Aby przeczytać raport kliknij “czytaj dalej”


Witam, rozpoczynamy kolejne PPV czyli No Way Out z East Rutherford, w stanie New Jersey. Przypomnę że jest to mój pierwszy raport po WrestleManii jeżeli chodzi o PPV, gdyż zmotywowaliście mnie tymi komentarzami. Aktualnie spikerami są Matt Striker i Scott Stanford. Rozpoczynamy Pre-Show Brodus Clay vs. David Otunga.
Zanim jednak przejdziemy do walki otrzymujemy segment z udziałem Rosy Mendes, Primo, Epico oraz AW, który chcę coś wytłumaczyć Tag team?owi Tag Team’owi. Primo: Czekaliśmy na swoją szansę, ale trzydzieści dni minęło od chwili gdy przegraliśmy walkę. Abraham: Przypominam wam, że Rosa jest waszym Managerem, a ja waszym promotorem. Dziś będziecie mieli swoją szansę. Epico: Jesteśmy w Four Way Match’u, który ogłosi nowych Contender’ów do pasów Tag Team’owych. Abraham: Obiecałem wam, że będziecie mieli swoje największe centrum uwagi. A więc Epico i Primo, The Usos, Tyson Kidd i Justin Gabriel oraz Titus O’Neil i Darren Young zawalczą w Fatal Four Way Match’u o #1 Contender’a.
Materiał Wideo z ataku David’a Otungi na Brodus’a Clay’a.
Pre-Show Match Brodus Clay vs. David Otunga
Zaczynamy Pre-Show i Otunga atakuje kontuzjowane kolano, ale Brodus wysyła rywala do narożnika i wykonuje atak z przedramienia i kilka Punch’y. Irish Whip do narożnika i ponownie kilka Punch’y. Po chwili Clay pracuje nad plecami Otungi oraz wykonuje Headbutt. Suplex od Brodus’a i ponownie kilka Punch’y w narożniku. Sędzia ostrzega Brodus’a kiedy atakował David’a w narożniku. Otunga unika ataku i atakuje kontuzjowane kolano. Kilka Kicków i ponownie atakuje nogę rywala. Brodus kopie Otunge i wykonuje kilka Punch’y. Kick od David’a w nogę i następnie pracuje nad kostką Clay’a, ale Brodus wykonuje kilka Kick’ów. Otunga pracuje nadal nad nogą rywala i z czasem Brodus stara się chronić nogę ale jednak otrzymuje on Neckbreaker’a. Kilka kopniaków i Front Face Lock od Otungi. Następnie atakuje z kolana i przedramienia, ale Clay próbuje coś tam robić. Otunga ponownie wykonuje Front Face Lock i Brodus wstaje na nogi i atakuje Otunge. Shoulder Takle i Headbutt od Brodus’a. Następnie Sheeplex i sędzia wylicza Otunge poza ringiem ponieważ ten postanowił nie wracać na kwadratowy pierścień.
Zwycięzca: Brodus Clay (Count Out) (Czas – 5:43)Po walce TAŃCE! 🙂
WWE 1000 Memorable Moment – Powrót Triple H w 2002r.
Josh Mathews przeprowadza wywiad z John’em Ceną. Josh pyta go czy widzimy go ostatni raz w WWE. John: Wiem co sie znajduje dziś na szali. Ktoś napisał post w którym pisze, że opuszczę WWE. Wszyscy czekają na No Way Out bo wiedzą o co chodzi. Kolejny etap do WrestleManii 29 jest dziś. Jeden człowiek stawia wszystko na szali. Po dzisiejszej gali wiemy, że ktoś będzie zwolniony. Dzisiejsza gala wstrząśnie fundamentem WWE. Czy będę to ja czy John Laurinaitis. Po dzisiejszej nocy, twarz WWE zmieni się i nie ma z tego wyjścia.
Materiał Wideo z tego jak na RAW była awantura, gdy Vince miał powiedzieć słynne dwa słowa.
I taką treścią skończyliśmy Pre-Show
Witam ponownie tym razem na No Way Out PPV z Izod Center w East Rutherford, New Jersey. Komentatorami są Booker T, Michael Cole i Jerry Lawler. Za nami Pre-Show przed nami główna gala.

Na pierwszy ogień idzie Sheamus, który zmierzy się z Dolph’em Ziggler’em o pas World Heavyweight Champion
Walka #1: World Heavyweight Championship Match Sheamus vs. Dolph Ziggler (w/ Vickie Guerrero)
Ziggler otrzymał niezły Cheer. Dolph powiedział do Vickie, że to jego czas i otrzymał całusa w policzek. Sheamus od razu próbuje wykonać Brogue Kick’a jak na WrestleManii ale Dolph unika go. Ziggler krzyczy na sędziego a następnie idzie do Sheamus’a ale po namyśle ponownie wychodzi z ringu. Ziggler wykonuje Waist Lock ale Great Whote wykonuje Standing Switch. Następnie Ziggler Switch a Sheamus atakuje z ramienia i Side Head Lock Take Down. Sheamus wykonuje Shoulder Tackle i Side Head Lock Take Down. Potem Shoulder Tackle ale Dolph wykonuje Dropkick i Front Face Lock. Następnie ponownie Shoulder Tackle od Sheamus’a. Ziggler próba Slepper’a ale kontra od Sheamus’a. Ziggler wykonuje Slap’a ale Celtycki Wojownik popycha go. Następnie Sheamus wysyła do narożnika Dolph’a i Slingshot Shoulder Tackle. Irlandczyk wykonuje Arm Bar’a ale Ziggler wykonuje Kick i Punch’e. Irish Whip od Sheamus’a i Ziggler wykonuje Punch’a a następnie wchodzi na narożnik ale Blady go łapie. Ziggler ucieka od Powerslam’u, ale nie uniknął ataku z łokcia i Clothesline. Ziggler wchodzi na liny i chce zaatakować Sheamus’a ale The Great White Forearms Across The Chest jednak Dolph  zwalcza go. Oboje walczą za ringiem. Dolph wykonuje Leaping DDT. Następnie poddusza rywala i kopie go. Sheamus atakuje Dolph’a i dodaje kilka ataków z kolana. Ziggler wykonuje kilka ataków z kolana i pracuje nad ramieniem r
ywala i zapina Reverse Chin Lock’a oraz Head Stand’a. Sheamus wykonuje kilka Punch’y i atakuje ramionami rywala, ale Ziggler wykonuje atak z kolana w głowę i DDT. Kilka kopnięć jednak Sheamus wykonuje kilka Punch’y. Dropkick od Zigglera i ponownie Reverse Chin Lock. Próba Neckbreaker’a od Sheamus’a ale Ziggler wysyła go do narożnika i próbuje zrollup’ować. Dolph łapie się lin i sędzia przestaje odliczać. Tym razem Sheamus Rollu’uje i następnie Ziggler wykonuje Neckbreaker’a. I po raz trzeci Reverse Chin Lock od Ziggler’a, ale tym razem Sheamus wstaje na  nogi. Kilka kicków od Ziggler’a a następnie wykonuje on Double Sledge. Sheamus wykonuje atak z barku i Running Knee. Próba Slepper’a ale Sheamus wysyła Ziggler’a za liny. Dolph wchodzi na narożnik i Crossbody ale Celtycki Wojownik łapie go i Uranage Backbreaker. Ziggler blokuje to i próba Sleeper’a. Sheamus wykonuje Fireman’s Carry Slam ale Ziggler ucieka od niego. Następnie Fameasser od Dolph’a. Ziggler atakuje Great Whie?a ale ten atakuje Ziggler’a. Sheamus jest zbyt długo na narożniku i X-Factor od Ziggler’a. Po chwili próba Zig Zag’a ale kontra i Urange Backbreaker. Ziggler jest za linami i Forearms Across The Chest.  Sheamus nie trafia Short Arm Clothesline i Slepper od Ziggler’a ale ponownie kontra i White Noise. Sheamus rozgląda się i sygnalizowany Brogue Kick 1…2…3
Zwycięzca: Sheamus (Czas – 15:10)

(Naprawdę dobra walka otwarcia. Jeśli podobają się wam wrestlingowe walki, gdzie wrestlerzy kontrują większość ataków przeciwnika, to ta walka jest dla was.  Tłum był zdecydowanie za Ziggler’em (tak samo jak ja). Ta walka dostarczała emocje. Ziggler zyskał bardzo dużo ponieważ pokazał swe umiejętności a przy okazji WWE mogło zobaczyć że przyciąga on publczność, tylko szkoda że przegrał po sygnalizowanym finisher’ze)
Vince McMahon idzie i zatrzymuje go John Laurinaitis, który przeprasza za to co się stało w poniedziałek. J.L: Nie powinno cię tu być, ponieważ  masz wstrząs mózgu. Twoje zdrowie jest dla mnie ważne. Możesz mieć pewność, że stosunki  biznesowe są coraz lepsze ponieważ Show wygra dziś. Vince wchodzi do swojego biura i sygnalizuje, że Johnny ma pozostać na zewnątrz. Josh Mathews podchodzi i chcę wiedzieć o sytuacji Johnny’ego. Johnny odpowiada: Kieruje ten statek do sukcesu. Nie jestem naśladowcom wrestlera, który chcę być spikerem, który nie może nić wygłosić. Dziś jest ważny dzień tak jak jak jutro i jeszcze kiedy indziej.
Walka #2: Tuxedo Match Santino Marella vs. Ricardo Rodriguez
Santino jest ubrany w niebieski smoking a Ricardo w swoim tradycyjnym czarnym. Santino wyciąga rękę a potem bawi się z krawatem Ricarda. Santino prezentuje swój smoking i następnie Ricardo robi to samo. Ricardo popycha Marelle a ten odpycha Riacardo. Santino zrywa kieszeń rywala i mówi: Mój smoking jest jedynym. Następnie Santino zrywa mu rękaw a Ricardo tył smokingu. Włoch sprzedaje slapa Rodriguez’owi a ten zaczyna płakać. Atomic Drop i Reverse Atomic Drop od Santino, który po tym ściąga kurtkę marynarkę. Zaczynamy zabawę w byka, gdzie Santino odgrywa rolę Torreador’a. Marella wykonuje Drop Toe Hold i zdejmuje lewego buta. Następnie Inny Drop Toe Hold i żegnamy prawego buta. Santino wysyła Ricardo do narożnika i żegnamy koszulę Ricardo. Annoucer wykonuje Jawbreaker ale kontra i Split oraz Hip Toss. Santino wyciąga Cobre z kieszenie i zakłada na siebie ale Ricardo ściąga ją i zdejmuje dolną część odzieży Santino. Na nodze Santino znajduje się Cobra, którą po chwili atakuje a następnie zdejmuje spodnie rywala. Na majtkach Ricardo jest podobizna Albert’a Del Rio.
Zwycięzca: Santino Marella (Czas – 4:25)
Po walce Rodriguez uciekł z ringu. (No i spadamy z solidnej walki, to nie kontynuuje jakości walki w pierścieniu. To jest walka komedialnia, która sprawnie zabiła tłum)
CM Punk jest na backstage’u w nowej koszulce “I Dig Crazy Chicks”. Matt Striker pyta Punk’a na temat AJ. CM Punk odpowiedział: Nie mam żadnego związku z nią. AJ jest szalona i ja kopie szalone pisklęta. Ta walka nie jest o AJ ta walka jest o tytuł. Jestem lepiej przygotowany niż kiedykolwiek byłem. Stoje w obliczu Technika i Potwora. Punk odwraca się i widzi AJ, która mówi: Życzę ci szczęścia  i całuje go w policzek. Punk dziękuje i mówi: Szczęście jest dla przegranych. Matt trzyma mikrofon do AJ a ona robi straszne oczy a Matt wie, że ma odejść.
Walka #3: Intercontinental Championship Match Christian vs. Cody Rhodes
Zwarcie i Side Head Lock od Cody’ego. Cody przejmuje ofensywę jednak po chwili Christian wykonuje Baseball Slide i Cody unika ataku na linach. Rhodes atakuje ramie Christian’a i wchodzi na liny. Atak z kolana i łokcia od Kapitana Charyzmy i Key Lock od Cody’ego ale kontra od Christian’a. Irish Whip i Cody unika ataku. Rhodes atakuje z kolana i wykonuje Gourdbuster. Cody kładzie rękę Christian’a na linach i kopie mistrza IC, dokłada jeszcze Snap mare i pracuje nad ręką wykonując Submission.  Kilka Punch’y od Christian’a. Cody próba Superplex’u ale kontra i próba Tornado DDT ale kontra. Walka odbywa się po za ringiem i Christian wysyła Cody’ego na schody. Tornado DDT od Kanadyjczyka i powrót na ring. Kilka Punch’y od Christian’a oraz Missile Dropkick. Próba przez Cody’ego Short Arm Clothesline ale kontra i Drop Toe Hold ale ponownie kontra. Christian wykonuje Slingshot Uppercut i wchodzi na narożnik i Crossbody ale Cody ucieka. Ponownie Kapitan Charyzma wchodzi na narożnik ale Cody ściąga go z powrotem. Tym razem Cody wchodzi na narożnik ale trwa to tyle czasu, że Christian odzyskuje siły i SuperRana. Cody wykonuje kilka ciosów i Arm Wringer. Próba Killswitch’a ale kontra i Alabama Slam. Cody próbuje wykonać Killswitch ale ponownie kontra i Invarted DDT. Christian czeka na Cody’ego i próba Spear’u ale kontra. Następnie Back Heel Kick i Sunset Flip. Kapitan Charyzma wykonuje Killswitch!! 1…2.. KICK OUT!. Christian wchodzi na narożnik i próba Frog Splash’u ale kontra. Cody zostaje zrzucony i próba Frog Splash’u ale Cody unosi kolana. Próba Disaster Kick ale kontra i próba Killswitcha ale kontra i ponowna próba Disaster Kick’u także kontra i Spear Spear Spear!!!! 1…2…3
Zwycięzca: Christian (Czas – 11:30)

(Spodziewałem się dobrej walki i w końcowych minutach walka nadrobiła to. Podobnie jak walka opener’owa jeżeli jesteś fanem dobrych walk to ta walka jest dla ciebie. Teraz pozostaje tylko pytanie czy Cody dostaje kolejną walkę o pas czy będzie wchodził wyżej)
Walka #4: The Usos vs. Epico & Primo vs. Tyson Kidd & Justin Gabriel vs. Titus O?Neil & Darren Young o #1 Contender’a do pasów Tag Team’owych
Jey i Titus rozpoczynają. Kilka ataków od Titus’a zmiana z Darren’em ale jeszcze Gourdbaster dokłada Titus. Kilka Chop’ów i zmiana z Jimmy’m, który ponownie wykonuje Chop i wysyła Darren’a do narożnika gdzie jest zmiana. Running Forearm od Jey’a i Uppercut. Epico próbuje zmiany ale Back Elbow i ponowna zmiana z Jimmy’m, który wykonuje Double Back Elbow i Double Elbow Drop. Następnie Bubba Bomb i zmiana z Gabiel’em. Justin wykonuje Cartwheel i Side Head Lock Take Down ale Jimmy wykonuje Side Head Lock. Jey zmienia się i Samoan Drop. Jimmy atakuje Epico i Primo ale zmiana z Titus’em. Pump Handle Slam i zmiana z Darren’em. Następnie Gourdbuster i kilka ataków. Po chwili Justin wykonuje Belly-To- Belly Suplex i Back Heel Kick. Epico zmienia się i atakuje Gabriel’a. Zmiana i Dropkick oraz Reverse Chin Lock i Belly to Belly od Epico. Kilka Punch’y, Epico zmienia się z Primo i Leg Sweep oraz Leg Drop. Primo wykonuje Snap Mare i Springboard Senton ale kontra. Zmiana z Kidd’em i Springboard Drop Kick a potem kopie nogi rywala. Następnie Drop Kick i Slingshot Leg Drop. Po chwili Cross Body od Gabriel’a. Kidd wykonuje Springboard Elbow drop ale kontra. Primo wykonuje Lungblower ale Titus przerywa to. The Usos wykonują Double Super Kick i Double Dive. Zmiana z Young’iem i Kidd wykonuje kopniaka dla Primo i Young’a. Kidd wykonuje Super Rane i wszyscy otrzymują atak. Young wchodzi na ring i Washington wrzuca Primo a ten otrzymuje Gutbuster’a oraz Fireman’s Carry Position i 1…2…3
Zwycięzcami i nowymi #1 Contender’ami do pasów Tag Team’u: Titus O?Neil & Darren Young (Czas – 9:30)

Po walce AW celebrował z wygranymi a Epico chciał wiedzieć co się dzieje. Epico twierdzi, że Washington wyrolował ich. AW stara się wyjaśnić sprawę ale otrzymuje Punch’a od Epico jednak O’Neil i Young atakują Epico i Primo od tyłu.
(Myślałem, że to będzie dobra walka i tak też było. Oczywiście porównując do walki DX vs. Legacy a takie to wiemy kto lepiej walczył. Jednak na teraźniejszy czas to dobra walka. Zobaczymy czy Darren i Titus dobrze wykorzystają #1 Contender’a)
Promo Money in the Bank z udziałem Alberta Del Rio
Nadszedł czas, by przypomnieć co się stało pomiędzy Triple H i Brock’iem Lesnar’em. Triple H wchodzi na ring. Hunter mówi: Spędziłem ponad połowę życia w tym ringu. Zrobiłem to, ponieważ była to jedyna rzecz, którą chciałem robić. Robiłem to dlatego, że nie chciałem dostać prawdziwej pracy ale teraz tu to jest prawdziwa praca. Dla wszystkich właściwych powodów, ofert korporacyjnych. W tej korporacyjnej pracy w ciągu ostatnich dwóch tygodni Paul Heyman pozwał WWE 2 razy.  Miałem do czynienia z prawnym Mumbo Jumbo w licznych sprawach sądowych. Nie jestem korporacyjnym facetem. Jestem wojownikiem. Mam pomysł, ale liczy się tylko dobry pomysł. Paul Heyman powiedział, że Brock Lesnar chcę walczyć. Lesnar powiedział, że nie jest gwiazdą i artystą. On chyba nie jest prawnikiem. Ja jestem wojownikiem i człowiekiem kopiący tyłki. Ostatni raz widziałem Brock’a w ringu gdy zaskoczył mnie i złamał mi rękę. Ręka czuje się dużo lepiej. Powinienem mieć 100% szacunku jednak w ciągu kilku tygodni został on zniszczony. Odrobię go w walce. Zakończmy to gówno i pozbędziemy się prawnika, postępowań sądowych. Oboje jesteśmy wojownikami. Chcę z tobą walczyć Lesnar. Chcę walczyć ze złym Brock’iem. Zawalczymy na Summerslam. O nic innego mi nie chodzi. Chcę z tobą walczyć Brock. Będziesz szczęśliwy jak Quitter. Będę czekał.
Daniel Bryan przygotowuje się do walki a AJ go obserwuje. Daniel chcę wiedzieć czego chce. AJ mówi: Byliśmy razem przez długo. Daniel: To nie jest ten czas. AJ: Wiem, że jesteś dobrze przygotowany, ale chcę coś ci powiedzieć. Nawet po tym wszystkim, nadal jesteś cząstką mnie. Powodzenia i całuje Daniela w policzek.
Walka #5: Divas Title Match Layla vs. Beth Phoenix
Layla wykonuje Waist Lock ale Beth Standing Switch. Następnie Layla Standing Switch ale Beth dociera do lin. Kick od Beth i Chop. Layla wykonuje Kick i atak z przedramienia. Irish Whip od Beth i Drop Kick od Layly. Po chwili Drop kick od msitrzyni. Potem kilka Kick’ów i Beth pracuje nad plecami i ramionami rywalki. Layla wraca na nogi, ale Beth atakuje ją i Backbreaker. Kilka ataków Layla’y i próba przez Beth Glam Slam ale kontra i Rollup. Następnie Triple Jump Cross Body. Powerslam od Beth która atakuje ramię rywalki. Po chwili Layla wykonuje DDT i kilka ataków oraz Lay Out i 1…2…3
Zwycięzca: Layla (Czas – 6:57)

(Ta walka powinna być trwać dwie lub trzy minuty. To tyle na ten temat)
AJ idzie ciemnym korytarzem, ale widzi czerwone światło czyli Kane?a. AJ mówi: Nie da się wyjaśnić dlaczego to robiłam ale chcę życzyć ci powodzenia i całuje go w policzek. Kane nie pozwala jej odejść i Kane całuje AJ.
Walka #6: Hunico (w/Camacho) vs. Sin Cara
Hunico początkowo atakuje Sin Care ale po chwili ten wykonuje Arm Drag’a. Następnie Hunico wykonuje Tilt-a-Whirl Backbreaker i Reverse Chin Lock. Cara atakuje rywala i Powerbomb. Kilka Kicków
od Hunico i po chwili Sit Powerbomb. Sin Cara atakuje rywala i Back Heel Kick oraz La Mistica 1…2…3
Zwycięzca: Sin Cara (Czas – 5:48)

Walka #7: WWE Title Match CM Punk vs. Daniel Bryan vs. Kane
Kane atakuje Punk’a ale przerywa mu Bryan, który go atakuje. Po chwili Daniel wykonuje Double Drop Kick i próba pinu. Wymiana ataków między Punk’iem i Bryan’em.  Kane wkracza do walki i Clothesline i zatrzymuje Suicide Dive. Bryan atakuje Kane. Daniel kopie Punk’a a następnie Bryan wykonuje Suicide Dive. Cross Body od Punk’a na obu zawodników. Następnie Backbreaker i Rear Chin Lock. Running Knee od Bryan’a ale Kane wykonuje Uppercut. Monster atakuje Punk’a i wykonuje Baseball Slide. Po chwili Body Scissors od Kane?a i Punk z kilku ataków z łokcia ale Demon wykonuje Irish Whip. Bryan przychodzi z nikąd i wykonuje Running Drop Kick a Kane wykonuje Side Slam. Kane przejmuje ofensywę i po dłuższej chwili Springboard Clothesline od Punk’a dla Bryan’a. Punk wykonuje Slam i wchodzi na narożnik i wykonuje Elbow Drop. Punk sygnalizuje, że nadszedł czas aby ktoś poszedł spać ale Kane wykonuje Big Boot’a i Monster atakuje Punk’a. Irish Whip od Kane?a i Running Clothesline. Punk unika ataku od Kane?a i Round Kick oraz Elbow Drop. Bryan wchodzi na górę i Diving Head Butt. Kane atakuje Bryana ale ten wykonuje Running Forearm . Bryan widzi Punk’a na macie i Inside Cradle. Bryan wykonuje Round Kick i YES!Lock. Punk się nie poddaje i ponowna próba Yes!Lock’u ale kontra i Go To Sleep, Kane ściąga Punk’a z ringu i potem wchodzi na narożnik i wykonuje Flying Clothesline. Kane sygnalizuje Finisher’a ale kontra od Punk’a i DDT. CM Punk wchodzi na narożnik i Elbow Drop. Punk sygnalizuje finisher’a ale jednak Kane jest za ciężki i otrzymuje Big Boot’a oraz Chokeslam 1…2…Kick Out. Kane krzyczy na sędziego pokazuje swoją frustracje i sygnalizuje Tombstone ale kontra i CM Punk pchnie na liny Kane’a a tam była AJ, która oberwała masą od The Big Red Monster’a. Punk wykonuje GTS i Kane poszedł spać 1…2…3
Zwycięzca: CM Punk (Czas – 18:17)
Po walce personel medyczny sprawdza co z AJ. Kane podnosi ją i idzie za kulisy a ona spogląda na Punk’a do którego się uśmiecha.
(Bardzo dobra walka. Byłem zaskoczony, jak AJ całowała wszystkich trzech zawodników na Backstage’u. Stawiałem na Kane’a ale cóż może innym razem. Zobaczymy czy jeszcze feud Bryan/Punk będzie nadal ciągnięty.)
Walka #8: Dan Delaney & Rob Grymes vs. Ryback
—-/—-
Zwycięzca: Ryback (Czas – 1:38)

Walka #9: Steel Cage Match John Cena vs. Big Show (Jeżeli Big Show przegra John Laurinaitis jest zwolniony. Jeżeli Cena przegra to Cena jest zwolniony)
Na dłuższym początku jak przez praktycznie całą walkę dominowała tu siła Big Show’a. Show próbuje wykonać Chokeslam’a ale kontra i Flying Shoulder Tackle od Ceny. John próbuje wyjść ale podchodzi Laurinaitis i zamyka klatkę. Vince podchodzi do niego i atakuje go a Laurinaitis pcha Vince?a na drzwi od klatki i tym sposobem Cena dostaje w głowę a Show wykonuje Chokeslam! Po chwili próba AA ale kontra i kilka Punch’y od Show’a. Show udaje się do wyjścia ale drzwi otwiera Brodus Clay!. Brodus ma krzesło i zaprasza Big Show’a do siebie. Show zaczął się wspinać na klatkę i nagle przychodzą Santino Marella i Alex “Pusher” Riley ale otrzymują KO Punch’a przez kraty od Big Show’a. Następnie przychodzi Zack Ryder ale on też otrzymuje KO Punch’a. Potem przychodzi … Kofi Kingston, który wspina się na klatkę, ale Show łapie go za gardło. Kofi jednak kopie Show’a i ten upada na ring. Cena ciągnie się przez ring za pomocą lin do drzwi ale Show chwyta go za nogę. Cena został wciągnięty na ring i Attitude Adjustment!. Obaj mężczyźni leżą ponownie. Cena obejmuje Show’a i 1…2 Kick Out. Show dociąga się do drzwi a Cena wspina się na klatkę. Clay zapomniał o Show’ie i poszedł do Johnny’ego, który atakował Cene z kuli. Brodus złapał Laurinaitis’a. Show jest bliski wyjścia ale Cena wychodzi pierwszy!!!!!
Zwycięzca: John Cena (Czas – 19:24)
Wszyscy czekają tylko na dwa słowa od Vince’a. Cena pozwolił puścić Brodus’owi Johnny’ego i sam łapie go na Attitude Adjustment ale przed tym You’re Ffffffffffiiiiiiiirrrrrrrrrreeeeeeeddddddd!!! i Attitude Adjustment na stół. Cena świętuje wygraną.

Mr. McMahon got caught up in the action in John Cena's Steel Cage Match against Big Show at WWE's No Way Out 2012.
(Już myślałem, że Cena przegra po Chokeslam’ie, ale tak się nie stało. The End People Power! The End Mr. Laurinaitis. Jestem ciekaw, kto zostanie nowym GM’em RAW i SD!. Teddy Long? Vince McMahon? Triple H? Tego dowiemy się na RAW)
Podsumowanie.
Ogólnie cieszyłem się na to PPV. Bardzo dobre dwie walki (World Heavyweight Championship i WWE Championship), dobra walka o IC Title. Dobra walka o #1 Contender’a. Dobra walka Steel Cage i przejdźmy do tych gorszych. Zaczynamy od najgorszej Ryback vs. Jobberzy. Walka o Divas Title. Tutaj myślałem, że wygra Beth lub powróci Kharma. Sin Cara vs. Hunico była dobra ale odstawała od poziomu ty
pu IC. Czekamy na RAW!!!
Jeżeli zależy wam na raportach to proszę was jeżeli już macie napisać komenta to napiszcie wasze zdanie na temat gali a nie tylko fajny raport bo nie zależy mi tyle na zdaniu jaki jest ten raport, co jak wypada gala w waszych oczach
* Chcesz skopiować raport proszę bardzo, jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco