Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Przed RAW zostało wyświetlone video z Big Show’em, wyjaśniającym dlaczego zaatakował John’a Cene. Zaczynamy show i jesteśmy na żywo w Greenville, Południowa Karolina.
Michael Cole udaje się na ring, aby przeprowadzić wywiad z John’em Ceną. Michael mówi: “Istnieje jeden człowiek odpowiedzialny za rzeź z rąk Big Show’a. Ma on nam mnóstwo do odpowiedzenia.” Jest nim oczywiście John Cena. Michael mówi: ?Big Show znokautował cię dwa razy w ciągu 24 godzin. Również zaatakowani zostali Brodus Clay, Kofi Kingston, R-Truth, Santino Marella, Zack Ryder oraz Alex Riley w ubiegłym tygodniu. Można było temu zapobiec, gdybyś zrobił dobry uczynek i wsparł Big Show’a gdy został zwolniony zamiast opowiadać dowcipy o John’ie Laurinaitis’ie.? Cena powiedział: “Jestem dumny z siebie. John Laurinaitis jest tyranem głodnym siły. Laurinaitis zawstydza i upokarza Big Show’a. Big Show został zwolniony i ja nic nie zrobiłem w jego obronie. Zamierzałem pokonać Laurinaitis’a i stać się nowym  GM’em i przywrócić posadę Big Show’i. Jaki idiota nie przywrócił by Największego Atletę Świata.” Cole: “Jesteś arogancki. Nikt nie wiedział, czy GM przywróci Big Show’a z powrotem. Jesteś tak samo skoncentrowany i owinięty swoim ego, że zapominasz o nim. To nie wszystko. Big Show zrobił co miał zrobić, aby wyżywić rodzinę. Podpisał umowę z John’em Laurinaitis’em aby dać nauczkę każdemu. On nie jest człowiekiem biznesu. Jest siedmio stopowym olbrzymem, którego nie można pokonać. Udowodnił to w zeszłym tygodniu i udowodni to w Stalowej klatce na No Way Out.” Cena: “Show chciał dostać portfel tak duży jak jego brzuch. Poszedł on na ugodę w trudnych czasach. Big Show nie ma prawa powiedzieć, że fani odwrócili się od niego, ponieważ Show odwrócił się plecami do nich.” Cole: ”  Może jesteś zazdrosny o Big Show’a. Może to dlatego że Show wygrał swoją walkę na WrestleManii. Show nie był workiem treningowym dla Brock’a Lesnar’a przez dwadzieścia minut na Extreme Rules. Był on zwolennikiem Ceny od pierwszego dnia, ale teraz jest inaczej. Nie wyglądasz interesująco i jesteś przereklamowany. Mam nadziej, że Show w końcu doprowadzi nas do zbiorowych nieszczęść. Nie możesz uderzyć Spiker’a, ponieważ zostaniesz surowo ukarany.” Nagle na Stage wjeżdża Mr. Laurinaitis i przedstawia się oraz mówi: ?Jako iż tydzień temu Show wybrał swojego przeciwnika to dziś ty możesz wybrać swojego. Show jest dziś nieobecny. Ponieważ pokonałem cię, to nie możesz wybrać mnie.” Cena myśli i mówi: ” Jeżeli mogę wybrać swojego przeciwnika, to zmierzę się z człowiekiem, który ogląda to od lat. Jim Ross kiedyś powiedział, że popchnął głos w naszych gardłach. Moim przeciwnikiem będzie Michael Cole! Cole: ?Nie może on tego zrobić. Chcę abyś to wyjaśnił Johnny, dlaczego nie może on ze mną walczyć.” Laurinaitis odjeżdża.

 

