Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”

Autor: Stone Cold

Zaczynamy kolejny odcinek NXT, w którym poznamy pierwszego NXT Championa!

1.Tag team match
Mike Dalton & Jason Jordan vs. Hunico & Camacho

Przed walką przypomniano ich poprzednie starcie sprzed 4 tygodni

Na początek w ringu są Mike i Camacho. Mike wykręcał rękę rywalowi i wpuścił Jasona. Dalton przytrzymał jeszcze Camacho za rękę i Jordan skoczył z narożnika wbijając się w nią.  Jason odbił się od lin i potężnie wbił się w rywala. Następnie dołożył dropkick. Po chwili Jason ponownie odbił się od lin, ale tym razem Camacho skontrował to na spinebuster. Ponaciągał on jeszcze głowę rywala na linach. Potem odwrócił uwagę sędziego, by Hunico mógł kopnąć Jordana. Następnie Camacho dołożył back suplex i wpuścił Hunico, ale wykonał jeszcze Jasonowi body slam. Hunico wchodząc do ringu wykonał senton z 3 liny ? 2 count. Jason był dłuższy moment w defensywie, aż w końcu skontrował irish whipem w narożnik. Rzucił się wściekle na Hunico, ale nie trafił i trzasnął głową w narożnik. Hunico dołożył powerbomb ? 1? 2? Kickout! Hunico wkopał rywala w narożnik i dokonał zmiany z Camachem. Camacho wykonał akcję podobną do Full nelson slamu połączonego z powerbombem. Dołożył do tego leg drop ? 2 count. Próba back suplexu skontrowana na dropkick i mamy zmiany po obu stronach. Dalton wbiegł z uderzeniami i spinning heel Kickiem dla Hunico. Potem Mike dołożył corner splash i hurricanranę ? 1? 2? kickout! Dalton chciał wbić rywala w narożnik, ale to Hunico go tam wepchnął. Mike jednak przeskoczył nad linami na zewnętrzną stronę ringu. Tam zaatakował go Camacho, ale Dalton sprytnie poradził sobie z obydwoma rywalami. Następnie dołożył dropkick z narożnika dla Hunico ? 1?2?Camacho przerwał pin. Z ringu wyrzucił go Jason i to na Jordanie sędzia skupił swoją uwagę. Wtedy Camacho naciągnął Mike?a na liny, a Hunico dołożył samoan drop, który dał mu pinfall.

Zwycięzcy: Hunico & Camacho ? 4:03 via pinfall
(Bardzo dobra, szybka i ciekawa walka. Oba zespoły sporo pokazały i zobaczyliśmy naprawdę niezły pojedynek.

W dzisiejszej walce wieczoru poznamy pierwszego mistrza NXT!

Promo Reya Mysterio.

W drodze na ring The Usos. Są oni tu z powodu The Ascension. 2 tygodnie temu zostali brutalnie pobici. W związku z tym żądają walki z Ascension i to już teraz! Nagle zgasło światło i wybrzmiała muzyka The Ascension, którzy od tyłu zaatakowali braci Uso. Jednego z braci wbili w narożnik, a na drugiego czekał spinning heel kick poza ringiem. Kenneth i Connor powrócili do ringu, gdzie powtórzyli tę akcję na drugim z braci Uso.

Zapowiedź dzisiejszego main eventu!

<div class=”MsoNormal”>Po przerwie w akcji zobaczymy Big E Langstona.


Zobaczyliśmy kolejno promo: Alicii Fox, Night of Champions PPV i Antonio Cesaro.
Następnie zobaczyliśmy Raw rebound o konflikcie CM Punka z Jerrym Lawrerem.

2.Single match
Chase Donovan vs. Big E Langston

Zaczęliśmy od zwarcia, z którego oczywiście lepiej wyszedł Langston. Wykonał on rywalowi clothesline, a na koniec dołożył big ending, które zakończyło ten ?pojedynek?.

Zwycięzca: Big E Langston ? 0:41 via pinfall
(Squash dla Langstona, w którym żadnego potencjału I umiejętności nie widzę. Do Big Showa, Ezekiela Jacksona i Brodusa Claya dołącza kolejne drewno, dla którego najlepsze w tej federacji byłoby zwolnienie.)

Kolejne przypomnienie tego co nas czeka w walce wieczoru.

Kolejne proma tym razem Johna Ceny i Rybacka.

Na stage wyszli wszyscy zawodnicy i divy NXT, bo już za moment pojedynek, ne który długo czekamy ? Jinder Mahal vs. Seth Rollins.

Przenosimy się na backstage, gdzie do Brileya Pierce?a podszedł Big E Langston. Pierce powiedział, że do tej pory Langston niszczył swoich rywali, ale czy jego zwycięska seria długo jeszcze potrwa? Langston posapał do mikrofonu patrząc ze złością na reportera, który uciekł.

W drodze na ring GM NXT American Dream Dusty Rhodes.Wziął on do ręki tytuł NXT ze stage?u i zabrał do ringu, gdzie czekał special ring announcer dzisiejszego ME ? Howard Finkel!

