WWE Tuesday Night SmackDown #967 – 27.02.2018
Staples Center – Los Angeles, Kalifornia

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna John Cena, który mówi, iż jest tutaj z tego samego powodu co 99% zawodników, bo jedynym zawodnikiem, który ma gwarantowane wystąpienie na WrestleManii jest Shinsuke Nakamura. John chce być w Fatal 5 Way matchu o mistrzostwo WWE. John jest gotowy zrobić wszystko, aby dostać to, co chce. Pojawia się komisarz SmackDown Shane McMahon, który sądzi, że to dobry pomysł. Nagle fani zaczynają chantowac Rusev Day. McMahon kontynuuje i mówi, że John stworzyłby historię wchodząc na WrestlwManie jako 17-krotny mistrz WWE. Nagle przerywa GM niebieskiej tygodniówki Daniel Bryan. Bryan mówi, że każdy z uczestników Fatal 5 Way matchu zdobył swoją szansę przez wygraną i tak samo może być z Johnem Ceną. John w main evencie zmierzy się z AJ Stylesem.

Singles match
Baron Corbin def. Sami Zayn
Podczas walki Dolph Ziggler wykonał Superkick na Owensie. Po walce Ziggler wykonał Zig Zag na Corbinie.

WWE PhotoWWE Photo

Na backstage’u Daniel Bryan poprosił o trochę wolnego czasu, aby spędzić go z jego córka i Brie Bella.

Tag Team match
Ruby Riott def. Naomi

WWE Photo

Segment z Breezango i The New Day promujący serial ?Unsolved” Josha Duhamela.

W ringu jest The New Day i mówią o walce na Fastlane. Nagle pojawiają się bracia Usos. Usosi mówią, że został tylko jeden team – The Usos. Przez 5 ostatnich lat uczyli się, gdy New Day nic nie robiło. I to dlatego na Fastlane zostaną powitani w Usos … przerywa Big E, który pyta, czy bracia Usos stracili pamięć. Przez 5 ostatnich lat byli w topce ze względu na ich rodzinę. The New Day jest 5-krotnymi mistrzami Tag Team. Nagle przerywają im Rowan i Harper. Oboje wchodzą na ring, Usosi oraz New Day opuszcza.

WWE Photo

Na backstage’u jest Bobby Roode, który mówi o Top 10 SmackDown. Nagle przerywa Randy Orton, który mowie, iż Bobby jest przechowywaczem jego mistrzostwa.

Singles match
Shinsuke Nakamura def. Aiden English
Po walce celebracje Nakamury przerwał John Cena, który wyszedł do swojej walki.

WWE PhotoWWE Photo

Singles match
John Cena def. AJ Styles
Po walce pojawił się Sami Zayn i Kevin Owens, którzy chcieli zaatakować Cenę, ale uprzedził ich Baron Corbin. Trójka atakowała Johna i AJ’a, potem pojawił się Dolph Ziggler. Dolph powalił trójkę heeli, a po chwili uderzył Stylesa. Następnie odwrócił się i otrzymał AA od Ceny.

Cena drops Styles onto the announce table with a thunderous Attitude Adjustment!Cena hits yet another AA and gets the 1-2-3 to earn his place in the WWE Championship Match at WWE Fastlane!So does Baron Corbin, who pounces on Cena.WWE Photo

————————————
Zdjęcia: WWE.com