WWE Monday Night RAW #1159 – 10.08.2015

Xfinity Arena – Everett, w stanie Waszyngton
Gale komentowali: Michael Cole, Byron Saxton & John Bradshaw Layfield

Powtórkę znajdziecie m.in. na Fight-Poland.com


WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins rozpoczyna czerwoną tygodniówkę. Seth nazywa siebie człowiekiem, który złamał „Twarz” a następnie opowiada o swoim wyzwaniu dla Johna Ceny, czyli o walce na SummerSlam. Rollins mówi, że Cena nie ma na tyle odwagi, aby pojawić się na RAW i dlatego na wyzwanie odpowie na Tough Enough. Przerywa Cesaro, który na ring wchodzi w garniturze. Na arenie znów obecna jest „Cesaro Section” a w ringu Cesaro wyzywa do walki o pas WWE World Heavyweight Rollinsa. Seth pyta czym takim Szwajcar zasłużył na walkę o pas. Na stage’u pojawia się Kevin Owens, który mówi, że Cesaro nie zrobił nic. Owens także ‚hejtuje’ fana, który drukuje plakaty z napisem „Cesaro Section” i rozdaje je kolejnym „owcom”. Owens dodaje, że on pokonał Cene a Rollins oraz Cesaro nie i dlatego to on powinien dostać title shota. Kolejnym, który pojawia się jest Randy Orton. Orton mówi, że tylko on zasługuje na title shota. Na stage’u pojawia się Triple H, który mówi, że to interesujące, iż Rollinsa nie obchodzi Authority. Hunter dodaje, że Cena jest już w coraz lepszym stanie a w dzisiejszym main evencie zwycięzca walki Orton vs. Cesaro vs. Owens zmierzy się ze Sethem Rollinsem o pas WWE World Heavyweight.

Antonio Cesaro, Seth Rollins, gif, WWE, RAW, wrestling


Six Man Tag Team Match
Team Bella (Alicia Fox, Brie Bella & Nikki Bella) def. Team B.A.D. (Naomi, Sasha Banks & Tamina) (9:00)
Po walce Team B.A.D. zaatakował Team Bella. PCB (Paige, Charlotte, Becky) pojawiły się w ringu i dołączyły do brawlu Div. Charlotte kończy walkę wykonując Speara na Brie, a następnie w ringu naprzeciw siebie staneły drużyny B.A.D oraz PCB. Divy z Teamu Bella stały na stage’u.

Naomi, Alicia Fox, gif, WWE, RAW, Dropkick, wrestling


Wśród publiczności obecny jest Stephen Amell.

Tag Team Match
The New Day (Big E & Kofi Kingston) (w/Xavier Woods) def. Los Matadores (Diego & Fernando) (w/El Torito) (4:00)

Titus O'Neil, Darren Young, gif, WWE, RAW, wrestling
Big E. Langston, Xavier Woods, Kofi Kingston, gif, WWE, RAW, wrestling


Reklama walki Brock Lesnar vs. The Undertaker

Zdjęcia z pobytu The Prime Time Players w klubie Seattle Seahawks.

The New Day celebrują zwycięstwo na backstage’u, nagle podchodzi do nich Renee Young, która prosi o komentarz. Woods mówi, że są pretendentami do pasów Tag Team, ale Renee odpowiada, że na SummerSlam odbędzie się pojedynek The New Day vs. Los Matadores vs. The Lucha Dragons vs. The Prime Time Players o pasy Tag Team.

Triple H jest na backstage’u z Sethem Rollinsem. Hunter mówi, że Rollins musi obronić dzisiaj pas, Seth odpowiada, że jeżeli Cena robi to w każdym tygodniu, to on też to zrobi i to lepiej.

WWE World Heavyweight Title #1 Contendership Triple Threat Match
Randy Orton def. Cesaro, Kevin Owens (18:10)
Po walce widzimy Setha Rollinsa, który tylko się uśmiechnął. Komentatorzy dodają w międzyczasie, że być może dzisiaj zobaczymy nowego mistrza WWE World Heavyweight.

Antonio Cesaro, Kevin Owens, gif, WWE, RAW, European Uppercut, wrestling
Randy Orton, Kevin Owens, Antonio Cesaro, gif, WWE, RAW, wrestling

Dean Ambrose jest na backstage’u gdzie mówi, że nie miał zbyt wielu przyjaciół, gdy dorastał, ale miał… Romana Reignsa, który pojawił się obok. Obaj mówią, że są jak bracia i zrobią wszystko dla siebie a Harper zrobi wszystko dla Wyatta, ale Wyatt nie zrobi tego samego dla Harpera.

Kolejna zapowiedź walki Brock Lesnar vs. The Undertaker

Za tydzień na RAW w Minneapolis pojawią się Brock Lesnar i The Undertaker.

Singles Match
Luke Harper (w/Bray Wyatt) def. Dean Ambrose (w/Roman Reigns) (10:45)


Nadszedł czas na MizTV! Gościem Miza jest Daniel Bryan. Miz wita Bryana i mówi do widzów, aby się zamknęli. Bryan żartuje i mówi, że lepiej być cicho, bo Miz chce, abyście się zamknęli. Bryan dodaje, że nie przyszedł tutaj do MizTV, on jest tutaj, bo nigdy nie przegapi RAW w jego rodzinnym stanie. Miz chce rozmawiać o stanie zdrowia Bryana i chce on wiedzieć, jak to jest siedzieć w domu i nic nie robić. Daniel odpowiada, że był zajęty tworzeniem swojej autobiografii oraz obecnie zajmuje się Tough Enough. Miz dodaje, że czytał tę książkę i według niego jest ona słaba, potem pyta się Bryana czy według niego Ryback powinien oddać pas Interkontynentalny. Na ring wchodzi Big Show a fani chantują „please retire”. Big Show mówi, że w WWE nie ma nikogo, kto by mógł zakończyć jego karierę. Nagle powraca Ryback! W ringu Show i Ryback stoją naprzeciw siebie a Daniel wrzuca Miza do ringu. Big Show łapie dwóch rywali i wpycha ich w narożnik, potem rzuca Mizem a Ryback wykonuje na Showie Meathook Clothesline oraz ponawia tę akcję na Mizie. Następnie Daniel Bryan daje pas Interkontynentalny Rybackowi i podnosi jego rękę.

Daniel Bryan, WWE Universe, gif, WWE, RAW, Sign, wrestling


Wideo z WrestleManii 31 z walki Randy Orton vs. Seth Rollins.

Singles Match
Mark Henry vs. Rusev (w/Summer Rae) – No Contest (1:00)
Przy stole komentatorskim jest Lana. Walka się rozpoczyna, ale szybko się kończy. Lana zaatakowała Summer Rae, ale chwilę potem to Summer wrzuciła na ring Lane. Rae zaatakowała na ringu „Rosjankę” a po ataku nad ringiem pojawiła się Bułgarska flaga z twarzą Ruseva. Michael Cole wspomniał, że wcześniej Lana powiedziała, iż Dolph Ziggler powróci dopiero po SummerSlam.

Summer Rae, Lana, Alexander Rusev, gif, WWE, RAW, wrestling
Alexander Rusev, Summer Rae, Lana, gif, WWE, RAW, wrestling


Singles Match
Neville def. King Barrett (1:15)
Po walce Stardust zaatakował Neville’a a potem stanął przed Stephenem Amellem i odepchnął go za twarz. Amell szybko wskoczył do ringu gdzie zaatakował Stardusta! Ochrona WWE odciąga Amella a Stardust jest zaskoczony. Gwiazda serialu Arrow podaje rękę Neville’owi i tak kończymy segment.Na backstage’u Triple H jest zdenerwowany na Amella a Stephen chce, aby Hunter dał mu walkę z Stardustem na SummerSlam. HHH mówi, że Amell nie jest i nigdy nie będzie zawodnikiem WWE. Amell odpowiada, że jest człowiekiem i chce zemsty, jego prawnicy podpiszą wszystkie papiery. Triple H powiedział, że papiery na walkę Amell & Neville (Red Arrow) vs. Stardust (Green Arrow) & King Barrett na SummerSlam będą o 9 rano, ale jeżeli coś mu się stanie podczas walki to WWE za to nie odpowiada.

Na backstage’u Sheamus w wywiadzie z JoJo przypomniał, że ma walizkę Money In the Bank.

WWE World Heavyweight Title Match
Randy Orton def. Seth Rollins (c) by DQ (13:31)
Gdy Orton wykonał RKO na nadlatującego z ringu Setha wyciągnął go Sheamus, który potem zaatakował Randy’ego o schodki i wyrzucił za barierki. W ringu Celtycki Wojownik zaatakował Rollinsa Brogue Kickiem i chciał on wykorzystać walizkę MitB, ale nagle pojawił się Orton, który wykonał RKO. Tym momentem kończymy RAW.

Randy Orton, Seth Rollins, gif, WWE, RAW, Counter, Botch, wrestling


————————————————————————————

Zaktualizowana karta SummerSlam:

Singles Match
Brock Lesnar vs. Undertaker

Triple Threat match o pas Interkontynentalny

Big Show vs. Ryback (c) vs. The Miz

Tag Team match

Bray Wyatt & Luke Harper vs. Roman Reigns & Dean Ambrose

Tag Team match

Stephen Amell (Green Arrow) & Neville (Red Arrow) vs. Stardust & King Barrett

Three-Team Elimination match

PCB vs. Team Bella vs. Team B.A.D.

WWE Tag Team Championship match

Los Matadores vs. The New Day vs. The Prime Time Players (c) vs. The Lucha Dragons

 

——
Fot.: WWE.com
Gify: hiitsmekevin.tumblr.com i wrestlingwithtext.com


Source: Newsy