3.Gold Rush Championship Tournament Final NXT Championship match
Jinder Mahal vs. Seth Rollins

Przed walką Dusty Rhodes podał rękę Rollinsowi I to samo zaproponował Mahalowi, ale Hindus odmówił.        
                                                                                                                                             Na początku w przewadze Rollins, który obalił rywala w stylu zapaśniczym. Jinder złapał się lin i zaczął obijać Setha. Wbił go głową w narożnik i zaczął go tam wkopywać. Następnie wykonał irish whip w przeciwległy narożnik, ale Seth wybił się od lin i przeskoczył nad Mahalem. Następnie Rollins wykonał 2 dropkicki i wbijał Jindera w narożnik. Seth próbował blackout, ale Jinder sprytnie uniknął tej akcji i wyrzucił rywala za liny. Mahal zaatakował rywala stojącego po zewnętrznej stronie lin, ale Rollins zaciągnął liny i Hindus wyleciał poza ring. Seth chciał kopnąć rywala stojącego poza ringiem, ale Jinder złapał go za nogę i wywrócił Rollinsa tak, że uderzył o matę. Mahal wykorzystał to i przerzucił Rollinsa powerslamem tak, że trzepnął plecami o podłogę poza ringiem. Jinder wrzucił rywala do ringu i przypina ? 2 count. A my udajemy się na przerwę.
Promo CM Punka.

Po przerwie Jinder zaciągnął głowę Rollinsa i nieprzepisowo wbijał mu palce w usta i nos. Seth oczywiście się wydostał, ale Mahal wykonał mu knee drop. Następnie to Seth przejął inicjatywę, próbował suplexu, ale Jinder na to nie pozwolił i powalił go uderzeniem w plecy. Jinder dołożył potężny backbreaker ? 2 count! Mahal wbił rywala w narożnik i naciągnął mu głowę na liny, podczas gdy fani skandowali ?Let?s go Rollins?. Jinder przypina ? 2 count. Potem dołożył body slam i suplex ? 1?2? kickout! Następnie założył dźwignię na rękę, z której Seth się wydostał. Potem Amerykanin odbił się od lin, ale tam czekało na niego high knee od Jindera ? 2 count. Próba camel clutchu, ale Seth nie pozwolił na to łapiąc się lin. Mahal okopywał rywala przy linach, a potem go podrzucił. Seth niespodziewanie wykonał enzuigiri. Obaj zawodnicy niesamowicie zmęczeni. Gdy wstali od razu doszło do wymiany ciosów. Jinder odbił Setha od lin, ale ten go kopnął. Powalał on rywala kopnięciami, aż w końcu wykonał dropkick. Jinder szybko udał się do narożnika. Rollins tymczasem próbował corner splashu, ale nie trafił. Mahal spróbował high knee w narożniku, ale również nie trafił i wypadł poza ring. Seth wskoczył na narożnik i wykonał rywalowi springboard crossbody poza ring! Szybko wrzucił Mahala do ringu i wskoczył na narożnik, ale Jinder zrzucił go nabijając na liny i dołożył superplex. Czas na kolejną przerwę.

Promo Night of Champions i Layli.

Powracamy do akcji. Na początek mamy wymianę ciosów i co chwilę zmianę inicjatywy. W końcu Mahal wykonał side slam ? 2 cou
nt. Próba full nelson slamu nieudana, więc Jinder obija rywala i ponownie próbuje swojego finishera ? znów nieudolnie. Rollins próbował wypchnąć rywala za ring, ale o mało on sam nie wypadł. Wtedy Jinder spróbował go wypchnąć headbuttem, ale nie trafił i Seth wykonał mu misile dropkick. Następnie wykonał leg drop bulldog z 3 liny! ? 1? 2? KICKOUT! Rollins dołożył corner splash i uderzył głową rywala o narożnik. Wtedy Seth dołożył klęczącemu rywalowi superkick! 1?2?KICKOUT! Awesome!!! Seth wbiegł na narożnik i chciał wykonać moonsault, ale nie trafił. Jinder wykorzystał tę sytuację i dołożył full nelson slam! ? 1? 2? KICKOUT!!! Mahal nie mógł w to uwierzyć i zdenerwowany spróbował camel clutchu, ale Seth złapał się lin. Mahal ponownie próbuje swojego submissiona, ale Seth skontrował to na roll-up ? 2 count. Rollins dołożył powerbomb w narożnik i blackout! ? 1? 2? 3!!! Seth Rollins pierwszym mistrzem NXT!

Zwycięzca i nowy NXT Champion: Seth Rollins ? 12:14 via pinfall
(Genialny pojedynek. Wspaniała walka, która jest wzorem dla walk o pozostałe pasy federacji. Przynajmniej tak powinien wyglądać każdy title match w WWE. Mam ogromną nadzieję, że zobaczymy pojedynek o pas NXT podczas Night of Champions, bo ci młodzi zawodnicy potrafią wykręcić dużo lepsze walki niż niektórzy zawodnicy z głównego rosteru. Obaj zawodnicy zasługują na występy na Raw i SmackDown, ale jeśli mieliby jobbować Santino Marelli i innym beztalenciom to dobrze im jest tu gdzie są.)

Zwycięzcy pogratulował Dusty Rhodes oraz cały roster, który celebrował zwycięstwo Setha w ringu. Tak oto kończymy ten wspaniały odcinek NXT.

Bardzo proszę o komentowanie mojej pracy i gali.
Z góry dziękuję.

Autor: Stone Cold

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź w link wyżej, zalajkuj nas i bądź na bieżąco