WWE Tuesday Night SmackDown #974 – 17.04.2018
Dunkin’ Donuts Center – Providence, Rhode Island

Gale komentują: Tom Phillips, Corey Graves & Byron Saxton

Show rozpoczyna WWE Champion AJ Styles, który mówi, że Shinsuke Nakamura pokazuje swoje prawdziwe kolory po porażce na WrestleManii i już nie jest Artystą, ale oszustem. W zeszłym tygodniu wystąpił w prawdziwym dream matchu z Danielem Bryanem, a Nakamura zepsuł również ten pojedynek. AJ mówi, że nie opuści ringu, dopóki nie skonfrontuje się z Nakamurą. Pojawia się Aiden English oraz Rusev. Aiden rapuje i śpiewa o Rusevie. Chwilę później rozpoczynamy walkę.

Styles calls Nakamura a “two-faced coward” and says he’s not leaving the ring until he meets him in the ring for a fight!

Non Title Match
AJ Styles def. Rusev (w/Aiden English) via DQ (0:25)
Walkę przerywa English, który atakuje Stylesa. Na pomoc przybiega Daniel Bryan, a rywale odchodzą.

WWE Photo

Na backstage’u Paige ustaliła walkę Daniel Bryan & AJ Styles vs. Rusev Day.

W ringu jest Shelton Benjamin, który poinformował, że wczoraj Chad Gable przeszedł na RAW. Prawda jest taka, że on nigdy nie potrzebował Chada. On potrzebuje szansy na mistrzostwo, aby udowodnić, że jest największym zagrożeniem na SmackDown. Pojawia się Randy Orton, ale chwilę później muzyka zmienia się na Jeffa Hardy’ego. Nowy mistrz United States wchodzi do ringu i rozpoczynamy walkę.

Shelton Benjamin claims he never needed Chad Gable after Gable went to Raw in the Superstar Shake-up.

Non Title Match
Jeff Hardy def. Shelton Benjamin (8:20)

1-2-3!

Wideo od The Miza, który jest z Maryse i ze swoją córką. Miz nie jest w Providence, a w Los Angeles, więc nie pojawi się dzisiaj. W następnym tygodniu Miz powróci na SmackDown.

Sonya Deville i Mandy Rose dołączają do rosteru SmackDown.

Singles Match
Harper (w/Rowan) def. Jey Uso (w/Jimmy Uso) (0:50)
Po walce 2B zaatakowało Jimmy’ego Uso. Po chwili pojawiła się Naomi, która prosi o przestanie ataku. Bludgeon Brothers ostatecznie odchodzą.

Singles Match
Samoa Joe def. Sin Cara (1:35)
Po walce Samoa Joe mówi, że SmackDown wygląda żałośnie. Każdy był przekonany, że są lepsi, ale prawda jest taka, iż on otrzymuje wszystkie możliwości. Joe chce mieć szansę na zniszczenie Daniela Bryana, Randy’ego Ortona i AJ Stylesa. Zanim zniszczy Romana Reignsa na Backlash, to pierw zdobędzie mistrzostwo Interkontynentalne w Arabii Saudyjskiej.

Joe promises to dominate in Saudi Arabia and at WWE Backlash and guarantees to “put the Big Dog out to pasture for good.”

SAnitY (bez Nikki Cross) przechodzi na SmackDown!

Renee Young jest na backstage’u z Danielem Bryanem. Bryan mówi, że jest dumny ze współpracy z AJ’em. Nagle pojawia się Big Cass, który wyśmiewa wzrost Bryana i odchodzi.

W ringu jest nowa mistrzyni SmackDown Women’s Carmella. Carmella naśmiewa się z fanów i mówi, że nie jest Księżniczką Staten Island, a Księżniczką SmackDown. Carmella czekała 287 długich dni na wykorzystanie walizki MitB, ale warto było, bo teraz jest na szczycie dywizji kobiet SmackDown. W zeszłym tygodniu pokonała Charlotte Flair, która zakończyła streak Asuki. Otrzymujemy wideo o walizce MitB. Po powrocie Carmella mówi, iż pożegnała się z Frankie (jej walizką), ale teraz ma Kleopatrę (jej tytuł). Przerywa jej Charlotte Flair, która mówi, iż wygrała tylko dzięki Peyton Royce i Billie Kay. Przerywają jej Royce i Kay. Obie mówią, że Flair jest przeszłością, a przyszłość będzie Ikoniczna.Charlotte zdejmuje swój płaszcz i rozpoczyna walkę z The Iconic! Po krótkiej chwili na pomoc przybiega Becky Lynch.

It's time for the 'Mellabration!WWE Photo

Singles Match
Charlotte Flair (w/Becky Lynch) def. Billie Kay (w/Peyton Royce)
Po walce Carmella oraz The Iconic atakują Charlotte i Becky. Nagle pojawia się Asuka! The Empress of Tomorrow wbiega na ring i niszczy The Iconic. Potem do ataku dołącza się Becky i Charlotte.

Becky, Asuka and Charlotte stand tall after the melee.

Luke Gallows i Karl Anderson przechodzą na SmackDown.

The Bar przechodzi na SmackDown.

Zelina Vega i Andrade „Cien” Almas przechodzą na SmackDown.

Tag Team Match
AJ Styles & Daniel Bryan def. Aiden English & Rusev via DQ (12:30)
Podczas walki Nakamura wykonał Low Blow na AJ’u, gdy ten był za linami. W ringu pojawia się Big Cass, który wykonał Big Boota na Danielu Bryanie. Po walce Renee Young zapytała się Nakamury, co on robi, a ten odpowiedział, że nie mówi po angielsku.

... but Shinsuke Nakamura comes from out of nowhere to once again nail Styles with a heinous low blow!Big Cass strikes next, launching a sneak attack on Bryan and laying him out with a devastating big boot!

———————————–
Zdjęcia: WWE.com