Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Przed RAW zostało wyświetlone video poświęcone ludziom, którzy oddali życie w obronie Stanów Zjednoczonych. Następnie zostało wyświetlone video z RAW oraz Over The Limit oczywiście z udziałem Ceny, Laurinaitis’a i Big Show’a.

Dziś Czerwona Tygodniówka jest w Nowym Orleanie, w stanie Louisiana. Jak zwykle komentują Michael Cole oraz Jerry “The King” Lawler. 

I rozpoczynamy, jako pierwszy na ring wychodzi Big Show, który wygłosi kolejne oświadczenie.Show jest uśmiechnięty i mówi: ?Widzicie to, to jest mój uśmiech, Łatwe było wydobyć z was uśmiech. Wykalkulowałem jaka decyzja będzie dla biznesu lepsza. Byłem człowiekiem biznesu, któremu zdarzyło się być giantem.  Wszystko jest już skończone.? Show z zadowoleniem odpowiada na chanty publiczności “Whats”: ?Dlaczego ja was tak bardzo kocham. Nie muszę się uśmiechać, ponieważ mam żelazną umowę.? Tłum skanduje Cena, Cena, Cena i Show przypomina: ?Mam żelazną umowę z wielkim bonusem więc jestem ustawiony do końca życia. Ja mogę zrobić co chcę i nie muszę się martwić o konieczność wprowadzenia uśmiechu na twarzach ludzi. Ja mierze siedem stóp i ważę czterysta czterdzieści jeden pounds’ów i nie jestem artystą, ja jestem gigantem. Nikogo nie ma w mojej lidze. Nie ma zawodników z NFL’a, graczy NBA albo fałszywych zawodników z UFC. Jest ktoś z WWE, który jest w mojej lidze? Dlatego nie jedna gwiazda WWE przeszła by do obrony, gdyby była w najbardziej upokarzającym momencie w swoim życiu, kiedy by błagał o swoją pracę.? Widzimy co się działo po zwolnieniu Show’a a dokładnie tańczącego Brodus’a Clay’a i kilku dzieci z WWE Universe. ?Moje łzy w ringu nie były jeszcze suche a Brodus Clay tańczył. Dwoje przyjaciół, Kofi Kingston i R-Truth cieszyli się po tym jak zostałem zwolniony. To niebyło trudne dla wszystkich, aby przejść dalej. Jesteście płytkimi i fałszywymi ludźmi. Jeden facet, który jest rozczarowany mną bardziej niż fani. Tą osobą jest John Cena. Cena myślał, że zamierzam pomóc mu a nie Laurinaits’owi. Gdyby Laurinaitis mnie nie zatrudnił w szatni to Cena by go pokonał. Myślałem, że Cena pokonałby Laurinaitis’a jeżeli ten nie zatrudniłby mnie z powrotem. Wyświetlone jest video z RAW gdzie Cena nazywał Laurinaitis’a przegranym. ?Cena to żart. Jeden wielki żart dla wszystkich. W ubiegłym tygodniu zraniłem Cene i znokautowałem go dwa razy w ciągu dwudziestu czterech godzin. To co zamierzam zrobić z John’em Ceną na No Way Out to tego nie będzie tego końca. Cena będzie stał w poprzek ringu z niepowstrzymanym gigantem. John może pomyśleć, że jego największą porażką była walka z Rock’iem na WrestleManii. Cena może pomyśleć, że został mocno pobity przez Brock’a Lesnar’a. Cena może pomyśleć, że był zawstydzony porażką z Laurinaitis’em. Cena będzie cierpieć na No Way Out bardziej niż od tych trzech. Stawiam uśmiech na jego twarzy.?
Na Backstage?u Santino ćwiczy podnosząc Pas Mistrzowski United States.
Walka #1: Santino Marella vs. Alberto Del Rio (w/Ricardo Rodriguez)
Rozpoczynamy i Del Rio natychmiast atakuje Punch’ami i Kick’ami rywala. Meksykański Arystokrata umieszcza Santino w narożniku i unik od Włocha. Następnie Marella wykonuje Hit Toss oraz Flying Headbutt. Czas na Cobre ale Alberto kopie w nogę rywala i Cross Arm Breaker. Santino poddaje się.