Sheamus jest w drodze na ring.
Backstage: Michael Cole: ?Proszę Johnny odwołaj walkę, bo wiesz, że Cene będzie mnie torturować. Jestem twoim największym cheerleaderem.? Laurianitis: ?Istnieje plotka, że każdego praca musi być oceniana przez People Power.? Cole: ?Ludzie nie chcą widzieć jak Cena walczy ze mną.” Laurinaitis mówi: ?Tak chcą, idź do swojej pracy i przygotuj się do komentowania a jeszcze jedno … nie nazywaj mnie Johnny.”
Slam of the Week: Sheamus zaatakował Laurinaitis’a dwa tygodnie temu oraz Brogue Kick na Davidzie Otundze.
Walka #1: Dolph Ziggler (w/Vickie Guerrero) vs. Sheamus
Przed zapowiedzią Vickie wszedł Michael Cole, który powrócił do pracy komentatora.
Ziggler atakuje pierwszy i kilka Punchy ale kontra i Sheamus wysyła Ziggler’a do narożnika i łączy to z atakiem z przedramienia. Irish Whip od Sheamus’a ale kontra i Ziggler wykonuje Elbow. Kilka ataków z nogi i próba Fameasser ale The Great White łapie rywala. Dolph stara się wykonać Sunset Flip ale Sheamus pozostaje na nogach i Fireman’s Carry Slam. Po chwili Celtycki Wojownik wykonuje Irish Whip na Schody ale Ziggler je przeskoczył. Vickie rozprasza Sheamus’a i Dropkick od Dolph’a. Jesteśmy z powrotem i Ziggler wykonuje Rear Chin Lock ale Sheamus wykonuje Headbutt ale ponowna kontra i ataki z kolana na ramieniu. Ziggler wykonuje Crossface Chcken ale kontra i Arm Drag oraz Double Sledges. Celtycki Wojownik wykonuje kilka ataków z Barków i Kolanem. Następnie Sheamus wykonuje Powerslam. Po chwili Ziggler DDT oraz wchodzi na narożnik ale jego przeciwnik odzyskuje siły i go uderza. Próba Superplex’u ale Ziggler wykonuje kilka ataków w kontuzjowane ramie. Następnie Fameasser i pin 1…2.. Kick Out!. Ziggler szykuje się do Sleeper hold?u ale kontra i White Noise. I mamy Brogue Kick! 1…2…3!
Zwycięzca: Sheamus (Ocena 5/10)

 

Po walce Alberto Del Rio zaatakował Sheamus’a na Stage’u. Po chwili Sheamus był bliski skontrowania ataków ale przybiegł Ricardo i złapał za nogę rywala Del Rio. Na koniec Alberto wymierzył Cross Arm Breaker w niedogodnej pozycji.

 

Promocja płyty ECW
John Laurinaitis prosi o kawę i przychodzi David Otunga który opowiada co jest na WWE.com. John mówi: ?Nie obchodzi mnie to? ale David kontynuuje: ?Vince McMahon powróci za tydzień aby ocenić twoją pracę!.?
Walka #2: Sin Cara vs. Hunico (w/Camacho)
Kilka ataków od Sin Cary m. in. Slingshot Rana, Arm Drag, Enzuigiri, Springboard Rana, Handspring Back Elbo oraz La Mistica i 1…2…3
Zwycięzca: Sin Cara (Ocena 3/10)

1000 RAW Memorable Moment: Debiut John Cena na RAW 6 Czerwca 2005r.
Walka #3: Stan Stansky & Arthur Rosenberg vs. Ryback
Ryback robi z nimi co chcę i wykonuje Back Body Drop oraz łapie Stansky’ego i wrzuca na Roseberga. Następnie Delayed Vertical Suplex a potem wysyła go do narożnika. Ryback wykonuje Splash na obu dwóch zawodnikach oraz Double Lariat. Ryback bierze obydwóch i Double Marching Muscle Buster.
Zwycięzca: Ryback (Ocena 0/10)

Jesteśmy z powrotem i Daniel Bryan wchodzi na ring i mówi: ?Zanim rozpocznie się walka, potrzebujemy odpowiedz na pytania. Czy AJ jest całkowicie urojona, ponieważ ją rzuciłem … YES. Czy Kane zniszczy CM Punka … YES. Na No Way Out stanę się nowym WWE Champion’em … YES YES YES!?
Walka #4: CM Punk vs. Kane
(Walka opisana po przerwie)
Jesteśmy z powrotem i Kane wykonuje Belly-To-Back Suplex, Rear Chin Lock, Vintage Uppercut  oraz Side Slam. Próba Clothesline z narożnika ale kontra i Shining Wizard oraz Bulldog. Następnie Swinging Neckbreaker. Punk wchodzi na narożnik ale kontra i Uppercut od Kane’a.  Kane ustawia się na Superplex ale kontra i Mongolian Chop, Elbow Drop, Baseball slide. Punk wykonuje kilka ataków z przedramienia ale Kane kontruje. Kane wraca na ring a Bryan atakuje Punk’a, gdy sędzia tego nie widzi. Monster wrzuca z powrotem na ring CM Punk’a i próba Chokeslamu ale kontra i Round Kick. AJ przychodzi na ring i mówi co zrobił Bryan. Daniel wrzeszczy na nią, Punk wykonuje Suicide Dive i Slam na Bryan’ie. Punk powraca do ringu i Chokeslam od Kane?a i mamy 1…2…3
Zwycięzca: Kane (Ocena 6/10)

