Powyższy spoiler sugeruje, że żaden z biorących udział w tej walce zawodników nie wygra Royal Rumble matchu, pojawiły się spekulacje, jakoby przeciwnikiem AJ Stylesa na Wrestlemanii był John Cena, jednak według Dave’a Meltzera, Cena nie zmierzy się ze Stylesem i WWE zaplanowało dla niego „większą” walkę, a wszystko powinno być jasne w ciągu kilku tygodni. Meltzer ujawnił, że jedyni zawodnicy, którzy mogą zmierzyć się z Ceną to Undertaker, Batista, Goldberg lub Hulk Hogan.

Paige prawdopodobnie doznała kontuzji na live evencie WWE w Uniondale, w stanie Nowy Jork. Podczas walki Six-Woman match (Paige, Mandy Rose & Sonya Deville vs. Sasha Banks, Mickie James & Bayley) Paige wykonała kick, a chwilę później nie mogła się podnieść. Na szczęście zawodniczka z pomocą lekarzy opuściła show na własnych nogach. Przypominamy, że przez ostatnie lata była mistrzyni Divas zmagała się z kontuzją szyi, a w październiku ubiegłego roku przeszła operację szyi. WWE.com nie podało żadnych informacji, co do kontuzji Paige.
https://twitter.com/nickhirshon/?/946185359016300545/video/1

Na poniedziałkowym RAW Brian Kendrick doznał kontuzji po otrzymaniu GTS od Hideo Itamiego. WWE poinformowało, iż Brian doznał złamania kości oczodołu i mostku nosa. Nie wiadomo jak długo będzie pauzował, ale jednocześnie wiadomo, iż nie będzie on potrzebował operacji, więc przerwa nie powinna być zbyt długa.

Na 205 Live Hideo Itami pokonał Jacka Gallaghera nie używając GTS. Hideo użył innej wersji submissionu Rings of Saturn, który wykonywał Neville. Nie wiadomo na razie czy przez kontuzję z poniedziałkowego RAW WWE nie postanowiło zmienić Hideo finishera. Podobno Vince miał jakiś problem z tym atakiem, ale obecnie to tylko plotki.

Jak wiecie na Smackdown został ogłoszony przez Daniela Bryana turniej, który ma wyłonić nowego mistrza USA, ale jest to dalsza część większego story, gdyż jak już wcześniej pisałem Dolph normalnie walczy na live eventach, więc należy spodziewać się jego pojawienia podczas finału turnieju lub bezpośrednio po nim.

Dark matchem przed Smackdown była walka, w której Mojo Rawley pokonał swojego byłego partnera tag teamowego Zacka Rydera. Natomiast dark main eventem po Smackdown była walka, w której AJ Styles, Randy Orton i Shinsuke Nakamura pokonali Jindera Mahala, Samiego Zayna i Kevina Owensa, sędzią specjalnym tej walki był Daniel Bryan, który otrzymał wielki pop za zrobienie z AJ Stylesem po walce gestu „Too Sweet”.

Hashtag #Rusevday był najpopularniejszy na Twitterze w czasie trwania walki o miano pretendentów do pasów Tag Team, podczas walki żona Ruseva Lana stwierdziła nawet, że Bulgarian Brut jest najpopularniejszą gwiazdą w WWE.

Na live evencie w Madison Square Garden Matt Hardy zaprezentował nowy entrence dla gimmicku Woken, co ciekawe jego theme songiem jest Sonata księżycowa Beethovena czyli ten sam utwór, którego używał w Impact Wrestling w postaci Broken.
https://twitter.com/tacoinchains/status/945817379489173504

Na Smackdown Tom Phillips stwierdził, że na widowni było prawie 15 tysięcy kibiców, co ciekawe WWE ogłosiło, że na RAW, które odbywało się w tej samej arenie, oficjalnie było 13201 osób i wszystkie bilety były wyprzedane. Co oznacza, że Phillips dość sporo widowni dodał.

Na RAW Michael Cole ogłosił, że Dean Ambrose ma pauzować około 9 miesięcy co oznacza, że opuści on Wrestlemanię i prawdopodobnie powróci dopiero w okolicach SumerSlam. Jednakże wszystko prawdopodobnie jest workiem, gdyż tego typu kontuzje zazwyczaj kończą się na dwóch miesiącach.

Na noworocznym epizodzie RAW pojawi się mistrz Universal Brock Lesnar.

W nowej ankiecie WWE spytało fanów kto odniósł najbardziej znaczące zwycięstwo na ostatnim Smackdown w tym roku, ankietę wygrał Kevin Owens z 37% głosów przed Bobbym Roodem 26% i Sheltonem Benjaminem & Chadem Gable’em 21%

Kolejną ankietą było pytanie kto był największą gwiazdą SmackDown w 2017, ankietę z wielką przewagą wygrał AJ Styles zdobywając 67%, kolejne miejsca zajęli Shinsuke Nakamura i Jinder Mahal po 6% głosów, 5% Randy Orton, po 4% Charlotte i Kevin Owens.

Na live evencie w Madison Square Garden Seth Rollins i Jason Jordan po raz pierwszy bronili swoich pasów w steel cage matchu przeciwko The Bar.

Ostatnie Raw w tym roku oglądało 2.703 miliona widzów, jest to spadek względem zeszłego tygodnia – 2.786 miliona.

Poniżej znajdziecie najnowszy odcinek The Fashion Files, które jak ostatnio wspominałem od teraz ma pojawiać się tylko na stronie WWE i oficjalnym kanale YouTube WWE.
https://www.youtube.com/watch?v=HYwWvBDZTpM

Na NXT poznaliśmy nowego pretendenta do mistrzostwa NXT, został nim Johnny Gargano, który w Fatal 4 Way’u pokonał Aleistera Blacka, Larsa Sullivana i Killiana Dain’a, warto wspomnieć, że walka stała na wysokim poziomie i po wykonaniu przez Blacka Black Mass na Sullivanie zaatakowała go Undisputed Era.

Na wczorajszym live evencie w Detroit powróciła Becky Lynch, która w drużynie z Naomi przegrała z The Riott Squad.
https://twitter.com/TWDFanatic1/status/946237329781547008

Na oficjalnej stronie Nationwide Arena, czyli areny, na której będzie odbywać się Fastlane, pojawił się spoiler odnośnie Main Eventu tej gali zapowiadana jest walka, w której AJ Styles ma bronić pasa WWE przeciwko Randy’emu Ortonowi, Shinsuke Nakamurze, Samiemu Zaynowi oraz Kevinowi Owensowi. Gala odbędzie się 11 marca i jest to ostatnie PPV przed Wrestlemanią.

Na koniec Paige, która ostatnio otworzyła swój własny sklep – https://thesarayastore.com/