Zwycięzca: Alberto Del Rio
Ocena walki -/10
Del Rio po walce wziął marionetkę Cobry i włożył ją mu w usta a Ricardo Rodriguez podkreślił R w AlbeRto del Rio
Backstage: Eve Torres jest z Alex’em Riley’m na Backstagu i Alex mówi: ?Robisz świetną robotę. Te twoje włosy i okulary, przez cały czas myślę …? naglę przerywa im Big Show. Eve Torres mówi do Show?a: ?Johnny pozwolił wybrać Ci swojego dzisiejszego przeciwnika.? Big Show popatrzał na Alex’a a Riley mu mówi:  ?Nie sadzę, że to co Johnny zrobił miało racje bytu.? Show mówi: ?Uspokój się, nie ty będziesz moim rywalem.   Mam wiadomość dla ciebie idź do szatni? … Show pcha Riley’a na ścianę i odchodzi.
Walka #2: Kofi Kingston & R-Truth vs. Dolph Ziggler & Jack Swagger (w/ Vickie Guerrero) o pasy Tag Team’ów.
Kofi i Swagger rozpoczynają. Kingston wykonuje kilka Kick’ów a następnie Drop Kick i zmiana z Truth’em. Akcja Tag Team’owa a dokładnie Double Hip Toss oraz Spinning Leaping Leg Drop. Irish Whip od Swagger’a ale R-Truth trzyma się lin, następnie taniec i Truth unika ataku ze strony Jack’a. Ziggler wchodzi na ring ale Kofi dołącza do Truth’a i wykonują Double Dropkick oraz Double Baseball Slide i Dolph’a jest poza ring’iem. Powrót z przerwy i Swagger wykonuje Arms Trapped. The All-American American sprowadza do narożnika i Punch ale Kofi próbuje uciec lecz Swagger ponownie sprowadza do narożnika i kilka ataków z ramienia. Ziggler korzysta z okazji do ingerencji, gdy sędzia nie patrzy. Swagger wykonuje Bodyslam i zmienia się z Ziggler’em, który wykonuje Leaping Elbow Drop. Następnie Arm Bar, po chwili Kofi jest w narożniku ten próbuje wykonać atak ale Kingston odsuwa się i Dolph obrywa o narożnik. Oboje są na ringu lecz leżą i zmiana z Truth’em oraz ze Swagger’em. Następnie Kick, DDT i pin 1..2. przerywany przez Ziggler’a. Po chwili CrossBody od Kofi’e
go dla Dolph’a. Roll-up od Swaggera 1..2.. Kick Out! Truth unika ataku i ?Little Jimmy? 1..2..3
Zwycięzcy: R-Truth i Kofi Kingston
Ocena walki 4/10
Po walce Ziggler wrzeszczy na Swagger’a i mówi: ?Jestem lepszy niż ty? i odchodzi.Vickie błaga Dolph’a aby ten wrócił ale tak się nie dzieje.
Backstage: Lekarz WWE prowadzi Santino Marelle i przychodzi Big Show. Show mówi: ?Mogę dziś wybrać swojego przeciwnika, wybieram ciebie Santino? i łapie on za twarz Włocha oraz mówi: ?To jest śmieszne, to jest śmieszne.? Nagle ktoś krzyczy, okazuje się, że to … Brodus Clay, który mówi: ?Powiedz mi to w twarz. Wybierz mnie jako swojego rywala, to dziś będziesz ponownie płakał.? Show odpowiada: ?OK, Nie zapomni o tańcu, ponieważ nie wygrasz tej walki.?
Jesteśmy z powrotem i nadszedł czas na kolejny większy segment w wykonaniu John’a Laurinaits’a. Laurinaitis wchodzi z Eve Torres i David’em Otung’ą.
John przedstawia się i mówi: ?Mam kilka ogłoszeń. Big Show zmierzy się z Brodus’em Clay’em. Aby zapewnić, że nie będzie żadnej ingerencji w Main Event’cie na No Way Out pomiędzy walką Cena vs. Big Show odbędzie się ona w stalowej klatce!. Od czasu wygranej nad John’em Ceną na Over The Limit jestem najbardziej popularną gwiazdą WWE w historii. Mam dowody i nie wiem czy wiecie ale już niedługo wyjdzie gra WWE’13 a na okładce gry ma się znaleźć? … Eve i David odsłaniają okładkę gry … a na niej jest Laurinaitis który mówi: ?Ta gra będzie lepsza niż Pac Man.?…  CM Punk!!! podczas wejścia CM Punk zostawił gumę na autku Laurinatis’a. Punk patrzy na okładkę i mówi: ?Żaden Pac Man ani John nie może mieć jądra. Dlaczego ty jesteś na okładce. Nie jesteś tak popularny w ogolę. Bycie na okładce WWE’13 jest prestiżowe. Okładka WWE’13 wygląda lepiej dużo bez ciebie niż z tobą.? Nagle wybucha pyro i widzimy oficjalną okładkę z CM Punk’iem. Punk powiedział: ?Ta jest dużo większa niż twoja. Gra video o Wrestlingu i na niej jest rzeczywisty wrestler. Weź Hoeski oraz Carltion’a z mojego ringu.Ciekawe jaką ustawisz stypulacje mojej walki?? Punk wymienia kilka rodzajów i mówi: ?Mam zamiar pokonać Daniel’a Bryan’a i wyjdź z mojego ringu. Pewnie zaraz pójdziesz do Zarządu ale mam nadzieje, że oni mają amunicję do zwolnienia cię.? Laurinaitis mówi: ?Powodzenia? Na koniec CM Punk zniszczył okładkę z Laurinaitis’em.
Walka #3: CM Punk vs. Daniel Bryan
I końcówka walki, Bryan zapina Arm Bar’a ale Punk kontuje i kilka ataków z Foreamrs. Po chwili kilka ataków z Kolana od Punk’a i ponownie kilka Kick’ów oraz Punch’y. Następnie Leg Lariat i Clothesline oraz Swinging NeckBreaker. Punk wykonuje Running Knee w narożniku oraz Bulldog’a następnie rollup ale z kontrowany na Round Kick. Bryan wykonuje European Uppercuts ale Punk wykonuje Irish Whip. Po chwili Flying Chlothesline oraz próba Flying Elbow Drop ale kontra i Daniel upada na liny. Bryan dochodzi do CM Punk’a i Superplex! Daniel rozwiązuje nasadkę ochraniającą narożnik, Punk wykonuje Enzuigiri. Punk chcę wiedzieć dlaczego AJ jest tutaj i po chwili próba ponowna Running Knee ale Bryan podcina Punk’a, który ląduje na odkrytym narożniku! 1..2..3 
Zwycięzca: Daniel Bryan
Ocena walki 7/10
Po walce przyszedł Kane, który zaatakował Daniel’a krzesłem a następnie wykonał Chokeslams na nie. AJ podała krzesło Punk’owi, który zaatakował Kane’a. Coś mi się wydaje, że na No Way Out będzie walka Triple Threat Steel Chair Match.
Jesteśmy z powrotem i Cole oraz Lawler mówią dlaczego nie ma dziś Chris’a Jericho.
Walka #4: Christian vs. Miz
Miz wykonuje Side Head Lock. Christian wykonuje Elbow oraz Heel Kick i jeszcze Sunset Flip. Christian wykonuje kilka Punchy przy narożniku i Miz wykonuje Awesome Clothesline a potem Double Sledge w głowę. Miz kontruje Chin Lock a po chwili Christian kilka Punch’y i Reality Check. Miz z kilku ataków z kolana i Chin Lock. Christian wraca na nogi, ale Miz sprowadza go do narożnika. Miz stawia Kapitana Charyzmę na narożniku i Kilka punch’y oraz próba Drop Kick ale kontra. Następnie Slingshots oraz kilka Punch’y. Christian wykonuje DDT oraz próba Spear’u ale kontra. Miz z kilku Punchy i Back Elbow. Próba Killswitcha ale Cody zbliża się do ringu. Po chwili Miz kontruje Killswitch i próba Awesome Clothesline ale kontra i Killswitch. Christian walkę zakańcza Frog Splash?em.
Zwycięzca: Christian
Ocena walki 5/10
Backstage: John Laurinaitis mówi: ?Muszę z wami porozmawiać.? Eve mówi do Teddy’ego aby zrobił jej kawę. Johnny mówi: ?Jestem rozczarowany Davidzie gdyż poddałeś się po STF. John krzyczy na Eve, która nie doprowadziła do przeprosin od Sheamus’a.? Otunga mówi John’owi: ?Chce się dziś zmierzyć z Sheamus’em.? Johnny powiedział  ?Chcę wiedzieć czy mogę na was liczyć, ponieważ ja nie zawsze tu będę?

Jesteśmy z powrotem i Miz nadal jest w ringu, mówi: ?Chcę aby ta walka została wykreślona z Księgi Rekordów
, ponieważ to był Non Title Match. Jestem jedynym powodem, dla którego Laurinaitis jest wciąż w WWE. Gdzie jest mój kontrakt na walki o pasy. Nie zamierzam opuścić ringu aż? … Randy Orton, wchodzi i po chwili wykonuje RKO na The Miz’ie. Trzeba kimś zastąpić Chris’a.
Dolph ogląda RAW z Vickie i mówi jej: ?Wyprowadź mnie z Tag Team’u. Vickie odpowiedziała: ?Spróbuje.?
Sheamus idzie na ring a po tym Video WWE Memorial Day.
Walka #5: David Otunga vs. Sheamus
Rozpoczynamy i Otunga atakuje z kilku Kick’ów oraz Punch’y ale Sheamus sprowadza Davida do narożnika i rozładowuje się tam. Otunga próba Hip Toss ale kontra i Short Arm Clothesline. Kilka ataków ze strony David’a a potem wysyła Sheamus’a do narożnika i Clothesline. Otunga atakuje z przedramienia lecz po chwili wykonuje Diving Shoulder Tackle oraz kilka ataków z kolana oraz Clothesline w narożniku. Otunga Irish Whip ale Sheamus wykonuje Clothesline i Forearms Across The Chest. Sheamus wykonuje White Noise oraz Brogue Kick 1..2..3
Zwycięzca: Sheamus
Ocena walki 3/10
Walka #6: Brodus Clay vs. Big Show
Przed walką Big Show powiedział: ?Jestem wielkim fanem Brodus’a. Myślałem, że sprzedałem się, kiedy miałem na sobie pieluchę podczas walki z Akebono na WrestleManii 21. Miałem na sobie różne żenujące rzeczy podczas swojej kariery w tym biznesie. Ty robisz to co noc. Może pomożesz sobie i przestaniesz robić te żenujące rzeczy, bo ludzie są już od tego zmęczeni. Może trochę makijażu i zrób z siebie klauna czyli następcę Doink’a. Tylko tyle, że Doink miał talent.? Rozpoczynamy i Spear od Show’a. Następnie kopie swojego rywala, atakuje z Chop’ów i po chwili wysyła go do metalowej części narożnika. Big Show kontynuuje ataki na Brodus’a Clay’a i rozkłada stół komentatorski. Na pomoc Clay’owi przybiegają Kofi oraz R-Truth ale i oni nie dają rady Gigantowi.Show rozwalił stół komentatorski i jedną częścią atakuje on Brodus’a. Po chwili Show bierze R-Truth’a i atakuje go. Po chwili Kofi próbuje wykonać Trouble in Paradise ale kontra i wrzucił Boom Boom’a w krzesła. Tłum krzyczy ?Cena? ale ten nie przychodzi. Show wrzuca w schody R-Truth’a i wykonuje KO Punch na Clay’u.
Koniec show ale jeszcze Laurinaitis podniósł rękę Big Show’a na Stage’u.

* Chcesz skopiować raport proszę bardzo, jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś
Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco