WWE Tuesday Night SmackDown #966 – 20.02.2018
Talking Stick Resort Arena – Phoenix, Arizona

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Renee Young, która zapowiedziała mistrza WWE AJ Stylesa. Renee pyta go o Fatal 5 Way match na Fastlane, ale fani chantują „AJ Styles”. Renee pyta, czy AJ wciąż ma kontrolę nad własną przyszłość. Styles patrzy na logo WrestleManii i mówi, że tak, jednakże Fatal 5 Way to duży problem, bo wszystko może się zdarzyć. Gdy na przykład zniszczy stół komentatorski Kevinem Owensem, to w tym samym czasie Dolph Ziggler może przypinać Samiego Zayna. Chwilę później AJ mówi, że ich wszystkich może pokonać w walce jeden na jednego … przerywa Baron Corbin, który mówi o tym, że pokonał Stylesa o mistrzostwo United States i tak samo będzie teraz. Między nimi jest jedna zasadnicza różnica – AJ jest tylko sportowcem, a Corbin wojownikiem. Nagle przerywa mu Kevin Owens, który nie mógł ich już słychać i musiał wyjść. Kevin mówi, że jest jedyną osobą, która rozwali stół AJem i w dodatku swoim Pop-Up Powerbombem. Kevin dodaje, mówiąc, że Corbin dostał walkę tylko dlatego, iż Shane ma swoją wendetę przeciwko jego osobie. Nagle przerywa mu Shane McMahon, który ustalił walkę z … Dolphem Zigglerem … już teraz!

Singles match
Kevin Owens def. Dolph Ziggler

WWE PhotoWWE Photo

SmackDown Top 10 list
1. AJ Styles
2. Charlotte Flair
3. Shinsuke Nakamura
4. Naomi
5. Bobby Roode
6. The New Day
7. The Usos
8. Becky Lynch
9. Randy Orton
10. Tye Dillinger

W drodze na ring jest Jinder Mahal i Sunil Singh. Jinder twierdzi, że dokonał dzisiaj zaskakującego odkrycia, które wstrząsnęło nim. Według niego WWE United States Champion Bobby Roode ma sekret … Roode głosował na siebie jako nr. 1 w Top 10 liście. Mahal sugeruje, iż Bobby jest kłamcą … przerywa mistrz United States. Bobby mówi, że to nie była jego lista, a Jinder robi to, bo wie, iż w prawdziwej walce nie pokona go. Mahal chce, aby Roode przyznał, iż uważa, że jest lepszy od Ortona. Bobby mówi, że nigdy nic takiego nie powiedział. Później dodał, że tutaj nie chodzi o Ortona, bo tu chodzi o nich. Nagle przerywa im Randy Orton, który wchodzi do ringu. Orton punchuje Mahala, a Roode dodaje Clothesline. Singh opuszcza ring, a Orton próbuje wykonać na Roodzie RKO, ten kontruje i wykonuje Glorious DDT. Nagle do ringu wbiega Mahal, który wykonuje The Khallas.

The Viper tries to drop the United States  Champion with an RKO, but Roode counters and hits the Glorious DDT!

Na backstage’u jest Shane McMahon i Daniel Bryan, ten drugi sugeruje walkę Roode vs. Jinder na Fastlane. Shane jednakże sugeruje Orton vs. Roode. Daniel nie wie dlaczego każda decyzja, którą podejmuje, spotyka opór. Shane mówi, że tylko taka decyzja, która jest tworzona w oparciu o emocje. Ostatecznie Roode zmierzy się z Ortonem na Fastlane.

Six-Womens Tag Team match
The Riott Squad def. Charlotte Flair, Naomi & Becky Lynch

WWE Photo

Na backstage’u jest Kevin Owens i Sami Zayn. Owens chce podziękować Samiemu, ale Zayn mówi, że nie ma takiej potrzeby i to on musi podziękować Owensowi. Sami zawdzięcza bycie w main evencie Owensowi i dlatego na Fastlane zniszczy każdego, a potem położy się na ringu dla Owensa. Kevin nie wie co powiedzieć i oboje się przytulają.

#1 Contenders match
The New Day def. Shelton Benjamin & Chad Gable

WWE Photo

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. Dwóch talentów

Ruby Riot wyzwała do walki Naomi w następnym tygodniu, a Charlotte Flair do walki na Fastlane.

Singles match
AJ Styles def. Baron Corbin
Po walce pojawił się Sami Zayn i Kevin Owens, którzy zaatakowali AJ Stylesa. Nagle, gdy Owens zajął się stołem komentatorskim, wstał Baron Corbin, który wykonał End of Days na Samim, a potem na Owensie.

Styles is victorious!WWE Photo... and wipes out Zayn and KO with End of Days!

——————————————–
WWE.com