WWE Tuesday Night SmackDown #965 – 13.02.2018
Rabobank Arena – Bakersfield, Kalifornia

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Singles match, zwycięzca zostaje dodany do walki o mistrzostwo WWE na Fastlane
Dolph Ziggler vs. Baron Corbin – No Contest
Dolph Ziggler po chwili wszedł do ringu przy swoim theme songu. Baron Corbin nie pojawił się. Po chwili przeszliśmy na backstage, gdzie Sami Zayn i Kevin Owens atakowali Corbina. Później Sami i Kevin ruszyli po Dolpha, którego również zniszczyli.

Singles match
Charlotte Flair (w/Naomi & Becky Lynch) def. Sarah Logan (w/Ruby Riott & Liv Morgan)

WWE Photo

Na backstage’u Shane McMahon rozmawia z Danielem Bryanem. Shane ustalił, że Ziggler zmierzy się z Samim, a Owens z Corbonem. Jeżeli Corbin lub Ziggler wygrają, to zostaną dodani do walki na Fastlane. Jednakże jeżeli „chłopcy Bryana” ingerują w walkę, to stracą miejsce na Fastlane.

Singles match
Baron Corbin def. Kevin Owens

... and picks up the 1-2-3 to earn his place in the WWE Title Match at WWE Fastlane!

W ringu jest Bobby Roode, który mówi, że chce być najlepszym mistrzem US, ale aby to zrobić musi być walczącym mistrzem, jak John Cena. Dlatego też dzisiaj rozpoczyna swój open challenge. Roode ma nadzieje, że jego rywal stanie twarzą w twarz, a nie zaatakuje go od tyłu RKO. Na wyzwanie odpowiedział Randy Orton. Chwilę później pojawił się Jonder Mahal, który powiedział, że fani szanują Ortona w przeciwieństwie do zawodników WWE, gdyż był dopiero 9 w Top 10. Orton powiedział, że nie obchodzi go lista. Bobby mówi, że szanuje Ortona za jego całą karierę, ale jest na miejscu dziewiątym, gdyż jest zdenerwowany na Ortona za jego ataki znikąd. Randy pyta się, czy Bobbiemu chodzi o to … i wykonuje RKO na Singhu! Bobby próbował wykonać Glorious DDT na Jonderze, ale się wtrącił Orton. Ostatecznie Mahal wykonuje The Khallas na Roodzie i Ortonie.

Just as The Glorious One and The Viper are poised to throw down...Suddenly, Orton strikes with an RKO on Sunil Singh...Mahal connects with the Khallas on Roode and Orton!

The New Day def. Chad Gable & Shelton Benjamin
Przed walką w ringu The New Day ogłosiło, iż dzisiaj jest dzień Pancake’ów i Big E ma zamiar pobić rekord 113 pancake’ów w 8 minut. Przerwali im Chad Gable?i Shelton Benjamin, którzy naśmiewali się z nich. Oboje zasugerowali, aby opuścili ring dla prawdziwych zawodników. Xavier przypomina, że to oni są najdłużej panującym Tag Teamem w WWE. Gable i Benjamin rzucają pancake’ami co denerwuje Big E’go. Shelton zrzuca tackę z pancake’ami i doprowadziło to do rozpoczęcia walki.

WWE PhotoWWE Photo

Na backstage’u jest Dolph Ziggler, który mówi, że uwielbia występować w ringu. Według Zigglera atak Kevina i Samiego był spowodowany tym, że oni wiedzą, iż może wygrać na Fastlane. Dolph chce być na WrestleManii, a dzisiaj może zrobić pierwszy krok ku temu.

Na backstage’u Sami Zayn powiedział do Kevina, że na Fastlane każdy walczy dla siebie.

W nastepnym tygodniu Charlotte Flair, Naomi i Becky Lynch zmierzą się z The Riott Squad.

Singles match
Dolph Ziggler def. Sami Zayn

Ziggler is victorious after dropping Zayn with a pinpoint superkick for the 1-2-3!

————————————————
Zdjęcia: WWE.com