WWE Monday Night RAW #1296 – 26.03.2018
Quicken Loans Arena – Cleveland, Ohio

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Jonathan Coachman

Show rozpoczyna WWE Universal Champion oraz Paul Heyman, który mówi, że tydzień temu Roman Reigns dostał nauczkę i dzisiaj nie ma go tutaj. Heyman dodał, mówiąc, że Roman nie będzie mężczyzną, gdyż tak to byłby tutaj … przecież jesteśmy dwa tygodnie od WrestleManii. Reigns nie zdoła odebrać mistrzostwa od Brocka Lesnara, gdyż nie jest w stanie tego zrobić. Nagle ponownie pojawia się Roman Reigns, który przeskakuje przez barierkę, a Lesnar opuszcza ring. Chwilę później rozpoczyna się brawl. Lesnar po kilku otrzymanych chair shotach wykonał suplex poza ringiem i następnie wrzucił rywala w schodki. Brock następnie przechodzi do ringu, gdzie atakuje Romana schodami oraz krzesełkiem. Po kilku atakach Lesnar opuścił ring, ale chwilę potem wrócił i wykonał F5.

The Beast and Heyman spot The Big Dog.Lesnar drills Reigns with the steel steps!Lesnar punctuates the beatdown with a ring-shaking F-5!

Singles match
Nia Jax def. Mickie James
Po walce w ringu pojawiła się Alexa Bliss, ale po nieudanej próbie ataku na Jax uciekła z ringu.

WWE Photo

Promo walki Stephanie McMahon i Triple H’a z Rondą Rousey i Kurtem Anglem.

Tag Team match
Cedric Alexander & Mustafa Ali def. TJP & Drew Gulak

W ringu jest mistrz Interkontynentalny The Miz oraz Bo Dallas i Curtis Axel. Miz mówi, że ma do powiedzenia kilka personalnych spraw. Miz jest zawiedziony postawą The Miztourage w momencie, którym potrzebował ich najbardziej. Axel nie zgadza sie, ale Miz mówi, że przez ostatnie dwa tygodnie leży na macie. Wtrąca sie Bo Dallas, któremu Miz mówi, aby uwierzył w powrót do kateringu. Nagle przerywa mu Seth Rollins. Seth mówi, że nie jest fanem MizTV, ale akurat dzisiaj lubi sobie popatrzeć na ich problemy. Mistrz IC mówi, iż Seth jest jedynym tutaj problemem. Rollins pyta się, kiedy ten podziękował Axelowi i Dallasowi, bo bez nich nie byłby mistrzem. Fani zaczynają chantowac dla Miztourage, a Miz każe się im zamknąć. Miz mówi, że bez nich nadal byłby mistrzem, ale Bo mówi, że byłby fałszywką, która nie potrafi walczyć. Rollins chce to usłyszeć ponownie, ale przerywa Finn Balor, który nie dokładnie wie, co powiedział Dallas, bo był na backstage’u, ale w każdym razie chodziło coś o przegranym, tchórzu. Bo mówi ponownie, że powiedział, iż Miz jest fałszywką, która nie potrafi walczyć. Axel próbuje ich uspokoić, ale Miz mówi, że za kilkadziesiąt dni będzie lepszy niż Shawn Michaels, Randy Savage lub Mr. Perfect. Axel zdenerwował się, a mówi, iż nie to chciał powiedzieć. Mistrz IC kończy MizTV i chce wyjść z ringu. Axel i Bo nie pozwalają z przodu, a Seth i Finn z tyłu … nagle The Miztourage atakują pretendentów do mistrzostwa Interkontynentalnego! Na pomoc przybiega The Club, który ostatecznie bierze się za Miztourage. W ringu Miz próbuje zaatakować Finna, ale ten kontruje. Swoje trzy grosze chciał dołożyć Rollins, ale Miz opuścił ring. Balor wziął mistrzostwo Interkontynentalne, ale od razu zabrał mu je Seth. Sytuację chciał wykorzystać Miz, ale ponownie został zaatakowany przez pretendentów … tym razem Finn zaatakował również Setha i na koniec podniósł mistrzostwo Interkontynentalne.

� but he quickly reminds everyone that he lives in L.A.WWE Photo

Kane na backstage’u powiedział, że jest kilka demonów, których nie powinno się wywoływać. Teraz John Cena będzie musiał za to zapłacić.

Singles match
Asuka def. Jamie Frost

Promo „Woken” Matta Hardy’ego, który mówi o WrestleManii. Matt wystąpi w Andre the Giant Memorial Battle Royal.

Na backstage’u jest Sasha Banks i Bayley. Sasha jest zmęczona pasywną agresywnością Bayley. Ta z kolei mówi, iż Sasha ciągle ma coś do niej, bo nie umie jej pokonać. Sasha odpowiada, iż była czterokrotną mistrzynią kobiet, ale Bayley pyta się ile trzymała mistrzostwo. Banks nie wytrzymała i rozpoczął się brawl. Po chwili pojawili się sędziowie, którzy rozdzielili zawodniczki.

Singles match
Braun Strowman def. Sheamus
Przed walką Braun powiedział, że ujawni swojego partnera … jak Sheamus go pokona.

W ringu pojawia się Generalny Menadżer RAW Kurt Angle, który mówi, iż są dwa tygodnie od WrestleManii, gdzie wraz z Rondą zmierzą się z Stephanie i Triple H’em. Rousey przychodzi do ringu. Kurt mówi o ciężkiej pracy i determinacji Rondy. WrestleMania będzie fajna, ale nie łatwa. Rousey mówi, że zrobi wszystko, aby pokonać Stephanie. Nagle przerywa jej Absolution. Paige wita Ronde i mówi, że ten ring to jej dom. Paige proponuje jej pomoc, a dokładnie zostanie czwartym członkiem jej grupy. The Baddest Woman on the Planet odmawia, a Paige odpowiada, iż nie była to dobra decyzja. Ronda mogła być jej przyjaciółką, ale teraz stworzyła sobie wrogów. Rose i Deville szykują się do ataku na Rousey, ale Kurt próbował uspokoić sytuację. Ronda wykonała Clothesline, a potem rzuciła Mandy. Kurt podniósł rękę Rousey, która następnie wykonała armbar. Angle prosił, aby Ronda przestała. Po chwili The Baddest Woman on the Planet puszcza jej rękę, a Rose wycofuje się.

Tag Team match
Luke Gallows & Karl Anderson def. The Miztourage

Singles match
Elias def. Rhyno
Przed walką Elias powiedział, że WrestleMania jest niczym bez niego, bo on jest WWE – Walk With Elias. Po walce Elias zaatakował również Slatera.

No DQ Match
John Cena def. Kane
Podczas walki Cena wykonywał kilka ruchów Undertakera. Po walce John Cena był zawiedziony, iż nie pojawił się The Undertaker. Cena mówi, iż Taker nie jest głuchy, po prostu się boi. Deadman jest tchórzem, ale chce odpowiedzi – tak lub nie. Jeżeli nie, to nic nie szkodzi, bo nadal będzie na WrestleManii 34 jako fan, ale Taker musi coś zrobić. Fani chantują „zrób coś”. John mówi, że Undertaker może zrobić coś lub nic, ale jeżeli zrobi nic, to pokaże, iż nie dba o nikogo innego, tylko siebie. Cena ma nadzieje, że zobaczy się z nim w następnym tygodniu. Na koniec John zrobił ruch podcięcia gardła do kamery.

Cena once again mocks The Undertaker...... and plants The Devil's Favorite Demon with a Chokeslam!Cena tells The Undertaker that if he doesn’t give a response, it means The Deadman doesn’t care about the WWE Universe.

 

———————————————-
WWE.com