Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Jest wtorek czyli czas na czerwoną tygodniówkę. Dziś RAW jest w Uniondale, w Nowym Jorku. Spikerzy ci co zawsze czyli Michael Cole i Jerry “The King” Lawler. Jerry informuje nas, że Cyndi Lauper będzie dziś na RAW ale przyjdzie jeszcze jedna legenda. Czekamy kto to będzie!
Legenda Hardcoru Mick Foley wchodzi na ring i mówi: Byłem w drodze do areny, aby pomóc promować 1000-ęczny odcinek RAW i pokazać, że byłem znaczną częścią RAW. Potem dostałem wezwanie od Zarządu, myśleli nad tym żebym został kolejnym Generalnym Managerem  RAW i SmackDown. Zamierzają oni dotrzeć do byłych Generalnych Managerów. Byłem rzecznikiem z Long Island aby zaoszczędzić koszty transportu. Ten tydzień, RAW i SmackDown poprowadzę ja! Mam ogromną walkę na dziś Tag Team Match Kane & Daniel Bryan vs. CM Punk & Sheamus. John Laurinaitis został wczoraj zwolniony. Jednak będzie on miał możliwość pożegnania się. Przywitajcie ciepło byłego Wiceprezesa do relacji z talentami i byłym  Generalnym Managerem RAW i SmackDown. Johnny wchodzi na ring i ma kilka wspomagaczy aby normalnie chodził. Fani przypominają, że Big Johnny został zwolniony. John odpowiada fanom kim jest ale oni tego nie doceniają. Mick prosi tłum aby pokazał trochę szacunku. Mick pyta Johnny’ego czy ma im powiedzieć, że myśli, że Long Island ssie. John: Ludzie z Long Island są bardzo niegrzeczni. Później się pożegnam. Zanim zostałem zwolniony stworzyłem walkę na dziś John Cena zmierzy się z Big Show’em, Davidem Otungą i ze mną! To prezent dla WWE Universe. Miej dobry dzień Mick. Johnny opuszcza ring i nagle rozbrzmiewa theme Sheamus’a a następnie CM Punk’a. CM Punk “kopie kurz” na Johnny’ego i wchodzi na ring.

Walka #1: Sheamus & CM Punk vs. Daniel Bryan & Kane
(Walka nie od początku)
Bryan wykonuje Rear Chin Lock ale Sheamus wykonuje kilka Punch’y. Następnie Bryan atakuje z kolana i zmienia się z Kane’m. Kane wykonuje kilka Kick’ów ale Sheamus kontruje. Monster wykonuje Irish Whip i Side Slam oraz wchodzi na narożnik i wykonuje Colthesline. Zmiana z Bryan’em a ten kopie Sheamus’a w klatkę piersiową. Po chwili Sheamus czołga się w kierunku narożnika gdzie stoi Punk i zmiana z nim. Leg Lariat od CM Punk’a i Swinging Neckbreaker ale Bryan  ucieka. Powerslam od Punk’a i Running Knee oraz Bulldog. Best In The World wchodzi na narożnik i Elbow Drop ale Bryan wstaje i Superplex. Nagle rozbrzmiewa theme AJ, która jest ubrana jak Kane. Okrąża kółko wokół ringu i wychodzi z areny. Kane jest zahipnotyzowany i podchodzi do rampy. Sheamus zmienia się z Punk’iem a ten wykonuje GTS a Sheamus Brogue Kick i 1…2…3
Zwycięzcy: Sheamus & CM Punk (Ocena – 7/10)

Backstage: Jack Swagger i Dolph Ziggler kłócą się. Jack mówi o tym jak Ziggler był mistrzem świata tylko przez cztery minuty. Dolph: Vickie wie kim jestem.  Vickie: Jestem zmęczona waszymi kłótniami. Zmierzcie się oto kto zasługuje na moją sympatię. Idzie na ring już teraz.
Backstage: Johnny i Otunga śmieją się z tego co wydarzyło się między Johnnym a Foley’em na ringu. Big Show wchodzi i on nie jest tak zabawny. Johnny mówi: Cena nie pokona nas trzech. Show znokautuje Cene a ja przypnę go. To jest zabawne. Ludzie nie zasługują na People Power.
Walka #2: Dolph Ziggler vs. Jack Swagger
Zwarcie i Swagger wykonuje Waist Lock Take Down i następnie robi kilka pompek. Ziggler wstaje a Jack popycha go jednak Dolph odpycha. Wymiana Punch’y ale Ziggler wykonuje Side Head Lock. Dolph chyba ma kontuzje kolana. Swagger to wykorzystuje i skupia się na kolanie. Ziggler próbuje wykonać Fameasser’a ale kontra i Ankle Lock. Ziggler po chwili pcha nogą na narożnik i Zig Zag 1…2…3
Zwycięzca: Dolph Ziggler (Ocena – 5/10)

