Wszystko wskazuje na to, że na Royal Rumble Brock Lesnar będzie bronił swojego mistrzostwa w walce z Kanem i Braunem Strowmanem. Prawdopodobnie Kane będzie tym przypiętym, aby ani Lesnar, ani Strowman nie stracili swojego „momentum”.

Według PWInsider Rockstar Spud zadebiutuje w WWE w następnym tygodniu.

Na przyszłotygodniowym 205 live nastąpi debiut Hideo Itamiego w rosterze Cruiserweightów.

Kolejne epizody Fashion Files mają pojawiać się tylko na stronie WWE i oficjalnym kanale YouTube WWE.

W dark matchu przed SmackDown odbyła się walka, gdzie Tye Dillinger pokonał Mike?a Kanellis.

WWE co prawda zapowiadało oficjalnie walkę na SmackDown, gdzie Riott Squad miał zmierzyć się z Taminą, Laną i Carmellą jednak mecz nie doszedł do skutku i jak dobrze wiecie na SD, odbyła się walka – Ruby Riott vs Charlotte, która ostatecznie doprowadziła do powrotu Naomi.

Trwają spekulacje na temat powrotu Johna Ceny, prawdopodobnie zmierzy się on z Romanem Reignsem na świątecznym epizodzie RAW w walce o tytuł interkontynentalny, walki Cena vs. Reigns jest zapowiadana na live eventy w czasie świątecznym. Dodatkowo na live evencie 30 grudnia zmierzy się w triple threat matchu o pas WWE z AJ Stylesem i Jinderem Mahalem.

Oglądalność poniedziałkowego RAW wyniosła zaledwie 2,684 miliona oglądających, jest to najgorszy wynik od 12 czerwca.

Roman Reigns nie jest zapowiadany na przyszłotygodniowe RAW, arena organizująca ten event Dunkin Donuts Center w Providence zapowiada walki Dean Ambrose i Seth Rollins vs. The Bar w Texas Tornado dark main evencie, walkę Kane?a z Braunem i powrót Brocka Lesnara.

Tony Nese został wykluczony z The Zo Train po walce z Enzo na 205, którą wygrał przez DQ po ataku Ariya Daivariego, później został zaatakowany przez pozostałych członków stajni.

Po 205 Live dark main eventem była walka, w której AJ Styles obronił pas w walce z Jinderem Mahalem.

Na Clash of Champions zapowiedziano dwie nowe walki The Bludgeon Brothers vs. Breezango oraz Zack Ryder vs Mojo Rawley, Zack w wywiadzie wyzwał Mojo do walki, a ten zaakceptował to wyzwanie na twitterze.

A tak wygląda Maryse w szóstym miesiącu ciąży.