WWE Tuesday Night SmackDown #964 – 06.02.2018
Sprint Center – Kansas City, Missouri

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show rozpoczyna Komisarz SmackDown Shane McMahon. Shane mówi, że normalnie byłby podekscytowany dzisiejszym main eventem, ale z wiadomych przyczyn nie jest. Shane mówi o szansie dla Kevina Owensa lub Samiego Zayna na Fastlane. Według niego oboje nie zasługują na tę szansę. Następnie zaprasza on na ring GM’a niebieskiej gali Daniela Bryana. Shane mówi, że zaprosił tu Daniela, gdyż najwyraźniej ten nie praktykuje tego, czym miało być SmackDown – krainą szansy -, bo Daniel daje szansę ciągle tym samym facetom. Fani chantuja Rusev Day, a McMahon dodaje, że fani również chcą, aby szansę otrzymał ktoś inny. Daniel odpowiedział, mówiąc, że stara się naprawić pomyłkę sędziego z Royal Rumble. Shane’a cieszy fakt, że oboje zmierzą się ze sobą, ale co z tego skoro Bryan znowu ponownie ich nagrodzi i właśnie tego Shane nie rozumie. O’Mac następnie mówi o historycznym The Yes! Movement, a The Yep! Movement jest tanią podróbką jednego z największych momentów Daniela. Shane wie, co czuje Bryan do Samiego oraz Kevina i najchętniej chciałby wrócić do ringu, ale … Daniel przerywa mu i pyta się, o co mu chodzi. Shane odpowiada, że Bryan żyje na przemian Owensem i Zaynem, a to łamie mu serce. Przerywa im WWE Champion AJ Styles. AJ mówi, że może się pogodzić z tym, co obecnie się dzieję, ale wkurza go obsesja zarządu Samim i Owensem. Nie tylko Daniela Bryana, ale i Shane’a, przez którego decyzje traci. Jednakże to jest dom, który on sam zbudował, więc może zrobić swoje własne zniszczenie i mimo wszystko opuści WrestleManie 34 ze swoim mistrzostwem.

Singles match
Charlotte Flair def. Liv Morgan

Renee Young jest na backstage’u z Kevinem Owensem i pyta się go czy jego przyjaźń przetrwa dzisiejszy main event. Owens mówi, że to dobre pytanie, ale pyta złego człowieka, gdyż to Sami przegra main event.

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. Dwóch talentów
Po walce pojawili się braci Usos, którzy wymienili wzrok z 2B i weszli na ring.

Bracia Usos są w ringu. W zeszłym tygodniu dali nam znać o Day One-ish, a dzisiaj są tutaj, aby dać nam znać, co to znaczy być zamkniętym. Tutaj nie chodzi o pobieraniu odcisków palców, spaniu na płycie z betonu, bycia w łańcuchach. Mówią o stanie umysłu. Wiele osób jest głodnych sukcesu i pragną być w centrum uwagi, ale rok 2017 był ich. To nie jest paranoja, to The Usos!

Top 10 List SmackDown
10. Tye Dillinger, 9. Randy Orton, 8. Becky Lynch, 7. SmackDown Tag Team Champions The Usos, 6. The New Day, 5. WWE United States Champion Bobby Roode, 4. Naomi, 3. Shinsuke Nakamura, 2. SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, 1. WWE Champion AJ Styles.

WWE United States Championship match
Bobby Roode def. Rusev
Po walce pojawił się Randy Orton, który wykonał RKO na Bobbym Roodzie. W ringu był również Aiden English, który również otrzymał RKO. Na sam koniec wstał Rusev … który również otrzymał RKO!

WWE Photo

Wideo od Sheltona i Chada stylizowane na The Fashion Files. Oboje nie mogą uwierzyć, że tacy klauni są w dywizji Tag Team. Ich celem są Breezango, ale dzisiaj idą po The Ascension.

Tag Team match
Shelton Benjamin & Chad Gable def. The Ascension

WWE Photo

Renee Young jest na backstage’u z Samim Zaynem i pyta go o dzisiejszy main event. Sami mówi, że Owens posiadał wiele tytułów, a on nic. Są najlepszymi przyjaciółmi, ale nawet jako najlepsi przyjaciele wie, że Owens nie powstrzyma go przed dotarciem na WrestleManie.

#1 Contenders match
Sami Zayn vs. Kevin Owens – No Contest
Podczas walki Sami Zayn zdenerwował AJ’a, który zaatakował obydwu zawodników. Po tym pojawił się Daniel Bryan, który ogłosił, że w związku z ingerencją AJ Stylesa, na Fastlane odbędzie się Triple Threat match o mistrzostwo WWE.

The Phenomenal One shoves his rival...AJ also delivers a haymaker to Owens!SmackDown LIVE General Manager Daniel Bryan announces that Styles with defend the WWE Title against Owens and Zayn in a Triple Threat Match at WWE Fastlane!


Zdjęcia: WWE.com