Wesołych Świąt od WWE.

Gwiazda porno Mia Khalifa skrytykowała WWE oraz Ronde Rousey mówiąc, że Rousey zniszczy swoją karierę, przechodząc do WWE. Powiedziała również, że nie szanuje WWE, bo nie jest „realne” i żenującym. Były zawodnik WWE Hurricane Helms skomentował słowa Khalify, pisząc, że każdy ma prawo do swojej opinii. Następnie dodał, że ciała zawodników przyjmują „lanie” … tak samo, jak ona. (Helms użył słowa „pounding”, które znaczy walić/bić)

WWE buduje feud Shane McMahon vs. Daniel Bryan, nawet jeśli Bryan nigdy nie dostanie pozwolenia na walkę. To oznaczałoby, że ktoś zawalczy w imieniu Daniela.

WWE rozważa powrót The Wyatt Family na walkę Bray Wyatt vs. Matt Hardy.

Jeżeli Rich Swann zostanie oczyszczony z zarzucanych mu czynów, to prawdopodobnie i tak nie ma co liczyć na push przez dłuuuugi czas.

Tyler Bate ma obecnie problemy z żebrami, ale nie jest to poważna kontuzja.

W ostatniej ankiecie od WWE pod tytułem: „Komu najbardziej grozi utrata mistrzostwa na Clash of Champions” najwięcej głosów otrzymał US Champion Baron Corbin (45%), za nim mistrzowie SmackDown Tag Team The Usos (35%), WWE Champion AJ Styles (15%) i SmackDown Women’s Champion Charlotte (5%).

Triple H pokonał Jindera Mahala na live evencie w New Delhi, a następnie zawodnicy tańczyli w ringu.

WWE potwierdziło, że na Clash of Champions Renee Young i Peter Rosenberg poprowadzą kickoff oraz Talking Smack po tej gali PPV.

WWE ogłosiło kolejny tour na następny rok, tym razem po Ameryce Południowej.

Sheamus w wywiadzie z Sportskeeda mówił o tym, że za każdym razem jak odświeżają feud The Bar vs The Shield, prezentują „coś nowego”.

Ryback wypowiedział się ostatnio, że praca dla niezależnych federacji jest o wiele ciekawsza niż dla WWE.