Aby przeczytać ranking kliknij “czytaj dalej”

Pozycja 25 (Poprzednia –) – Zack Ryder
Zack Ryder powraca do Power Rankingu po pokonaniu Drew’a McIntyre’a na WWE Superstars i Heath’a Slater’a na SmackDown.
 
Pozycja 24 (Poprzednia 23) – Antonio Cesaro
Nie wystąpił na żadnej gali i dlatego zawodnik urodzony w Szwajcarii spada o jedno miejsce w dół.
 
Pozycja 23 (Poprzednia 21) – Tensai
Nieaktywny w ringu w tym tygodniu Tensai spada o dwa miejsca w dół. Można założyć, że niszczycielska siła szuka kolejnej ofiary. 
 
Pozycja 22 (Poprzednia 22) – Hunico
Ten zawodnik imponuje Springboard’em Senton’em, jednak przegrał z Sin Carą na No Way Out i dlatego zostaje na swoim miejscu.
 
Pozycja 21 (Poprzednia 19) – Beth Phoenix
Po nieudanej próbie zdobycia WWE Divas Championship na No Way Out, The Glamazon spada o dwa miejsca. Z pewnością jest to chwilowa tendencja i będzie chciała jak najszybciej odwrócić swą role.
 
Pozycja 20 (Poprzednia –) – Epico & Primo
Po przekręcie przez A.W. na No Way Out, Epico & Primo zyskali miarę zemsty pokonując The Prime Time Players na RAW.
 
Pozycja 19 (Poprzednia 20) – Damien Sandow
Sandow nie był zachwycony zwycięstwem Zack’a Ryder’a z Heath’em Slater’em na SmackDown. Był pewien, że tymczasowy GM Mick Foley zna jego myśli w tej sprawie.
 
Pozycja 18 (Poprzednia 18) – Sin Cara
W walce Lucha Libre prezentował się w najlepszym wydaniu. Sin Cara pokonał Hunico na No Way Out.
 
Pozycja 17 (Poprzednia 16) – Cody Rhodes
Chociaż Cody Rhodes nie pokonał Christiana na No Way Out to pokazał swoją frustracje na SmackDown atakując Intercontinental Champion’a.
 
Pozycja 16 (Poprzednia 17) – Prime Time Players
Wyszli zwycięsko z No Way Out. Titus i Darren zostali #1 Contender’ami do pasów Tag Teamów i umieścili się mocno w polowaniu na te tytuły.
 
Pozycja 15 (Poprzednia 15) – Dolph Ziggler
Po porażce z World Heavyweight Championem Sheamus’em na No Way Out, Dolph odbił się zwycięstwem nad Jack’iem Swagger’em na RAW, lecz przegrał ponownie z Celtyckim Wojownikiem na SmackDown.
 < /b>
Pozycja 14 (Poprzednia 14) – AJ
AJ jest trochę nieprzewidywalna, ale z pewnością wie jak zwrócić na siebie uwagę. Na RAW ubrała się w strój Kane’a. Co teraz zrobi?
 
Pozycja 13 (Poprzednia 8) – Kofi Kingston & R-Truth
Z pewną pomocą Kofiego na No Way Out, John Cena pokonał Big Show’a w Steel Cage Match’u. Niektórzy członkowie WWE Universe są mu wdzięczni.
 
Pozycja 12 (Poprzednia 13) – Layla
Divas Champion Layla pokonała Beth Phoenix na No Way Out i zachowała swój tytuł. W historycznej chwili na RAW, Layla powitała Cyndi Lauper, która powróciła do WWE po nieobecności aż 27-letniej.
 
Pozycja 11 (Poprzednia 12) – Brodus Clay
Brodus Clay pokonał Davida Otunge na No Way Out, ale David wraz z Big Show?em pokazali mu na SmackDown aby się tym nie cieszył.
 
Pozycja 10 (Poprzednia 10) – Ryback
Ryback kontynuuje zniszczenie rywali. Nie za on granic i pokonuje dwóch przeciwników na No Way Out a następnie powtarza swą dominacje na SmackDown.
 
Pozycja 9 (Poprzednia 11) – Santino Marella
The United States Champion miał dobry tydzień. W zeszłym spadł a teraz znowu powraca to Top 10 po wygranej na No Way Out i pocałunku od fanki na SmackDown. Niestety jednak w Poniedziałek na RAW przegrał z Albertem Del Rio. 
 
Pozycja 8 (Poprzednia 7) – Christian
Pomimo swojego imponującego zwycięstwa z Cody’m Rhodes’em na No Way Out, Intercontinental Champion spada o jedno miejsce w dół po porażce z Alberto Del Rio na SmackDown po której został zaatakowany przez Cody’ego.
 
Pozycja 7 (Poprzednia 9) – Alberto del Rio
Meksykański Arystokrata jest zdecydowanie do przodu po tym jak zgarnął dwa zwycięstwa i idzie w stronę Money In The Bank. 
 
Pozycja 6 (Poprzednia 6) – Big Show
Po wielkiej porażce z John’em Ceną na No Way Out, zły olbrzym okazał, że nie interesuje go władza. porzucając Big Johnny’ego na RAW i atakując Brodusa Clay’a w piątkową noc.
 
Pozycja 5 (Poprzednia 5) – Daniel Bryan
Daniel nie być w stanie przechwycić WWE Championship na No Way Out ale żeby być sprawiedliwym, to nie była całkowicie jego wina. Obecność AJ przyczyniła się do większości problemów Bryana w tym tygodniu. Z tego powody Submission Specialist został umieszczony na 5-tej pozycji.

 
Pozycja 4 (Poprzednia 4) – Kane
Wielki czerwony potwór nie pokonał WWE Champion’a CM Punk’a na No Way Out ale zdobył zwycięstwo nad Danielem Bryanem na SmackDown co utrwaliło jego miejsce w pierwszej piątce. Co więcej Ulubiony Demon Diabła może mieć trochę szczęścia w AJ, która pomogła mu pokonać Daniela Bryana.
 
Pozycja 3 (Poprzednia 3) – CM Punk
WWE Champion miał dobry tydzień. Jego zwycięstwo na No Way Out zapewniło mu, że tytuł zostaje u niego. CM Punk zachowuje swoje trzecie miejsce w rankingu. Przykłada się do tego zwycięstwo w Tag Team’ie na RAW oraz naśmiewanie się z zwolnionego Big Johnny’ego. 
 
Pozycja 2 (Poprzednia 1) – Sheamus
The Great White zdobył kolejne zwycięstwo, począwszy od wygranej z Dolph’em Ziggler’em na No Way Out i kończąc na kolejnej wygranej nad Show Off’em na SmackDown. Nie zapominajmy o wielkiej wygranej w Tag Team’owej walce na RAW.
 
Pozycja 1 (Poprzednia 2) – John Cena
Tylko jedna gwiazda może przegonić The Great White?a na pierwszym miejscu w rankingu. Nikt w całym WWE Universe nie miał lepszego tygodnia niż John Cena. Zwycięstwo nad Big Show’em na No Way Out dzięki, któremu Big Johnny został zwolniony!
* Chcesz skopiować Power’a? Proszę bardzo jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś
Ranking nie jest ustalany przeze mnie a jest on tylko spolszczany z WWE.com (Ranking ustala Academy of Wrestling Arts & Sciences (AWAS))

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź tutaj >>KLIK<< , zalajkuj nas i bądź na bieżąco