Według wielu fanów mieszkających na Florydzie, w reklamach finalnego przed Fastlane RAW, które będzie miało miejsce w Orlando 16 lutego, pojawiła się zapowiedź powrotu Randy’ego Ortona właśnie na to show. Powrotu Ortona fani spodziewają się już od Survivor Series i Viper był wiele razy zapowiadany na RAW a także na dark matche, jednak prócz jednego występu na live evencie oraz w segmencie po RAW, nie ma po nim śladu i podobno decyzje creative teamu opóźniają jego powrót. Randy jest także reklamowany na najbliższe live eventy.

Sin Cara i Kalisto prawdopodobnie stracili tytuły Tag Team NXT ponieważ oficjele chcą wprowadzić ich do głównego rosteru i co więcej chcą przetestować Kalisto w nowym gimmicku. WWE wciąż szuka nowej zamaskowanej gwiazdy, która przejmie prym po Reyu Mysterio i według wielu w tej roli sprawdziłby się Kalisto, jednak oficjele NXT postanowili sprawdzić go w nowym gimmicku, w którym nie ma maski i jest homoseksualnym stylistą. Podobno Kalisto wypada w nowej roli bardzo dobrze i poważnie rozważa się wprowadzenie takiego gimmicku dla niego.

Pojedynek Daniela Bryana z Romanem Reignsem, według aktualnych zamysłów oficjeli, będzie main eventem gali Fastlane.

Porażka Romana Reignsa z Big Showem, na ostatnim RAW, była jego pierwszą porażką przez pinfall w walce 1 vs. 1 na gali telewizyjnej.

Wracając jeszcze do odejścia Justina Gabriela, mówi się, że Justin postawił na taką decyzje na ostatnim RAW przed Royal Rumble, gdzie pojawił się jak zwykle i jak zwykle też, oficjele nie mieli nic dla niego. Gabriel wtedy postanowił opuścić arenę w środku dnia i przejść się po mieście, następnie wrócił i gdy wciąż nie było nic dla niego na tę noc, postanowił odejść z WWE. Gabriel natychmiast zabookował sobie wylot do domu i pomiędzy lotami odebrał telefon od Marka Carrano, który odpowiada w WWE za relacje z gwiazdami. Carrano powiedział, że mają coś dla niego na RAW, jednak nie mogą go nigdzie znaleźć, wtedy też Justin miał powiedzieć, że odchodzi z federacji. Oczywiście oficjele nie byli zadowoleni z sposobu w jaki do tego doszło, jednak w weekend w który odbywało się Royal Rumble w końcu uzgodnili porozumienie dotyczące zwolnienia.

Po omówieniu tematu Chyny w podcaście Steve’a Austina na WWE Network, znalazła się ona w trendach Twittera oraz sama przekazał kilka słów na temat sprawy Hall of Fame WWE. Była “diva” pisała, że byłaby bardzo szczęśliwa trafiając do Hall of Fame i nieważnym byłoby to czy zostanie wprowadzona sama czy też z DX. Chyna podkreśliła również, że próbowała kilkukrotnie kontaktować się z WWE, jednak nigdy nie otrzymała odpowiedzi.

W dark matchu przed wczorajszymi tapingami Main Event/Smackdown w Colorado Springs Luke Harper pokonał powracającego do ringu Heatha Slatera.

David Otunga podczas pre-showu ostatniego RAW zadebiutował w nowej roli i wraz z Coreyem Gravesem i Scottem Stanfordem prowadził to show. Nie ma szczegółów dotyczących Alexa Rileya, który od Royal Rumble został wycofany z prowadzenia pre-show’ów, jednak nie mówi się nic na temat jego zwolnienia, więc prawdopodobnie powróci on do pre-showów już za tydzień. Riley ujawnił także, iż wczoraj odbył trening w Performance Center.

WWE kontynuuje program z rozłamem teamu The Miza i Damiena Sandowa i tak na ostatnim RAW Miz zwolnił Sandowa z roli dublera i zatrudnił do roli osobistego asystenta. Dwójka ta prawdopodobnie zmierzy się na WrestleManii a możliwe jest także, że nastąpi to wcześniej czyli już na Fastlane.

Rusev po ostatnim RAW został pochwalony przez Bully?ego Raya, który napisał na Twitterze, że od zawsze był fanem ?Rosjanina? i wie, że czeka tego zawodnika świetlana przyszłość. Ray załączył także screen z RAW i zapewne ?przypadkiem? na zdjęciu ujęty został plakat “D-Von get the contracts”.

Bad News Barrett po RAW dał do zrozumienia na swoim Twitterze oraz w programie Fallout na YouTube WWE, iż nie akceptuje wyzwania Deana Ambrose, który zdaniem Bad Newsa nie dorósł jeszcze do jego kalibru.

Curtis Axel w wywiadzie z Eden Rhodes po RAW powiedział, iż bez względu na to co zrobił Ambrose, nie został on wyeliminowany z Royal Rumble i wciąż zasługuje na pojedynek przeciwko Brockowi Lesnarowi na WrestleManii 31.

Specjalna lutowa gala NXT będzie nosić nazwę NXT Takeover: Rival. Gala odbędzie się o 2:00 w nocy z 11 na 12 lutego i emitowana będzie oczywiście na WWE Network. Co ciekawe taką samą nazwę (?Rival?) nosi PPV One Night Only od TNA, które zostanie wyemitowane w tym miesiącu.

Sasha Banks i NXT Women’s Champion Charlotte pojawiły się podczas live eventów głównego rosteru w ostatni weekend, były obecne na zapleczu RAW a także zawalczyły w dark matchu przed tapingami Smackdown.

Według MetsFan4Ever z serwisu Reddit, który nie raz podawał już potwierdzone informacje z zaplecza WWE, w nowym sezonie show Tough Enough pojawią się zawodnicy z rozwojówki WWE, jednak tylko tacy którzy nie zadebiutowali jeszcze na telewizyjnej gali NXT. Oficjele podczas ostatnich tryoutów w Performance Center podobno przypatrywali się osobom, które mogłyby zawitać w TE i najwyraźniej oficjele z USA Network także byli zainteresowani uczestnikami tryoutów. Każdy potencjalny uczestnik Tough Enough ma na wstępie podpisać kontrakt z
NXT i następnie zaoferowane może być mu miejsce w programie. Prawdopodobnie swój spot w programie dostanie córka Hall of Famera WWE Tully’ego Blancharda – Tessa, jednak nie jest to jeszcze potwierdzona informacja.


WWE wyraziło ostatnio swoje zainteresowanie Mandy Leon oraz byłym graczem NFL “Moose” Quinnem Ojinnaka, którzy obecnie pojawiają się w Ring of Honor. Leon pojawiała się już kilkukrotnie na RAW w roli Rosebudsa oraz miała tryout w styczniu w Performance Center, gdyż nie ma jeszcze oficjalnego kontraktu z RoH. Kontrakt Ojinnaki z ROH wygasa na wiosnę, jednak ma on się pojawić zaraz po tym na tryoutach WWE. Kilku zawodników ROH jeszcze nie podpisało nowej umowy z federacją i dlatego też WWE i TNA wyraża zainteresowanie niektórymi z nich.

Ostatnie RAW, które mocno promowane było wielkim ogłoszeniem Triple H’a, oglądało średnio 4.292 milionów widzów, co było spadkiem w porównaniu do zeszłotygodniowej poniedziałkowej gali (4.420 mln widzów). 
Poniżej oglądalność w podziale na godziny:
Pierwsza godzina show – 4.466 mln. widzów
Druga godzina show – 4.403 mln. widzów
Trzecia godzina show – 4.008 mln. widzów
RAW zajęło pierwsze miejsce wśród oglądalności w poniedziałkowy wieczór.

Oficjalnym theme songiem gali WWE Fastlane jest utwór Faster zespołu Kid Ink. Song możecie przesłuchać tutaj.

Michael “PS” Hayes po wywiadzie Steve’a z Triple H’em napisał na Twitterze, że docenia słowa Huntera i Austina odnośnie wprowadzenia go do Hall of Fame w następnym roku. Kandydaturę tą poprał także JBL.

Triple H natomiast napisał aby fani sprawdzili na WWE Network kto to jest “Buddy Rogers”, okazuje się jednak, że po wyszukaniu tego zawodnika na Network, ukazuje się tylko jedna pozycja i jest to wywiad z udziałem Buddy?ego na gali Tuesday Night Titans.

Na noc z niedzieli na poniedziałek, w rejonie Nowej Anglii w USA, przewidywany był kolejny atak wielkiej burzy śnieżnej i dlatego też Vince McMahon oraz inne osoby z jego kręgu, takie jak Kevin Dunn, wylecieli późnym porankiem w niedziele do miejsca gdzie odbywało się RAW. Pierwotnie planowano aby podróż została przeprowadzona w późniejszych godzinach, jednak Vince obawiał się komplikacji związanymi z podróżą. Vince wprowadził także wszelkie środki ostrożności podczas zeszłego tygodnia aby zapewnić mniej chaotyczny tydzień.

WWE od 6 lutego nie będzie prowadzić już usługi informowania fanów o ważnych wydarzeniach drogą wiadomości tekstowych. Federacja promowała także ściągniecie WWE App, które zawiera wszelkie alerty z informacjami wysyłanymi przez federacje.

Kilku fanów WWE zaatakowało JBL’a w mediach społecznościowych za nazwanie będącego na narożniku Luke’a Harpera “zombie Eddie Guerrero”. JBL odpowiedział na te zarzuty pisząc, że było to określenie łączące program The Walking Dead oraz spot Eddiego Guerrero. Layfield dodał także, iż nigdy nie obraziłby swojego przyjaciela i przeprosił wszystkich którzy źle to odebrali.

WWE przekroczyło wczoraj barierę pięciu milionów obserwatorów na ich oficjalnym koncie na Twitterze.

Osoby które skorzystały z oferty darmowego WWE Network w listopadzie, mogą użyć tego samego konta do wykorzystania oferty darmowego Network w lutym, ponadto użytkownicy, którzy wcześniej anulowali swoje subskrypcje także mogą zarejestrować się w celu ponownego przetestowania Network.

WWE Network w każdym następnym tygodniu, będzie prowadzić przez jeden dzień motyw wspominania najlepszych momentów z historii federacji.

Wczoraj swoje 74-te urodziny obchodził Hall of Famer WWE Dory Funk Jr.

DVD “Best of RAW & SmackDown 2014” trafiło już do sprzedaży i jest dostępne między innymi na Amazonie za 19,99$.

W dniu wczorajszym wydane zostało kolejne DLC do gry WWE 2K15. Tym razem jest to dodatek do trybu 2K Showcase o nazwie “one more match” czyli feud Christiana i Randy’ego Ortona z 2011 roku.

WWE.com opublikowało ankietę z pytaniem do fanów o to kto nosił lepszy strój z płomieniami – Bam Bam Bigelow czy Katy Perry. Były ECW Champion prowadzi z 57% głosów.

Scenarzysta Bill Hanstock ujawnił na Twitterze, iż w tym tygodniu rozpoczną się nagrania dwóch filmów w których uczestniczyć będą byli zawodnicy WWE. W jednym z filmów pojawi się Kevin Nash, w drugim zaś zagra Rob Van Dam.

Nowa koszulka D-Bryana wydana przez WWEShop

Na ProWrestlingTees.com znaleźć będzie można, prawdopodobnie pierwszy, łączony t-shirt stajni DX i nWo, poniżej w linku logo które zostanie umieszczone na koszulce.

Była diva WWE Kristal Marshall była obecna przy ringu podczas poniedziałkowego RAW. Kristal, która mieszka w okolicach Denver, po gali zrobiła sobie zdjęcie z Bookerem T, które możecie zobaczyć poniżej:

< span style="font-family: Trebuchet MS, sans-serif;">
UFC Light Heavyweight Champion Jon Jones opublikował na swoim Instagramie zdjęcie ze swoim bratem zawodnikiem drużyny New England Patriots oraz Triple H’em podczas pokazywania firmowego znaku “DX”:

Na ostatnim RAW na arenie zasiadł zamaskowany widz, którym według wielu fanów był Martin Wright (The Boogeyman).

Tworzenie gry WWE Immortals od zaplecza
Kolejny fragment z DVD “Destruction of The Shield”, które ukaże się w sklepach 17 lutego
10 najlepszych momentów z ostatniego RAW:
Poniedziałkowe WrestleMania Reading Challenge w Denver, Colorado prowadzili braci Usos.
Data opublikowania newsów: 4 lutego 2015

Posty z Facebooka nie zawsze docierają do Was, dlatego jeżeli chcecie być na bieżąco po polubieniu:
– włączcie powiadomienia nowych postów (screen jak to zrobić – http://bit.ly/1qmZR9J)
– zainstalujcie wtyczkę do przeglądarki (Chrome bądź Firefox), znajdziecie ją pod tym linkiem http://bit.ly/WWEPfeed