WWE Tuesday Night SmackDown #973 – 10.04.2018
Smoothie King Center – Nowy Orlean, Luizjana

Gale komentują: Tom Phillips, Corey Graves & Byron Saxton

Show rozpoczyna Shane McMahon, który mówi, iż powrócił jako Komisarz SmackDown. Potem wita nas na końcu tygodnia WrestleManii 34 i dziękuje wszystkim za sukces. Na WrestleManii 34 byliśmy świadkami powrotu Daniela Bryana i dzięki jego determinacji pozbyli się Kevina Owensa i Samiego Zayna. Daniel, aby stać się pełnoetatowym zawodnikiem, zrezygnował ze stanowiska Generalnego Menadżera. W związku z tym nadszedł czas, aby przedstawić nowego Generalnego Menadżera SmackDown … PAIGE! Paige mówi, że wróciła. Wczoraj, gdy wygłosiła przemówienie na temat emerytury pierwszą osobą, która na nią czekała był Shane, który przedstawił jej ofertę. Paige przygotowuje się teraz do Superstar Shakeup, ale to dopiero w następnym tygodniu. Jako pierwszy pojedynek Paige ustaliła … Daniel Bryan vs. … AJ Styles w non-title matchu.

#1 Contenders match
The Usos def. The New Day
Usosi zmierzą się z The Bludgeon Brothers na Greatest Royal Rumble. Po walce 2B popatrzyło ze stage’u na zwycięzców.

... and ominously point their mallets at The Usos.

Na backstage’u doszło do przepychanki słownej Natalyi i Naomi. Natalya ma nadzieje, że Naomi przejdzie na RAW w następnym tygodniu.

Singles match
Naomi def. Natalya

WWE Photo

Na backstage’u z Renee Young jest Shinsuke Nakamura. Renee chce wiedzieć, dlaczego Nakamura zrobił coś takiego. Shinsuke mówi, że być może był zbyt emocjonalny. Potem żartobliwie mówi, iż żałuje tego, co się stało. Renee pyta się, dlaczego to zrobił, a Nakamura mówi, że nie mówi po angielsku.

W ringu jest SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, która mówi, że na WrestleManii 34 miała najtrudniejsze wyzwanie w swojej karierze. Jednak dała radę i pokonała Asukę i tym samym nadal jest mistrzem. WrestleMania była wyjątkowa, ale pytanie na dziś brzmi … z kim zrobi kolejną magię? Nagle przerywa jej The Iconic Duo – Peyton Royce i Billie Kay. Obie naśmiewają się z Flair i mówią, iż walka z Asuką była dobra, ale nie ikoniczna. Flair musi teraz patrzeć w przyszłość, a przyszłość to one … Flair próbuje jako pierwsza zaatakować, ale Peyton i Billie radzą sobie i niszczą Charlotte Flair. Po ataku w schody sprowadzają ją na ring. Przybiegają sędziowie, którzy proszą o opuszczenie ringu. The Iconic Duo jeszcze chwile zostaje przy Flair, ale w końcu odchodzi … nagle pojawia się Carmella z walizką Money in the Bank!

WWE PhotoRoyce thinks Charlotte should worry about her soon-to-be “Iconic” future, and Kay claims they can make Charlotte’s title disappear like wizards after The Queen referred to her WrestleMania title bout as “magical.”Admiring their work, Royce & Kay stand over the champion.

SmackDown Women’s Championship match
Carmella def. Charlotte Flair
NOWA MISTRZYNI KOBIET SMACKDOWN: CARMELLA

Carmella is the new SmackDown Women's Champion!

Triple Threat #1 Contenders match
Randy Orton def. Bobby Roode, Rusev

Orton stares daggers through his old rival, and the two will meet at WWE Backlash for the United States Title.

Na backstage’u jest Dasha Fuentest z Carmellą. Nowa mistrzyni Kobiet SmackDown mówi, iż czekała 287 dni na usunięcie Charlotte z tronu. Jedyną osobą, której chce podziękować jest … ona sama. Dasha pyta o Royce i Kay, ale ta bagatelizuje ich rolę.

Na backstage’u jest WWE Champion AJ Styles. Renee Young przeprasza za słowa Nakamury. AJ mówi, że gdyby go zobaczył, to z chęcią położyłby pięść na jego twarzy. Styles nie martwi się dzisiaj o Nakamurę, bo nigdy nie myślał, iż stanie w ringu z Danielem Bryanem. Bryan może jest jednym z najlepszych, ale nie jest fenomenalny.

Singles match
Daniel Bryan def. AJ Styles via DQ
Podczas walki pojawił się Shinsuke Nakamura, który wykonał Kinshasę na Bryanie. Po zakończeniu walki przez DQ Nakamura zaatakował Stylesa i wykonał na nim Kinshasę oraz Low Blow. Fani chantowali „you suck”, a Shinsuke był zadowolony ze swoich czynów.

With both men down, Shinsuke Nakamura attacks!Another low blow from Shinsuke!

 

———————————–
Zdjęcia: WWE.com