Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebooku!

def. – pokonał/pokonali/pokonała
Gale komentowali: Michael Cole, Corey Graves, Jonathan Coachman
T-Mobile Arena – Paradise, Nevada

Powtórkę gali znajdziecie m.in. na WWENetwork i Fight-Poland

PRE-SHOW

Tag Team match
Luke Gallows & Karl Anderson def. The Miztourage (Bo Dallas & Curtis Axel)
Na backstage’u było The Revival. Scott powiedział, że cała czwórka ma potencjał, ale to nie był jego wrestling, tylko kpina.

GŁÓWNA GALA

Elimination Chamber match o WWE Raw Women?s Championship
Alexa Bliss (c) def. Bayley, Mandy Rose, Mickie James, Sasha Banks, Sonya Deville
Po walce do ringu weszła Renee Young, która poprosiła Bliss o komentarz po wygranej. Bliss powiedziała, że zwycięstwo oznacza dla niej wszystko, ale ta walka nie była tylko dla niej, ale dla wszystkich kobiet. Każdej, nawet małej dziewczynki, która kiedykolwiek marzyła o byciu tutaj. To dowodzi, że każdy może spełnić swoje marzenia … ale nikt niego nie zrobi. Dzisiaj udowodniła, że nie ma lepszej osoby od niej, bo w WWE jest tylko jedna prawdziwa bogini WWE.

... and gets the 1-2-3 to retain her title and punch her ticket to WrestleMania!

WWE RAW Tag Team Championship match
Cesaro & Sheamus (c) def. Titus Worldwide (w/Dana Brooke)

Singles match, jeżeli Nia Jax wygra, to zostanie dodana do walki o mistrzostwo kobiet na WrestleManii 34
Asuka def. Nia Jax
Po walce Nia zaatakowała Asukę. Potem przenieśliśmy się na backstage, gdzie Alexa Bliss powiedziała, że nikt nie jest gotowy na nią.

Asuka is still undefeated, but Jax stands tall before making her exit.

Singles match
?Woken? Matt Hardy def. Bray Wyatt

Nadszedł czas na podpisanie kontraktu przez Ronde Rousey. Jako pierwszy wychodzi Generalny Menadżer RAW Kurt Angle, potem Triple H wraz z Komisarzem RAW Stephanie McMahon. Stephanie bierze mikrofon i mówi, że jesteśmy częścią historii, gdyż dzisiaj podpisują kontrakt z jednym z najlepszych zawodniczek. Triple H porównuje podpisanie kontraktu Rondy do sprowadzenia Kurta Angle do WWE. Hunter następnie opowiada o osiągnięciach Rondy, która w końcu pojawia się w ringu. Rousey wita się z fanami i mówi, że nie byłoby jej tutaj, gdyby nie jej bohater Roddy Piper. Hunter mówi, że Ronda nie chce nic specjalnego w umowie, żadnych dodatków, żadnych specjalnych podróży, żadnych prywatnych samochodów. Rousey dodaje, że nie chce być specjalnie traktowana. Triple H następnie dodał, że będzie walczyć na WrestleManii, ale nie o mistrzostwo kobiet. Rousey chce podpisać kontrakt, ale nagle dochodzi do spięcia między Hunterem i Anglem. Ronda pyta się Kurta o co chodzi, a ten mówi, że Steph i HHH nie mogli się doczekać debiutu Rondy, bo chcą ją zmanipulować z powodu tego, co działo się na WrestleManii 31. Triple H mówi, że to nie prawda, a Angle najwyraźniej źle się czuje i wyprowadzi go na backstage. Na rampie Kurt mówi, że Stephanie na backstage’u powiedziała, że nawet ona może pokonać Ronde jeden na jednego. Stephanie wyrzeka się, a do ringu wchodzi Triple H. Rousey patrzy na Triple H’a i rozwala nim stół! Do ringu wraca Steph, która slapuje Ronde i ucieka z ringu. Następnie Rousey podpisuje kontrakt i rzuca go na Triple H’a, a potem opuszcza ring.

... and makes it clear that she's not looking for special treatment.

Elimination Chamber match o title shot na WWE Universal Championship match na WrestleManii 34
Roman Reigns def. Braun Strowman, Elias, Finn Bálor, John Cena, Seth Rollins, The Miz
Po walce Braun wstał i wykonał dwa razy Running Powerslam na Romanie.

——————————
Zdjęcia: WWE.com