Po walce Vickie pocałowała Ziggler’a
Powtórka (Zdjęcia) z No Way Out jak Triple H wyrzucił wyzwanie Brock’owi Lesnar’owi
Raw 1000 Memorable Moment – 1998r. McMahon w szpitalu
Rozbrzmiewa theme Brock’a Lesnara ale to Paul Heyman. Paul przedstawia się jako adwokat Brock’a Lesnar’a. Mówi: Wszyscy są w wieży kaprysów Triple H. Brock tam nie jest. Mam słowo dla Triple H. Brock nie wycofa pozwu przeciwko WWE. Brock Lesnar nie będzie walczył z Triple H na SummerSlam. Dziękuje Wszystkim za uwagę. Paul opuszcza ring i nagle rozbrzmiewa Theme Triple H! Hunter mówi: Nie jesteśmy w bingo a ty nie jestem kumplem z lat 90-tych do picia Kool Aid. Jesteś notorycznym kłamcą. Brock ma zamiar walczyć ze mną na SummerSlam. Tylko chcę to usłyszeć od Brock’a. Chcę usłyszeć Brock’a. Mogę dać Brock’owi tego czego chcę. Mogę z niego zrobić Gwiazdę. Hunter pokazuje wstępny  plakat z SummerSlam z twarzą Brock’a. Wszystko co Brock musi zrobić to zgodzić się na walkę. Paul mówi: Brock’a tutaj nie ma. Hunter śmieje się z tego i mówi: Paul znajduje się bliżej. Hunter przypomina Paul’owi o zapotrzebowaniach
Brock’a. Tu chodzi o ego Brock’a
Mam prawników, którzy będą starali się uzyskać Paul’a do sali sądowej(o co w tym chodzi to nie wiem). Jeśli Brock nie zrobi tego to będzie człowiekiem, który boi się Triple H. Paul: Jesteś cholernie dobry. Prawie mnie przestraszyłeś. Przestań udawać wrestlera, który kopie tyłki. Hunter nie jest Królem. Jesteś coraz gorszy. Jesteś coraz bardzie podobny do Vince’a. Wiem jak to jest wcisnąć Hunterowe przyciski. Brock nie będzie walczył na SummerSlam i mówiłem ci to już. Brock Lesnar i Paul Heyman byli w WWE a Hunter nic nie zrobił do tego. Mam coś dla Stephanie a Hunter chwyta Paul’a. Paul mówi: nie mogę oddychać. Zrób to ale Hunter puszcza Paul’a, który mówi: Wiedziałem, że tego nie zrobisz. Potrafisz myśleć. Widzę wszystko od mili. I nagle Hunter sprzedaje Punch’a dla Paul’a i mówi: Wiedziałeś, że cię uderzę. Powiedz Brock’owi, że widzę go na SummerSlam … chyba, że on się boi.

Walka #3: Alberto Del Rio (w/Ricardo Rodriguez) vs. Santino Marella
Szybki około 2 minutowy Squash gdzie Alberto wgrywa przez Cross Arm Breaker.
Zwycięzca: Alberto Del Rio

Jesteśmy z powrotem i Layla jest w ringu. Mówi: Na 1000-czny odcinek RAW chcę zaprosić na ring dwie kobiety, które są Hall of Famer’kami są to Wendi Richter i Cyndi Lauper. Cyndi mówi: Było to dawno i wspaniale jest widzieć Wendi ponownie. Wendi: Czuje się jakby to było wczoraj, kiedy byłam twoją manager’ką na pierwszej WrestleManii. Nagle przerywa jej Heath Slater i udaje się na ring. Mówi: Jesteśmy w pobliżu  Long Island, ale to żadna katastrofa. Cyndi chcę wiedzieć kto to jest. Heath chcę wiedzieć czy to są jakieś żarty. Nie zamierzam pozwolić ci zrujnować mój moment. O to mój pierwszy singiel. Nagle … rozbrzmiewa … Theme … Roddy’ego Piper’a!!! Roddy wita panie. Heath pyta dlaczego on dba o Cyndi. Roddy mówi: Ona to Połączenie Rock’a i Wrestlingu. Zaczęła od WWE a gdzie jest teraz. Długo na to czekałem aby ci to powiedzieć. Kocham cię i twój śpiew. Mam coś dla ciebie specjalnego. Dawno temu był wielki manager o nazwie Captain Lou Albano i miałem zły dzień i zobaczyłem Złotą płytę. Chcę ci dać tę płytę w imieniu swoim jak i Lou oraz całego WWE Universe. Jesteś najlepszą panią, która nigdy nie została skojarzona z tą firmą. Roddy i Cyndi przytulają się. Heath wraca na ring i mówi: to było 20 lat temu i nikt tego nie pamięta. Wyjdźcie z ringu bo będę śpiewał. Piper wkłada mu palec do oka a Cyndi rozwala nim opakowanie ze złotą płytą.

Slam of The Week – #1 Contender Tag Team Match No Way Out
Walka #4: Epico & Primo (w/Rosa Mendes) vs. Darren Young & Titus O?Neil (w/Abraham Washington)
Epico i Titus zaczynają. Titus wykonuje kilka ataków z kolana i przedramienia i przejmuje on ofensywę. Po chwili Titus wysyła Epico za ring. Primo wykonuje Lungblower i Titus ciągnie Darren’a na ring i Epico i Primo wykonują Basseball Slide. AW ciągnie Darrena i Titus’a a sędzia odlicza do 10-ciu.
Zwycięzcy: Epico i Primo

Chris Jericho będzie na Raw w przyszłym tygodniu
John Laurinaitis jest z powrotem i przedstawia się oraz mówi: John Cena oszukał mnie, gdyż pięciu innych zawodników umożliwiło mu wygrać. Wtedy Cena wyniósł mnie i usłyszałem dwa słowa. Potem zostałem wrzucony w stół komentatorski. Nie jestem przegranym. Show nie jest przegranym. To wy jesteście przegrani, bo nie ma już People Power. Zobaczycie mnie jak zostanę wprowadzony do WWE Hall of Fame. Jest to jeden z najczarniejszych dni w historii WWE. Zaraz zobaczycie jak John Cena przegrywa. Teddy Long przychodzi i rozrywa swoją plakietkę z imieniem. Big Show mówi: było trzeba sześciu mężczyzn aby mnie pokonać. Z powodu mojej przegranej Laurinaitis został zwolniony. Dziękuje Johnowi za żelazną umowę i wielką grubą premie. Nie jestem zobowiązany do nikogo. Udowodniłem to że mogę pokonać Cene i nie widzę powodu dlaczego miałbym z nim walczyć. Róbcie to na własną rękę.

Walka #5: John Cena vs. David Otunga & John Laurinaitis
Otunga wykorzystywał szansę, że jest to walka 2 vs 1 aż nagle … Otunga chcę zmiany ale John Laurinaits wszedł na schody i mówi, że jest kontuzjowany. W końcu zmiana i Laurinaitis atakuje ale tego atakuje Cena. Natychmiast Laurinaitis chcę zmiany ale Otunga opuszcza arenę i Blue Thunder Bomb, Five Knuckle Shuffle, Attitude Adjustment. Teddy mówi aby wykonał jeszcze jedno AA i tak też się dzieje Attitude Adjustment i jeszcze raz AA i STF. Laurinaitis poddaje się.
Zwycięzca: John Cena


Jeżeli zależy wam na raportach to proszę was jeżeli już macie napisać komenta to napiszcie wasze zdanie na temat gali a nie tylko fajny raport bo nie zależy mi tyle na zdaniu jaki jes
t ten raport, co jak wypada gala w waszych oczach
* Chcesz skopiować raport proszę bardzo, jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco