Aby przeczytać ranking kliknij “czytaj dalej”

Pozycja 25 (Poprzednia –) – Road Warrior Animal
What a rush! Na SmackDown, Road Warrior Animal dołączył do listy powracających legend, które pokonały Heath’a Slater’a.
 
Pozycja 24 (Poprzednia 25) – Kaitlyn
Razem z Divas Champion Laylą & Taminą pokonali Eve, Beth Phoenix & Natalye na Money In The Bank
 
Pozycja 23 (Poprzednia –) – Rikishi
Rikishi powrócił na RAW SuperShow i udowodnił, że jest lepszy niż Heath Slater i wykorzystując swoją siłe pokonał go.
 
Pozycja 21 (Poprzednia 22) – Zack Ryder
Zack Ryder spada o jedno miejsce w dół po tym jak Alberto Del Rio zmusił go do poddania po Cross Armbreakerze na RAW
 
Pozycja 21 (Poprzednia 23) – Chris Jericho
Rozmowa na RAW z Mr. Money In The Bank Dolph’em Ziggler’em została sprowadzona na ziemie po Codebreakerze od Y2J’a 
 
Pozycja 20 (Poprzednia 19) – Prime Time Players
Spadają o jedno miejsce po porażce na Money in the Bank i Raw. Odbijają się jednak zwycięstwem na SmackDown w  8-Man Tag Match’u.
 
Pozycja 19 (Poprzednia –) – Rey Mysterio
Booyaka! Booyaka! Rey Mysterio powrócił do akcji w WWE! Kiedy Alberto Del Rio zaatakował Zack’a Ryder’a, Mysterio pomógł Zack’owi wraz z 619!
 
Pozycja 18 (Poprzednia 18) – Sin Cara
Zamaskowany Superstar utrzymuje się na 18 miejscu po nieudanej próbie zwycięstwa Money in the Bank Ladder Matchu o Kontrakt na walkę o World Heavyweight Championship którą odrobił po pokonaniu Drew McIntyre’a na WWE Superstars.
 
Pozycja 17 (Poprzednia 17) – Damien Sandow
Po porażce na Money in the Bank, Sandow pokonuje Ryder’a na SmackDown.
 
Pozycja 16 (Poprzednia 15) – Cody Rhodes
Cody Rhodes spada o miejsce w dół po nieudanej próbie wygrania upragnionej walki o walizkę World Heavyweight Championship na MitB.
 
Pozycja 15 (Poprzednia 16) – Brodus Clay
The Funkasaur
us Brodus Clay wspina się o jedno miejsce w górę po tym jak pokonał JTG’ego na ostatnim przystanku do historycznego 1000 RAW
 
Pozycja 14 (Poprzednia 14) – Layla
The Divas Champion po zwycięstwie na Money In The Bank utrzymuje się na 14 pozycji
 
Pozycja 13 (Poprzednia 11) – Christian
Na “Peep Show” Intercontinental Champion z Daniel’em Bryan’em & AJ omawiali swoje przygotowania do ślubu. Sprawy nie kończą się tak dobrze, gdyż AJ uderzyła w twarz Christian’a
 
Pozycja 12 (Poprzednia 12) – Kofi Kingston & R-Truth
The WWE Tag Team Champions utrzymują się na 12 pozycji po wygraniu na Money in the Bank i Raw, mistrzowie byli by wyżej jednak przegrali w 8-Man Tag na SmackDown.
 
Pozycja 11 (Poprzednia 7) – Santino Marella
Pomimo wysiłku w  Money in the Bank Ladder Matchu, United States Champion spada z Top 10
 
Pozycja 10 (Poprzednia 10) – AJ
Nadchodzi panna młoda! Pomimo rozstrzygnięcia w walce Daniel Bryan vs CM Punk na MitB, Teraz AJ przygotowuje się do ślubu z Bryan’em.
 
Pozycja 9 (Poprzednia 13) – Dolph Ziggler
The Show off potknął się na SmackDown ale i tak to on wygrał kontrakt na walkę o World Heavyweight Championship a więc wchodzi do Top 10.
 
Pozycja 8 (Poprzednia 9) – Ryback
Ryback utrzymuje swą passe zwycięstw po tym jak pokonał Curt’a Hawkins’a & Tyler’a Reks’a na Money in the Bank. Również zniszczył Jack’a Swagger’a na Raw.
 
Pozycja 7 (Poprzednia 8) – Kane
Choć The Big Red Monster nie wygrał Kontraktu na walkę o WWE Championship z Money in the Bank, pokonał mimo że przez DQ Daniel’a Bryan’a na SmackDown.
 
Pozycja 6 (Poprzednia 4) – Alberto Del Rio
Meksykański arystokrata spada z Top piątki po tym jak przegrał z  Sheamus’em na Money in the Bank i dostał w prezencie od Rey’a Mysterio 619.
 
Pozycja 5 (Poprzednia 5) – Daniel Bryan
Bryan miał i dobry i zły tydzień. Z jednej strony przegrał z CM Punk’iem a z drugiej strony zdobył przychylność AJ i teraz czekamy na weselne dzwony na 1000cznym RAW
 
Pozycja 4 (Poprzednia 3) – Big Show
Big Show opuścił Money In the Bank bez kontraktu ale jego zdolności wciąż tworzą chaos w kwadratowym pierścieniu. Wystarczy zapytać CM Punk’a, który poniósł gniew giganta na RAW. Show udowodnił swoje zdolności także po ośmioosobowym Tag Team Match’u na SmackDown.

 
Pozycja 3 (Poprzednia 6) – John Cena
Czy już jest prawie The Champ is Here? Po wygranej kontraktu na Money in the Bank Ladder Match John?a pyta całe WWE Universe. Lider Cenation na szczęście szybko oznajmił iż będzie walczył o pas WWE na 1000 RAW
Pozycja 2 (Poprzednia 2) – CM Punk
Na Money in the Bank CM Punk pokazał na co go stać i pokonał Bryan’a ale na RAW Big Show doprowadził do DQ po atakowaniu mistrza WWE. CM Punk musi się dobrze przygotować do walki z Ceną na 1000 RAW o pas WWE. The Second City Saint musi powrócić w wielkim stylu i obronić swój pas.
 
Pozycja 1 (Poprzednia 1) – Sheamus
Choć od WrestleManii gdzie Sheamus zdobył pas World Heavyweight minęło mniej niż cztery miesiące, to Great White czuje się jakby był mistrzem wiekami. To dlatego Celtycki Wojownik pokonał Alberto Del Rio na MitB jak prawdziwy mistrz. Teraz jednak będzie musiał być ostrożny, gdyż Mr. Money in the Bank Dolph Ziggler może wykorzystać walizkę w każdej chwili.

* Chcesz skopiować Power’a? Proszę bardzo jednak miło było by gdybyś również  podał link skąd to skopiowałeś
Ranking nie jest ustalany przeze mnie a jest on tylko spolszczany z WWE.com (Ranking ustala Academy of Wrestling Arts & Sciences (AWAS))

Chcesz wiedzieć kiedy coś nowego dojdzie na blogu, nie możesz znaleźć wyników, raportów, newsów, linków do gal wejdź w link wyżej, zalajkuj nas i bądź na bieżąco