Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Kolejny wtorek i kolejny raport z RAW. Przed głównym rozpoczęciem RAW moglibyśmy zobaczyć video z ataku Laurinaitis’a na Cene. Dzisiaj RAW jest w Greensboro Coliseum w Greensboro.
Jako pierwszy na ring wychodzi General Manager RAW oraz SmackDown John Laurinaitis. Mr. John się przedstawia i opowiada o zeszłym RAW na którym stracił panowanie nad sobą. Cena ma kontuzje ramienia od pojedynku z Brock’iem a on w zeszłym tygodniu “skontuzjował” jego dumę. Na Over The Limit on zakończy pracę Ceny. Według niego, Rada Dyrektorów nigdy go nie upominała ponieważ zdają sobie sprawę, że jest twardy lecz sprawiedliwy. Laurinaitis poprosił, aby Cena nie był dziś tu osobiście, ponieważ chce aby Cena zrehabilitował swój łokieć i nie miał żadnej wymówki na Over The Limit. Cena będzie jednak dziś ale za pośrednictwem satelity na rozmowie z Cole’m. “The Champ” ma go przeprosić za śmianie się z jego głosu. Każdy gwiazda która będzie śmiała się z jego głosu dostanie naganę. Laurinaitis opowiada o tym jak został ranny w Japonii co spowodowało jego zmianę głosu. Wyświetla zdjęcia jak walczył w Japonii. Byli z nim tam Hulk Hogan, Stone Cold oraz The Rock. W końcu jego paplanie przerywa WWE Champion CM Punk. Najlepszy Wrestler Na Świecie wchodzi na ring i mówi że Laurinaitis nie wie czego chcą fani. Fani nie chcą zobaczyć walki Johnny’ego. Punk ma zamiar pokonać Bryan’a na Over The Limit a następnie oglądać jak Cena rozprawia się z Johnny’em. Laurinaitis zapytał go czy już skończył ale Punk kontynuował nazywając Laurinaitis’a głupim i brzydkim oraz stwierdził że nie ma on przyjaciół. Dodaje jeszcze że Ace jest jak “Giant Tool Box” i teraz skończył. Laurinaitis nie był na szkoleniu i może nie jest tak dobry jak John ale nie zbłaźni się. Johnny ogłasza walkę CM Punk vs. Lord Tensai. WWE Champion oczekuje na walkę Ace’a z Ceną bo wie, że ten (Laurinaitis) odklepie.


W drodze na ring Big Show który zmierzy się z Cody’m Rhodes’em lecz przed tym zagapiony Laurinaitis wpada na Największego Atlete. Johnny Ace nazywa go głupim i aby uważał jak chodzi. General Manager odchodzi a Big Show naśmiewa się z jego głosu po chwili spostrzegł że obok niego stoi Eve Torres.
Walka #1: Intercontinental Title Match – Big Show vs. Cody Rhodes
Big Show sprowadza do narożnika Cody’ego i kilka slap’ów. Następnie Bodyslam i ponownie kilka slap’ów. Po chwili Cody wykonuje Disaster Kick. Atleta kontruje atak i podrzuca Rhodes’a. Próba W.M.D lecz Cody opuszcza ring, bierze tytuł i próbuje uciec lecz Big Show wrzuca go z powrotem na ring ale Rhodes wykorzystał swoją szybkość i znów uciekł tym razem doprowadzając do odliczenia poza ringowego
Zwycięzca przez Count Out: Big Show

Po walce Show namawia aby Cody powrócił na ring lecz on tego nie robi. Zamiast niego w drodze do kwadratowego pierścienia jest Eve Torres. Big Show ma przeprosić za wcześniejsze wyśmiewanie z John’a Laurinaitis’a. Jego pierwsze przeprosiny nie są wystarczająco dobre i Eve każe ponownie przeprosić. Show z wielkim wysiłkiem przeprasza za naśmiewanie się z głosu Johna Laurinaitis.

Walka #2: Kofi Kingston vs. Dolph Ziggler

Primo, Epico, Rosa Mendes & Abraham Washington oglądają tę walkę za kulisami.
Kofi próbuje wykonać Monkey Flip lecz kontra i Dolph wykonuje roll up. Następnie Dropkick i podduszenie Ziggler’a. Do Primo, Epico, Rosy Mendes & Abraham’a Washington’a dołącza Mason Ryan. Kingston wykonuje Comeback, dodaje Boom Drop oraz próba finisher’a lecz Swagger rozprasza Kofiego jednak  i tak po chwili zostaje wykonany S.O.S. 1..2.. Kick Out!. Kingston wchodzi na narożnik, Vickie rozprasza sędziego a Swagger popycha Kofiego. Dolph dokłada Zig Zag’a 1..2..3
Zwycięzca: Dolph Ziggler

