Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Jesteśmy w Hartford, Connecticut. Przy stole komentatorskim Michael Cole & Jerry Lawler.
Jako pierwszy na ring wychodzi Mr. John Laurinaitis oczywiście na swoim skuterku. Johnny przedstawia się ale … NO CHANCE. Oczywiście to Vince McMahon. Vince mówi: ?Wszystko to biznes. Mam zamiar dać ocenę twojej pracy. Podaj jeden powód, dlaczego nie powinienem cię zwolnić już teraz chuda szyjo. Laurinaitis odpowiedział: ?Powiem dwa słowa People Power. Gdy zbliżamy się do 100-ego .. 1000-ego odcinka RAW, zbliżamy się do wielkiego wydarzenia w Historii WWE. Słucham ludzi a oni kochają mnie.? Vince: ?Kochacie go? Ludzie cię nie kochają.? John: ?To ci sami ludzie, którzy kiedyś dawali boo dla Ciebie. Teraz oni okazują Ci szacunek bo jesteś legendą. Obaj jesteśmy wizjonerami i racjonalizatorami. Jesteśmy wnikliwymi biznesmenami.? Vince: ?Jesteś tym, który podpisał kontrakt z Brock’iem Lesnar’em i kosztuje mnie to dwa pozwy. Jesteś biznesmenem, który zatrudnił nie właściwego zawodnika.? Laurinaitis: ?Brock Lesnar to był błąd, była to wina Triple H?a, którego dziś tu nie ma.?  Vince: ?Pomówmy teraz o Big Show’ie, który dostał umowę i ogromną premie. Show nie wykonał nic od 1999r.? John: ?Jesteś trochę stronniczy, jeśli chodzi o Big Show’a. Przypominam Ci, że kiedyś twoja głowa za sprawą DX całowała dupę Big Show’a. To jest już nowy Big Show a Vince zobaczy jak Big Show pokonuje John’a Cene we stalowej klatce w niedziele. Mam nadziej, że wiesz jaką podjąć decyzje. Jestem również Wiceprezesem do spraw Relacji z Talentami. Każdy w szatni widzi mnie jako lidera, mentora i przyjaciela.? Vince: ?Jak każdy może być twoim przyjacielem.? Przerywa Laurinaits’owi Majonez Sheamus. Szimus się uśmiecha i wita McMahon’a. Sheamus mówi: ?Jesteś doskonały, aby powrócić w telewizji. Wyglądasz świetnie. Jako mistrz świata jestem zobowiązany powiedzieć Ci, że John ma rację. Johnny jest przyjacielem. Jesteś takim dobrym przyjacielem, że znajdzie się pół miliona dolarów z tego powodu. Jestem typem przyjaciela, który organizował osobistą vendette.? Vince mówi: ?Popatrz Światowym Trendem jest “Fire Johnny”.? Sheamus mówi: ?Johnny jest przyjacielem, który właśnie jest najgorszym dyrektorem generalnym w historii WWE. W imieniu WWE Superstars, ludzi z areny i wszystkich z domów  kopnij Johnn’ego w dupe. Johnny: ?Sheamus nie reprezentuje WWE Superstars. Znajdę ci takiego przeciwnika, że będziesz tego żałować.? Vince: ?Lepiej mieć imponującego przeciwnika i imponującą walkę. Jeśli nie przekonasz mnie dzisiaj, to usłyszysz te dwa małe słowa … You?re FFFFFFFFFIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRREEEEEEEEEEEDDDDDDDD. Na koniec McMahon wsiadł do Power People skuterka i przejechał się nim na Stage’u a potem go wyrzucił.
 

Michael Cole wspomina, że Sheamus nie zmierzy się z Alberto Del Rio na No Way Out z powodu wstrząśnienia mózgu.
Nagle pojawił się Laurinaitis i powiedział: ?Znalazłem Ci przeciwnika, teraz nie będziesz taki szczęśliwy.?
Walka #1: Sheamus vs. Tensai (w/ Popychadło Sakamoto)
Zwarcie i Tensai wykonuje Side Head Lock i Shoulder Tackle. Ponownie zwarcie i Sheamus wykonuje Side Head Lock. Tensai z Slap’a ale Sheamus z ataków z przedramiona. Atak z buta od Sheamus’a i kilka kopnięć. Tensai wykonuje Back Elbow i Headbutt. Tensai nie trafił z Short Arm Clothesline i Sheamus wykonuje Clothesline. Jesteśmy z powrotem i Tensai atakuje Sheamus’a w narożniku. Tensai z ataków z kolana w głowę i Irish Whip do narożniku i Splash. Tensai wykonuje Vader Bomb oraz kilka ataków z ramion. Celtycki Wojownik wstaje i kilka Headbutt’ów oraz Running Shoulder. Następnie Running Knee i Double Sledge w głowę.  Sheamus próba Backbreaker ale kontra i kilka ataków z łokcia. Great White powraca do walki i wykonuje Forearms Across The Chest  oraz próba Shoulder Tackle ale Tensai wykonuje Chokeslam oraz Headbutt ale kontra od Sheamus’a. Tensai wykonuje Kick ale Sheamus nie poddał się i wykonał Brogue Kick! i 1…2…3
Zwycięzca: Sheamus (Ocena – 5/10)

Backstage: Johnny, Vince i Teddy są w biurze. Vince mówi: ?Jedno uderzenie. Chcę wiedzieć, kto zmierzy się z Sheamus’em w niedzielę.? Wchodzi Vickie Guerrero i mówi: ?Istnieją dwa byli mistrzowie świata w rosterze są to Jack Swagger i Dolph Ziggler. Może mogą oni sprostać z Sheamus’em w Triple Threat Match.? Vince: ?Masz lepszy pomysł (Do Johnny’ego).? John: ?Mam świetny pomysł, ale chcę usłyszeć to od Teddy’ego.? Teddy mówi: ?Istnieje czterech byłych mistrzów świata : Ziggler, Swagger, The Great Khali i Christian. Oni zmierzą się w Elimination Match, a kto wygra to zawalczy z Sheamus’em na No Way Out.? Vincentowi podoba się ten pomysł i Johnny mówi: ?Myślałem tak samo. Teddy przynieś mi kawę.? Laurinaitis chcę przybić żółwika ale McMahon mówi: ?Masz za małą dłoń.?
Tensai jest nadal w ringu z Sakamoto. Tensai obwinia Sakamoto za porażkę o słabą jakość soli. Japoniec wykonuje Claw na Sakamoto i wyrzuca go przez liny a następnie atakuje o Stół komentatorski. Następnie atakuje o narożnik (metalową część) i o barierki.

Cole mówi, że jest to 994 odcinek i Lawler mówi o tym jak imponujący będzie 1000 odcinek.
Raw 1000 Memorable Moment – Seth Green na RAW. (Jeżeli ktoś nie wie to Seth Green był gościem specjalnym RAW) – Na RAW wystąpił w walce z Triple H oraz John’em Ceną przeciwko Legacy.
R-Truth ma wywiad z Matt’em Striker’em. Matt wspomina o ataku przez Big Show’a. Matt pyta jak się czuje. Ten odpowiada: ?Jest w porządku, ale Little Jimmy był w szoku. Jimmy nie był maminsynkiem i musiałem to wyprostować. W niedziele Big Show przegra z Ceną w stalowej klatce? … Nagle KO Punch od Big Show’a.
Walka #2: Santino Marella & Layla vs. Ricardo Rodriguez & Beth Phoenix
Santino chcę natychmiast rozpocząć walkę ale Ricardo stoi za ringiem i zaczynają Divy. Layla wykonuje Waist Lock i Side Head Lock. Mistrzyni kopie rękę Ricarda, gdy ten chcę się zmienić. Rodriguez wchodzi na ring a Layla wykonuje Dropkick. Kilka Chop’ów i Kick od Beth. Zmiana z Ricardo podczas, gdy Beth wykonuje Slingshot Suplex. Ricardo zdejmuje marynarkę oraz odwraca się a Santino jest już gotowy i z powrotem zmiana z Beth. Layla wykonuje Kick i atak z przedramienia. Beth wykonuje Irish Whip ale Layla z Crossbody. Flying Clothesline od Layla’y. Beth wykonuje Kick a potem Layla wykonuje Head Scissors ale przejmuje go Ricardo. Santino gotowy do Cobry ale Ricardo odwraca się i prz**erdala w narożnik. Phoenix kopie rywalkę a po chwili Glam Slam i 1…2…3
Zwycięzcy: Ricardo Rodriguez & Beth Phoenix (Ocena – 2/10)

Ricardo zdaje sobie sprawę, że wygrał. Szydzi sobie z Santino a po chwili ten ściąga mu koszule … a pod nią … T-shirt z Justin’em Bieber’em. Ricardo ucieka z ringu ze wstydu.

David Otunga jest w biurze Vince’a i pochlebia McMahon’owi. David mówi: ?Johnny robi wspaniałą prace. Harvard robi wykształconych prawników a taki prawnik byłby doskonałym zmiennikiem.? Vince mówi: ?Nie podoba mi się to, że jesteś prawnikiem.? Kofi mówi, że chcę walczyć z Big Show’em. Johnny mówi: ?Z Truth’em nie jest dobrze. Kofi wymaga walki to dostaje ją … wewnątrz stalowej klatki!!!.?
Daniel Bryan idzie na ring.
Jesteśmy z powrotem i otrzymujemy wideo z zeszłego tygodnia z walki Kane vs. CM Punk, gdy AJ próbowała zapewnić wsparcie dla kogoś, tylko nie wiemy dla kogo. Przychodzi Daniel Bryan i podczas drogi na ring jak zawsze słychać YES YES YES. Mówi: ?Daniel Bryan … CM Punk … Kane. Jedna z tych gwiazd nie jest jak inni. To nikt inny jak CM Punk i Kane. Obaj mają słabości. Mają słabość do 95 pound’sów o nazwie AJ. Dla Punk’a to zazdrość bo udowodnił, że jest lepszym zapaśnikiem, kiedy poddał się. Punk próbuje być z moją ex abym był zazdrosny. Natomiast Kane uważa, że jest coraz bliżej drugiej fazy, kiedy kobieta patrzy w jego oczy i nie wymiotuje. Zarówno CM Punk i Kane mają obsesje na punkcie kobiety,  która wciąż jest zakochana we mnie. Jak można ją winić. Miała szansę na ułamek sekundy swojego życia, aby być z czymś takim. Nie jestem zainteresowany AJ. Natomiast jestem zainteresowany pasem WWE. W tym tygodniu otrzymamy pytanie i odpowiedz na nie, Na No Way Out będę nowym WWE Championem … YES. Nagle rozbrzmiewa theme CM Punk’a. Wchodzi i mówi: ?Dla kogoś kto twierdzi, że nie jest zainteresowany AJ to za dużo o niej mówisz. AJ jest fajna a my mamy coś wspólnego. AJ jest z twojej ligi. AJ jest trochę szalona. Ja wykopuje szalone pisklęta. Istnieje jedna rzecz, którą wykopuje lepiej i jest to tytuł WWE. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, walczyliśmy i Kane pokonał obydwu nas. Wszystko sprowadza się do jednej walki w niedziele. Albo pokonam obłąkanego albo pokonam Kane’a. Tak czy inaczej, wyjdę z gali jako Mistrz WWE. Bryan odpowiedział No, No, No. Nic się nie zmieniłeś. Nazywasz się The Voice Of The Voiceless ale ty schlebiasz im. Fani są bezdźwięczni, bo nie masz nic inteligentnego do powiedzenia. Ci ludzie lubią krzyczeć na Big Show’a jak się wypowiada. Największą sprzedażą w firmie jest CM Punk. Punk: Usiadłeś na tym etapie co rok temu. Ludzie przychodzą dla mnie i jest to jeden z najlepszych momentów na RAW. Większość ludzi, którzy mówią śmieszne rzeczy nie podobają mi się. Nic się nie zmieniło od tamtego momentu. Jesteś tym samym facetem. Osiągnąłem swój cel. Nie skompromitowałem się i nie mogę powiedzieć tego samego o tobie. WWE jest w potrzebie od samodzielnych absorbowania kóz kretynów. Niezależnie od tego czy Bryan lubi czy nie w niedziele pójdzie spać. … Pyro Kane’a i ta osoba wchodzi na ring. Kane przypomina Punk’owi i Bryan’owi kim lub czym są. ?Z biegiem lat, podpaliłem Dobrego Starego JR’a.  Byłem prądem dla Shane McMahon’a. Moje pipe bomby są rzeczywistymi pipe bombami. Dlatego na No Way Out nie odpuszczę WWE Championship. AJ wchodzi i mówi wszystkim, aby zatrzymali się jak ona idzie do ringu. ?Niezależnie od tego co mówię, spojrzałam ci w oczy ostatnim tygodniem i zobaczyłam, że w głębi duszy, że Tortured Soul ma serce. Punk: ?Musisz kochać szalone pisklęta.? AJ (do Bryan’a): ?Nigdy naprawdę nie byłeś moją pierwszą miłością.? Uśmiecha się i macha do Punk’a. AJ (do Punk’a): ?Jesteś najfajniejszym facetem jakiego znam.? Daniel chcę wiedzieć o co chodzi. AJ: ?Na No Way Out wygra najlepszy człowiek na świecie.? Nagle na PeopleTron’ie pojawia się Laurinaitis i mówi, że obędzie się Tag Team Match Daniel Bryan & Kane vs. CM Punk & AJ Lee.