Po walce AJ sprawdza CM Punk’a, ale uświadamia sobie, że Kane jest jeszcze w ringu. Jednak Bryan zaatakował Potwora od tyłu na nic się do zdało ponieważ Kane wykonał Big Boot. AJ uśmiecha się, ale Kane patrzy na nią i opuścił ring.
AJ idzie po Backstage’u i Josh Mathews pyta ją o spojrzenie Kane’a. AJ: ?Chciałabym wiedzieć co czułam ale byłam w takim strachu, że nie pamiętam. Lubię, kiedy ludzie na mnie patrzą. Wydajesz się nieco nieswojo. Jeżeli nie lubisz agresywnych kobiet to możesz być w moim typie.?
Michael Cole prosi każdego, aby został usunięty z walki z Ceną.
Video z Big Show’em
Walka #5: Kofi Kingston & R Truth vs.Tyler Reks & Curt Hawkins
Hawkins atakuje ramie rywala i wykonuje Side Head Lock oraz Shoulder Tackle. Kofi wykonuje Leap Frogs i Back Elbow oraz Hammer Lock i zmiana z Truth’em, który wykonuje Leaping Leg Drop. Reks zmienia się i wykonuje Drop Toe Hold & Flying Corkscrew Forearm. Truth kilka Punch’y ale Hawkins pomaga swojemu Tag Team partnerowi i atakuje R-Truth’a a Reks wykonuje Backbreaker.  Hawkins zmienia się i wykonuje Rear Chin Lock. Reks ponowna zmiana i Elbow w tył głowy. R-Truth unika Powerslam’u i Leg Lariat. Kofi i Hawkins zmieniają się i Kofi z Clothesline Springboard a następnie Chop i Dropkick oraz Superman Punch i jeszcze Boom Drop. Próba Trouble in Paradise ale kontra i Reks atakuje go ale Kofi wykonuje Springboard Crossbody. Truth wchodzi na ring i atakuje Reks’a. Hawkins nie trafił z Splash’em w narożniku i Trouble in Paradise 1…2…3
Zwycięzcy: Kofi Kingston i R-Truth (Ocena 3/10)


John Cena szykuje się do walki a Michael Cole nie jest szczęśliwy
1000 RAW Memorable Moment – Triple H powrócił na ring po kontuzji 7 stycznia 2002r.
Walka #6: John Cena vs. Michael Cole
Zanim zaczyna się walka wchodzi Laurinaitis na swoim People PowerMobile i mówi: ?Każdy chcę zobaczyć walkę John Cena vs. Michael Cole. Jest to demokracja. Ta walka się odbędzie w zasadach NO DQ jednak teraz musisz pokonać …?
Walka #6: John Cena vs. Tensai (w/Sakamoto)
Zaczynamy i Tensai wykonuje kilka Punch’y oraz kilka ataków z przedramienia w rogu, potem Headbutt i ponowie kilka Punch’y.  Po chwili Cena wykonuje Clothesline. Sakamoto kopie Cene, gdy sędzia tego nie widzi. Jesteśmy z powrotem i Tensai atakuje szyje Ceny oraz Clothesline. Irish Whip i Splash w narożniku. Tensai ponownie Irish Whip ale kontra i Cena wykonuje Bulldog. Tensai odpowiada Clothesline a następnie wykonuje Nerve Hold i Headbutt. Japończyk atakuje głową Ceny o stół komentatorski i wykonuje jeszcze raz Headbutt. Powrót na ring i Butterfly Suplex  od Tensai’a Po chwili Cena wykonuje Shoulder Tackles i atakuje Sakamoto. John dokłada Blue Thunder Bomb i Five Knuckle Shuffle a na wykończenie Attitude Adjustment 1…2…3
Zwycięzca: John Cena (Ocena 4/10)

Michael Cole ma prze***ne!
Walka #7: John Cena vs. Michael Cole No Disqualification Match
Cole próbuje uciec z ringu ale Cena go dopada. Cole bierze mikrofon i mówi: ?Nie musisz robić to w ten sposób. Byliśmy wielkimi przyjaciółmi, wspierałem cię przez całą karierę. Michael zaczyna się rozbierać i opowiada o tym jak walczył z Lawler’em na WrestleManii 27. John powiedział tylko ?Będziemy pamiętać cię jako człowieka, który dostał w dupe.? I zaczął atakować Cole’a. W ruch poszedł sos JR’a oraz gaśnica. Cena próba Attitude Adjustment ale Tensai wykonuje Two Ganded Chokeslam. Po chwili Cole próbował uderzyć John’a gaśnicą ale kontra i Attitude Adjustment  1…2…3
Zwycięzca: John Cena (Ocena 0/10)

Ogłoszenia Parafialne

Na raporcie z SD miałem 17 komentarzy za co wam bardzo dziękuje. Zobaczymy jak wam pójdzie z komentowaniem raportu z RAW.

* Chcesz skopiować raport proszę bardzo, jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco