Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”
Przed RAW zostało wyświetlone promo z udziałem CM Punk’a, Daniel’a Bryana, Kane’a i AJ. Co sprawiło że AJ pojawiła się na No Way Out? Dlaczego przyszła w stroju Kane’a w ostatnim tygodniu? AJ jest na Backstage’u i ćwiczy mowę: (Do Daniel’a) Nawet jeśli nie chcesz mnie wiem, że masz do mnie uczucia. Mamy się oddalić od siebie. (Do Kane’a) Tracę wszystkie swoje zahamowania, gdy cię widzę i chcę stać się dzika. Wiem, że nie jesteś człowiekiem, lecz potworem. (Do CM Punk’a) Myślę o tobie jak o bratniej duszy ale nie myślę,  że myślę co myślę, że mam na myśli. Jesteś najlepszy,  jeśli wszyscy pójdą własnymi drogami. Kamera się porusza i widzimy jak AJ mówi do lustra. 


Dzisiejsza czerwona gala jest w Fort Wayne, w stanie Indiana. Komentatorzy – Michael Cole, Jerry Lawler. Ponieważ John Laurinaitis zakazał Brodus’owi Clay’owi bycia na RAW Brodus zawalczy dziś z Big Show’em. John Cena ma ważne ogłoszenia i wygłosi je później. 


Vickie Guerrero wchodzi na Stage i Excuse Me!. Dziś przez Rade Dyrektorów jestem tymczasową Generalną Menedżerką RAW i SmackDown w tym tygodniu.  Na podstawie mojej historii, stanę się stałą Generalną Menadżerką RAW i SmackDown w cztery  tygodnie akurat na 1000-ęcznym odcinku RAW. Dam wam świetne Show.


Walka #1: Elimination Match Daniel Bryan vs. Kane vs. CM Punk


Punk od razu biegnie na Kane’a ale ten go odpycha. Tak samo dzieje się z Bryan’em. Bodyslam od Kane’a na Bryanie i Uppercut dla Punk’a. Następnie Back Elbow dla mistrza WWE i Bryan atakuje w nogę The Big Red Monster’a. Punk & Daniel kopią Demona i to on spada z ringu a Bryan natychmiast roll-up’uje Punk?a. Zwarcie i Punk wykonuje Side Head Lock i Shoulder Tackle. Następnie łapie rywala i Reverse Atomic Drop. CM Punk zapina Surfboard podczas jak AJ patrzy na Backstage’u na walkę. Punk postanawia zmienić akcję i Curb Stomp. Punk próba Suicide Dive ale Kane wykonuje Uppercut. Następnie Bryan wykonuje Baseball Slide ale Kane łapie go i wrzuca w barierki. Jesteśmy po przerwie i Kane Punch’uje Punk’a a następnie Irish Whip i Splash na CM Punk’u i Bryan’ie. Kane wchodzi na narożnik ale Bryan dochodzi do niego i atakuje ale dochodzi także Punk i łapie go a Kane próbuje wykonać Clothesline jednak Bryan roll-up’uje CM Punka tylko do dwóch. Kane łapie obu zawodników za gardło i Double Suplex. Po chwili Bryan i Punk się atakują, Punk wykonuje Back Heel Kick i Leg Lariat. Następnie Clothesline i Bryan w narożniku oberwał od Kane?a z przedramiona. Punk unika ataku Kane?a łapiąc się za liny co powoduje wypadnięcie Monster?a z ringu. Następnie dołącza do niego Bryan. Następnie Suicide Dive od Punk’a i próba Springboard Clothesline ale kontra od Bryana i Yes!Lock. Punk po chwili kontruje na katapultę i Bryan wpada w Kane’a, który ponownie wypada z ringu. Następnie Round Kick od Punk’a i  nadszedł czas aby, ktoś poszedł spać. Kane wykonuje jednak atak z nogi i po chwili Side Slam, Kane wchodzi na narożnik i wykonuje Clothesline. Ulubiony Demon Diabła ustawia się do Chokeslam’u ale nadszedł czas aby przyszła AJ.  Kane łapie Punk’a ale ten kontruje i GTS i ktoś poszedł spać 1…2…3 


Kane wyeliminowany


Bryan kopie Punk’a w głowę i 1…2…3!


CM Punk wyeliminowany


Zwycięzca: Daniel Bryan (Ocena – 6/10)Alberto i Ricardo są w biurze Vickie. Obaj mają kwiaty i Alberto mówi: Wiesz, że jestem prawidłowym pretendentem #1. Dolph wchodzi i mówi: Byłeś, zanim nie doznałeś kontuzji, teraz musisz czekać w kolejce. Dolph prosi o jeszcze jedną szansę. Vickie: Nie będzie walki #1 Contender, zwycięzcą będzie osoba, która zerwie umowę i zawalczy z Sheamus’em na SmackDown. Ricardo wraca z kwiatami w wazonie i Dolph bierze je i rzuca o ścianę.


RAW Rewind: Big Show niszczy Brodus’a na RAW w zeszłym miesiącu. 


Walka #2:  Big Show vs. Brodus Clay


Zwarcie i Show atakuje Punch’ami Clay’a. Clay blokuje Chop i Headbutt oraz atak z nogi. Show wykonuje atak z łokcia i Big Show atakuje głowę rywala i Vader Bomb. Następnie Punch ale Headbutt od Clay’a. Clay wstaje i Crossbody od Big Show’a i 1…2…3


Zwycięzca: Big Show (Ocena – 2/10)

Lawler i Cole zastanawiają się o co chodzi w wielkiej wypowiedzi John’a Ceny. 


WWE Raw 1000 Memorable Moment – Bob Barker opowiada o tym jak był gościem specjalnym na RAW

< br />Video materiał z przerwy, kiedy Brodus Clay oberwał od Big Show’a z KO Punch’a. 


Michael Cole przypomina nam co Triple H powiedział na No Way Out i następnie co powiedział Paul Heyman w tej sprawie. Brock Lesnar powróci za tydzień na RAW i odpowie na wyzwanie Triple H na SummerSlam.


AJ jest na Backstage’u i mówi: może pełnie funkcje szalonej ostatnio. Jestem zadowolona, że jesteś tu. Kane: Nie jest to jedna z moich uczuć, ale uczyniłaś, że czuje rzeczy, których nigdy nie myślałem, że poczuje. Nie jestem dobrą rzeczą. Nie jestem istotnym chłopakiem. AJ: Nasz związek jest niekonwencjonalny. Kane: Jestem potworem, który nosi maskę.  Moim jedynym źródłem przyjemności jest patroszenie ludzi. Znajdziesz się w stanie umysłowo niestabilnym. Najlepiej  byłoby gdy byśmy trzymali się z dala od siebie. Kane odchodzi i AJ zaczyna płakać … i śmiać.


Walka #3: Jack Swagger vs. Santino Marella o pas United States


Swagger mówi do Santino aby poczekał i uderza go. Kilka ciosów i Belly-To-Belly Take Down. Elbow Drop i ciągnie Santino ale Marella kontruje i atakuje Swagger’a i wykonuje Saito Suplex. Kilka Punch’y i Split oraz Hip Toss i jeszcze Diving Headbutt. Santino wykonuje Cobre ale Swagger zabiera mu ją i DDT od Marelli, na koniec jeszcze Cobra 1…2…3


Zwycięzca: Santino Marella (Ocena – 4/10)John Cena idzie po backstage’u i widzi koszulki People Power. Przychodzi Zack Ryder który wyrzuca je do kosza.


John Cena już za chwile wygłosi ogłoszenie, które wstrząśnie ziemią. The Champ is Here John mówi: Wysłałem Tweet wcześniej, że wygłoszę historyczne oświadczenie. W ubiegłym miesiącu, WWE zostało wywrócone do góry nogami. Niedawno WWE Universe widziało jak John Laurinaitis przekupił Big Show’a aby ten przyłączył się do ciemnej strony mocy. Po chwili naśmiewania się z John’a przerywa mu gaśnięcie światła i jest to Chris Jericho. Chris chcę wiedzieć co Cena mówi. : Miałeś historyczną wiadomość i teraz wyjdź z mojego ringu, ponieważ ta noc jest moja. John: Panie i Panowie Chris Jericho powrócił. Cena opowiada o tym jak Big Show jest na rozdarciu i może zdobyć walizkę Money In The Bank. Mam zamiar go zatrzymać i to ja wygram Money In The Bank Ladder Match. Cena przypomina Jericho, że nikt nie przegrał realizując walizki (czyżby w tym roku ktoś przegrał?). Jericho mówi: Cena chce być po drugiej stronie dlatego że zostałem pokonany więcej niż raz. Jericho pyta Cenę że jeśli będzie dziewięć osób to jak chce wygrać. Jericho: Bierzesz wszystko za pewniaka. Może to ja zdobędę walizkę Money In The Bank. To ja wymyśliłem tę walkę. Cena wyskakuje że Jericho nigdy jej nie wygrał. Jericho: Nie zrobisz tego dla zabawy. Money In The Bank jest poważną walką. Nikt nie był w większej liczbie takich walk niż ja. To nie jest zwykła walka. Jest to koniec kariery. Przestań się martwić o zatrzymanie Big Show’a. Powinieneś się martwić o zatrzymanie mnie. Wkraczam do walki o walizkę Money In The Bank! Wchodzi Vickie Guerrero i mówi: Proszę o uwagę. Money In The Bank jest za trzy tygodnie. Będą dwie walki jedna o walizkę World Heavyweight Championship i jedna o walizkę WWE Championship. Nikt w tej walce nie może się dostawić. Chris przeprasza i pyta: Czy masz zamiar mnie zawiesić? Vickie: Rada ma lepszy pomysł. Tylko byli mistrzowie WWE mogą walczyć o walizkę Money In The Bank. Kane, Big Show, Chris Jericho, John Cena to oni są w Money In The Bank Match’u. Cena: Robisz dobrą robotę jako GM. Zrobisz dobrze dopóki słuchasz zarządu. Vickie odpowiedziała: Dzisiejsze Show jest moje i w Main Event’cie po raz pierwszy w historii John Cena zmierzy się z Chris’em Jericho (taka walka miała już swoje miejsce dwa lata temu)Ciekawe jaka legenda powróci w drodze do 1000-nego RAW (i pokona Heath’a Slater’a 🙂 )


Jesteśmy z powrotem i czas na segment z Legendą w drodze do 1000-ego odcinku RAW. Heath Slater przychodzi na ring i widzimy video z ostatniego tygodnia a dokładnie segmentu Roddy’ego Piper’a i Cyndi Lauper gdzie zaatakowali Największą Legendę WWE 🙂 Heath’a Slather’a. Heath przypomina, że jest on One Man Band. Nie obchodzi mnie Vader, Cyndi Lauper, Wendi Richter lub Roddy Piper. Obchodzi mnie tylko jedna osoba, która jest największą z gwiazd na RAW. Rządze Światem … Jego dzisiejszym przeciwnikiem jest Sycho Sid!


Walka #4: Heath Slater vs Sycho Sid


Zwarcie i Slather atakuje Sid’a w narożniku. Sid sprzedaje slapa Slater’owi i po chwili wykonuje Spinebuster. Clothesline i Leg Drop. Sid daje sygnał, że będzie Powerbomb i tak też się dzieje. 1…2…3


Zwycięzca: Sycho Sid (Ocena – 2/10)Jesteśmy z powrotem i Cole przypomina, że za cztery tygodnie będzie  1000-ny odcinek RAW. Jerry mówi, że będziemy mieli Celebrytnego Ambasadora ale Jerry nie chcę nam powiedzieć kto to będzie.


