WWE Tuesday Night SmackDown #969 – 13.03.2018
Bankers Life Fieldhouse – Indianapolis, Indiana

Gale komentują: Tom Phillips, Corey Graves & Byron Saxton

Show rozpoczyna AJ Styles, który wita nas w domu, który zbudował. Na Fastlane było blisko, aby stracił mistrzostwo, ale nadal jest mistrzem WWE. Jednakże Fastlane jest już za nami i nadszedł czas na drogę do Nowego Orleanu. AJ mówi, że droga jego i Nakamury do WWE jest podobna, ale gdy wszystko dochodzi do WWE, to tu porównanie sie kończy. Styles w przeciwieństwie do Nakamury jest fenomenalny i … przerywa Nakamura, który mówi, że każdy lubi AJ’a. Jednakże Shinsuke na WrestleManii zdobędzie swoje marzenie … wykona kolano w twarz i zostanie nowym mistrzem WWE.

Singles match
AJ Styles def. Rusev via DQ
Podczas walki Aiden English ingerował w walkę. Po zakończeniu pojedynku Aiden i Eusev atakowali dalej Stylesa, ale nagle na pomoc przybył Nakamura, który ich zaatakował.

WWE Photo

Na backstage’u jest Dasha Fuentes z Big E’m, który poinformował, że Kofi i Xavier nie są obecni, ale wrócą. Nagle pojawia się Jimmy Usos, który mówi, że Big E nie jest sam. The Bludgeon Brothers zaatakowali również jego brata, przez co ten jest nieobecny. The New Day i The Usos powrócą do wojny, ale pierw muszą połączyć siły.

AJ Styles jest na backstage’u z Shinsuke Nakamurą i mówi mu, że nie potrzebował pomocy na Fastlane i nie potrzebował jej dzisiaj. Nakamura nie zgadza się z tym i mówi, że będzie dalej pomagał AJ’owi, aż do WrestleManii, gdzie pokona go wykonując kolano w twarz.

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. Big E & Jimmy Uso

WWE Photo

Na backstage’u jest Renee Young i Sami Zayn. Sami mówi, że byłby teraz mistrzem WWE, gdyby nie Shane McMahon. Według Zayna winien jest Owens, gdyż gdyby nie obsesja Owensa to nie byłoby tego. Sami nazywa Kevina egocentrycznym i dodaje, że już nigdy więcej nie zapłaci ceny, jaką jest utraty szansy.

W drodze na ring SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair. W ringu Flair mówi, że gdy tylko usłyszała theme song Asuki na Fastlane, to wiedziała, co się stanie. Charlotte jest z tego dumna i zaprasza na ring zwyciężczyni Royal Rumble. Mistrzyni wita Asukę na SmackDown i mówi, że na WrestleManii dowiemy się, kto jest lepszy. Charlotte nigdy nie spotkała kogoś takiego, jak Asuka, ale Asuka nigdy nie spotkała kogoś takiego jak Flair. Na WrestleManii zakończy streak Asuki i emocji swoją spuściznę. Pretendentka bierze mikrofon i mówi, że wybrała Flair, bo lubi wyzwanie. Charlotte jest królową, ale ona jest cesarzową. Ona nie kłania się nikomu, bo nikt nie jest na nią gotowy.

W ringu pojawia się nowy WWE United States Champion Randy Orton, który mówi, że nigdy nie był mistrzem United States. Zwycięstwo stawia go na elitarnej liście mistrzów Grand Slam. Jest to lista, na której mu naprawdę zależy. Bobby Roode jest piekielnym konkurentem i zdobył jego szacunek na Fastlane, ale tytuł jest teraz jego i zabiera go na WrestleManię. Nikt go nie powstrzyma. Przerywa mu były mistrz Bobby Roode, który mówi, że ma rewanż, a rewanż odbędzie się na WrestleManii 34. Gdy odbierze swój tytuł, będzie to absolutnie … wspaniałe! Nagle przerywa Jinder Mahal, który gratuluje Ortonowi. Dzisiaj Jinder pokona Bobby’ego tak samo, jak Ortona w zeszłym tygodniu.

Singles match
Jinder Mahal def. Bobby Roode
Po walce Randy wykonał RKO na Mahalu.

WWE Photo

Na backstage’u Renee Young jest z Kevinem Owensem. Kevin mówi, że Sami jest kłamcą i ma urojenia. Jednakże prawda jest taka, że Owensa nie powinno być w niedziele, bo wtedy byłby mistrzem.

Singles match
Carmella def. Naomi

WWE Photo

W ringu jest Komisarz SmackDown Shane McMahon i mówi, że ostatnio miał wiele problemów z Samim Zaynem i Kevinem Owensem, ale nie jest tutaj, aby przeprosić za przekroczenie linii. Shane opowiada o tym, jak to wszystko się zaczęło (od pobicia jego ojca Vince’a McMahona). Daniel Bryan powróci w następnym tygodniu i będzie prowadził show samemu, gdyż Shane bierze urlop na czas nieokreślony. Jednakże dzisiaj chce dokonać specjalnego pojedynku … Owens vs. Sami na WrestleManii 34! Shane chce wyjść, ale przerywa mu Kevin Owens, który mówi, że może pokonać Samiego w każdym momencie i nie musi czekać do WrestleManii. Przerywa mu Sami, który mówi, że jest zadowolony, iż odchodzi, bo podejmuje decyzję na podstawie fanów. Shane mówi, że dał im właśnie walkę na WrestleManii i są niewdzięczni. Owens mówi, że ma nadzieje, iż Shane doceni również to … Sami atakuje McMahona! Kevin przyłącza się do ataku! Zayn wykonuje Helluva Kick, a Owens Pop-Up Powerbomb. Przychodzą sędziowie, ale oni też zostają zaatakowani. Potem oboje zakładają krzesełko na głowę Shane’a i wrzucili w ring post. Następnie ciągną go na backstage, gdzie Owens wykonuje Pop-Up Powerbomb na metalową konstrukcję. Sędzia wzywa ratowników medycznych i każe Owensowi i Samiemu odejść.

WWE PhotoWWE PhotoThe vicious assault continues!... and KO powerbombs him onto some steel equipment!

 

——————–
Zdjęcia – WWE.com