WWE Monday Night RAW #1291 – 19.02.2018
Honda Center – Anaheim, w Kalifornii

Gale komentują: Michale Cole, Corey Graves, Jonathan Coachman

Pierwsze RAW po Elimination Chamber rozpoczyna Alexa Bliss oraz Mickie James. Michael Cole powiedział, że Asuka zmierzy się z Alexa Bliss na WrestleManii. Alexa mówi, że nauczyła się bardzo dużo od Mickie i wie, że inni również mogą się dużo od James nauczyć. Bliss kieruje teraz słowa do Rose i Deville – obie będą miały dobrą przyszłość, ale tak się nie stanie, dopóki ona jest mistrzynią. Potem obraża Banks za jej duże ego. Alexa pokazuje na logo WMki i mówi, że tam zakończy streak Asuki i ma nadzieje, że będzie ona w 100% zdrowa do walki. Nagle przerywa jej Asuka, a fani chantuja „Asuka’s gonna kill you”. Bliss pochwaliła Asuke za walkę z Nią, ale Jax zasługuje, aby być w tej walce. Chwilę później pojawia się Jax, która atakuje Asuke. Bliss i Mickie dołączają do ataku. Na pomoc przybiega Bayley i Sasha, ale to Bliss i jej drużyna wychodzi zwycięsko z brawlu.

... but Alexa and Mickie pounce.The fight leads to an impromptu Six-Woman Tag Team Match!

Six-man Tag Team match
Sasha Banks, Bayley & Asuka def. Alexa Bliss,?Mickie James & Nia Jax

W drodze na ring jest John Cena. Cena mówi o swoich porażkach na Royal Rumble i Elimination Chamber. Jednakże teraz wie czego potrzebuje … John wyzywa do walki na WrestleManii 34 … UNDERTAKERA! Jednakże taka walka się nie odbędzie, bo jest to niemożliwe. Jego droga na WrestleManie rozpocznie się na SmackDown. Jutro John będzie chciał zdobyć miejsce na WrestleManii.

Singles match
Bray Wyatt vs. Heath Slater ? Walka się nie zaczęła
Przed walką Wyatt zaatakował Slatera i Rhyno. Po wykonaniu na nich Sister Abigail powiedział, że jego wojna z Mattem dobiegnie końca, gdy jego przebudzenie zostanie zakończone.

Kolejne promo w ringu rozpoczyna The Miz. Mike mówi o tym, że jest najlepszym mistrzem Interkontynentalnym. Nikt z Hall of Famerów nie dorównuje mu. Według niego to on powinien walczyć z Brockiem na WrestleManii. Miz jest już zmęczony brakiem szacunku i nie dba o innych. Angle powiedział, że dzisiaj pozna swojego rywala na WrestleManie. Przerywa mu Seth Rollins.

Singles match
Seth Rollins def. The Miz
Po walce celebracje Setha przerwa Finn Balor. Rollins nie jest zadowolony.

Rollins is victorious!

Singles match
Finn Balor def. The Miz
Po walce na backstage’u Seth powiedział, że nie wie co Finn chce udowodnić, pokonując człowieka, którego dopiero pokonał. Rollins chce walczyć o mistrzostwo IC na WrestleManii.

W ringu jest Roman Reigns, który powiedział, że zrobił tak, jak mówił, a skoro mówi, że pokona Brocka Lesnara na WredtleManii to tak się też stanie. Roman pyta się, czy fani chcą znać prawdę. 30 minut temu myślał, że Brock pojawi się tutaj, ale nic takiego się nie wydarzy, bo Lesnara tutaj nie ma. Roman nie wie, dlaczego Brock kryje się za kontraktem, ale wie, iż do WrestleManii pozostało 6 tygodni i mistrza Universal nie ma tutaj. Brock ucieka i liczy się dla niego tylko kasa. Reigns urodził się w tym biznesie i zna granicę pomiędzy kasą i szacunkiem. Dlatego też nie szanuje Lesnara i nie boi się tego sukinsyna. Na koniec Roman mówi, że wróci na backstage i będzie tam, bo szanuje to miejsce.

2 of 3 Falls o RAW Tag Team Championships
The Bar der. Titus Worldwide
Po walce Sheamus powiedział, że każdy został pokonany przez nich.

The Bar retain their Raw Tag Team Titles!

Singles match
Braun Strowman def. Elias via DQ
Przed walką Elias stwierdził, że EC nie poszło zgodnie z planem. Potem skrytykował Strowmana za próbę bycia nim, ale dlaczego ludzie mają winić go. Elias zaczyna grać, ale przerywa mu Strowman. Elias podczas walki psiknął gaśnica w twarz Brauna co doprowadziło do dyskwalifikacji. Po walce Elias ponownie psiknął gaśnica, ale Braun w pewnym momencie wstał i zaatakował rywala. Następnie starał się rozwalić stół komentatorski Eliasem, ale ten ostatecznie uciekł.

WWE Photo

W ringu jest Stephanie McMahon i Triple H. Stephenie mówi, że wczoraj była jedna z największych nocy w ich karierze. Jednakże ten moment został zrujnowany przez działania GM’a RAW Kurta Angle. Według Stephanie Angle miał jakieś halucynacje i to z jego chorobą spowodowało, że powiedział, co powiedział. Jednakże akcje, które podjęła Rousey w WWE nie są tolerowane. Otrzymujemy wideo z Elimination Chamber. Stephanie zaprasza na ring Kurta Angle, ale zamiast niego pojawia się Ronda Rousey. Hunter i Steph opuszczają ring, szybko pojawia się Kurt, który prosi, aby Ronda się powstrzymała. W ringu Angle mówi, że dobrze zrobiła podpisując kontrakt, a on potrzebuje tej pracy. Kurt twierdzi, że na Elimination Chamber kłamał i przeprasza wszystkich. Stephanie rozumie, dlaczego Ronda zrobiła, co zrobiła. McMahon i Triple H opuszczają ring, ale Rousey mówi, że nie zajęli się wszystkim. Stephanie musi przeprosić ją, bo jak tego nie zrobi, to wyrwie jej ramie. Steph przeprasza za jej reakcję, a gdy już mają opuszczać ring, to Hunter powala Kurta Angle’a!

WWE PhotoWWE PhotoSuddenly, The Cerebral Assassin drops Angle with a sucker-punch!Rousey tends to Angle as Raw concludes.

————————–
Zdjęcia: WWE.com