi i ponownie otrzymuje Codebreaker.

Walka #5: Zack Ryder vs. Alberto Del Rio

Powtórka z SmackDown gdzie Sheamus walczył z Alberto. Alberto Del Rio przejmuje kontrole na walką. Zack wykonuje Broski Boot oraz próba Rough Ryder, ale kontra i po chwili Cross Arm Breaker i Zack poddaje się.
Zwycięzca: Alberto Del Rio (1:24)


Moe i Curly wchodzą na ring. Po chwili rozbrzmiewa muzyka …. Hulka Hogana oczywiście zamiast niego jest Larry, czyli trzeci członek The Three Stooges. 
Po chwili rozbrzmiewa theme Kane’a. Moe i Curly uciekli a Larry próbuje udawać Hulka, ale Kane wykonuje mu Chokeslam.

Backstage: Otrzymujemy powtórkę z tego, co się działo przed chwilą a dokładnie starciem CM Punk z Markiem Henry. Mark Henry mówi, że w zeszłym tygodniu pokonał CM Punk przez Count Out, teraz przez DQ. Na następnym RAW będzie to starcie No DQ, No Count Out Match oczywiście o WWE Title.

Backstage: Josh Mathews jest za kulisami z Brock’iem Lesnar’em i pyta go, czy jest dumny z powrotu do WWE. Lesnar odpowiedział, że owszem. Mówi, że opuścił WWE 8 lat temu i przeszedł do UFC. Brock powiedział, że miał tam sukces oraz że on jest machiną wojenną kopiącą w tyłek.

Powtórka z walki End of an Era.

Walka #6: John Cena vs. David Otunga

Kilka zwarć oraz kilka ataków ze strony David’a jak i ze strony Ceny. Dwa razy Elbow drop od Otungi. Otunga przejmuje kontrole nad walką i po chwili chwali się swoim ciałem a Jasiek to wykorzystuje i wykonuje Comeback oraz Five Knuckle Shuffle, następnie wykonuje nic innego jak Attitude Adjustment oraz STF.  

Zwycięzca: John Cena (5:05)

Brock Lesnar zaatakował Cene w kroczę a następnie wykonał F5.
 I tak kończymy czerwoną tygodniówkę.

* Kopiowanie dozwolone z podaniem źródła
* Za jakiekolwiek błędy przepraszam
* Chcesz być na bieżąco, kliknij Lubię To tutaj KLIK, a tam zawsze będzie napisane czy jest coś nowego na blogu