Walka #5: Dolph Ziggler vs Alberto Del Rio o Kontract na walkę w piątek z Sheamus’em
(Walka nudna jak to ściągnięcie kontraktu dlatego brak praktycznie walki)


Ricardo łapie Kontrakt ale Ziggler kopie go w rękę. Dolph i Alberto szukają kontraktu. Nagle wchodzi Sheamus i mówi: Możecie przestać walczyć. Będziemy mieli Triple Threat Match o World Heavyweight Championship. Walka nie będzie o przeznaczenie. To ja będę was osłów kopał w piątkową noc.


Zwycięzca: No Contest (Ocena – 3/10)CM Punk zmierzy się z Daniel’em Bryan’em na Money In The Bank. 


CM Punk idzie i zatrzymuje go AJ. AJ mówi: Nie poszło tak jak chciałeś wcześniej i chcę uczynić cię. Konkuruje dziś w Battle Royal i mam zamiar poświęcić tą walkę dla nas. Punk: Możemy mieć poważne rozmowy na temat nas. AJ mówi: Jestem otwarta na podejmowanie rzeczy do następnego poziomu. 


WWE 1000 Memorable Moment – Mick Foley opowiada o This Is Your Life z Rock’iem


Vickie mówi: People Power nie żyje, ale moc żyje we mnie. Ona pokazuje swój kostium.


Walka #6: Divas Battle Royal z udziałem AJ Lee, Layla, Beth Phoenix, Maxine, Natalya, Tamina, Kaitlyn, Aksana, Rosa Mendes, Alicia Fox & Vickie Guerrero


Wszystkie Divy rzucają się na Vickie jednak pierwsza wyeliminowana jest Maxine (przez Alicie Fox) a w tym samym czasie wyeliminowana została także Aksana. Alicia Fox także opuszcza ring, Kaitlyn zostaje wyeliminowana, następnie Rosa Mendes. Tamina została wyeliminowana. Beth eliminuje Natalya’e, kiedy ta próbowała wyeliminować Layla’e. Następnie wyeliminowana została Beth właśnie przez swoją rywalkę z No Way Out. AJ atakuje Layla’e i po chwili AJ wyeliminowała Layla’e. Vickie wrzeszczy na AJ i Thesz Press od AJ i to AJ wygrała tą walkę.


Zwycięzca: AJ Lee (Ocena – 10/10) :pPo walce AJ cieszy się słowami YES YES YES


Walka #7: Chris Jericho vs. John Cena


Zwarcie i Cena podpiera się Jericho?a w rogu i Side Head Lock Take Down od Jericho. Chris atakuje Cene z ramion. Jesteśmy z powrotem i Jericho wykonuje Reverse Chin Lock ale Cena kontuje. Irish Whip i Y2J atakuje Dropkick’iem. Jericho poddusza Jasia i sędzia go ostrzega. Belly-To-Belly Suplex od Jericho. Następnie Baseball Slide oraz atak z przedramienia. Próba Suplex’u ale Cena blokuje i wykonuje Suplex. Chris wykonuje Side Head Lock ale John wykonuje Punch’e. Jericho wykonuje następnie Rear Chin Lock i Reverse Chin Lock. Po chwili Back Elbow i Lionsault. Cena i jego magiczne siły wykonują dwa Shoulder Tackler’y i Blue Thunder Bomb oraz Five Knuckle Shuffle. Jericho kontuje Five Knuckle Shuffle i Double Leg Take Down i Walls of Jericho ale Cena stara się wykonać AA lecz Y2J wychodzi. Ponownie Thunder Bomb & Five Knuckle Shuffle i Big Show udaje się na ring. Jericho wstaje i wykonuje Walls Of Jericho. Show wykonuje Leg Drop na Cene i sędzia kończy walkę.


Zwycięzca: John Cena (DQ) (Ocena – 4/10)Po walce Show wykonał Chokeslam i Colossal Clutch na Cenie. Twarz Ceny robi się fioletowa. Gdzie są ludzie, którzy pomogli Cenie na No Way Out?


* Chcesz skopiować raport proszę bardzo, jednak miło było by gdybyś również podał link skąd to skopiowałeś


Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco