WWE Monday Night RAW #1297 – 02.04.2018
Philips Arena – Atlancie, Georgia

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Jonathan Coachman

Show rozpoczyna Jonathan Coach, który pierw zaprasza na ring Komisarza RAW Stephanie McMahon oraz Triple H’a, a potem Generalnego Menadżera RAW Kurta Angle’a i Ronde Rousey. Po wejściu oby drużyn na ring Coach wspomniał, że WWE Universe mają kilka pytań do drużyn. Przerwał mu Triple H, który powiedział, że Kurt zniszczył Ronde i chce wiedzieć dlaczego. Jemu z kolei przerywa Ronda, która chce wiedzieć, dlaczego Hunter miał dwie twarze, gdy podpisywał z nią kontrakt. Stephanie przeprasza za nią Coacha, gdyż Ronda nie rozumie, jak to działa. Rousey chce odpowiedzi od Steph. McMahon mówi, że Ronda jest jedną z najlepszych zawodniczek w historii i chcieli mieć ją w WWE, bo to najlepsze dla biznesu. Kurt jest odpowiedzialny za straty w wysokości milionów dolarów. Angle mówi, że to Ronda „freaking” Rousey, była mistrzyni UFC, a na WrestleManii zmusi ją do poddania się. Hunter opowiada o tym, że WWE dla niego i Steph to całe życie i dlatego Rousey przegra. Jonathan przechodzi do pierwszego pytania – jak ważna jest wygrana dla nich na WM 34. Stephanie mówi, że jako szefowie muszą nauczyć szatnie szacunku do Authority. Drugie pytanie jest do Kurta – Jakie są odczucia co do tworzenia drużyny z Rondą Rousey. Angle mówi, że Rousey jest najlepszą kobietą na tej planecie i udowodni to pokonując Stephanie. Coach prosi obie drużyny o podsumowanie. Steph mówi, że Rousey zapamięta, iż sama sobie wybrała taką drogę. Jej pierwsza wygrana zostanie zapisana jako porażka. Ronda pyta się, czy Steph jest prawo czy leworęczna. Steph odpowiada, że prawa i pyta się dlaczego. Ronda mówi, że chce się upewnić czy będzie mogła podpisać wypłatę po tym, jak wyrwie jej rękę. Na koniec otrzymujemy wspólne zdjęcie, ale podczas tego dochodzi do kłótni między Stephanie i Rondą. Nagle Hunter wykorzystuje okazję i atakuje Kurta mikrofonem. Rousey łapie Huntera za gardło, ale McMahon rzuca Ronde na stół!

WWE Photo

Promo powrotu Daniela Bryana.

Singles Match
Bayley def. Sonya Deville (w/Mandy Rose & Paige) (Czas walki: 9:50)
Po walce Rose zaatakowała Bayley. Na pomoc przybiegła Banks, która zaatakowała Mandy oraz Sonye. Bayley wstała i zaczęła się kłócić z Sashą, która chciała, aby podniosła jej rękę. Do ringu wróciła Rose i Deville, które zniszczyły rywalki.

WWE Photo

Promo na temat Asuki.

Singles Match
Seth Rollins def. Finn Balor (Czas walki: 22:05)
Podczas walki The Miz był obecny przy stole komentatorskim.

WWE Photo

Na backstage’u jest Paul Heyman oraz Kurt Angle. GM RAW chce się upewnić, że Main Event WrestleManii nie będzie naruszony dzisiaj wieczorem. Heyman nie może zapewnić tego, ale on i jego klient wezmą to pod uwagę. Angle odchodzi, a Heyman śmieje się.

W ringu są mistrzowie RAW Tag Team The Bar. Oboje nie martwią się, kto jest tag team partnerem Brauna Strowmana, gdyż nigdy nie będą prawdziwym zespołem i nigdy nie zdobędą mistrzostw Tag Team RAW. Przerywa Braun Strowman, który ujawnił, że ma partnera … a on chce walki z jednym z nich. Sheamus akceptuje wyzwanie. Na koniec Braun mówi, że jego partner jest jak on, tylko odrobinę inny. Chwilę później pojawia się Strowman w okularach i białej koszuli. Braun wkracza na ring i The Bar atakuje go! Po chwili Strowman radzi sobie z nimi, a The Bar ucieka z ringu.

WWE PhotoWWE Photo

Goldust wystąpi na WrestleManii 34 w Andre the Giant Memorial Battle Royal.

Singles Match
Matt Hardy def. Goldust

WWE Photo

W ringu jest John Cena, który mówi, że cisza oznacza brak Undertakera. Na WrestleManii pojawi się więc jako fan. Cena powiedział, że Michael Cole zasugerował mu Andre the Giant Battle Royal lub bądź partnerem dla Brauna Strowmana. John przegrał wszystko, co dałoby mu szansę na wystąpienie na WrestleManii. W ciągu tego roku jego życie drastycznie się zmieniło. Cena wysyła wiadomość do Nikki, że niedługo będzie w domu. Fani chantują dla Undertakera, ale ten się nie pojawia. John mówi, że jest dumny z WrestleManii i zawodników, którzy na niej wystąpią. Cena prosi na koniec o ostatnie chanty dla Undertakera, bo może usłyszy ich z Doliny Śmierci. Taker nie pojawia się, a John mówi, że Deadman zostawił swoją czapkę na ringu i zostawił swoje jaja w domu. Cena kręci głową z rozczarowaniem i odchodzi z ringu.

Na backstage’u Kurt Angle chce, aby Roman Reigns również nie zakłócił main eventu WrestleManii 34. Roman nie może tego obiecać.

Singles Match
Elias def. Heath Slater (w/Rhyno) (Czas walki: 1:10)
Przed walką Elias powiedział, że na WrestleManii da największy swój pokaz w historii.

Na backstage’u Curt Hawkins chciałbyć partnerem Brauna Strowmana, ale ten rzucił go w ścianę.

Renee Young jest z Nią Jax. Jax mówi o tym, że jest rozczarowana Alexą Bliss. Teraz Jax jest pewna siebie i uwielbia to, jaka jest. Tak właśnie stworzył ją Bóg i co dała jej mama. Nie będzie za to przepraszać. Dla niej Bliss jest tylko małą dziewczynką i na WrestleManii zgniecie ją jak robaka.

Tag Team Match
Asuka & Dana Brooke def. Alexa Bliss & Mickie James (Czas walki: 10:35)
Po walce Bliss zaatakowałą Asukę. Obie później wykonały akcję tag team na Danie Brooke. Później pojawiła się Nia Jax, a Bliss uciekła z ringu. Mickie zajęła się, aby Jax nie otrzymała Alexy i zapłaciła za to Samoan Dropem.

WWE Photo

Kurt Angle próbował zatrzymać Paula Heymana i Brocka Lesnara przed wejściem na ring, ale nie udało mu się.

Na rampie stoją zawodnicy WWE. W ringu jest WWE Universal Champion Brock Lesnar oraz Paul Heyman. Paul mówi o tym, że Angle nie ma kontroli i wprowadza swojego klienta … osobę, która pokonała Undertakera na WrestleManii BROCK LESNAR! Heyman przyznaje, że Roman zasługuje na szacunek, ale prawdą jest to, że Lesnar wykona F5 i zniszczy Reignsa na WrestleManii … to nie są przewidywania … to jest spoiler … to jest prawda! Jeżeli Lesnar zostanie ranny lub straci mistrzostwo, to widzimy ich po raz ostatni na RAW. Brock przywita się wtedy z UFC. Paul mówi, że Reigns musi zaakceptować porażkę. Jego tyłek jest własnością Brocka, a gdy po gali Roman wróci do swojej rodziny, to będzie musiał przyznać, że został pobity przez Lesnara. Reigns nie jest wielkim psem i to nie jest jego podwórko. Roman jest po prostu … suką Lesnara. Nagle pojawia się Roman Reigns na stage’u, a inni zawodnicy WWE stają na jego drodze. Reigns pyta się czy naprawdę pełno wymiarowi zawodnicy chcą chronić tego part timerowca. Zawodnicy przechodzą na bok, a Roman idzie do ringu. Lesnar wychodzi, ale po chwili wraca z krzesełkiem. Roman wykonuje pięć razy Superman Punch! Reigns podnosi mistrzostwo i śmieje się z Lesnara. Nagle Brock wstaje i wykonuje F5! Bestia odchodzi z ringu i tak kończymy ostatnie show przed WrestleManią 34!

Universal Champion Brock Lesnar and Paul Heyman hit the ring to talk about The Beast's upcoming WrestleMania collision with Roman Reigns.The other Raw Superstars stand down!... but Reigns clobbers him with a Superman Punch!Lesnar quickly recovers...

WRESTLEMANIĘ 34 OBEJRZYCIE NA ŻYWO BEZ ŻADNYCH OPŁAT NA BEAT-DOWN.PL!

———————————————-
WWE.com