WWE Monday Night RAW #1293 – 05.03.2018
BMO Harris Bradley Center – Milwaukee, Wisconsin

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Jonathan Coachman

Dajcie znać o błędach, to poprawie jak wstanę (bo ja po nocce)

Show rozpoczyna Generalny Menadżer RAW Kurt Angle. Angle mówi, że Triple H uderzył go w zeszłym tygodniu. Nie obchodzi go, że Hunter jest COO tej federacji, ale on chce Triple H’a, aby pojawił się tutaj. Zamiast HHH’a pojawia się Stephanie McMahon, która radzi, aby się uspokoił. Stephanie mówi o rodzinie Angle’a i jego alimentach, które są wysokie. Mimo tego, że Kurt jest złotym medalistą olimpijskim, Hall of Famerem w WWE, ale jego osiągnięcia nie zapłacą rachunków. Angle jest odpowiedzialny za atak Rondy na jej mężu, ale nagle przerywa właśnie Ronda Rousey. Rousey mówi, że to, co Stephanie i Triple H zrobili Kurtowi, było oświecające. Ronda czeka na swój wielki debiut na WrestleManii 34 i jej zapis w kontrakcie pozwala wybrać jej rywala na największą galę WWE. „Rowdy” wybiera … Stephanie McMahon! Steph mówi, że nie może być jej rywalką, bo nie należy do aktywnego rosteru kobiet … przerywa Triple H. Hunter mówi do Angle, że ten musi zdjąć medale i zaczać wykonywać swoją pracę. Kurt zgadza się i ujawnia, że Stephanie ma kontrakt jako kierownik WWE, ale również ma drugi kontrakt jako zawodnik. Dlaczego też weźmie radę Triple H’a i ustala walkę Rousey vs. Stephanie na WrestleManii 34. Jednakże wie, iż ktoś jeszcze ma taki kontrakt … jest to Triple H! Angle przypomina, że kiedyś ostrzegał HHH’a, że jeżeli ten jeszcze kiedyś go zaatakuje, to pójdzie po niego. Na WrestleManii Triple H i Stephanie McMahon zmierzą się z Rondą Rousey i … nim samym! Steph podchodzi do Kurta i chce go uderzyć, ale broni go Rousey. Do ringu wchodzi Triple H, który uspokaja sytuację. Przed wyjście znowu chce uderzyć Kurta, ale tym razem mamy wymianę punchy! Po krótkiej bitwie Kurt próbuje zapiąć Ankle Lock, ale Hunter kontruje. Do ringu wchodzi Stephanie, która atakuję rozproszoną Rondę i ucieka. Po chwili Triple H wstaje i próbuje wykonać Pedigree na Kurcie, ale ten kontruje i wykonuje Ankle Lock! McMahon ratuje swojego męża, ale tym razem za włosy wciąga ją Ronda! Rousey wykonała Samoan Drop (tak to wyglądało) i wraz z Anglem celebrowali moment.

Singles Match
Asuka def. Nia Jax

WWE Photo

Chloe X Halle wykonają utwór „America the Beautiful” na WrestleManii 34.

Tag Team Match, jeżeli The Revival wygrają to zmierzą się z The Bar na WM34.
The Bar (Cesaro & Sheamus) (c) def. The Revival (Dash Wilder & Scott Dawson)

W ringu jest John Cena, który jest tutaj, aby porozmawiać o SmackDown. John znalazł swoją Drogę do WrestleManii 34 i dlatego jest tu dziś w nocy. Kurt Angle przyznał mu czas na rozmowę, gdyż nawet on wie, iż Fastlane jest ważne. Dzisiaj żaden z uczestników Six-Pack Challenge matchu mu nie przerwie i dlatego jest tutaj. W niedziele wygra mistrzostwo WWE i zostanie 17-krotnym mistrzem świata. Wszystkie rekordy zostaną złamane, ale zrobi to, gdyż to jego jedyna szansa na Drogę do WrestleManii. Fani będą krytykowali go, za zabranie momentu AJ’owi, ale Styles może wykorzystać klauzulę rewanżu i tym samym stworzyć Triple Threat – Shinsuke Nakamura vs. AJ Styles vs. John Cena! Nagle przerywa mu Goldust, który opowiada o marzeniu, którym jest WrestleMania. Ten sen zacznie się, gdy zatrzyma Cena przed WrestleManią. Wszystkie marzenia Ceny … zostaną zniszczone dziś wieczorem.

Singles Match
John Cena def. Goldust

Rozmowę Kurta Angle przez telefon przerywa Elias, który sugeruje, aby odwołał walkę Symphony of Destruction. Kurt przemyślał propozycję, ale nie odwoła walki. Dodatkowo od teraz walka ta to Falls Count Anywhere match.

Hillbilly Jim zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame 2018.

Singles Match
Bayley def. Mandy Rose (w/Paige & Sonya Deville)
Przed walką Bayley chciała powiedzieć coś o Sashy Banks, ale przerywa jej Absolution. Paige mówi, że Bayley nadal jest głupim małym dzieckiem. Później radzi jej, że życie w WWE byłoby łatwiejsze, gdyby miała wsparcie. Po walce Rose i Deville zaatakowały Bayley, ale na pomoc przybiegła Sasha Banks. Po zakończeniu ataku Sasha chciała się przytulić, ale Bayley opuściła ring.

WWE Photo

Na backstage’u jest Alexa Bliss i Nia Jax. Alexa chce pocieszyć Nię po porażce i radzi jej, aby nie czuła się jako pokonana. Jeżeli nie w tym roku, to uda jej się w następnym.

Symphony Of Destruction Falls Count Anywhere Match
Braun Strowman def. Elias
Przed walką Elias próbował uciec z walki, ale Braun trzymał samochód Eliasa.

Singles Match
Bray Wyatt def. Rhyno (w/Heath Slater) (0:45)
Po walce Bray Wyatt wzywa Matta Hardy’ego. Na titantronie pojawił się Matt, który wyzwał Braya do Ultimate Deletion na terenie Hardy’ego!

The Miz wita nas w trzecim dorocznym konkursie Mizzie Awards! Pierwszą kategorią jest „gwiazda, która najlepiej klepie się po plecach”. Nominowani to Kurt Angle, Seth Rollins, Finn Balor. Zwycięzcą jest … remis pomiędzy Finnem Balorem i Sethem Rollinsem! Kolejną kategorią jest najgorsza decyzja wykonana przez Generalnego Menadżera. Nominowani to … Kurt Angle, Kurt Angle oraz Kurt Angle. Zwycięzcą jest Kurt Angle, ale jego też nie ma, gdyż jest zajęty podążaniem za Rondą Rousey. Nadszedł czas na Lifetime Achievement Mizzie, nagroda ta trafia do człowieka, który za 55 dni pokona rekord Pedro Moralesa … przerywa mu Seth Rollins … oraz Finn Balor. Miz przerywa im i mówi, że żaden z nich nie zasługuje na to, aby być jego rywalem na WrestleManii. Miz proponuje 3-on-2 handicap match, Rollins i Balor akceptują walkę.

Three On Two Handicap Match
Finn Balor & Seth Rollins def. The Miz & The Miztourage (Bo Dallas & Curtis Axel) (11:30)
Po walce Kurt Angle ogłosił Triple Threat o mistrzotwo Interkontynentalne na WrestleManii 34 – Balor vs. Rollins vs. Miz.

... and steals the pin from Bálor!

W drodze na ring jest Paul Heyman, który ma wiadomość od jego klienta, mistrza Universal Brocka Lesnara. Heyman gratuluje Romanowi pokonania Undertakera, ale to nie uda mu się zrobić z Brockiem Lesnarem. Jeżeli to nie podoba się Reignsowi, to w następnym tygodniu jego klient będzie obecny. Po WrestleManii nic się nie zmieni i Lesnar nadal będzie mistrzem Universal. W zeszłym tygodniu Roman nazwał Lesnara suką. Heyman podnosi mistrzostwo i mówi, że to jest suka Lesnara. Roman chce zostać mistrzem dla swojego rodu, ale nie zrobi tego. To mistrzostwo to nie żaden pas to coś świadczy o tym, że jesteś najlepszy. Jeżeli Roman ma coś do powiedzenia, to może zrobić to w następnym tygodniu. Nagle przerywa mu Roman Reigns, który wchodzi na ring. Reigns mówi, że w zeszłym tygodniu powiedział kilka ostrych, ale prawdziwych rzeczy. Jednakże nie pojawił się tutaj, więc to świadczy, że Lesnar jest naprawdę suką. Skoro Brock będzie tutaj w następnym tygodniu, to niech lepiej będzie ubrany jak na walkę, a nie na promo.

—————————————
Zdjęcia: WWE.com