WWE Monday Night RAW #1294 – 12.03.2018
Little Caesars Arena – Detroit, Michigan

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Jonathan Coachman

Show rozpoczyna Generalny Menadżer RAW Kurt Angle, który mówi o tym, że jest zachwycony współpracą z Rondą Rousey w walce z Stephanie McMahon i Triple H’em na WrestleManii 34. Kurtowi jest nieco przykro za to, co zrobiła Ronda Stephanie, ale nie jest mu przykro za to, co zrobił Triple H’owi. GM RAW przechodzi do Romana Reignsa i Brocka Lesnara. Niestety tego drugiego nie ma dzisiaj z nami, ale dzisiejsze show będzie wspaniałe. Będziemy mieli MizTV … przerywa mu Roman Reigns. Roman mówi, że nie jest zaskoczony. Lesnar nie szanuje nikogo, a jego niewstawienie się do pracy zasługuje na reperkusje. Reigns odpowiada za Kurta i mówi, że nie będzie żadnego, bo Lesnar jest chłopcem Vince’a McMahona. Według niego to Vince McMahon jest winny tego, co dzieje się na RAW. Na koniec mówi, że nie będzie lekceważony przez Vince’a. Pretendent do mistrzostwa Universal upuszcza mikrofon i idzie na backstage. W Gorilla Position pyta Vince’a dlatego po tylu latach ignoruje go. Vince prosi o reklamę i odchodzi z McMahonem.

Po reklamach Renee Young jest na backstage’u przed biurem Vince’a McMahona. Z pokoju wychodzi Roman Reigns, który od razu idzie dalej. Chwilę później wychodzi Vince McMahon, który mówi, że Brock Lesnar nie jest niczyim chłopcem, jest mężczyzną, który jest swoim własnym człowiekiem. Vince nie lekceważy Romana, bo jest wspaniałym zawodnikiem. McMahon przyznaje, że ma pewne przywileje, ale zdobył je przez wiele lat. Jednakże Chairman obiecuje, że Brock pojawi się w następnym tygodniu i będzie walczył na WrestleManii 34 z Romanem. Na koniec Vince informuje, że z powodu tego, co dzisiaj się wydarzyło … Roman Reigns jest tymczasowo zawieszony!

Singles match
Sasha Banks (w/Bayley) def. Sonya Deville (w/Paige & Mandy Rose)
Podczas walki Bayley zaatakowała Mandy, wykorzystała to Banks, która wykonana Banks Statement i wygrała walkę. Bayley opuściła arenę, a Absolution zaatakowało Sashę.

Kid Rock zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame 2018.

W ringu jest mistrz Interkontynentalny The Miz, który wita nas w kolejnym epizodzie MizTV. Jego gośćmi będą jego ostatnią przeszkodą na WrestleManią 34, aby stać się najdłużej panującym mistrzem Interkontynentalnym wszech czasów. Pierwszy wchodzi Seth Rollins, a potem Finn Balor. Miz chwali Rollinsa i sugeruje, że to oni powinni walczyć jeden na jednego na WrestleManii 34. Seth sugeruje, aby Miz pogodził się z Triple Threat matchem na WrestleManii. Miz zwraca się do Finna i przypomina, że ten został pierwszym mistrzem Universal i może to on zasługuje na walkę jeden na jednego na Największej Gali ze Wszystkich. Balor nie rozumie, dlaczego Miz mysli, że to, co próbował z Sethem zadziała z nim. Miz próbuje nastawić przeciwko sobie Setha i Finna, ale Rollins chce, aby w końcu się zamknął. Seth mówi, że każdy jest już napalony, bo to walka o mistrzostwo Interkontynentalne i w końcu WrestleMania. Architekt sugeruje, że Balor nie ma szans na zwycięstwo. Finn przypomina, że raz już pokonał go i to z jedną ręką. Potem sugeruje, że nie muszą czekać czterech tygodni. Mogą zrobić to tu i teraz. Oboje wstają, ale ostatecznie atakują The Miza. Finn wyrzuca z ringu mistrza Interkontynentalnego, a Seth nokautuje Balora.

Tag Team match
The Bar vs. The Miztourage – No Contest
Przed walką The Miztourage zaatakowali Sheamusa i Cesaro. Potem pojawiło się The Revival, The Club, Heath Slater i Rhyno oraz Titus Worldwide! Wszystko zakończyło się wspólnym atakiem na The Bar.

W ringu jest John Cena, który mówi, że w końcu znalazł swoją ścieżkę. John zawiódł na obu brandach i może winić tylko siebie. Cena jest dzisiaj tutaj, aby oficjalnie ogłosić, że … nie wystąpi na WrestleManii w tym roku! Otrzymaliśmy mieszane reakcje fanów. Cena dodaje, że nie oznacza, że odchodzi lub wcale go tam nie będzie. Jednakże jego droga do WrestleManii jest taka sama jak nasza, bo idzie tam jako fan. John mówi, że WWE Universe to najważniejsza część WrestleManii. Lider Cenation wychodzi do fanów i bierze jeden łyk piwa oraz chantuje „this is awesome”. Cena wraca do ringu i dziękuje za piwo, ale zastanawia się, czy jeżeli zrobi teraz coś, czego nie powinien, to zmieni jego Drogę na WrestleManie? … John wyzywa The Undertakera na walkę w Nowym Orleanie! Jedyną osobą, która powstrzymuję tę walkę na WrestleManii, jest sam Undertaker. Cena chce, aby Undertaker przestał chować się za własnym ego i wrócił do pracy, aby skopać mu tyłek. John nie, że Taker nie jest kontuzjowany, ponieważ wtedy nie wrzucałby filmików na Instagram żony. Wszystko zależy od Deadman, ale gdyby to on był na jego miejscu, to chciałby jeszcze jednego meczu.

Na backstage’u The Bar jest z Kurtem Anglem. Mistrzom Tag Team nie podoba się to, co się stało i chcą, aby zostali przedraftowani na SmackDown. Kurt nie zgadza się, ale dzisiaj The Bar poznają rywali na WrestleManię … w Tag Team Battle Royal.

W ringu jest Elias, który zagrał kilka nutek i mówi, że to wszystko nasza wina. Przenosimy się na backstage, gdzie jest Braun Strowman, który zastanawia się, dlaczego po tym, co działo się w zeszłym tygodni, nie ma jeszcze walki na WrestleManii. Jednakże on nie będzie czekał i weźmie sobie kogoś w te ręce.

Singles match
Finn Balor def. Seth Rollins

WWE Photo

Na WrestleManii 34 odbędzie się pierwsze w historii Fabulous Moolah Battle Royal, gdzie wystąpią kobiety z obu brandów.

W ringu jest Asuka oraz Charly Caruso. Charly chce się dowiedzieć, dlaczego Asuka wybrała Charlotte Flair, ale od razu przerywa mistrzyni RAW Women’s Alexa Bliss, która przychodzi z Mickie James. Bliss sugeruje, że wyjaśni to, co się stało za Asukę, gdyż jej angielski nie jest wspaniały. Alexa mówi, że Asuka jest inteligentna i wie, że nie pokona jej na WrestleManii. Bliss będzie dopingowała jej w zostawaniu mistrzynią na B show. Asuka mówi, że wybrała Charlotte, bo aby zostać kobietą, musisz pokonać kobietę. Zwyciężczyni Royal Rumble dodaje, że chce zmierzyć się z najlepszą kobietą w WWE. Bliss tłumaczy, że Asuka chce pokonać łatwiejszego mistrza. Alexa mówi, że dzisiaj Asuka zmierzy się z kobietą, która ma niedokończone interesy … się nikt nie pojawia. Chwilę później Bliss pcha Asukę, a Mickie James atakuje ją.

Singles match
Asuka def. Mickie James

Alexa Bliss jest na backstage’u z Nią Jax. Bliss chce, aby Nia była w jej narożniku, gdyż nadszedł czas, aby zakończyć ten głupi streak. Jax zgadza się, a Alexa zachęca ją, aby udowodniła dziś wieczorem, że jest najlepsza.

Singles match
Nia Jax def. Joan King
Po walce otrzymaliśmy wideo, gdzie Bliss i Mickie nie wiedziały, że kamery są włączone. Obie rozmawiały na temat Jax. Bliss powiedziała, że wykorzystuje ją i dodaje, że jest głupa tak samo, jak jest duża. Nagle przychodzi Charly Caruso, która mówi, że kamery i mikforony były włączone. Nia Jax jest wściekła i idzie na backstage.

WWE Photo

Nia Jax niszczy pokój Alexy Bliss.

Promo Braya Wyatta, który mówi, że byłaby szkoda, jakby coś stało się jego rodzinie. Przenosimy się do Kurta Angle, który ustalił, że Ultimate Deletion odbędzie się w następnym tygodniu. Kurt chce, aby sędzia Shawn Bennett był tam, bo nikt nie wie, co się wydarzy.

Tag Team Battle Royal o miano pretendenta do mistrzostw RAW Tag Team
Braun Strowman def. Titus Worldwide, Luke Gallows & Karl Anderson, The Revival, Heath Slater & Rhyno, The Miztourage

WWE PhotoIs The Monster Among Men eligible for a Raw Tag Team Title Match at WrestleMania?

———————————
Zdjęcia: WWE.com