Walka #3: Christian vs. The Great Khali vs. Jack Swagger vs. Dolph Ziggler w Fatal Four Way Elimination Match
(Tutaj was przepraszam ale opiszę jak odpadli i wygrał zwycięzca)
Christian wykonał Frog Splash i The Great Khali wyeliminowany.

Christian wykonuje Killswitch a Ziggler przypina Swagger’a.

Christian atakuje Zigglera ale ten wykonuje Zig Zag i 1…2…3

Zwycięzca: Dolph Ziggler (Ocena – 6/10)

Po walce Ziggler i Sheamus spojrzeli na siebie.

Backstage: Natalya jest z Vincem McMahon’em i pyta czy cała rodzina Hart’ów może powrócić. Vince odpowiada, że pogadają o tym później. Do gabinetu Vince’a wchodzi The Funkettes. Naomi chcę aby Vince pogadał z Johnny’m na temat zakazu bycia Funkasaurus na RAW. Vince chcę aby ktoś zadzwonił do jego mamy i nadszedł czas na taniec Vincesaurus’a. Zack Ryder zatrzymuje się i jest w szoku. Vince mówi: Woo Woo Woo You Know It.
Pre-Show’em jest walka Brodus’a Clay’a z David’em Otungą
Walka #4: Ryback vs. Willard Fillmore & Rutherford Hayes
Nudy, nudy, nudy Double Muscle Buster nudy, nudy, nudy
Zwycięzca: Ryback (Ocena – 0/10)

