Do ostatniej niedzieli Roman Reigns, Dean Ambrose oraz WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins stoczyli najwięcej walk z całego rosteru w tym roku, bo aż 136. King Barrett jest następny pod tym względem z ilością 127 walk a zaraz po nim jest Cesaro z ilością 122 pojedynków. Reigns ma na swoim koncie aż 119 wygranych walk, dla porównania John Cena stoczył pojedynków 99, a wygrał aż 93.

Jakiś czas temu WWE rozmyślało nad face turnem Setha Rollinsa, jednak według Vince’a McMahona nie było wtedy odpowiedniego momentu na to. Teraz podobno mówi się o tym, aby Sheamus w niedalekim okresie czasu wykorzystał swoją walizkę na Rollinsie i sprzymierzył się z Authority tym samym prowadziłoby to do turnu właśnie Setha. Problemem może być jednak run Sheamusa z pasem, gdyż wątpliwe jest to, by Irlandczyk bronił najważniejszego złota w federacji na WrestleManii 32.

Rozpoczął się już WWE SummerSlam Week i tak wczoraj WWE Tag Team Champions The Prime Time Players odwiedzili pacjentów szpitala w Brooklynie. WWE Intercontinental Champion Ryback, Eva Marie, Charlotte & Fandango pojawili się natomiast podczas gry charytatywnej w Brooklyn Cyclones.

Wczoraj informowałem, że podczas sobotniego eventu NXT Takeover nagranie zostanie 90 minut materiału. Prawdopodobnie nagrywane zostaną walki: Zack Ryder, Mojo Rawley, Enzo Amore & Big Cass vs. The Mechanics, Jason Jordan & Chad Gable, Bull Dempsey vs. Elias Samson oraz Emma vs. Charlotte vs. Dana Brooke vs. Becky Lynch.

Kilka tygodni temu po aferze z Hulkiem Hoganem 2K Sports usunęło jego postać z WWE 2K16. Jednakże ostatnio Hulk Hogan poinformował na twitterze, że nadal jest w tej grze.

Dave Meltzer potwierdził, że Jushin Thunder Liger pojawił się na WWE NXT w San Jose na początku tego roku. Nie został zauważony przez fanów ze względu na to, że nie miał swojego kostiumu.

WWE ogłosiło, że ZZ oraz Josh będą walczyli na finałowym epizodzie Tough Enough przeciwko Cesaro a Sara oraz Amanda z Alicią Fox.

Ostatnio wyemitowany epizod Tough Enough na USA Network oglądało 998 tysięcy widzów. Jest to spadek w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to tę tygodniówkę oglądało 1,025 milionów widzów.

Ostatni epizod Total Divas także zaliczył spadek w wyświetleniach, show oglądało 1,031 milionów widzów (tydzień wcześniej oglądało je 1.176 milionów widzów).

WrestlingDVDNews.com poinformowało, ze WWE Network doda 9 września 10 epizodów z trzeciego sezonu WWE Total Divas .

Mówi się, iż Biff Busick & Rich Swann ze sceny niezależnej są na celowniku WWE.

Wczoraj pojawiła się aktualizacja do gry WWE Supercard. Aktualizacja rozpoczyna sezon drugi tej gry, który jest ulepszony w porównaniu do pierwszego.

W ramach SummerSlam Week kilka gwiazd WWE jeździło dzisiaj piętrowym autobusem, zatrzymując się przy budynku straży pożarnej oraz policji.
https://twitter.com/WWE/status/634370576405131264

WWE United States Champion John Cena wykonał swoje 500 spotkanie dla fundacji Make-A-Wish podczas show “Today” NBC. Cena spotkał się z ośmioletnim chłopcem, który jest chory na białaczkę.
http://www.today.com/news/john-cena-grants-500th-make-wish-air-ill-go-long-t39816

Triple H prezenuje książkę ?Ultimate Warrior: A Life Lived ?Forever??
https://www.youtube.com/watch?v=QR9uC21cnyA • UNLEASHED.The.Animal_Batista.W

  Gdyby Batista powrócił odrazu stoczył by więcej walk niż Drewno Reigns, Cena Sucksi tp do tej pory od powrotu na Smackdown nie przegrał żadnej walki 1 v 1

  • KacperTiger

   Batista to drewno, odwal się od Romana Reignsa.

   • Dean Ambrose

    Wiesz ciśnie Reignsowi bo na każdym kroku przecież rozjeżdżał Batiste 😀 na każdym Raw supermen puncha musiał dostać jak i również speera xd haha

  • LoboTaker

   Domagam się zbanowania tego psychofana wyżej. I popieram słowa KacperaTigera 🙂

 • Wojtek HD

  Turn Setha fajny by było :3

 • Maciej Chełstowski

  Zapraszam na Symulatora !!! http://xpw.vgh.pl/news.php

 • grabarz

  wg. mnie rudy może wykorzystać walizkę na Rolinsie na Summerslam,ponieważ kolejne zjednoczenie dwóch pasów byłoby żałosne ze strony WWE.