Aby przeczytać ranking kliknij “czytaj dalej”

Pozycja 25 (Poprzednia –) – Brock Lesnar
Choć Brock Lesnar przegrał pierwszą bitwę z Triple H?em na 1000 RAW to WWE Universe powinno wiedzieć aby lepiej go nie lekceważyć, bo ten szalony brutal nadal ma szansę na zwycięstwo na SummerSlam.
 
Pozycja 24 (Poprzednia –) – Triple H
The Game, w końcu dostał to czego pragnął. Jest on w formie ale czy spełni swoje życzenie?
 
Pozycja 23 (Poprzednia 20) – Prime Time Players
Darren Young & Titus O?Neil są nie zadowoleni z obecnej pomocy A.W.. Czy to błąd Prime Time Players, który stoczy ich na dno?
 
Pozycja 22 (Poprzednia 22) – Zack Ryder
Zack Ryder utrzymuje się na 22 miejscu po tym jak zwyciężył z Michael’em McGillicutty’m na ?WWE Superstars.?
 
Pozycja 21 (Poprzednia 21) – Chris Jericho
Chris’owi Jericho nie może się podobać porażka po Brogue Kick’u na 1000 RAW, ale na pewno nie przeszkadza mu oglądanie siebie w akcji na SmackDown.
 
Pozycja 20 (Poprzednia 19) – Rey Mysterio
Chociaż The Ultimate Underdog wygrał na 1000 RAW w Tag Team Matchu to zmarnował szansę na zostanie 1# Contender’em do pasa World Heavyweight na SmackDown.
 
Pozycja 19 (Poprzednia 16) – Cody Rhodes
Cody Rhodes spada o trzy miejsca w dół w rankingu po tym jak zaliczył kolejną porażkę, tym razem z Sheamus’em na SmackDown.
 
Pozycja 18 (Poprzednia 18) – Sin Cara
Międzynarodowa Sensacja wygrywa na 1000 RAW oraz pokonuje Drew’a McIntyre na ?WWE Superstars” ale mimo to pozostaje on na swojej pozycji.
 
Pozycja 17 (Poprzednia 17) – Damien Sandow
Damien Sandow został ukąszony przez D-Generation X na 1000 RAW jednak pomimo to zostaje on na 17-ej pozycji po tym jak pokonał Yoshi’ego Tatsu na SmackDown.
 
Pozycja 16 (Poprzednia 13) – Christian
Kapitan Charyzma musi się otrząsnąć po stracie Intercontinental Championship na 1000 RAW.
 
Pozycja 15 (Poprzednia –) – The Miz
The Miz powraca w wielkim stylu. Przypomniał WWE Universe, że jest “Awesome” przez zdobycie Intercontinental Championship na 1000 RAW.
 
Pozycja 14 (Poprzednia 14) – Layla
Choć Layla pozostaje na swojej pozycji z powodu bezczynności, Divas Champion wspierała AJ w jej ostatnich chwilach do przygotowań do ślubu na 1000 RAW.
 
Pozycja 13 (Poprzednia 11) – Santino Marella
Santino Marella był na 1000 RAW reklamować figurki Mattel’a, lecz w walce z Antonio Cesaro poległ. Czy to może oznaczać zmianę mistrza?
 
Pozycja 12 (Poprzednia 12) – Kofi Kingston & R-Truth
Kofi Kingston & R-Truth utrzymują się na swojej pozycji, ale warto zauważyć, że Dynamiczny Duet zbliża się do 100-ego dnia panowania jako WWE Tag Team Champion.
 
Pozycja 11 (Poprzednia 15) – Brodus Clay
Brodus Clay czuje się silny po pokonaniu Jack’a Swagger’a na 1000 RAW.
Pozycja 10 (Poprzednia 9) – Dolph Ziggler
The Showoff spada o jedno miejsce po porażce na Monday Night RAW i po uczuciu gniewu od Chris’a Jericho oraz Sheamus’a.
 
Pozycja 9 (Poprzednia 10) – AJ
Czy to był dobry tydzień dla Divy? YES! YES! YES! Po powiedzeniu “NO” Daniel’owi Bryan’owi na historycznym RAW AJ może się także nazywać już NOWYM GENERALNYM MANGAER’EM RAW!
 
Pozycja 8 (Poprzednia 8) – Ryback
Zwycięstwo przez Count-Out nad Jinder’em Mahal’em utrzymuje Ryback’a na 8 pozycji.
 
Pozycja 7 (Poprzednia 7) – Kane
Kane utrzymuje się na 7 pozycji po powrocie The Brothers of Destruction na Monday Night Raw .
 
Pozycja 6 (Poprzednia 5) – Daniel Bryan
AJ sprawiła że Daniel Bryan spada z Top 5. AJ została Manager’em, czekamy na to co mu to przyniesie?
 
Pozycja 5 (Poprzednia 3) – John Cena
Lider The Cenation spada o dwa miejsce po nieudanej próbie wykorzystania walizki na 1000 RAW. Oczywiście nie przez siebie przegrał, ale stał się on pierwszym który nie zamienił walizki na tytuł po jej wykorzystaniu. Czy CM Punk da mu szansę na SummerSlam?
 
Pozycja 4 (Poprzednia 6) – Alberto Del Rio
Po jego ogromnej wygranej w Fatal 4-Way Match’u na SmackDown Meksykański Arystokrata jest #1 Contender’em do pasa World Heavyweight. Czy Del Rio ponownie zrujnuje swoją szansę na złoto?
 
Pozycja 3 (Poprzednia 4)Big Show
The World?s Largest Athlete jest oficjalnie ?World?s Largest Thorn?. Show robi kolejne postępy w rankingu. Dzięki Big Show’owi CM Punk jest nadal mistrzem WWE.
 
Pozycja 2 (Poprzednia 1)Sheamus
Gdyby to byłby inny tydzień, World Heavyweight Champion zachował by swoje miejsce. Sheamus zgarnął dwa zwycięstwa – na RAW i na SmackDown. Ale zwycięski tydzień został zaciemniony przez inną gwiazdę WWE.
 
Pozycja 1 (Poprzednia 2)CM Punk
CM Punk mógł przegrać z John’em Ceną w poniedziałkową noc, ale dzięki uprzejmości Big Show’a doszło do dyskwalifikacji. The Second City Saint zachował WWE Championship, jednak ważniejsze jest to co stało się potem, co wstrząsnęło WWE Universe. Punk dostarczył Go To Sleep The Great One’owi. Miliony widzów w domach zostali oszołomieni.

* Chcesz skopiować Power’a? Proszę bardzo jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś
Ranking nie jest ustalany przeze mnie a jest on tylko spolszczany z WWE.com (Ranking ustala Academy of Wrestling Arts & Sciences (AWAS))
Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź w link wyżej, zalajkuj nas i bądź na bieżąco