WWE Tuesday Night SmackDown #968 – 06.03.2018
Resch Center – Green Bay, Wisconsin

Gale komentują: Tom Phillips, Corey Graves & Byron Saxton

Show rozpoczyna SmackDown Womens’s Champion Charlotte Flair oraz jej rywalka z Fastlane Ruby Riott. W ringu jest również Dasha, ale Ruby nie potrzebuje jej pomocy. Riott mówi, że wszystko zaczęło się od 17 listopada 2017, wtedy Charlotte zdobyła mistrzostwo Kobiet SmackDown. Według niej Charlotte jest perfekcyjną kobietą – jest wysoka, jest blondynką i jest córką Rica Flaira. Charlotte jako jedyna zdobyła mistrzostwo kobiet RAW, SmackDown oraz NXT. Charlotte Flair jest osobą, która stworzyła mit, że to ona jest uosobieniem rewolucji kobiet, ale dwa tygodnie po zostaniu przez nią mistrzostwa SmackDown Women’s założyła The Riott Squad, aby ten mit obalić. Charlotte odpowiada, że jedynym mitem, który istnieje na jej temat, to taki, że dostała wszystko w swoim życiu. Flair kontynuuje, mówiąc, że musiała pracować ciężej niż inne zawodniczki ze względu na jej nazwisko. Ruby odpowiada, mówiąc, że w niedziele weźmie koronę Flair, która później będzie już tylko kolejną przegraną blondynką ze znanym nazwiskiem. Do ringu wchodzi Sarah Logan i Liv Morgan. Przerywa im partner Flair z Mixed Match Challenge, WWE United States Champion Bobby Roode.

Singles match
Jinder Mahal def. Randy Orton (10:33)
Podczas walki Orton wrzucił Mahala w Roode, a później Bobby rozproszył Ortona i The Modern Day Maharaja wykonał The Khallas.

WWE Photo

Sami Zayn i Kevin Owens są na backstage’u. Sami mówi o przygotowaniach do walki Six-Pack Challenge. Owens przypomina mu, że tam każdy będzie walczył dla siebie, ale przypomina również, że Sami obiecał się podłożyć. Kevin nie może w to uwierzyć, a Zayn dodaje, że to dzięki niemu jest tu. Oboje przytulają się i kończy się segment.

Baron Corbin jest na backstage’u i opowiada o Johnie Ceny, który zabrał mi mistrzostwo WWE, gdy ingerował w wykorzystanie jego waliki Money in the Bank. Corbin chce zmienić sen Ceny dotyczący WrestleManii w koszmar.

Na backstage’u z Dashą Fuentes jest Shinsuke Nakamura. Nakamura mówi, że ma nadzieje, iż AJ wygra w niedziele, bo chce pokonać go na WrestleManii, wykonując kolano … przerywa Rusev i Aiden English. Ten drugi ma problemy z głosem po walce z zeszłego tygodnia. Rusev wyzywa Nakamurę do walki na Fastlane, Shinsuke akceptuje i dodaje, że gdy pokona go, to nastąpi Nakamura Day.

Singles Match
Becky Lynch def. Carmella (8:33)

WWE Photo

Na backstage’u doszło do sprzeczki między Naomi i Natalyą. Naomi wyzwała do walki na Fastlane – Naomi & Becky vs. Natalya oraz Carmella. Natalya akceptuje i dodaje, że wyzwie do walki zwyciężczynie pojedynku o mistrzostwo kobiet SmackDown.

W drodze na ring jest WWE Champion AJ Styles. Mistrz WWE w ringu mówi, że gdy zdobył drugi raz mistrzostwo, to wydaje się trochę inne. Na Fastlane może stracić mistrzostwo w Six-Pack Challenge. AJ mógłby mówić, że to jest nie sprawiedliwe, ale nie będzie płakać i narzekać, bo jest tym, kim jest i to jest SmackDown … dom, który zbudował. Styles kontynuuje, mówiąc, że ciężko trenujemy, ale czasem nie wygrywamy. Tak właśnie może się wydarzyć na Fastlane. Otrzymujemy promo Ceny z RAW. AJ dodaje, że Cena nie jest jedynym, który musi wygrać na Fastlane, aby stworzyć drogę do WrestleManii. Styles nie chce wchodzić na Największą Galę ze wszystkich jako pretendent. AJ chce walczyć z najlepszym, Shinsuke Nakamurą. Dlatego też na Fastlane będzie walczył dla nas, gdyż pojedynek z Nakamurą będzie fenomenalny. Przerywa mu Dolph Ziggler, który mówi, że AJ nie jest już fenomenalny, teraz jest po prostu zdesperowany. Styles jest zaskoczony, że słyszy takie słowa od osoby, która przez 13 lat nie osiągnęła swojego potencjału. Ziggler odpowiada, mówiąc, że słyszy to od faceta, który przez 10 lat przechodził przez drzwi domu, który zbudował Dolph. Kiedyś powiedziano mu, że nigdy nie będzie mistrzem, ale gdy wykorzystał walizkę Money in the Bank i został mistrzem World Heavyweight, to każdy z nim świętował … ale nikt na to nie zasłużył. Ziggler udowadniał, że jest najlepszy, ale nie miał ani jednego pojedynczego pojedynku na WrestleManii. AJ proponuje walkę już teraz.

The Showoff thinks Styles is desperate, but Styles thinks Ziggler hasn?t reached his full potential in 13 years in WWE.

Non Title Match
AJ Styles vs. Dolph Ziggler – No Contest (15:32)
Podczas walki Kevin Owens i Sami Zayn zaatakowali Stylesa i Zigglera. Chwilę później Dolph i AJ skontrowali i wyrzucili z ringu heeli. Następnie pojawił się Shane McMahon, który ustalił Fatal Five Way match.

Out of the blue, Kevin Owens & Sami Zayn attack, resulting in a No Contest.... and puts the four Superstars in a Fatal 5-Way Match, also featuring Baron Corbin!

Non Title Fatal Five Way Match
Sami Zayn def. AJ Styles, Baron Corbin, Dolph Ziggler, Kevin Owens (17:33)
Po walce Owens nie może uwierzyć w to, co się stało (Sami przypiął Kevina po Helluva Kick). Dasha Fuentes pyta go, dlaczego uderzył Owensa. Zayn odpowiedział, że to on jest najlepszy z WWE. Dzisiejszej nocy nie chodziło o tytuł WWE, ale o udowodnienie, że jest najlepszy … i zrobił to.

Sami gets the 1-2-3!WWE Photo

——————–
Zdjęcia – WWE.com