John Cena szykuje się do rozmowy z Cole’m.
Powrót z przerwy i Michael Cole jest już w ringu. Wprowadza on John’a Cene, który jest za pośrednictwem satelity. Cena dziękuje fanom za przyjęcie, Cole pyta go czy będzie w stanie walczyć na Over The Limit. Cena odpowiedział że lekarze twierdzą że przez kilka miesięcy powinien odpocząć od walk ale oni nie wiedzą z kim mają do czynienia. Nic nie zatrzyma go do walki z Laurinaitis’em. Zwrócił się do Rady Dyrektorów aby podjęli jakieś działania dopiero po Over The Limit. Cole pyta John?a czy jest przerażony. Jasiek przyznaje że jest przerażony ze względu na łokieć ale i tak skopie tyłek rywalowi na Over The Limit.

Walka #3: Maxine i Natalya vs. Layla i Kelly Kelly

Beth Phoenix jest z komentatorami.
Beth vs. Layla zawalczą na Over The Limit o pas Divas.  Zaczynają Layla & Maxine. Layla wykonuje kilka Clothesline’ów. Layla przypina Maxine ale Natalya chciała przerwać pin, wcześniej zrobiła to sama Layla która doszła do Natie. Maxine atakuje ją od tyłu, mistrzyni Div to skontrowała i kolejna próba pinu. Layla wykonuje The Layout 1..2..3
Zwyciężczyni: Layla i Kelly Kelly

Walka #4: Alberto Del Rio i Chris Jericho vs. Randy Orton i Sheamus

Del Rio na ring przybył pięknym Ferrari. Alberto i Orton zaczynają walkę. Randy atakuje i po chwili wykonuje Clothesline. Kilka ataków na rękę od Meksykańskiego Arystokraty i zmiana z Chris’em. Jericho który kontynuuje ataki na Orton’a dopóki sędzia go odciąga. The Viper kontruje, wykonuje Irish Whip i Clothesline. Kilka ataków na głowę i Sheamus chcę się zmienić. Tak też się dzieje The Great White atakuje głowę rywala, Irish Whip i Back Elbow. Y2J kontruje ale nie na długo, Sheamus wykonuje swój atak przy linach i Chris unika Clothesline?u ale obrywa nim Del Rio. Próba Irish Curse ale Y2J wrzuca Celtyckiego Wojownika w narożnik, Del Rio dokłada kopa w kontuzjowane ramię. Powrót z przerwy i Jericho ciągnie za kontuzjowaną rękę, po chwili Sheamus wyrywa się i Clothesline. Zmiana obydwóch panów i Randy wykonuje dwa Clothesline’y i Powerslam czyli swój comeback., jeszcze DDT z drugiej liny. Adrenalina skoczyła i próba RKO ale przeszkadza Chris który otrzymuje Powerslam, jednak Del Rio zdołał już nabrać sił i Enzuigiri 1..2.. Kick Out! Alberto zmienia się z Y2J’em i kilka ataków w narożniku. Orton powraca do walki i wykonuje Dropkick, Jericho jest szybszy i pinuje The Viper’a. Po chwili Jericho wykonuje Headlock ale Randy wychodzi z niego i roll up jednak tylko do dwóch. Enzuigiri od Y2J’a, zmiana z Del Rio i po chwili Double Knee Armbreaker oraz próba Cross Armbreaker jednak Backbreaker od Orton’a. Obydwaj panowie się zmieniają lecz to Sheamus wykonuje Comeback, próba Celtic Cross ale kontra oraz próba Walls of Jericho ale również kontra. Irish Curse od Sheamus’a jednak Del Rio przerywa pin. Na ring wchodzi żmija i wykonuje RKO na Albercie. The Great White szykuje się do Brogue Kick’u ale Jericho robi unik i otrzymuje go The Viper!. Codebreaker i 1..2..3
Zwycięzcy: Alberto Del Rio i Chris Jericho

Po walce Jericho wziął pas World Heavyweight Champion i powiedział że to będzie jego. Sheamus jest zawiedziony i pomaga wstać Randy’emu. Orton nie zapomniał Brogue Kick?a i wykonał RKO na Mistrzu Wagi Ciężkiej
W następnym tygodniu na RAW pojawi się Triple H aby skomentować zachowanie Brock’a.
Eve i Johnny rozmawiają o Big Show’ie. Przyłącza się do nich Jericho który chcę walczyć o pas WHC lecz Del Rio się nie zgadza gdyż to on jest 1 #Contenderem. Wkracza Orton który także chcę title shot’a (Viper był już za długo odsunięty od pasa). Między nimi zaczyna się brawl, Sheamus pomaga Randy’emu ale następnie się kłócą. General Manager ustalił że na Over The Limit zobaczymy … Fatal Four-Way Match!
Walka #5: Brodus Clay vs. The Miz

Przed walką w video Brodus Clay wspomniał o dniu matki. Miz przed walką powiedział że jest oburzony i chcę aby wyszła mama Clay’a a on powie jej jaki jest AWESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSOME.
Miz atakuje Brodus’a ale to nie robi na nim wrażenia. Mr. Awesome wypadł z ringu, po chwili dołącza do niego Brodus a Miz biegnie wokół ringu. Pan Awesome atakuje na ringu rywala z nogi i popisowy atak w narożniku. Trzecia lina i Double Ax Handle Shot. Następnie zapina Headlock’a. Brodus Clay dochodzi do lin i odpycha Miz’a. Jednak Awesome wykonuje DDT, Brodus wstaje i Irish Whip ale Miz podcina rywala. Rozbieg i atak z kolana, sideslam w wykonaniu Brodus’a, następnie Headbutt i kontra. Miz na narożniku i skok ale przeciwnik go złapał i wykonał T-Bone Suplex oraz What The Funk?!
Zwycięzca: Brodus Clay

Video z Be a STAR ze szkoły w Bronx. Obecni byli Sheamus, Mark Henry i Alberto Del Rio.
Video z RAW na którym został zaatakowany Triple H.
Rozbrzmiało theme Brocka Lesnar’a jednak zamiast niego wyszedł … Paul Heyman!! Heyman przedstawia się i powiedział że jest tutaj aby reprezentować Brock’a Lesnar’a. Lesnar czuje się zraniony przez WWE Universe, oni nie powinni tak reagować gdyż jest on jedynym człowiekiem w historii, który był mistrzem NCAA oraz Undisputed WWE i UFC. Lesnar jest uczciwym człowiekiem, oraz maszyną do kopania w tyłek. Brock poprosił go żeby przyszedł dziś i ogłosił jego oświadczenie. Brock oświadczył w nim że powrócił do WWE ale nadal panuje ta sama polityka przez którą opuścił WWE kilka lat temu. Nie ma żalu za zranienia Ceny i Triple H. Lesnar … odchodzi oraz nigdy już nie wróci do WWE !! Heyman opuszcza mikrofon i opuszcza ring.

Big Show jest z gwiazdami z nowego show USA Network. Gwiazdy zapytały się po co przepraszał John’a oraz dodali że zamierzają coś zrobić by dowiedzieć się czy John zatrzyma swoją pracę. Następnie zaczynają czepiać się głosu Laurinaitis’a a obok Show?a ponownie jest Eve Torres.
Walka #6: CM Punk vs. Lord Tensai i Daniel Bryan

John Laurinaitis zmienił walkę w Handicap Match
Lord pokazuje swoją siłę i po chwili zmienia się z Daniel’em. Bryan kopie Mistrza WWE w klatkę piersiową dodając chanty YES YES YES. Próba Suplex’a od Daniel’a ale kontra i roll up. CM Punk powraca do walki i po chwili Double Cross Body, zmiana z Tensaiem który wykonuje Double Underhook. Po chwili Punk znalazł się po za ringiem i mimo prób ataków, Tensai miał kontrole. Po chwili Lord wykonuje Bodyslam i Splash Plecami. Zmiana z Danielem i próba CrossBody ale CM Punk nabrał już sił i odsunął się. Bryan próbował się zmienić ale Punk złapał go i katapulta oraz Comeback, następnie Neckbreaker oraz Shining Wizard i Bulldog. Best In The World próbuje wykonać GTS ale Daniel ucieka. Punk nie widzi zmiany z Tensaiem który po chwili go zaatakował. Ponowna próba GTS ale kontra i Irish Whip do narożnika. CM Punk w narożniku ale kontra i Enzuigiri. CM Punk wszedł na narożniku ale tam zepchnął go Daniel Bryan. Lord Tensai wykonuje Doublehanded Chokeslam oraz Iron Claw 1..2..3!!
Zwycięzcy: Lord Tensai i Daniel Bryan
Po walce Daniel Bryan zaatakował jeszcze CM Punk’a i zapiął mu YES!Lock

Ocena Walk:
Intercontinental Title Match – Big Show vs. Cody Rhodes – -/10
Kofi Kingston vs. Dolph Ziggler – 3/10
Maxine i Natalya vs. Layla i Kelly Kelly – -/10
Alberto Del Rio i Chris Jericho vs. Randy Orton i Sheamus – 6/10
Brodus Clay vs. The Miz – 4/10
CM Punk vs. Lord Tensai i Daniel Bryan – 5/10
Dla leniwych, którym nie chcę się pisać komentarzy poniżej ankieta. W ankiecie nie ma oceny poniżej “Średni” ze względu na hejterów, którzy nie podają powodów dlaczego raport jest słaby. Jeżeli macie powody że raport jest bardzo słaby bądź słaby napiszcie to w komentarzu, ponieważ da mi to do myślenia co mam poprawić
*Kopiowanie dozwolone z podaniem źródła
Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco