Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Witam na RAW dziś jakość raportu będzie ponownie niezbyt dobra gdyż jestem nadal chory i już musiałem wrócić z długiego weekendu. Tak w ogóle nie miałem go pisać ale jednak napisałem. Mam nadzieje, że wynagrodzicie mi to komentarzem. Walki jednak nie są od początku bo i tak w raportach najważniejsze są segmenty
Rozpoczynamy, jak można zauważyć na Video rozpoczynającym RAW widniej napis “Monday Night RAW Starring Brock Lesnar”. Dzisiejsze RAW jest w Dayton, Ohio. Laurinaitis udaje się na ring. Johnny mówi że zmienił WWE w ciągu jednej nocy i zrobił to dla fanów. Laurinaitis mówi że fani powinni mu dziękować za doprowadzenie najniebezpieczniejszego zawodnika do WWE. Aktualny człowiek który jest twarzą WWE będzie nią przez kilka lat. Człowiek który skrzywdził John’a Cene. Człowiek, który powrócił do WWE i w ciągu jednej nocy zrobił więcej niż ktoś kiedykolwiek wcześniej. Jest to oczywiście Brock Lesnar. Lesnar mówi że świat zobaczył go jak przynosił ból swojemu przeciwnikowi. Laurinaitis zaczyna mówić ale … Time to play The Game! Na Stage?u pojawia się Triple H w garniturze. HHH powiedział że jest tu aby zrobić coś czego Laurinaitis nie może bo nie ma odwagi. The Game powiedział że prywatny odrzutowiec, który przywiózł Lesnar’a na RAW nie weźmie go do domu, chyba że chce za niego zapłacić, tak samo jak za limuzynę. Lesnar nie dostanie podwyżki i nie będzie miał on żadnego lepszego traktowania. Triple H mówi że nazwa gali była i pozostanie Monday Night RAW. The Game podarł kontrakt a Lesnar zrobił się wściekły. HHH powiedział że Laurinaitis nie miał prawa zgodzić się na to na co się zgodził. Triple H mówi że fani chcą zobaczyć Lesnara w rewanżu z Johnem Ceną.  Chcą go widzieć przeciwko CM Punk’owi, Randy’emu Orton’owi lub Sheamus’owi. HHH mówi że rozumie że Brock czuje się skrzywdzony i chce wracać do domu. Laurinaitis mówi że to nie jest sprawiedliwe. Hunter powiedział że to rozmowa między nimi i Johnny ma się zamknąć. Laurinaitis ponownie przerywa i mówi że HHH ma brak szacunku do Brocka. HHH odwraca się do Laurinaitis’a i zostaje zaatakowany przez Lesnar’a. Brock po chwili zapina Kimure. Na ring przybiegają gwiazdy WWE – Big Show, R-Truth, Sheamus i Kofi Kingston. Tłum krzyczy “You Suck”. Big Show, R-Truth, Sheamus i Kofi Kingston pomagają opuścić ring Triple H?owi.
Eve Torres wychodzi i oznajmia, że dziś nastąpi Beat to The Clock. Zwycięzca zmierzy się z CM Punk’iem o pas WWE Championship na Over The Limit.
Walka #1: Beat the Clock Challenge Match The Miz vs. Santino Marella

Kilka ataków od Pana Awesome. Marella wychodzi z dźwigni i po chwili wykonuje Comeback. Santino, próba Cobry ale kontra i roll up, kontra i Santino wykonuje roll up. Miz wykonuje Big Boot i Skull Crushing Finale.

Zwycięzca: The Miz (4:18)
Walka #2: Triple Threat Match: Nikki Bella vs. Brie Bella vs. Layla

<b>Dropkick od Layla’y i roll up. 1..2..3

Zwycięzca: Layla
Pierwszy raz w Historii moich Raportów opisałem całą walkę Div
Walka #3: Beat the Clock Challenge Match: Chris Jericho vs. Big Show

Jericho, próba Walls of Jericho ale Show kontruje i roll up. Próba Chokeslam?u ale także kontra i DDT. Atleta wykonuje Spear. Kilka razy pin ale nikt walki nie wygrywa. Jericho robi unik od W.M.D i próba Codebreaker ale Show złapał go. Jericho po chwili wyrzuca Big Show’a. Pozostało 30 sekund. Chris unika ataku ze strony Y2J’a sędzia odlicza już siedem. Chris’owi udaje się wejść na ring a Show pozostaje poza nim.

Zwycięzca: Chris Jericho (4:19)
Jericho jednak nie pobił wyniku Miz’a.
Walka #4: Brodus Clay vs. JTG

Clay wykonuje Scoop Slam oraz Elbow Drop. Po chwili Headbutt i Splash w narożniku. Overhead suplex i Big Splash.

Zwycięzca: Brodus Clay
Po walce, Clay zaprasza jakieś dzieciaki na ring i wszyscy zaczynają tańczyć.
Eve jest za kulisami z Teddy’m Long’iem i Laurinaitis’em. Torres mówi że obecność Teddy’ego jest denerwująca i Laurinaitis każe mu odejść. Eve mówi aby Laurinaitis usiadł i uspokoił się, diva dodaje że WWE potrzebuje lidera, pyta go co ma zamiar zrobić? Kto jest następnym przeciwnikiem John’a Ceny? Laurinaitis wstaje i mówi że wie kto to będzie i Cenie się to nie spodoba.
Walka #5: Beat the Clock Challenge Match: Randy Orton vs. Jack Swagger

Swagger, próba Swagger Bomb ale kontra i po chwili Randy wykonuje Comeback oraz DDT. Pozostaje 20 sekund a Swagger wykonuje Ankle Lock. Randy kontruje i RKO!. Randy pokonuje czas Miz’a o 2 sekundy czyli aktualny czas to 4:16. The Miz jest wkurzony.

Zwycięzca: Randy Orton (4:16)
Jeszcze dziś poznamy przeciwnika John’a Ceny.
Walka #6: WWE Tag Team Title Match: R-Truth & Kofi Kingston vs. Epico & Primo (w/Rosa Mendes)

Powrót z przerwy i Lawler informuje nas, że ramię Triple H zostało złamane.
Mistrzowie Tag Team’ów przejmują kontrolę. Truth wykonuje Dropkick z jednej nogi i zmiana z Kofi’m natomiast Primo z Epico. Kofi wykonuje Comeback. Kingston wykonuje Boom Drop i próba Trouble In Paradise, ale Kofi jest rozproszony przez Rose i Primo. Truth atakuje Epico a Kofi wykonał na nim Trouble In Paradise.
Zwycięzcami oraz nowymi mistrzami WWE Tag Team Championship: Kofi Kingston i R-Truth
Primo i Epico kłócą się za kulisami i przychodzi Abraham Washington. Rosa mówi żeby porozmawiali ale AW mówi że chciał im pomóc jednak oni stracili pasy.
Walka #7: Beat the Clock Challenge Match: The Great Khali vs. Kane
Khali wykonuje Clothesline i Chop. Kane wyszedł z ringu. Khali dołącza do niego i Kane atakuje go po za ringiem. Khali jednak kontruje i wrzuca na ring The Big Red Monster’a. Oby dwoje na ringu i próba Chokeslam’u od Kane’a oraz próba Chokeslam’u od Khaliego. Czas się zakończył ale i tak Kane wykonuje Chokeslam.

No contest
Walka #8: Beat the Clock Challenge Match: Daniel Bryan vs. Jerry Lawler

Lawler wykonuje Dropkick. Następnie Bryan wykonuje Dropkick w narożniku ale Jerry kontruje odsuwając się. Po chwili próba Piledriver’a ale kontra i Yes!Lock.

Zwycięzca i Nowy #1 Contender do pasu WWE Championship: Daniel Bryan (1:21)
Bryan zawalczy na Over The Limit z CM Punk’iem. Po walce przyszedł CM Punk, który gratuluje Bryan’owi a następnie unosi pas mistrzowski do góry.
Na ring wchodzi John Cena. John mimo kontuzjowanej ręki jest tu. Cena powiedział, że wszystkie mięśnie w ramieniu są napięte. Na ring wchodzi John Laurinaitis. Rozmawiają i Laurinaitis mówi że ma najlepsze rozwiązanie dla John’a Cen’y. Laurinaitis mówi Cenie że powinien mu dziękować. Na ring wchodzi Lord Tensai. Tensai wchodzi z Sakomoto. Laurinaitis stoi za Ceną i atakuje go, dodaje że jego przeciwnikiem będzie właśnie on. Sakomoto, Tensai i Laurinaitis atakują Cene a przede wszystkim skupiają się na jego kontuzjowanym ramieniu. Tensai i Sakomoto trzymają rękę Ceny na stalowych schodkach. Laurinaitis chwyta za krzesło i ponownie atakuje rękę. Laurinaitis robi gest Ceny “YOU CAN’T SEE ME” i odchodzą wraz z Lord’em Tensai i Sakamoto.
The Miz vs. Santino 5/10
Nikki Bella vs. Brie Bella vs. Layla 0/10
Chris Jericho vs. The Big Show 4/10
Brodus Clay vs. JTG 2/10
Randy Orton vs. Jack Swagger 7/10
Primo & Ep
ico vs. R-Truth & Kofi Kingston 6/10
The Great Khali vs. Kane 3/10
Daniel Bryan vs. Jerry “The King” Lawler 3/10

*Kopiowanie dozwolone z podaniem źródła

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco