WWE Monday Night RAW #1295 – 19.03.2018
American Airlines Center – Dallas, Teksas

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Jonathan Coachman

Show rozpoczyna RAW General Manager Kurt Angle, który przypomina, że Roman Reigns jest nadal zawieszony, a Vince McMahon zapewnił go, że The Beast Brock Lesnar pojawi się w ringu. Angle mówi o wygraniu przez Brauna Strowmana Tag Team Battle Royal bez partnera … pojawia się Roman Reigns. Angle mówi, że ochrona jest przygotowana na niego, ale tego to nie obchodzi. Kurt dodaje, że Roman musi być cierpliwy. Reigns odpowiada, mówiąc, że nie opuści ringu, dopóki nie pojawi się Brock Lesnar. Chwilę później, gdy Angle opuścił ring pojawiają się ochroniarze U.S. Marshalls. Roman został zakłuty w kajdanki, ale chwilę później atakuje trzech mężczyzn. Nagle rozbrzmiewa theme song Brocka Lesnara, który pojawia się wraz z Paulem Heymanem. Roman próbował skorzystać z krzesełka, ale przez kajdanki nie dał rady i Brock zniszczył go. Po kilkunastu atakach krzesełkiem Lesnar wykonał F5, a pretendent do mistrzostwa Universal został zabrany na noszach.

Kolejną chwilę później Lesnar wrócił i zrzucił Romana z noszy!

Singles match
Asuka def. Alexa Bliss via Count-Out
Przed walką Alexa Bliss powiedziała, że żartowały sobie na backstage’u i nie była to prawda o Jax. Alexa chce przeprosić … że nie powiedziała wcześniej prawdy na temat Nia. Bliss przyznaje, że nigdy nie lubiła jej. Teraz czuje się dużo lepiej, bo z jej pleców spadł ciężar o wadze ponad 135 kilogramów. Teraz nadszedł czas na zakończenie streaku Asuki. Po walce pojawiła się Nia Jax, która próbowała złapać Alexę, ale pomogła uciec jej Mickie James … która tego pożałowała.

... and flings her into the side of the ring!

Kurt Angle ogłosił w rozmowie z Alexą Bliss na backstage’u, że ta zmierzy się z Nią Jax na WrestleManii 34.

W ringu jest Braun Strowman, który przechwala się zwycięstwem Tag Team Battle Royal i tym, że idzie na WrestleManię 34. Braun został poinformowany, że musi znaleźć partnera do walki o mistrzostw RAW Tag Team, ale on go nie potrzebuje. Może wygrać tytuły samemu, bo jest Potworem Wśród … przerywają mu mistrzowie RAW Tag Team The Bar. Sheamus mówi, że Braun postradał myśli, jeżeli sądzi, że zdoła pokonać ich samemu. Oboje pokonali najlepsze Tag Teamy na RAW, a prócz tego Roman Reignsa. Braun każe im się zamknąć i mówi, że Kurt Angle powiedział mu, że może walczyć teraz z jednym z nich.

Singles match
Braun Strowman def. Cesaro

WWE Photo

Wideo z poznaniem rodziny Woken Matta Hardy’ego.

Tag Team match
The Revival def. Titus Worldwide
Po walce Charly Caruso pyta się o drogę The Revival na WrestleManię. Oboje deklarują, że jako pierwszy Tag Team wygrają Andre the Giant Memorial Battle Royal.

WWE Photo

Mark Henry zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame 2018.

W ringu jest Bayley oraz Sasha Banks. Sasha mówi, że były najlepszymi przyjaciółkami i chce naprawić to. Na Elimination Chamber każda kobieta walczyła przeciwko sobie. Jednakże przebacza jej. Bayley bierze mikrofon i mówi, że nie chodzi o atak na Elimination Chamber, ale o jej wzrok po ataku. Bayley dodaje, że po ataku Sasha miała zimy wzrok, którego nie może usunąć z głowy. Nagle przerywa Absolution i zaczynamy walkę.

Tag Team match
Sasha Banks & Bayley vs. Mandy Rose & Sonya Deville

W ringu jest John Cena, który mówi, że dzisiaj nie jest zwykłe RAW, gdyż wszystko w Teksasie jest większe. Undertaker nie zdecydował czy zgadza się na walkę. Dzisiaj dowiemy się odpowiedzi Undertakera. Cena mówi, że zrozumie, jeżeli Deadman odszedł na emeryturę, ale jeżeli nie odpowie, to pokaże brak szacunku WWE Universe. John chce dym, uderzenie pioruna czy coś tam jeszcze od Deadmana. Cena mówi, że Undertaker nie jest Bogiem, a normalnym człowiekiem. Nagle przerywa mu Kane, który wchodzi na ring i wykonuje Chokeslam!

Six-man Tag Team match
The Balor Club def. The Miz & The Miztourage
Przed walką The Miz powiedział, że na WrestleManii 34 zniszczy Balora i Rollinsa. Po WrestleManii jedynym miejscem dla nich będzie bingo. Po walce The Miz próbował zaatakować Finna, ale na pomoc przybiegł Seth Rollins, który wykonał Blackout na mistrzu Interkontynentalnym. Następnie Finn wrócił do ringu, gdzie oboje spojrzeli sobie w oczy.

WWE Photo

W następnym tygodniu Kane zmierzy się z Johnem Ceną.

The Ultimate Deletion
Matt Hardy def. Bray Wyatt
Polecam obejrzeć, bo nie da się tego opisać. W każdym razie w końcowej części powrócił Jeff Hardy, a Matt wykonał Twist of Fate i wygrał walkę. Na koniec RAW Matt powiedział, że Wielka Wojna została zakończona i Bray Wyatt został usunięty.

WWE Photo

———————————————-
WWE.com