WWE Tuesday Night SmackDown #970 – 20.03.2018
American Airlines Center – Dallas, Teksas

Gale komentują: Tom Phillips, Corey Graves & Byron Saxton

Show rozpoczyna wideo na temat przeszłości Daniela Bryana oraz wiadomości, że obecny Generalny Menadżer SmackDown jest dopuszczony do powrotu na ring.

W drodze na ring nie kto inny jak Daniel Bryan! Daniel mówi, że w zeszłym tygodniu stało się coś strasznego z Shanem McMahonem i będzie musiał zająć się tym później. Teraz jednak będzie musiał przejść do czegoś innego. Daniel dziękuje fanom i swojej rodzinie za pomoc, gdy ten był w depresji. Bryan mówi o Brie, która zachęcała go odwiedzania innych specjalistów, którzy dadzą pozytywną odpowiedź. Fani chantują „thank you Brie”. Niestety tak się nie stało … aż dwa miesiące temu poprosił WWE o sprawdzenie swojego stanu. WWE wysłało go do najlepszych neurologów i wszyscy mówili to samo … jesteś wyleczony! Fani chantują „Yes! Yes! Yes!” Od dwóch lat dla niego było to niemożliwe, ale teraz to jest prawdziwe. Daniel dziękuje lekarzom oraz fanom, gdyż bez nich nigdy by tu nie było … oraz Brie, a fani nawet nie wiedzą, w jakim stopniu pomogła mu. GM SmackDown nie wie, kiedy i gdzie wróci do ringu, ale … Bryan patrzy na banner WrestleManii 34 … Jedno jest pewne … znowu będzie walczył w ringu WWE! YES! YES! YES!

Daniel Bryan jest na backstage’u z Charlesem Robinsonem i prosi, aby Sami i Kevin jak pojawią się, to aby przyszli do jego pokoju.

Singles match
Shinsuke Nakamura def. Rusev
Po walce Rusev i English zaatakowali Nakamurę, ale AJ nie pomógł mu. Gdy mistrz WWE zaczął się rozbierać, to Nakamura skontrował i uwolnił się od Ruseva oraz Aidena.

Na backstage’u jest Charlotte Flair i Natalya. Natalya twierdzi, że jest lepsza niż Asuka i Charlotte. Flair wyzwała do walki Natalyę na dzisiejszym SmackDown.

Na backstage’u jest AJ Styles z Shinsuke Nakamurą. Nakamura mówi, że nie potrzebował pomocy AJ’a … Styles przerywa mu i wie, że teraz chciałby powiedzieć coś na temat pokonania go na WrestleManii. Shinsuke mówi, że AJ musi mieć więcej pewności siebie, ale tak, pokona AJ’a na WrestleManii kolanem w twarz.

Singles match
Baron Corbin def. Tye Dillinger

Singles match
Natalya def. Charlotte Flair
Podczas walki pojawiła się Carmella z walizką Money in the Bank. Ostatecznie nie wykorzystała walizki, ale Natalya wykorzystała rozproszenie Flair i wygrała walkę.

WWE Photo

Singles match
Harper def. Jimmy Uso
Przed walką The Usos powiedzieli, że idą na wojnę, ale to oni są najlepszymi mistrzami Tag Team WWE.

WWE Photo

W ringu jest Jinder Mahal z Sunil Singhem. Mahal mówi o

Back from the break and Sunil Singh is in the ring with Jinder Mahal. Mahal mówi, że on jest prawdziwym mistrzem United States, a gdy zdobędzie mistrzostwo na WrestleManii 34, to przywróci prestiż tytułowi. Przerywa mu Bobby Roode, który mówi, że Mahal jest prawdziwym hipokrytą, bo Jinder nie zasługuje na żaden szacunek. Na WrestleManii to on zdobędzie z powrotem mistrzostwo United States i wtedy będzie absolutnie … przerywa mu Randy Orton. Jinder zapowiada Randy’ego, ale ten każe mu się zamknąć. Orton mówi, że Mahal ssie i dlatego nikt go nie szanuje. Fani chantują „you suck”, a Orton wykonuje RKO na Singhu. Mahal ucieka z ringu, Randy próbował wykonać RKO, ale wtrącił się Roode, który wykonał Glorious DDT. Następnie oboje próbowali wykonać finishery na sobie, ale skontrowali. Segment kończmy widokiem Mahala pokazującego na logo WrestleManii.

WWE PhotoA scuffle soon breaks out...... but it ends in a stalemate between Orton and Roode as Mahal makes his exit.

Tag Team match
Naomi & Becky Lynch def. Liv Morgan & Sarah Logan

W ringu jest Daniel Bryan, który zaprasza Samiego Zayna i Kevina Owensa. Kevin mówi, że mieli dzisiaj nie przychodzić, ale gdy Daniel ogłosił swój powrót, to musieli się pojawić. Oboje cieszą się z tej nowiny. Sami mówi, że Daniel był ich największym zwolennikiem i należy mu się powrót do ringu. Bryan docenia ich słowa, ale nie są tu z innego powodu. Widzimy atak z zeszłego tygodnia na Shanie McMahonie. Owens i Sami śmieją się, a Daniel pyta ich, czy według nich było to śmieszne. Bryan wierzy w to, że są oni jednymi z najlepszych zawodników w WWE, ale to, co zrobili było ponad limit. W końcu zaatakowali swojego szefa, który dał im walkę na WrestleManii 34. Nawet jeżeli Shane opuścił swoje stanowisko, to było niepotrzebne … dlatego też są zwolnieni! Nie są zwolnieni na zawsze, ale na jakiś czas. Bryanowi jest bardzo przykro, bo oni wiele dla niego znaczą. Fani zaczynają chantować „goodbye”. Nagle Owens atakuje Daniela Bryana! Do ataku dołącza się Sami Zayn. Chwilę później GM skontrował i wykonał kilka kopniaków w narożniku oraz kilka dropkicków dla Samiego i Bryana! Niestety podczas kicków w klatkę piersiową zaatakował go znowu Zayn. Następnie wykonał on Helluva Kick, a fani zaczęli chantować „you suck”. Na koniec Owens wykonał Powerbomb w apron i oboje opuścili ring. Sanitariusze umieścili Daniela na noszach, a fani chantowali „you’re still fired”.

KO and Zayn are thrilled for Bryan after getting the news that he?s been cleared to return to in-ring competition.The ?Yes!? Man apologizes for doing what he felt he had to do.Owens drops Bryan with a punishing kick.WWE PhotoWWE Photo

—————————————–
WWE.com