Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”

Autor: Stone Cold

Witam. Jestem Stone Cold i od dziś będę pisał raporty z NXT. Proszę o komentowanie mojej pracy i życzę wszystkim miłego czytania.
1.Gold Rush Championship Tournament match
Michael McGillicutty vs. Justin Gabriel

Zaczynamy od zwarcia i lekkiej przewagi Justina po arm dragach. Po dłuższej chwili walki z kontry Gabriel pięknie przerzuca rywala przez plecy i uzyskuje 1 count. Znów zwarcie i przewaga Justina. Po chwili pojedynku w parterze walka przenosi się do stójki gdzie Michael otrzymuje clothesline i arm drag takedown. Później Gabriel pracował nad ręką rywala. Po wydostaniu się z dźwigni walka przenosi się do narożnika gdzie znów w przewadze Gabriel. Roll-up i 2 count. Następnie Michael atakuje Justina, odbija się od lin i wykonuje clothesline. Po kilku odbiciach od lin młody Mr. Perfect próbuje suplexu ale Gabriel blokuje i sam wykonuje suplex.

Po przerwie w przewadze McGillicutty. Mocno trzepnął rywalem o matę. Po chwili walki w parterze pojedynek przenosi się do stójki gdzie mamy podwójne crossbody i obaj zawodnicy leżą na macie. Przewagę osiągnął Gabriel po pięknym ataku kopnięciami. Justin wykonuje crossbody z lin. 1?2?Kickout. Wszedł zatem na narożnik by wykończyć rywala 450 splashem, lecz ten uciekł do narożnika. Gabriel dopadł rywala, wykonał mu clothesline i akcję podobną do powerbombu. 1?2?KICKOUT!!! Justin atakuje ale mamy kontrę i fisherman suplex ? 2 count. McGillicutty chciał wykonać sidewalk slam ale Gabriel kontruje i wskakuje na 3 linę by wykonać moonsault, jednak Michael robi unik. Wtedy pozostało mu tylko wykonać running neckbreaker, który dał mu miejsce w półfinale.

Zwycięzca: Michael McGillicutty ? 8:04 via pinfall
(Dobra walka, choć nie porwała. Nudne przestoje w parterze, ale końcówka była bardzo ciekawa i dużo szybsze tempo niż w całym pojedynku.)
Za tydzień Michael McGillicutty zmierzy się z Sethem Rollinsem w półfinale Gold Rush Tournament!

Po przerwie w akcji ujrzymy Kassiusa Ohno!

2.Single match
CJ Parker vs. Kassius Ohno

Zaczynamy od zwarcia i lekkiej przewagi Parkera. Roll-up ? 1 count. Po tej akcji Ohno wyszedł z ringu.  We wspaniały sposób Ohno złapał za nogi rywala i zablokował go materiałem osłaniającym bok ringu a potem na niego skoczył z górnej liny. Następnie atakuje CJ-a kopnięciami i clotheslinem w narożniku ? 1 count. Wykonał zatem moonsault z miejsca ? 1?2?kickout. Kassius obija rywala i wielokrotnie wykonuje mu sunset flip. Nie trafia jednak z kolejnym kopnięciem i Parker po clotheslinie przejmuje inicjatywę. Kilka kopnięć i punchy dla Ohno ? 1 count. Parker rozpędza się w stronę rywala, ale tam czeka na niego big boot. Wisienką na torcie było KO dla Parkera. 1?2?3?

Zwycięzca: Kassius Ohno ? 4:32 via pinfall
(Dłuższy squash dla Ohno, ale Parker też trochę się pokazał, mimo że od początku zwycięzca był wiadomy.)
Przypomnienie sytuacji z zeszłego tygodnia, kiedy Hunico i Camacho przegrali z Jasonem Jordanem i Mickiem Daltonem. Pokazano wywiad ze zwycięzcami, podczas którego ogłosili że od teraz będą tworzyć tag team.

Zapowiedź dzisiejszej walki wieczoru: Bo Dallas zmierzy się z Jinderem Mahalem o ostatnie miejsce w półfinale turnieju NXT!

A już po przerwie w akcji zobaczymy divy!

Promo The Ascension ? zawalczą za tydzień na NXT!

3.Tag team match
Tamina Snuka & Paige vs. Kaitlyn & Kaylee Turner

Zaczęły Kaylee I Tamina. Snuka wściekle rzuciła się na rywalkę więc ta zmieniła się z Kaitlyn. Po długiej wymianie inicjatywy w stójce Tamina wykonała dropkick. Następnie na Kaitlyn czekały 2 arm dragi i mocne uderzenie głową w matę ? 2 count. Do gry wkroczyła Paige, która miała duże wsparcie u fanów. Kaitlyn jednak wjechała w nią clotheslinem ? 1 count. Do gry weszła Caylee, która uderzyła Paige i uzyskała 1 count. Później to Paige objęła przewagę i wpuściła do ringu Taminę, która obijała rywalkę jednak została zaskoczona roll-upem ? 2 count. Następna weszła Kaitlyn, która zaskoczyła rywalkę dropkickiem ? 1 count. Następnie wepchnęła Taminę do swojego narożnika i zmieniła się z Caylee. Turner trzymała Taminę w headlocku, ale Tamina skontrowała to na samoan drop. Do gry weszła Paige, która wykonała Caylee fallaway slam ? 1?2? Kaitlyn przerywa pin. Tamina wyrzuciła Kaitlyn z ringu. Tymczasem w ringu Paige wykonuje small package i zwycięża!

Zwycięzcy: Tamina Snuka & Paige ? 5:26 via pinfall
(Długa jak na divy walka i chyba trochę za długa. Dobre momenty z samoan dropem i fallaway slamem, ale to tyle dobrego w tym pojedynku. Najsłabszy punkt gali.)
Na backstagu do rozgrzewającego się Bo Dallasa przyszedł Derrick Bateman. Bo powiedział, że dziś otrzymał ogromną szansę, której nie zmarnuje. Bateman powiedział, że o tym wie i życzył koledze powodzenia.

Po przerwie czeka nas walka Bo Dallasa z Jinderem Mahalem, a jej zwycięzca zmierzy się w półfinale NXT Championship Tournamentu z Richiem Stemboatem!

4.Gold Rush Championship Tournament match
Bo Dallas vs. Jinder Mahal

Na początku przewagę osiągnął Dallas, który arm drag takedownem sprowadził rywala do parteru, potem wykonał mu przerzut przez plecy ? 1 count. Mahal wepchnął rywala do narożnika i tam go okładał, jednak Dallas wydostał się i po odbiciu od lin wykonał Jinderowi crossbody ? sędzia doliczył tylko do 1. Bo dwukrotnie próbował roll-upu ? za każdym razem 2 count. Mahal widząc, że mu się nie układa wyszedł z ringu pokrzykując na fanów, a my udajemy się na przerwę.

Po przerwie akcja ponownie w ringu ? Mahal objął przewagę potężnym kopnięciem z kolana, a po dropkicku przypina ? 1?2? Kickout. Następną akcją w arsenale Mahala był neckbreaker, który dał mu znów 2 count. Jinder zatem 3 razy wybijał się z 1 liny, by wbić się w leżącego rywala kolanem ? ponownie 2 count. Bo zaczął atakować, ale to znowu Mahal objął przewagę po duszeniu rywala kolanem przy linach. Mahal wykonuje elbow drop z miejsca ? 1?2?Kickout. Mahal atakuje ale mamy roll-up od Bo ? 2 count. Następnie Dallas wykonuje clothesline. Potem Mahal biegnie na Bo, ale ten wykonuje zawodnikowi z Indii ładny takedown ? 2 count. Dallas rozpędził się na Mahala, ale ten skontrował i mamy side slam ? 2 count. Po krótkiej wymianie ciosów Bo wykonuje rywalowi bulldog po odbiciu z 3 liny! ? 1?2?KICKOUT! Bo nie może uwierzyć. Znów wymiana ciosów, z której górą wychodzi Mahal naciągając Dallasa na liny. Jider wykonał faceplant i zapina camel clutch, po którym Bo nie pozostało nic innego jak odklepać.

Zwycięzca: Jinder Mahal ? 8:25 via submission
(Bardzo dobra walka. Dużo się tu działo, mało przestojów i wspaniałe akcje. To właśnie tego oczekujemy od nowych zawodników)
Tak więc w półfinałowych pojedynkach o pas NXT zmierzą się Rollins z McGillicuttym i Stemboat z Mahalem!

Tak oto kończy się ten całkiem ciekawy epizod NXT. Mam nadzieję, że mój raport się podobał i proszę o komentarze

Autor: Stone Cold

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź w link wyżej, zalajkuj nas i bądź na bieżąco