WWE aktualnie nie reklamuje już na czwartkowe Smackdown Live! Brocka Lesnara oraz Randy’ego Ortona, który awizowany jest dopiero na przyszłotygodniowe RAW. Przypomnieć należy, iż na Smackdown odbędzie się Casket match z udziałem Daniela Bryana oraz Kane’a a sama “niebieska tygodniówka” ma być prowadzona storylinem jaki był przygotowany na RAW, tyle tylko, że zostanie on tak okrojony by zmieścić się w dwóch godzinach (bez reklam wychodzi półtorej godziny). WWE przed tapingami Smackdown nagra również kilka walk do piątkowego Superstars. W tym tygodniu zamiast normalnej gali Main Event, WWE wyemituje prawdopodobnie specjalne show typu “best of”.

Sheamus nie był obecny na zapleczu niedzielnego PPV, ze względu na decyzje o zmianie storyline’u dla niego. Wspominano wielokrotnie w zeszłym roku, zanim jeszcze CM Punk odszedł z WWE, iż Daniel Bryan ma zawalczyć na WrestleManii z Sheamusem i w ostatni weekend mówiło się, że plany te zostały przywrócone i trzecia walka na WrestleManii (dark match na WM 27, opener WM 28) z udziałem Bryana i Sheamusa odbędzie się w tym roku. Oznaczałoby to także, iż Sheamus po swoim powrocie przejdzie heel turn i natychmiast zajmie się Bryanem. Poniżej cząstkowa, najbardziej prawdopodobna, karta na WrestleManie 31:
Sting vs. Triple H
John Cena vs. Rusev
Roman Reigns vs. Brock Lesnar o pas WWE World Heavyweight
Sheamus vs. Daniel Bryan
Seth Rollins vs. Randy Orton
Bray Wyatt vs. Undertaker

Co do ostatniej walki to wciąż nie wiadomo czy Taker zdecyduje się na powrót i nie wiedzą tego wciąż także oficjele WWE. Fakt, iż nie ma pewności co do walki Takera nie jest dobrym znakiem, jednak gdyby Deadman zdecydował się nie walczyć i tak ma być obecny na WrestleManii tyle tylko, że w innej roli.

Podczas gdy hashtag #CancelWWENetwork przez długi czas utrzymywał się w trendach na Twitterze, to tak naprawdę bardzo mała liczba osób anulowała subskrypcje Network i na zapleczu każdy odczuł cały szum z hashtagiem jako zwykły wydźwięk gniewu po Royal Rumble matchu. Wczoraj okazało się również, iż WWE Network przekroczyło granicę miliona subskrybentów i informowano, iż w niedzielę oraz szczególnie w poniedziałek do Network przybyła bardzo duża ilość nowych użytkowników. Milion subskrybentów w 11 miesięcy czyni WWE Network najszybciej rozwijającą się cyfrową usługą subskrypcyjną. Duży udział w tym wielkim dla WWE wydarzeniu ma promocja ?darmowego listopada? oraz wejście Network do Wielkiej Brytanii. Po wspomnianym ogłoszeniu, akcje giełdowe WWE poszły w górę o kilkanaście procent. 

Po zaprezentowaniu loga WrestleManii 32, wielu fanów zastanawiało się dlaczego WWE zrezygnowało z numerowania WrestleManii a przynajmniej na chwile obecną usunięto je z logotypów. Numeracja została zamieniona na symbole, które mają reprezentować regiony w których będzie odbywać się WrestleMania. Według  Dave’a Meltzera z F4WOnline.com, Vince McMahon uznał, iż numerowanie WrestleManii brzmi przestarzale.

Ostatnie ?specjalne? RAW, nadawane z kwatery głównej WWE, oglądało średnio 4.420 milionów widzów, co było wzrostem w porównaniu do zeszłotygodniowej poniedziałkowej gali (4.100 mln widzów) o 8%. Było to najbardziej oglądane RAW od epizodu z lipca poprzedniego roku.
Poniżej oglądalność w podziale na godziny:
Pierwsza godzina show – 4.468 mln. widzów
Druga godzina show – 4.657 mln. widzów
Trzecia godzina show – 4.135 mln. widzów

Ostatnie RAW obfitowało w wiele problemów, między innymi emisja w Australii zatrzymała się na napisie “Then. Now. Forever.”, a następnie, gdy wywiad z Brockiem Lesnarem co chwile zatrzymywał się, RAW zastąpiono emisją epizodu Simpsonów. Podczas emisji w Stanach, przy wywiadzie z Romanem Reignsem w pewnej chwili było słychać rozmowę w tle i wielu fanów zaczęło spekulować w mediach społecznościowych, iż osoby z zaplecza po prostu pomagają Romanowi w promie, jednak raczej były to zwykłe problemy z dźwiękiem. Poniżej w filmiku możecie odsłuchać te “głosy” (tak około od 48 sekundy):

W poniższym linku znajdziecie oficjalne konto Authority na Twitterze. Authority właśnie poprzez Twitter zapowiedziało na Fast Lane walkę Ruseva z Johnem Ceną oraz wyzwało Stinga na spotkanie twarzą w twarz. Michael Cole na RAW wspominał również, iż walka Cena vs. Rusev planowana była na WrestleManie, j
ednak Authority postanowiło z nią nie zwlekać, oczywiście spodziewać można się zakończenia poprzez DQ, No Contest lub innych podobnych co doprowadzi do powtórzenia pojedynku już na samej WMce.

WWE.com oficjalnie zapowiedziało, iż WrestleMania Revenge Tour w Wielkiej Brytanii potrwa od 8 do 14 kwietnia. Podczas tournee, 13 kwietnia w Londynie zostanie nagrane RAW, natomiast dzień później w tym samym miejscu odbędzie się Smackdown. Na gale w UK reklamowani są obecnie John Cena, Randy Orton, Seth Rollins oraz Daniel Bryan. Przypominamy także, iż 15 kwietnia odbędzie się live event w Polsce, dokładnie w Warszawie. Wszelkie informacje na temat house showu w naszym kraju znajdziecie tutaj.

WWE potwierdziło zaraz po informacji na TMZ, jeszcze przed RAW, iż w tegorocznym Hall of Fame wprowadzony zostanie Arnold Schwarzenegger, który trafi tym samym do skrzydła celebrytów. Arnold jest długoletnim fanem WWE i między innymi w 2013 roku wprowadził do HoF Bruno Sammartino.

Po Royal Rumble fani w każdy możliwy sposób wyrażali swoje niezadowolenie z przebiegu show, między innymi w popularnych hashtagach na całym Świecie znalazło się wspominane #CancelWWENetwork nawiązujące do anulowania subskrypcji WWE Network, w ankiecie na fanpage’u WWE z dużą przewagą wygrała opcja, iż PPV się nie podobało, fani na koniec gali buczeli oraz chantowali nawiązując do zwrotu pieniędzy za bilety a po gali niektórzy nie chcieli wypuścić zawodników WWE z areny ale o tym niżej. Była to reakcja na to, iż zwycięzcą RR matchu został Roman Reigns oraz na to, że bardzo szybko wyeliminowany został Daniel Bryan. 

Tak jak wspominaliśmy wyżej, niektórzy fani WWE zaraz po Royal Rumble zatrzymywali auta w których znajdowały się gwiazdy WWE. Jeden z braci Uso, kiedy został zatrzymany, wysiadł i wołał do siebie fana, który usiadł na krzesełku na trasie przejazdu, gdyż Uso chciał z nim walczyć ponieważ jak powiedział to już nie jest wrestling, fan jednak natychmiast uciekł. Zatrzymywany został także Fandango, który wcale nie zareagował ale wyglądał na złego, JBL, który ominął fanów i można było zauważyć, iż jechał z nim Byron Saxton, który tylko się śmiał, Paige, która przybijała z fanami piątki, Ryback, który otworzył okno samochodu i zaczął chantować “Feed me More” oraz Cameron, która natomiast porozmawiała z fanami. Spora ilość zawodników przejeżdżała obok uśmiechając się (Cody Rhodes & Eden, Lilian Garcia i Tyson Kidd oraz Nattie) a inni (Luke Harper, Erick Rowan, który jechał z Mizdowem, Ziggler, który zignorował chanty You got Screwed, Kane, który bardzo zabawnie wyglądał w małej Mazdzie czy J&J Security) przejeżdżali z kamienną twarzą.

Z wielkim niezadowoleniem spotkał się również brak zawodników z NXT w Royal Rumble matchu. Spekulowano, iż w tej walce pojawić mogą się Tyler Breeze oraz Finn Balor, którzy nie wystąpili na live eventach NXT w ostatnich dniach. Nie wiadomo jeszcze dlaczego Breeze opuścił eventy, jednak Balor mógł być nieobecny z powodu kontuzji o której spekulowano po piątkowym live evencie NXT. Aktualnie z Finnem raczej jest wszystko wporzadku, gdyż umieścił na Twitterze swoje zdjęcia podczas jazdy na nartach.

F4WOnline opublikowało przedwczoraj informacje, iż WWE nie zamierza ze względu na heat fanów po wyeliminowaniu Daniela Bryana z Royal Rumble matchu, dodawać go do main eventu WrestleManii. Mówi się, iż Vince nie chce dodawać Bryana kolejny raz do walki, która może być wybuczana, gdyż nie chce powtarzać tego samego storyline?u oraz nie chce by pojawiały się komentarze, iż federacja kolejny raz chce poprawiać swoje błędy dodając Daniela. Oficjele WWE spodziewali się, iż fani mogą być zdenerwowani po eliminacji Bryana, jednak byli zaskoczeni poziomem tej reakcji. Ze względu na atmosferę w arenie, przed Rumble matchem, oficjele w panice pozmieniali także kilka rzeczy. Wspominano również, iż The Rock nie był zadowolony z Royal Rumble i można przypuszczać, iż jemu także nie spodobała się decyzja o szybkiej eliminacji Bryana, która powodowała znaną już reakcje fanów.

Na zapleczu Royal Rumble obecni byli m.in. Bo Dallas, Heath Slater oraz Randy Orton. Ten ostatni był nawet przygotowany do walki, jednak ze względu na storyline jego powrót odłożono w czasie.

Co ciekawe, konto WWE NXT na Facebooku napisało przed Royal Rumble, iż dwie gwiazdy wywodzące się właśnie z rozwojówki – Bo Dallas i Rusev, będą mogli wpłynąć na Royal Rumble. Jak wiemy Bo, który ostatnio przechodził przez rekonwalescencje po kontuzji, nie pojawił się na Royal Rumble. Twitter NXT wspomniał również, iż Roman Reigns został pierwszym zawodnikiem występującym w NXT, który wygrał Royal Rumble match.

Na zapleczu niedzielnej gali obecni byli także inni zawodnicy (m.in. Chris Jericho oraz Nikolai Volkoff), gdyż WWE chciało zrobić większą niespodziankę i dać powrót, który nie byłby zaspoilerowany wcześniej w Internecie. Do Royal Rumble matchu przyszykowany był także Alex Riley i dlatego też nie pojawił się w on w pre-showie gali. Ostatecznie nie postawiono na powrót Alexa do ringu, gdyż ponoć wycofano występy niektórych gwiazd w trakcie tworzenia wspominanych zmian.

Za kulisami Royal Rumble zabrakło partnera Bubby Ray Dudley’a – Devona. Powrót B
ubby był na chwilę obecną jednorazową sprawą, jednak oficjele są otwarci na sprowadzenie go na dłuższy czas i stwierdzono, iż jego status w federacji może się zmienić. 
Bully po swoim występie napisał na Twitterze podziękowania dla WWE Universe oraz dodał, iż ma nadzieje, że zobaczymy się ponownie niebawem. Dudley podobnie wypowiedział się w wywiadzie dla WWE.com, gdzie mówił o powrocie teamu 3D w każdym momencie gdy tylko zapragnie tego WWE Universe i samo WWE oraz o tym, iż WWE skontaktowało się z nim około miesiąc temu i uznał ten moment za dobry do powrotu.
Na Royal Rumble mogliśmy zobaczyć wejście z numerem 26 Titusa O’Neila, który został wyeliminowany po 4 sekundach. Co ciekawe Titus miał zostać wyrzucony szybciej aby pobić rekord Santino Marelli, jednak przez problem z timingiem pomiędzy nim, Reignsem i Ambrosem, wyrzucenie nastąpiło dopiero po drugiej próbie.

Przed wejściem na niedzielne PPV, WWE konfiskowało plakaty związane z CM Punkiem. Zaznaczyć również warto, iż poniedziałek był dniem w którym dokładnie rok temu CM Punk ostatni raz pojawił się w WWE.

Jedna z osób, która była obecna na Royal Rumble w arenie, wspomniała podczas swojego podcastu, iż gdy wraz z przyjaciółmi krzyknął do Bryana zaraz po jego eliminacji w Royal Rumble matchu aby się przywitać, Daniel tylko spojrzał w ich stronę patrząc z “pustym” wzrokiem i zaraz odszedł. Wspomniany fan mówił również o tym, iż po eliminacji Dolpha pojawiały się tylko chanty “We want refunds!” oraz “bullshit”.
Brock Lesnar został dodany do zapowiedzi RAW w Pittsburghu, które odbędzie się 8 marca.

W promie gali Fast Lane, które został wyemitowane podczas Rumble, można było zobaczyć wstawkę z Brockiem Lesnarem co mogłoby zapowiadać jego obecność na tym PPV, jednak na chwilę obecną Brock na Fast Lane awizowany nie jest.

Prezydent Spike TV Kevin Kay w rozmowie MMAFighting, na temat Ballator MMA oraz prezesa tej federacji Scotta Cokera, wspomniał, iż Coker jest w rozmowach z Brockiem Lesnarem i będą oni chcieli pozyskać Brocka a także i wielu innych znanych fighterów MMA. Dana White również ostatnio był pytany o Brocka, jednak prezes UFC odpowiedział, iż Lesnar na razie ma umowę z WWE, więc gdy kontrakt wygaśnie Brock wie, że może zadzwonić do niego. Kontrakt pomiędzy Lesnarem i WWE wygaśnie zaraz po WrestleManii 31, możliwe jest jednak, że aktualny mistrz WWE podpisał potajemnie nową umowę. 

Tegoroczny 30-man Royal Rumble trwał 59 minut oraz 36 sekund i w porównaniu do dwóch poprzednich lat był on dłuższy o około 4 minuty (2014 – 55:08, 2013 – 55:06).
Michael Cole ogłosił podczas Royal Rumble, iż na tej gali w Wells Fargo Center, obecnych było 17,164 fanów. WWE zazwyczaj podaje wyższe wnyki od rzeczywistych, jednak tym razem wszystkie wejściówki zostały wyprzedane.

Royal Rumble zajęło trzecie miejsce wśród nie-sportowych eventów w niedzielną noc w aktywności na Twitterze. O PPV wypowiedziało się 3.275 mln. osób a wszystkich wpisów na temat show było 47.348 milionów. W obu przypadkach były to wyniki lepsze w porównaniu do TLC.
RAW natomiast zajęło drugie miejsce wśród nie-sportowych eventów w poniedziałkową noc w aktywności na Twitterze. O gali wypowiedziało się 1.919 mln. osób a wszystkich wpisów na temat show było 11.622 milionów. W obu przypadkach były to wyniki gorsze w porównaniu do zeszłotygodniowej czerwonej tygodniówki.

WWE znalazło się na trzecim miejscu w wyszukiwarce Google w niedziele z ponad 500 tysiącami wyszukań na temat Royal Rumble.

Podczas debaty Eric Bischoff – Bruce Prichard, która odbyła się przed Royal Rumble i prowadzona była przez Chisa Jericho, można było dowiedzieć się kilku ciekawostek. Dowiedzieć można było się, iż Macho Man Randy Savage był bardzo pijany tego poranka, kiedy zadzwonił do Vince’a McMahona i odszedł z WWF; Hawk z Road Warrior wpadł na pomysł stworzenia postaci Doinka; Kiedy kontrakty Scotta Halla i Kevina Nasha wygasały w 1996 roku, Vince chciał zatrzymać tylko Scotta Halla i nie obchodziło go to, że Nash chce odejść; Creative team WWF w 1997 miał plany aby powrócił Hulk Hogan, który byłby liderem DX, Hogan następnie miałby przekazać ?pochodnie? Steve’owi Austinowi tracąc na jego rzecz pas WWF podczas WrestleManii 14.

Bilety na tapingi NXT, które będą miały miejsce dzień po NXT Takeover czyli 12 lutego, zostały już wyprzedane. Wciąż pozostało około 200 wejściówek na tapingi, które będą miały miejsce 18 lutego.

Podczas Royal Rumble jako Rosebudsi wystąpili m.in.: była Knockoutka TNA Taeler Hendrix, gwiazda Ring of Honor Mandy Leon oraz kilka innych kobiet ze sceny niezależnej – Heather Lynn, Renee Michelle i Jenna Rose.
WWE do końca poprzedniego tygodnia nie kontaktowało się z Stevem Austinem w temacie Tough Enough. Aktualnie spodziewać można się, że to Bll DeMott oraz inni trenerzy z NXT, którzy pracują w Performance Center, będą wykorzystywani jedynie podczas reality show.
Curtis Axel napisał po Royal Rumble, iż chce zawalczyć z Brockiem Lesnarem na WrestleManii, gdyż nigdy nie odpadł z RR matchu i jest naszym zwycięzcą.

Zack Ryder w wywiadzie dla WWE.com po Royal Rumble powiedział, iż jego ramię nie jest jeszcze w stu procentach wyleczone ale było ono w wystarczającym stanie aby mógł powrócić w RR matchu.

Pierwszym oficjalnym theme songiem WrestleManii 31 została piosenka “Rise” w wykonaniu Davida Guetty i Skylar Grey.

DVD/Blu-ray z Royal Rumble 2015 zostanie wydane 24 lutego.

DVD “Best of RAW and SmackDown 2014”, które zostanie wydane 3 lutego, będzie prowadzone przez Byrona Saxtona. Zestaw będzie zawierał trzy płyty i w całości trwać będzie około 7 godzin i 20 minut.

The Rock opublikował na swoim Instagramie podziękowania dla fanów oraz zaznaczył, iż jego “chłopiec” został wygwizdany ale już się z tym pogodził.
<br />
WWE opublikowało krótkie video w którym śledzono Romana Reignsa w drodze do samego Royal Rumble matchu. Reigns w video po gali powiedział także, iż widział niezadowolonych fanów, jednak mogą oni robić co chcą bo zapłacili za to pieniądze a on jest zadowolony z bycia częścią tego show.

Przed Royal Rumble odbyła się kameralna uroczystość ze względu na 74-te urodziny Hall of Famera WWE Pata Pattersona. Poniżej link do galerii zdjęć właśnie z celebracji na cześć Pata:

Cesaro, Tyson Kidd oraz Adam Rose podczas ostatnich gal WWE mówią o sobie “The Brass Ring Club”, co ma być nawiązaniem do komentarza Vince’a McMahona z podcastu Steve’a Austina. Cesaro i Rose noszą również koszulki, z wspomnianą nazwą, przypominające jednocześnie t-shirty innej znanej stajni – “The Bullet Club”. Koszulki te nie są oficjalnie wydanymi przez WWE. Poniżej logo “The Brass Ring Club”

Ze względu na emisje Super Bowl, w najbliższą niedziele nie zostanie wyemitowany nowy odcinek Total Divas. Total Divas powróci do TV 8 lutego. Swoją obecność na niedzielnym wielkim meczu ligi NFL potwierdziła gwiazda WWE – Titus O’Neil.

Ostatnie Total Divas oglądało średnio 1.207 milionów widzów, co było spadkiem w porównaniu do zeszłotygodniowego epizodu (1.253 mln) oraz epizodu z 11 stycznia (1.295 mln).

Były NWA Champion Adam Pearce ujawnił na Twitterze, iż ponownie zawitał w WWE Performance Center. Pearce kilka razy w ubiegłym roku pracował jako agent oraz trener w NXT i w ostatnim czasie pojawiało się sporo plotek, iż WWE podpisało z nim umowę.

Justin Gabriel po odejściu z WWE ma kontynuować karierę wrestlingową na scenie niezależnej jako “The Darewolf” PJ Black. Pro Wrestling Syndicate ogłosiło już w niedziele, iż podczas ich eventu w najbliższą sobotę pojawi się właśnie wspomniany były już zawodnik WWE.

Wspominaliśmy o kłopotach gwiazd WWE z opuszczeniem Filadelfii, w filmiku poniżej natomiast przyjazd zawodników:
Promo lutowej gali Fast Lane:

Promo WrestleManii 31
Kłótnia Ruseva z Johnem Ceną w Royal Rumble Fallout
<br />
Bray Wyatt podczas spotkania z podopiecznym fundacji Make-A-Wish na Royal Rumble
View image on Twitter
Data opublikowania newsów: 28 stycznia 2015

Posty z Facebooka nie zawsze docierają do Was, dlatego jeżeli chcecie być na bieżąco po polubieniu:
– włączcie powiadomienia nowych postów (screen jak to zrobić – http://bit.ly/1qmZR9J)
– zainstalujcie wtyczkę do przeglądarki (Chrome bądź Firefox), znajdziecie ją pod tym linkiem http://bit.ly/WWEPfeed