WWE Tuesday Night SmackDown #963 – 30.01.2018
Wells Fargo Center – Filadelfia, Pensylwania

Gale komentują: Corey Graves, Byron Saxton, Tom Phillips

Show otwiera Shinsuke Nakamura, który mówi, że na Royal Rumble miał kolano na twarzy Samiego Zayna, Johna Ceny i Romana Reignsa, a na WrestleManii 34 zostanie nowym mistrzem WWE, wykonując swój atak na twarz AJ Stylesa. Przerywają mu Sami Zayn i Kevin Owens, którzy narzekają na porażkę ze strony sędziego w 2-on-1 Handicap matchu na Royal Rumble. W związku z tym należy im się kolejny title shot i to oni stanął w walce z Nakamurą na WrestleManii. Nakamura nazywa ich przegranymi i pojawia się AJ Styles. AJ mówi, że na WrestleManii 34 odbędzie się Dream Match pomiędzy Nakamurą i AJ Stylesem a dzisiaj może zamienią ten dream match w dream team. Sami i Owens odmawiają, ale po chwili wracają i mówią … NOPE!

WWE Photo

Na backstage’u Daniel Bryan ustalił, że w następnym tygodniu Kevin Owens … zmierzy się z Samim Zaynem o miano pretendenta do mistrzostwa WWE na Fastlane.

Fatal 4 Way o miano pretendenta do WWE United States Championship
Rusev def. Kofi Kingston, Jinder Mahal, Zack Ryder
Po walce Rusev stanął naprzeciw Roode’owi.

WWE Photo

The Fashion Files, gdzie pojawia się Chad Gable i Shelton Benjamin. Dziś odbędzie się walka Breezango z Gablem i Benjaminem.

W ringu są mistrzowie SmackDown Tag Team The Usos, którzy mówią o walce 2 of 3 Falls z Sheltonem i Chadem na Royal Rumble. Potem mówią, że pokonali wszystkie zespoły, z którymi się zmierzyli – American Alpha, American Alpha 2, The Hype Bros, Breezango, The New Day, The Bar. Potem mówią o swoim stylu życia, aż nagle przerywają im The Bludgeon Brothers.

Tag Team match
The Bludgeon Brothers def. Dwóch niezależnych zawodników

Na backstage’u jest Shane McMahon, który rozmawia o Royal Rumble. Nagle wchodzi Tye Dillinger oraz Baron Corbin. Oboje mówią o title shot’cie. Shane ustalił walkę Corbin vs. Dillinger.

W ringu jest Charlotte Flair oraz Renee Young. Charlotte mówi, że nie jest dumna z tego, iż inne kobiety tworzą historię, a ona była mistrzynią. Flair mówi o staniu w ringu ze zwyciężczynią Royal Rumble matchu, ale wtedy stało się coś, co złamało internet – przybycie Rondy Rousey. Nagle przerywa jej The Riott Squad. Ruby mówi o Flair i takich osobach jak ona. Dzisiaj jej czas się skończył. Cała trójka atakuje Charlotte, ale ta radzi sobie z nimi. Później cała trójka atakuje ponownie i tym razem Charlotte nie ma szans. Po wykonaniu kilku ataków w tym Riott Kick zawodniczki opuszczają ring. Nagle pojawia się Carmella z walizką Money in the Bank. Carmella daje walizkę sędziemu i próbuje zaatakować Charlotte, ale ta unika ataku i Mrs. MitB atakuje sędziego. Zawodniczka nie wie co zrobić, więc bierze walizkę i ucieka.

WWE PhotoThe Riott Squad take full advantage of the numbers game.Suddenly, Carmella hits the scene and looks ready to cash in her Money in the Bank contract!... and Carmella decides to save her contract for another day.

AJ Styles jest na backstage’u z Shinsuke Nakamurą. AJ chce porozmawiać o strategii, ale Nakamura mówi, że pokona Stylesa na WrestleManii. Shinsuke żartuje sobie z AJ’a i dodaje, aby dzisiaj słuchał się jego.

Singles match
Baron Corbin def. Tye Dillinger

WWE Photo

Bobby Roode zmierzy się w następnym tygodniu z Rusevem o mistrzostwo United States.

Sami Zayn jest z Kevinem Owensem na backstage’u. Sami mówi, że dobrą wiadomością jest to, że przynajmniej jeden z nich zdobędzie tytuł WWE, szkoda, że muszą się ze sobą nawzajem uporać. Oboje wytykają sobie ostatnie porażki. Owens na koniec mówi, że Sami nie zawiedzie … dzisiaj.

Tag Team match
Shelton Benjamin & Chad Gable def. Breezango

WWE Photo

Tag Team match
AJ Styles & Shinsuke Nakamura def. Kevin Owens & Sami Zayn
Podczas walki doszło do kłótni między Samim i Kevinem. Zayn postanowił opuścić ring, a Kevin mimo dobrego początku przegrał walkę po otrzymaniu Kinshasy od Nakamury. Sami Zayn na backstage’u powiedział, że to nie jest koniec ich przyjaźni, ale Owens miał już kilka title shotów i teraz nadszedł jego czas. Po Fastlane będzie znany jako człowiek, który pokonał AJ Stylesa.

... but he and KO still can't get on the same page.Styles & Nakamura stand tall as SmackDown LIVE concludes!

—————————————————–
WWE.com