WWE Monday Night RAW #1299 – 16.04.2018
XL Center – Hartford, Connecticut

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Jonathan Coachman

Show rozpoczyna Generalny Menadżer RAW Kurt Angle. Kurt wita nas na RAW Superstar Shakeup i obiecuje wielu niespodzianek. Przerywa mu Sunil Singh, który zapowiada pierwszego nowego członka RAW, mistrza United States Jindera Mahala. Mahal jest niezadowolony, iż został przywieziony SUV’em, a nie limuzyną. Następnie twierdzi, że jest najlepszy na SmackDown i pokonał tam każdego, więc chce takiego samego traktowania jak Brock Lesnar. Angle ustalił walkę o mistrzostwo Mahala … odbędzie się ono już teraz!

Sunil Singh interrupts and introduces the newest member of Monday Night Raw� United States Champion Jinder Mahal!

WWE United States Title Match
Jeff Hardy def. Jinder Mahal (w/Sunil Singh) (11:00)
NOWY MISTRZ UNITED STATES: JEFF HARDY

Jeff is the new United States Champion and has now completed the Grand Slam!

Na backstage’u Renee Young jest z Jinderem i Singhem. Mahal oskarża Hardy’ego i Angle’a o spisek przeciwko niemu. Jego rewanż odbędzie się 27 kwietnia w Arabii Saudyjskiej podczas Greatest Royal Rumble. Nagle pojawia się No Way Jose, który zaczyna tańczyć. No Way Jose wyśmiewa Mahala i odchodzi tańcząc z Renee.

Singles Match
Bayley vs. Sasha Banks – No Contest (8:55)
Podczas walki pojawił się The Riott Squad, który zaatakował Bayley i Banks.

The dangerous Superstars turn their attention to Bayley.

Tag Team Match
The Authors Of Pain (Akam & Rezar) def. Heath Slater & Rhyno (2:35)

WWE Photo

W ringu jest The Miz z Curtisem Axelem i Bo Dallasem. Miz wita nas w MizTV i mówi o dzisiejszych nowych postaciach na RAW. Miz prezentuje nowych członków rosteru RAW … Kevin Owens i Sami Zayn! Miz mówi, że przed nami stoi grupa lepsza niż nWo. Oni to Avengersi WWE. Razem zmienią krajobraz WWE … przerywa mu Generalny Menadżer RAW Kurt Angle, który mówi, że Miz nie ma mocy podpisywania kontraktów, a on ma. Owens i Sami zawiedli w zeszłym tygodniu. Kevin mówi, że kilka minut temu dostali email od … Stephanie McMahon, która napisała, że oboje w zeszłym tygodniu spisali się bardzo dobrze, więc zaoferowała im kontrakty. Miz naśmiewa się z Angle’a, a ten mówi, że jest zdziwiony, iż Stephanie mogła coś napisać po wydarzeniach z zeszłego tygodnia. Kurt w takim razie wita Samiego i Owensa z powrotem i mówi im, aby pożegnali się z The Mizem, gdyż były Generalny Menadżer Daniel Bryan był nieugięty w sprawie … przejścia Miza na SmackDown! Miz nie zgadza się, a Kurt poinformował, że Miztourage zostaje na RAW! W dzisiejszym main evencie odbędzie się 10-osobowy Tag Team match – Miz, Sami, Owens, Axel & Dallas vs. Balor, Rollins, Lashley, Strowman oraz nowy członek rosteru RAW.

WWE PhotoWWE PhotoWWE Photo

WWE RAW Tag Team Title Match #1 Contendership Match
Bray Wyatt & Matt Hardy def. The Revival (Dash Wilder & Scott Dawson) (5:25)

WWE Photo

Na backstage’u do The Baru dołącza Brezzango. Fashion Police wlepia mandat Sheamusowi i Cesaro.

Na backstage’u z Kurtem Anglem jest Ronda Rousey. Oboje rozmawiają o tym co działo się na WrestleManii 34 oraz w zeszłym tygodniu. Do pokoju wchodzi Natalya, która przytula się z Rondą. Natalya chce udowodnić, że jest najlepsza na świecie … no może druga, gdyż jest ju Ronda.

Singles Match
Ember Moon def. Mickie James (4:35)

WWE Photo

Na backstage’u jest Sami, Owens, Miz oraz Miztourage. Miz, Sami i Kevin rozmawiają o main evencie. Miz chce, aby każdy zapomniał o rywalach i skupił się na walce.

W ringu pojawia się … Dolph Ziggler! Po chwili przerywa mu Titus Worldwide. Titus proponuje mu dojście do jego drużyny. Dolph mówi, że nie przybył sam … nagle pojawia się Drew McIntyre, który atakuje Titusa i Apollo! Na koniec Ziggler wykonuje Zig Zag, a McIntyre Claymore w tym samym momencie!

WWE PhotoMcIntyre and The Showoff drop Apollo Crews with a Claymore Kick-Zig-Zag combo!

W ringu jest Roman Reigns, który mówi, że po raz kolejny mistrz WWE Universal nie jest tutaj. 27 kwietnia zdobędzie mistrzostwo i RAW w końcu będzie miało pełoetatowego mistrza. Przerywa mu Samoa Joe, który mówi, że Reigns nigdy nie wykonuje swojej pracy dobrze i nigdy nie będzie. Po tym jak Lesnar zniszczy Romana w klatce, to on na Backlash raz na zawsze uśpi Wielkiego Psa. Następnie oglądamy materiał wideo, jak Reigns jest bity przez Brocka Lesnara. Potem Joe idzie na ring, ale wraca … chwilę później jednak idzie, ale zatrzymuje się i mówi, że zobaczą się na Backlash.

Reigns wants to fight Joe right here and now...... but Joe wants to fight on his time.

Singles Match
Natalya def. Mandy Rose (w/Sonya Deville) (2:50)
Po walce Sonya Deville zaatakowała Natalyę, ale na pomoc przybyła Ronda Rousey. Do ringu wkroczył Sonya Deville, która dostała od Rondy kilka punchy i clothesline.

WWE Photo

Nowym członkiem rosteru RAW jest Baron Corbin.

Tag Team Match
Breezango (Fandango & Tyler Breeze) def. The Bar (Cesaro & Sheamus) (3:45)

The Fashion Police score the victory in their move back to the red brand!

Na backstage’u Renee Young jest z Eliasem, który dzisiaj nie będzie występował, gdyż to nie jest wielkie show. Później Elias mówi, iż Lashley nie zasługuje, aby być w tym samym ringu, gdzie on. Elias chce wykonać prywatny koncert dla Renee, ale nie ma na to czasu.

Ten Man Tag Team Match
Bobby Lashley, Bobby Roode, Braun Strowman, Finn Balor & Seth Rollins def. Kevin Owens, Sami Zayn, The Miz & The Miztourage (Bo Dallas & Curtis Axel) (22:10)

Lashley, Roode, Strowman, Finn and Seth are victorious!

————————————–
Zdjęcia: WWE.com