WWE Tuesday Night SmackDown #972 – 03.04.2018
Bridgestone Arena – Nashville, Tennessee

Gale komentują: Tom Phillips, Corey Graves & Byron Saxton

Show rozpoczyna Generalny Menadżer SmackDown Daniel Bryan. Bryan wita nas na SmackDown i zapowiada swojego partnera na WrestleManii 34 – Shane’a McMahona! Shane wita się z publicznością i oboje z Danielem podają sobie ręce. McMahon opowiada o swoich problemach zdrowotnych spowodowanych przez Samiego Zayna i Kevina Owensa. Shane tak samo, jak Daniel Bryan jest dopuszczony do walki na WrestleManii 34 i obiecuje, że da wszystko, co może na największej gali w roku. Daniel przyznaje, że popełnił wiele błędów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. McMahon mówi z kolei, że ten nie ma za co przepraszać, gdyż w ciągu ostatnich kilku miesięcy dokonał autoportretu. Bryan sugeruje uścisk, ale Shane podaje mu dłoń. Po chwili chantów oboje przytulają się. Na koniec Daniel Bryan mówi, że na WrestleManii oboje dostaną swoją zemstę, a następnie pyta, czy fani są gotowi, jak on i Shane pokonują Samiego i Owensa na WrestleManii … fani chantują „Yes!”.

Singles match
Charlotte Flair def. Natalya
Po walce pojawiła się Asuka, która powiedziała, że na WrestleManii Królowa pokłoni się Cesarzowej, bo nikt nie jest gotowy … Flair zabiera jej mikrofon i mówi, że jest gotowa, ale pytanie brzmi czy Asuka jest gotowa na nią? Segment kończymy spojrzeniem obydwu zawodniczek.

“Yep, I’m readyâ€? but the question is, are you ready?!”

Wywiad z AJ Stylesem. AJ mówił o tym, że to dream match, ale to nie jest sen, to rzeczywistość, a rzeczywistość jest taka, że pokona Nakamurę na WrestleManii.

Singles match
Rusev def. Jinder Mahal
Po walce w ringu pojawił się Randy Orton, który wykonał RKO na Rusevie. Od razu zaatakował go Aiden English. Po chwili Aiden wszedł na narożnik, ale Bobby zepchnął go z niego, a Orton wykonał RKO. Następnie Roode dał mistrzostwo United States Randy’emu i oboje popatrzyli się na logo WrestleManii.

WWE Photo

Wywiad z Shinsuke Nakamurą. Nakamura powiedział, że AJ jest bardzo emocjonalny, a emocje sprawią, że Styles popełni błąd, a kiedy to zrobi, to Shinsuke stanie się mistrzem WWE … z kolanem w twarz.

Na backstage’u jest The New Day, przerywają im mistrzowie SmackDown Tag Team The Usos. Oboje zgadzają się, że Bludgeon Brothers muszą ponieść karę. Nagle 2B pojawia się i atakują młotem kamerę.

Eight-man Tag Team match
Baron Corbin, Dolph Ziggler, Mojo Rawley & Primo def. Zack Ryder, Fandango, Tyler Breeze & Tye Dillinger

WWE Photo

W arenie pojawił się Sami Zayn i Kevin Owens. Oboje wskoczyli na stół komentatorski. Kevin powiedział, że SmackDown jest i będzie Kevin i Sami Show, to samo z WrestleManią. Sami dodał, że im nie będzie przykro za to, co się stanie na WrestleManii. Następnie Zayn powiedział, że Daniel będzie musiał przepraszać swoją żonę i córkę. Nagle mikrofony zostają wyłączone, Kevin i Sami opuszczają arenę, a Shane i Daniel pojawiają się na stage’u. Daniel prosi, aby wszystkie kamery były skierowane na Owensa i Zayna, gdyż dzisiaj widzą ich po raz ostatni na SmackDown Live. Shane na koniec zaczyna śpiewać „na na na na goodbye”.

Tag Team match
AJ Styles & Shinsuke Nakamura def. Shelton Benjamin & Chad Gable
Po walce Benjamin zaatakował Nakamurę. Styles chciał pomóc i wykonał Phenomenal Forearm, ale trafił w Shinsukę … jednak zatrzymał się w ostatnim momencie (jak Nakamura w zeszłym tygodniu). Oboje uśmiechnęli się, a Styles pogłaskał po głowie Shinsuke.

After the match, Benjamin jumps Nakamura, but WWE's Rockstar soon throws him out of the ring.... but he stops just short.Styles returns the favor from last week, patting Nakamura on the head.

———————————–
Zdjęcia: WWE.com