Roman Reigns jest podejrzany o branie sterydów. Według Josepha Zuckera z Bleacher Report Roman wraz z kilkoma dużymi gwiazdami w tym np. aktorem Markiem Wahlbergiem kupował sterydy od Richarda Rodrigueza, który potwierdza te doniesienia. Sprawą zajęło się DEA (agencja do walki z narkotykami).

Jey Uso został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. Sytuacja miała miejsce w tę niedzielę w Hidalgo, Teksas. Jak jednak mieliśmy okazje zobaczyć, jeden z bliźniaków pojawił się bez problemów już na SmackDown.

Nowi zawodnicy dołączyli do Performence Center WWE. Jednak nie są to przypadkowe nazwiska, a czołowe gwiazdy sceny niezleżnej, a także wielkich federacji Japońskich i Meksykańskich. Chodzi tu o popularny duet War Machine, który do tej pory występował w RoH i NJPW, Candice LeRae znana z wielu organizacji niezależnych, a także TNA, czy w końcu Richochet, aka Prince Puma znany niemal fanom na całym świecie z występów w Lucha Underground, ale także New Japan Pro Wrestling i wielu federacjach niezależnych.

Eva Marie na łamach In Style przyznała się do swoje słabości z dawnych lat. Chodzi o to, iż była zawodniczka WWE była, jak sama powiedziała alkoholiczką.
?Jestem alkoholikiem. Nawróciłam się, zniszczyłam związki, zraniłam rodzinę i wiele razy się zawiodłam. Będę alkoholikiem przez resztę mojego życia. Fakt, że byłam trzeźwa przez prawie pięć lat, nie oznacza, że? jestem „wyleczona”, nie oznacza to, że miałam okres picia w wieku 20 lat, i to nie znaczy, że mogę wypić kilka drinków od czasu do czasu lub po prostu pić z umiarem. Nie ma odcieni szarości, jeśli chodzi o alkoholizm – jest czarno-biały.”

Jak można było zauważyć na ostatnim RAW, do arsenału Rollinsa powrócił Curb Stomp! Jednak nie do końca. Ponieważ jak donoszą wieści zza wielkiej wody, od teraz Rollins powróci do dawnej nazwy swojego finishera, jakiej używał w NXT i FCW, czyli ?Blackout?. Można było się takiej zmiana domyśleć, kiedy Corey krzyknął Blackout po wykonaniu akcji, czy jest to dobra zmiana, rzecz gustu.

Bardzo możliwe jest, iż na Royal Rumble ?zadebiutuje? była wielka gwiazda TNA, a więc Ethan Carter III. Byłby to oczywiście swego rodzaju powrót, ponieważ ECIII w WWE występował już kiedyś jako Derrick Bateman. Carter III opuścił już Impact Wrestling i obecnie jest już wolnym agentem, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, iż pojawi się na Royal Rumble.

Coraz więcej legend zapowiadanych jest na 25 lecie RAW. Kolejne osoby, które mają zaszczycić swoją obecnością to wielkie wydarzenie to Trish Stratus i Mick Foley. Przypomnijmy, że wcześniej zapowiedziani już byli ‚Stone Cold’ Steve Austin, Undertaker, Shawn Micheals, Kevin Nash, a przy stołach komentatorskich JR i Jerry Lawler.

Niestety WWE ogłosiło, iż Samoa Joe nie wystąpi w Rumble Matchu. Kontuzja okazała się jednak na tyle poważna, iż nie zdąży się wyleczyć do wspomnianej wcześniej walki.