Zaraz rozpoczynamy kolejną walkę czyli Kofi Kingston vs. Big Show
Jesteśmy z powrotem i Hornswoggle ogląda z Vince?m to co zrobił w zeszłym tygodniu na SmackDown. Chairman ma kilka wskazówek dla Hornswoggle’a. Vince naśmiewa się z Jim’a Ross’a i daje kapelusz z powrotem Hornswoggle’wi.
John Cena wchodzi do gabinetu Vince’a i mówi: ?Laurinaitis jest straszny i szybko powinien stracić pracę?  Vince powiedział, że docenia porady John’a ale przypomniał że przegrał na WrestleManii.. John wspomina o wszystkich porażkach Vince na WM. Chairman zmienia temat i pyta go czy może pokonać Big Show’a. Radzi Cenie aby nie pomagał Kofi’emu. Cena odpowiedział, żę Kofi będzie robił swój biznes. Cena przypomina Vince’owi, że  “You’re Fired” należy do Vince a nie Trump’a. Otunga wraca i próbuje wyjaśnić swoją praktykę prawniczą. McMahon mówi nie docenia karierowiczów klaszczących na zawołanie i ludzi, którzy całują pośladki innych ludzi. Vince odwraca się i widzimy William’a Regal’a.
Walka #5: Kofi Kingston vs. Big Show
Kofi początkowo zaatakował rywala ale Big Show przerwał atak i sam atakował rywala. Po jakimś czasie ataków od Big Show’a Kofi wymierzył Trouble in Paradise i Kingston przypina Show’a ale 1…2.. Kick OUT! Następnie chcę wyjść z klatki ale Big Show go w ostatniej chwili łapie i wykonuje KO Punch a następnie wchodzi z klatki przez drzwi.
Zwycięzca: Big Show (Ocena – 3/10)

Walka #6: Sin Cara vs. Curt Hawkins
Co tu długo opisywać Sin Cara prezentuje ten sam poziom co na SD
Zwycięzca: Sin Cara (Ocena – 3/10)

Daniel Bryan jest z Vincem McMahon’em. McMahon życzy mu szczęścia w walce. Daniel: ?Nie uważałem, że ty chcesz kogoś takiego jak ja.? Vince: ?Jesteś uosobieniem zwrotu nie ocenia się książki po okładce. Nikt nie myślał o Bryanie jako Mistrzu Świata.? Bryan mówi: ?Zostałeś zwolniony, udowodnij jeszcze raz Vince.? Vince mówi: ?Nigdy nie przegrałem niczego w osiemnaście sekund w przeciwieństwie do ciebie?
Raw 1000 Memorable Moment – Doplh Ziggler opowiada o swoim pierwszym odcinku na RAW.
Heath Slater chcę wiedzieć, dlaczego obchodzimy przeszłość RAW gdy mamy nowe. To jest mój czas …….. It’s Time It’s Time It’s Vader Time!!!!!!!

Walka #7: Heath Slater vs. Vader
Zwarcie i Vader wykorzystuje swoją siłę i wykonuje kilka ciosów. Vader wykonuje Body Block i Short Arm Clothesline. Kilka ataków i Elbow Drop o Suplex. Po chwili Belly-To-Belly Suplex i Vader Bomb!!! 1…2…3
Zwycięzca: Vader (Ocena – 3/10)

AJ jest z CM Punk’iem i mówi mu że zwariowała. Punk odpowiedział: ?Mam wszystko pod kontrolą. Mogę ci ufać.? AJ: ?Bardzo cię lubię.? Punk: ?AJ nie rób nic szalonego.? AJ całuje CM Punk’a i odchodzi.
Walka #8: Kane & Daniel Bryan vs. AJ Lee & CM Punk
Kane i Punk zaczynają. Kane atakuje z kolana i Punch’ów. Irish Whip ale Punk kopie monster’a. Kilka ataków i zmiana z Bryan’em. Bryan wykonuje Side Head Lock i Punk Leg Lariat. Następnie CM Punk Clothesline i Swinging Neckbreaker oraz Running Knee w narożnik, próba Bulldog’a ale Bryan wychodzi z niego. Punk wchodzi na górę i próba Elbow Drop ale Bryan ucieka. Zmiana z Kane’m i kilka ataków. AJ wchodzi na ring i mówi sędziemu, że wszystko jest w porządku, Uśmiecha się i biega wokół Kane’a a po chwili go … CAŁUJE!!! 


Kane zmienia się z Bryan’em i opuszcza ring. Daniel nie ma szans i otrzymuje Kick’a oraz Elbow Drop 1…2…3
Zwycięzca: AJ Lee & CM Punk (Ocena – 4/10)
Po walce AJ siada na środku ringu i uśmiecha się wpatrując miłością na CM Punk’a.

Vince jest w towarzystwie ochrony. Chairman na ring mówi: ?Zawsze miałem ciepłe miejsce w swoim sercu dla stanu Connecticut. Żyje tu i tu urodziła się moja córka Stephanie.? Johnny udaje się na ring i mówi: ?Nie doceniam tego co Vince zrobił z skuterem. Nie potrzebujesz ochrony ponieważ decyzja nie położy ręką na moją karierę.? Vince mówi: ?Bezpieczeństwo jest dla ciebie. Mają oni zamiar odprowadzić z ringu jakąś osobę.? John mówi: ?Vince nie podejmuj pochopnej decyzji, żebyś nie żałował. Oto co robiłem dla WWE. Raw i SmackDown to telewizja przeznaczenia. Kiedyś RAW będzie trwało trzy godziny. Vince zrób dobry uczynek dla wszystkich w WWE. Pozwól nadal robić to dla People Power.? Vince: ?Mam dla ciebie dwa słowa …? Big Show wchodzi na ring i mówi: ?John zrobił kilka błędów, ale jedyną rzeczą, którą robił prawidłowo jest to, że dał mi żelazną umowę. Możesz mnie zwolnić ale będziesz musiał mi zapłacić miliony. Nic nie zapłacisz chyba że masz coś w zamian. Każdy głupi kostium w ciągu ostatnich czternastu lat. Każda reklama, film ale tak naprawdę zaangażowałem się w tylko jedno. To był Vince McMahon. Zrobiłem wszystko, bo Vince tak chciał. Nie mógł być gigantyczny a ludzie boją się gigantów. W mojej nowej żelaznej umowie, nie muszę być psem Vince’a i występować w Pony. Staje się kimś kim naprawdę jestem. Gigantem. Nie muszę się martwić o zwolnienie Mr. Laurinaitis’a. Powinieneś bardziej się martwić o drugiego John’a. Powinieneś się martwić o złotą gęś oraz dojną krowę. Na No Way Out, Złota gęś dostanie w pióra. Na No Way Out udowodnię, że jestem w stanie …? Cena przerywa i mówi: ?To jest Ekscytujące. Jestem tutaj aby dotrzeć do sedno tego wszystkiego. Kto będzie winny następny. Show to osoba John’a Laurinaitis’a, człowieka, któremu zależy tylko na kasie. Wszyscy słyszeliśmy jak od tamtej pory Show narzeka. Cena wspomina słowa Show’a, że może być olbrzymem, ale on był zawsze olbrzymem. Byłeś Największym Atletą Świata od czternastu lat. Wszystko kręci się wokół ciebie. Gwiazdy są podane na stosie dla Show’a. Ma on wszystko. Dostał walkę i przeciwnika jakiego chciał. Show został ułożony tak wysoko, że wygra walkę. Co jeśli Show nie wygra? Co się stanie gdy Show przegra. Jeśli Show nie zniszczy mnie na No Way Out to nie ma kogo winić za to. Nikt nie będzie patrzeć na ciebie jak przegrasz. Będziesz musiał patrzeć i słuchać ludzi jak się … sprzedałeś. Vince: ?W niedziele przy ringu będę obok Big Johnnego. Jeśli Show przegra to ty Johnny jesteś zwolniony. Show chwyta Cene i ochrona jest w drodze. Cena atakuje Show’a a Laurinaitis próbuje to przerwać. Laurinaitis zostaje powalony a Show wykonuje przypadkowo Botch KO Punch na Vince McMahon! Na koniec personel medyczny sprawdza jak się czuje Vince i koniec.


* Chcesz skopiować raport proszę bardzo, jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco