WWE Tuesday Night SmackDown #971 – 27.03.2018
PPG Paints Arena – Pittsburghu, Pensylwania

Gale komentują: Tom Phillips, Corey Graves & Byron Saxton

Tag Team match
Rusev & Jinder Mahal def. Bobby Roode & Randy Orton
Przed walką Jinder Mahal poinformował, że Rusev zastąpi Sunila Singha.

WWE Photo

Na backstage’u Mahal chciał, aby Rusev był przy ringu podczas WrestleManii 34. Rusev jednak ma lepszy pomysł, w końcu przypiął mistrza, więc poprosi Daniela Bryana o dodanie go do walki na WrestleManii 34.

Na backstage’u Shinsuke Nakamura boi się, iż AJ Styles stracił pewność siebie i dlatego chce, aby był dziś przy jego narożniku.

Singles match
Becky Lynch def. Ruby Riott
Po walce Liv i Logan zaatakowały Becky, ale ta poradziła sobie z nimi.

W drodze na ring Generalny Menadżer SmackDown Daniel Bryan. Daniel zostaje na stage’u, gdzie mówi, iż uwielbia być w Pittsburghu. Ostatni tydzień był jednym z najlepszych momentów z jego kariery, bo dostał wieści, na które czekał – został dopuszczony do powrotu na ring i może kontynuować to, co kocha przez 16 lat. Teraz pracuje jako Generalny Menadżer, a SmackDown, to kraj możliwości. Daniel proponuje dać jeszcze jedną szansę Samiemu i Owensowi. Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Sami Zayn & Kevin Owens na WrestleMania 34! Fani reagują popem. Bryan wierzy, że Shane będzie w stanie wystąpić w Nowym Orleanie. Stypulacja walki jest taka – jeżeli Daniel i Shane wygrają, to Sami i Zayn nadal są zwolnieni, ale jeżeli wydarzy się odwrotnie, to zostaną przywróceni na SmackDown. Bryan mówi, iż dawał im wiele szans, bo sądzi, że są jednymi z najlepszych zawodników w obecnym okresie. Bryan ma dość już spotkań zarządu, wypełniania swoich obowiązków jako GM. Sami i Kevin próbowali odebrać mu to, na co walczył przez 3 lata, ale na WrestleManii powróci, gdzie zbije im dupsko.

Na backstage’u Shelton Benjamin i Chad Gable powiedzieli, że są najlepszymi atletami w WWE, ale nadal nie mają walki na WrestleManie. Zmieni się to gdy Benjamin pokona dziś Nakamure.

Rusev został dodany do walki o mistrzostwo United States.

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. The New Day via DQ
Przed walką New Day powiedzieli, że muszą rozprawić się The Bludgeon Brothers i wrócić do walki o mistrzostwa Tag Team SmackDown. Podczas walki The Usos ingerowało. Z brawlu po walce między trzema drużynami zwycięsko wyszło The Bludgeon Brothers.

Sami Zayn na Twitterze zaakceptował walkę.

Singles match
Dolph Ziggler def. Tyler Breeze
Po walce Dolph Ziggler wykonał Superkick na Fandango.

Na WrestleManii 34 The Usos zmierzą się z The New Day oraz z The Bludgeon Brothers o mistrzostwa SmackDown Tag Team!

Singles match
Shinsuke Nakamura (w/AJ Styles) def. Shelton Benjamin (w/Chad Gable)
Po walce Nakamura podziękował AJ’owi za bycie przy ringu, ale nie potrzebował jego pomocy. Shinsuke chciał tylko aby Styles zobaczył, jak pokona go na WrestleManii. AJ odpowiada mówiąc, że nie będzie grał w gry umysłowe. Ta walka jest wymarzona dla fanów, ale dla niego jest to walka, gdzie udowodni, iż jest lepszy od Nakamury. Shinsuke mówi, iż AJ jest emocjonalny i dlatego pokona go na WrestleManii. Shinsuke wychodzi z ringu, a Gable i Benjamin atakują mistrza WWE. Nakamura wraca do ringu i niszczy obydwu zawodników. Shinsuke … prawie wykonał Kinshase, ale w ostatnim momencie się zatrzymał, Nakamura powiedział „kolano na twarz” i pogłaskał Stylesa.

WWE PhotoThe King of Strong Style claims he will win at WrestleMania because The Phenomenal One is too emotional.WWE Photo... but he stops just short of executing it on Styles.

 

———————————–
Zdjęcia: WWE.com